Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
Itosu:
Nie mam w domu drążka i wszędzie takie futryny, że nie zamontuję rozporowego. Poza tym często wyjeżdżam i trudno byłoby o regularność, bo po hotelach nie będę ze sobą woził drążka raczej :>

Novo:
Wydaje mi się, że mało widoczne mięśnie. Mam ładnie wykształcone pierwsze dwa rzędy, (a zwłaszcza samą górę, bez względu na światło jest tarka) problem jest z dołem, nie mam ostatnich dwóch z sześciu. Zależy mi na treningu możliwym do wykonania bez żadnego sprzętu w salce w domu. Chciałbym dołożyć codzienny (no, może 5 razy w tygodniu) trening rano - skakanka, stretching 30 minut + brzuch i trochę ćwiczeń z jogi na kręgosłup.

Co do mierników BF - są takie głupoty co się łapie w dłonie i trzyma i pokazuje niby procent. Wiem, że to jest nic nie warte, dlatego ;) Chociaż myślę, że jetem w okolicach 10-11%, nie mam mega rzeźby, ale niewiele mi brakuje żeby taką zrobić.

Obecnie trenuję taniec nowoczesny. Było już o tym kilka razy, zupełnie inny rodzaj wysiłku niż MA, wymagający od ciała bardzo dużo, ale w trochę innych kwestiach.

Do tego jeżeli mam luźniejszy miesiąc to trenuję na siłowni. Raczej dla siebie niż dla wyglądu - po prostu lubię raz na jakiś czas powalczyć z ciężarem na deadliftach czy w przysiadach. Nie przepadam za maszynami.

A co robię? To się chyba nazywa management, czyli słowo znaczące wszystko i nic. Pracuję w eventach i nie mam stałych godzin pracy, rozliczają mnie z efektów.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.

Wydaje mi się, że mało widoczne mięśnie. Mam ładnie wykształcone pierwsze dwa rzędy, (a zwłaszcza samą górę, bez względu na światło jest tarka) problem jest z dołem, nie mam ostatnich dwóch z sześciu. Zależy mi na treningu możliwym do wykonania bez żadnego sprzętu w salce w domu. Chciałbym dołożyć codzienny (no, może 5 razy w tygodniu) trening rano - skakanka, stretching 30 minut + brzuch i trochę ćwiczeń z jogi na kręgosłup.

przy takim treningu jak masz, to tylko diete poprawic. 3-5h tanca dziennie, wiecej treningu ci wiele nie da. co jadles wczoraj?
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
Wczorajszy dzień był zupełnie żywieniowo oderwany od tego co jem bo wróciłem po tygodniu rozjazdów do domu i jeszcze trafiłem na rodzinny obiad, który mam raz na 3 miesiące.

Przeciętnie na śniadanie jem 3 jajka z jakimś pieczywem, na drugie śniadanie małą kostke mozzarelli z 4ma kromkami ciemnego chleba.

Potem przed treningiem ryż z kurczakiem, zwykle marynowanym w sosie teryaki i usmażonym, wożę go w tupperware'ach.

Albo sałatka - makaron, feta, oliwki, kilka drobno posiekanych plasterków szynki, suszone pomidory. Zwykle wożę takie dwa, jeden jem przed treningiem, drugi po treningu.

Jak jestem głodny to dopełniam jogurtem z musli w ramach przekąsek.

Bardzo dużo jem i ciągle właściwie jestem głodny. Walczę żeby nie żreć łatwo dostępnego fast foodu i ogólnie nie zapychać się śmieciami. Dlatego zacząłem gotować z samego rana w domu przed wyjściem żeby było na cały dzień. W tym roku odstawiłem też Tigery i Red Bulle, pracuję nad końcem z coca-colą bo mi się zdarzy.

Raz-dwa razy w tygodniu mam czas żeby gotować i wtedy się raczej nie ograniczam - uwielbiam gotować i robię jakiś konkretny wypas, całkowicie losowy. Kurczaka Gong Bao, spaghetti z sosem, penne z kurczakiem w ostrym sosie, burritos.

Tak naprawdę najlepiej mój brzuch wyglądał i nie miałem sobie nic do zarzucenia jak miałem czas na siłkę do tego 3 razy w tygodniu. Mam dwa lżejsze dni treningowe i poświęcałem jeden nietreningowy i chodziłem ciężary dźwigać. Wtedy zaczynał wychodzić mi dół, ale czas na siłownię czasami urywa mi praca, bo zwykle odwalam ją rano.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
sproboj obciac troche wegle (chleb), moze pomoze.
mozzarelle je sie z pomidorami! :wink:
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
Dzięki, powalczę coś z tym chlebem.

Ogólnie chyba brakuje mi energii i muszę pomyśleć o zwiększeniu ilości warzyw w diecie.
Chciałbym dołożyć mały posiłek złożony z samych jarzyn albo sałatki, bo naprawdę mógłbym wpierdalać cały czas i się mieści.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
jesli utniesz wegle, to raczej dorzuc tluszczu, bo warzywa moze zapchaja, ale jesli nie sa to weglowodanowe potwory to duzo energii z nich mial nie bedziesz ;)
a jesli wegli bedzie malo to wody podskornej mniej i tluszcz zadego negatywnego efektu miec nie powinien.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.

Ogólnie chyba brakuje mi energii i muszę pomyśleć o zwiększeniu ilości warzyw w diecie.

Tłuszczu dorzuć.
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mam. Przeczytalem. Polecam. Przetestuje. Kto szuka info o rzezbie brzucha itp to tu nic nie znajdzie.

Jakies pyt? :)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
Pytań nie mam,ale najpierw powinieneś ja przetestować a potem polecać a nie odwrót :wink:
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
Polecam z takie wzgledu ze uswiadamia czesto popelniane bledy przy cwiczeniu brzucha ktore juz kiedys ktos/sam mi powiedzial. Wiec inaczej. Polecam pod wzgledem wskazowek dotyczacych cwiczeniu brzucha, a nie pod wzgledem opisanych cwiczen i ich skutecznosci. Nie wiem czy wiadomo o co mi chodzi :)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
Jeśli stosowałeś się do wskazówek które zadziałały to wtedy mogłbyś je polecić.

Nie no,łapię o co Ci chodzi,miałem kiepski dzień w robocie to się łapię słówek.
Ps.Miałem kupić tę książkę,ale jak piszesz że o rzeźbie nic nie ma to sobie daruję,widzisz,to można nazwać dobrą radą(wskazówką) :D
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
''Wykonanie dwu czy trzech brzuszków Jandy uważa sie za dobry wyczyn''
''potezny kulturysta zdolal wycisnac tylko 2 powtorzenia (brzuszkow Jandy)"

To mnie intryguje :)
  • 0

budo_darq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
A ja (kompletnie zielony w temacie) mam takie pytanie: ma znaczenie to, czy ćwiczył będę rano czy wieczorem?

Pozdrawiam,
M.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Sześciopak, dyskusja wydzielona z mojej sylwetki.
wzasadzie nie bo na czczo i tak nie powinnienes cwiczyc. Mam ta ksiazke i bardzo mi sie podobo w szczegolnosci jesli chodzi o cwiczenie miesni skonczych brzucha. Takto nic odkrywczego tam nie ma ale i tak mi sie przydala zaczalem robic 2 cwiczenia silowe z mala iloscia powtorzen mianowicie rolka i dragon's flag i 2 cwiczenia w ktorych robie okolo 2 powtorzen. Brzuch zrobil sie wyraznie twardszy. A P.T pisze w tej ksiazce glownie o tym jak zwiekszyc tonus miesni.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024