Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autorytety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
391 odpowiedzi w tym temacie

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Jeśli odnosisz się również do zdarzenia przedstawionego przeze mnie i Voivoda to nie bardzo rozumiem co kwestionujesz...

Niczego nie kwestionuję. :D :wink: Opowieść o "bokserze" została przywołana bez sensu w kontekście wcześniejszej krytycznej wypowiedzi Randalla. I tego bezsensu się czepiam.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Voivod, a po co ty znowu piszesz jakieś historie o niczym? Do sedna a nie makaron na uszy nawijasz.
Co do odniesienia do mojej wypowiedzi, jak zwykle elokwentne i bez treści.
Mam wrażenie że Ty nic poza jakimś zaciemniającym cytatem albo wykrętem nie potrafisz napisać.

Bo pierdolisz jak mały cygan nogę! I masz rację - masz wrażenie...

Pierdu pierdu...
Faktycznie, teraz dowiodłeś, że to nie tylko wrażenie, zwłaszcza ciągiem postów o walczących miszczuniach. Takie bajdurzenie o dupie Maryny.

Czy byłeś tam i kompletnie inaczej zapamiętałeś tamto zdarzenie ( a ja mam błąd w Matrixie Wink ), czy też nie byłeś, a nie możesz w to uwierzyć bo kłóci Ci się to z obrazem tego nauczyciela jaki sobie wyrobiłeś.

Panowie to jest sedno sprawy. Ja Wam powiem, że w moim ogródku są krasnale, czasem razem odpalamy grila, ogólnie to fajne chłopaki, tylko trzeba po paru głębszych uważać żeby na takiego nie nasikać pod krzakiem. No a królewna Śnieżka to potrafi nieźle na takiej bibce po bandzie polecieć.
Uwierzyliście? nie? a kuźwa dlaczego, byliście, widzieliście?
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

...

Jakże ślicznie dowodzisz własnej ignorancji...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

...

Jakże ślicznie dowodzisz własnej ignorancji...

I uniesiony duma poleciał na obłoku wyższości w chmurki i obłoki doskonałego aikido.
Aikidocka rekacja standardowa nr 5 - wobec braku argumentów: nie wiesz, nie dorosłeś, nie widziałeś, jesteś ignorantem, barbarzyńcą, apage.
Zauważyłeś, że zawsze tak się kończy?
To jest jedna z postaw która ośmiesza światek w oczach innych ludzi zajmujących się SW.
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Czy byłeś tam i kompletnie inaczej zapamiętałeś tamto zdarzenie ( a ja mam błąd w Matrixie :wink: ), czy też nie byłeś, a nie możesz w to uwierzyć bo kłóci Ci się to z obrazem tego nauczyciela jaki sobie wyrobiłeś.

Panowie to jest sedno sprawy. Ja Wam powiem, że w moim ogródku są krasnale, czasem razem odpalamy grila, ogólnie to fajne chłopaki, tylko trzeba po paru głębszych uważać żeby na takiego nie nasikać pod krzakiem. No a królewna Śnieżka to potrafi nieźle na takiej bibce po bandzie polecieć.


Drogi Randallu-Housie jak bym ja brał tyle "Vicodinu", to by mi Śnieżka nie takie rzeczy robiła :) 8) :)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA

no jaaaasne...nic dodać nic ująć. :roll: :) Ja tam odpuszczam. Chromole. Wiem swoje.
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA

no jaaaasne...nic dodać nic ująć. :roll: Dla mnie juz sam sig dowodzi tego co z Ciebie za typ :)

Lubiący Terrego Pratchetta? Wgogluj sobie misiu :)
To genialny i uniwersalnie prawdziwy tekst ŚMIERCI, który zawsze odpowiadał w ten sposób kazdemu po kogo przyszedł. Ludzie zazwyczaj po rozpatrzeniu sytuacji w jakiej się znaleźli mówili - to niesprawiedliwe.

@Ronin - nie wiem co to vicordin, ale bierz nie krępuj się, Śnieżka fajna dupa. Może będziesz rzucał na odległość i omijał ciosy zanim zostaną wyprowadzone.

Nie wiem czy zauważyliście, ale im bardziej próbujecie zdyskredytować co napisałem, tym bardziej działacie tak jak przewidziałem.
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

@Ronin - nie wiem co to vicordin, ale bierz nie krępuj się, Śnieżka fajna dupa. Może będziesz rzucał na odległość i omijał ciosy zanim zostaną wyprowadzone.

Nie wiem czy zauważyliście, ale im bardziej próbujecie zdyskredytować co napisałem, tym bardziej działacie tak jak przewidziałem.


Randall pisałem o "Vicodinie" ulubionym leku Housa (do którego sam kiedyś się porównywałeś) po którym miał niezłe odloty i wizje (to w nawiązaniu do Twojej historyjki z ogródka)...

Poza krytyką stylu i języka wypowiedzi gdzie ja dyskredytowałem to co piszesz?

I gdzie ja pisałem o jakimś omijaniu ciosów??? 8O

Chyba mnie z Gościem pomyliłeś... 8)
  • 0

budo_aikia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

[Nie wiem czy zauważyliście, ale im bardziej próbujecie zdyskredytować co napisałem, tym bardziej działacie tak jak przewidziałem.


A ty co ? Prorok jakis ? Wyrocznia? Kolego , do pięt nie dorastasz tym , z którymi dyskutujesz . Na drzewo!

P.S. A co , jak chamstwo to po całosci.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety
mod on
Prosze sie trzymac tematu, do dyskusji osobistych prosze uzywac prywatnych wiadomosci.
inaczej bede zamykal tematy.
mod off

  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety
Ja mysle Szczepan ze to by nie był zły pomysł zamknać ten temat. Bynajmniej na jakis czas. 8)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety
Nie zamykajcie, ja tam lubie poczytać czego to aikidocy nie wymyślą, zwłaszcza na usprawiedliwienie faktu, że bić się nie potrafią.

Autorytetem w zakresie walki wręcz jest:
a) ktoś kto dużo walczy i wygrywa
B) ktos kogo uczniowie dużo walczą i wygrywają

od biedy i warukowo można dodać jeszcze:
c) ktos kto posiada dużą wiedzę, ale tu już jest różnica, jak między piłkarzem/trenerem a komentatorem sportowym - a jakoś nikt chyba by nie wystawił Szpakowskiego na boisko, albo nie prosił o prowadzenie treningów.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Nie zamykajcie, ja tam lubie poczytać czego to aikidocy nie wymyślą, zwłaszcza na usprawiedliwienie faktu, że bić się nie potrafią.

masz poczytaj
http://www.forum-kul...showtopic=62545 :) :) :)
Ja nie potrzebuje aikido zeby komuś wpier.lic poza tym, wystarczy mi chociazby telefon leżący obok. Zatłukę słuchawką, uduszę kablem... :roll: :) :) :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Nie zamykajcie, ja tam lubie poczytać czego to aikidocy nie wymyślą, zwłaszcza na usprawiedliwienie faktu, że bić się nie potrafią.

Autorytetem w zakresie walki wręcz jest:
a) ktoś kto dużo walczy i wygrywa
B) ktos kogo uczniowie dużo walczą i wygrywają

od biedy i warukowo można dodać jeszcze:
c) ktos kto posiada dużą wiedzę, ale tu już jest różnica, jak między piłkarzem/trenerem a komentatorem sportowym - a jakoś nikt chyba by nie wystawił Szpakowskiego na boisko, albo nie prosił o prowadzenie treningów.


weź ty wpierw poczytaj sobie co to jest aikido, bo wypisujesz takie głupoty że mały łeb...
a Szczepan jako mod powinien też wykorzystywać uprawnienia do dawania bana za WIELOKROTNE wypisywanie bzdur ....
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Ja mysle Szczepan ze to by nie był zły pomysł zamknać ten temat. Bynajmniej na jakis czas. 8)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety
dar75, z tym, że aikido to niezupełnie sztuka walki wręcz, więc twoje podpunkty nie bardzo tu pasują :wink:

a Szczepan jako mod powinien też wykorzystywać uprawnienia do dawania bana za WIELOKROTNE wypisywanie bzdur ....

to by chyba musiał połowę tego działu zbanować, włącznie ze sobą :lol: :wink: Chociaż z drugiej strony jakie byłoby kryterium decydujące, co jest bzdurą, a co nie?
  • 0

budo_nazgul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Nie zamykajcie, ja tam lubie poczytać czego to aikidocy nie wymyślą, zwłaszcza na usprawiedliwienie faktu, że bić się nie potrafią.

Autorytetem w zakresie walki wręcz jest:
a) ktoś kto dużo walczy i wygrywa
B) ktos kogo uczniowie dużo walczą i wygrywają

od biedy i warukowo można dodać jeszcze:
c) ktos kto posiada dużą wiedzę, ale tu już jest różnica, jak między piłkarzem/trenerem a komentatorem sportowym - a jakoś nikt chyba by nie wystawił Szpakowskiego na boisko, albo nie prosił o prowadzenie treningów.


weź ty wpierw poczytaj sobie co to jest aikido, bo wypisujesz takie głupoty że mały łeb...
a Szczepan jako mod powinien też wykorzystywać uprawnienia do dawania bana za WIELOKROTNE wypisywanie bzdur ....


Dlaczego ban? Topic jest "autorytety" wiec mamy definicje. I to bardzo konkretna i mierzalna. To sa kryteria autorytetu w dziedzinie "sztuki walki". Fakt ze ZADEN (a moze sie myle? bylbym mile zaskoczony) z tzw. szichanow nie lapie sie pod te kategorie jest zastanawiajacy.
Dla kompletnosci nalezy dodac:

d) W przypadku aikido: jest ktos kto potrafi nasciemniac jak najawiekszej grupie ludzi i zbudowac dookola siebie mit.
Mozna to ladniej nazwac: osoba ktora potrafi swoim zachowaniem i osoba wplynac na znaczaca grupe ludzi przekonujac ich do swojej wizji.

Brzydkie, prawda? Niewygodne dla kazdego, zwlaszcza dla aikidokow. I ocierajace sie o sekciarstwo :)
  • 0

budo_nazgul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety
W sumie tak zupelnie powaznie to mozna by dodac

e) osoba ktorej aikido ŁADNIE wyglada

Wiele osob z ktorymi rozmawialem (zaczynacymi cwiczyc albo majacymi niewielki staz) wynika ze jest to calkiem wazny argunent. Milosnicy tanca? Fascynaci filmow z Jetem Lee?
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety

Nie zamykajcie, ja tam lubie poczytać czego to aikidocy nie wymyślą, zwłaszcza na usprawiedliwienie faktu, że bić się nie potrafią.

Autorytetem w zakresie walki wręcz jest:
a) ktoś kto dużo walczy i wygrywa
B) ktos kogo uczniowie dużo walczą i wygrywają

od biedy i warukowo można dodać jeszcze:
c) ktos kto posiada dużą wiedzę, ale tu już jest różnica, jak między piłkarzem/trenerem a komentatorem sportowym - a jakoś nikt chyba by nie wystawił Szpakowskiego na boisko, albo nie prosił o prowadzenie treningów.


weź ty wpierw poczytaj sobie co to jest aikido, bo wypisujesz takie głupoty że mały łeb...
a Szczepan jako mod powinien też wykorzystywać uprawnienia do dawania bana za WIELOKROTNE wypisywanie bzdur ....


Dlaczego ban? Topic jest "autorytety" wiec mamy definicje. I to bardzo konkretna i mierzalna. To sa kryteria autorytetu w dziedzinie "sztuki walki". Fakt ze ZADEN (a moze sie myle? bylbym mile zaskoczony) z tzw. szichanow nie lapie sie pod te kategorie jest zastanawiajacy.
Dla kompletnosci nalezy dodac:

d) W przypadku aikido: jest ktos kto potrafi nasciemniac jak najawiekszej grupie ludzi i zbudowac dookola siebie mit.
Mozna to ladniej nazwac: osoba ktora potrafi swoim zachowaniem i osoba wplynac na znaczaca grupe ludzi przekonujac ich do swojej wizji.

Brzydkie, prawda? Niewygodne dla kazdego, zwlaszcza dla aikidokow. I ocierajace sie o sekciarstwo :)


topik jest w dziale "aikido"-więc na logikę trzebaby wpierw dowiedzieć się o co kaman w aikido-jeśli ktoś nie akceptuje i nie rozumie zasad w aikido niech stworzy we własnym dziale taki temat-wszystko
jak już tak pojechaliście to dotyczy każdej "sztuki walki" ta mitomania-oprócz przyciskania guzików wyrzutni rakiet lub np czołgów-bo to są prawdziwe sztuki walki i na tym polega prawdziwa w pełni realna walka i wojna (no chyba że jak już wcześniej napisałem ktoś potrafi założyć skuteczną balachę na lufę czołgu :lol: :lol: )
po za tym i problem i ja się powtarzam bo już podobny przebieg rozmowy był gdzieś
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Autorytety
Widzę że jest powrót do 6 strony tego topiku tylko osoby się zmieniły :) hehehe
i kto tu pisze że nie ma nagonki na aikido-jeszcze raz powtarzam: nie podoba się to zajmij się swoim ogródkiem (to łagodniejsza wersja/strona dr Jekyla :) )
i polecam to motto które napisałem na tej (6) stronie tego wątku
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024