Skocz do zawartości


Zdjęcie

redukcja - trening i dieta :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

redukcja - trening i dieta :)
witam
piszę tutaj, bo nie wiedziałam, w którym dziale zamieścić mój temat łączący i dietę i trening:) no i pewnie jako kobieta jestem tu w mniejszości:)

mam 28 lat, 163cm, 58kg, od dawna w miarę regularnie wykonuję różne ćwiczenia, ale miałam teraz dłuższą przerwę (operacja), zaczęłam znów, ale tym razem chciałam się dowiedzieć więcej na temat dobrze dobranej diety, gdyż o tym mam najmniejsze pojęcie

narazie ćwiczę aeroby (orbitrek) 4-5 razy po 40-50 minut, niedługo chcę wprowadzić ćw. siłowe, zakupię też ławeczkę,
mięsnie mam chyba nawet nieźle rozwinięte, ale teraz kryją się za tłuszczykiem, chcę go zredukować i wzmocnić mięśnie

mam też problem z wyliczeniem zapotrzebowania kalorycznego, jest wiele sposobów, nie wiem już który dobry, a co najlepsze, wyniki wychodzą mi baaardzo rozbieżne, ale myślę, że tak między 1000 a 1500kcal powinnam się mieścić (nie chcę spowodować zbyt szybkiej utraty wagi ani też nie chcę jeść za dużo:)

ćwiczę późno, bo między 19 a 20, a o 22 idę spać, więc nie wiem jak mają u mnie wyglądać posiłki okołotreningowe, przed snem nie chcę się najadać "obiadem" :smutasek:

teraz jem tak:

1. śniadanie: płatki owsiane na wodzie, rodzynki, orzechy i czasem otręby do tego

2. posiłek: dwie kromki chrupkiego chlebka z sezamem + wędlina lub 2 jajka na twardo lub tuńczyk + jakieś warzywo lub banan

3. posiłek: chudy twaróg + jakieś warzywo (np marchewka)

4.obiad: rybka smażona lub mięsko gotowane lub smażone lub pieczone w rękawie + surówka, czasem do tego makaron lub ryż

trening

4. zaraz po treningu: jakiś owoc lub trochę miodu

5. godzinę po treningu: twaróg

nie jem w ogóle ziemniaków, pieczywa, piję sporo wody, nie biorę narazie żadnych suplementów

bardzo proszę o jakieś poprawki i wskazówki co do mojego żywienia oraz ćwiczeń,
mam też pytanie odnośnie ćwiczenia mięśni brzucha- ćwiczyć codziennie czy robić przerwy?
jak w ogóle najlepiej podzielić sobie dni na treningowe i nietreningowe, tym bardziej że dojdą mi niedługo ćw. siłowe?
i czy mam jakoś inaczej się żywić w dni, gdy ćwiczę i gdy nie ćwiczę?

sporo pytań, ale naczytałam się na róznych forach sportowych i mam większy mętlik niż miałam:)

dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
  • 0

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
ech, ...dzięki w ogóle za odpowiedź :smutasek:
pewnie gołe cycki by spowodowały jakąś większą reakcję :)
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)

pewnie gołe cycki by spowodowały jakąś większą reakcję :smutasek:

no trzeba bylo sprobowac ;p
cwiczenia brzucha rob codziennie,
co do diety to niby mozna wiecej w DT ale lepiej trzymac caly czas takie same ilosci zeby zolądka nie denerwowac ;d
pzr
  • 1
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
dzięki bardzo, czyli ogólnie to, co rozpisałam i czego się w większości trzymam, jest dobre? :smutasek:
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)

dzięki bardzo, czyli ogólnie to, co rozpisałam i czego się w większości trzymam, jest dobre? :smutasek:

Daj spokój dziewczyno kruszynka z ciebie a ty chcesz sie jeszcze katowac :)

Wstaw moze jakies zdjecie na forum, chetnie ocenimy.  A jezeli juz chcesz tak bardzo sobie np. poprawic brzuch to polecam a6w. W domku mozna sobie cwiczyc, efekty dosc szybko widoczne ale to jest naprawde hardcore. A6W jedzie sie codzien
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
hej:)
kiedyś wykonywałam 6Weidera, nie pamiętam do którego dnia doszłam ale zgadzam się z Tobą - ćwiczenia są ciężkie, może jeszcze kiedyś się za to wezmę:smutasek:
zdjęcie wstawię, jak będą efekty, do których dążę :)

co do katowania się to nie jest najgorzej, ciągle chodzę najedzona, a ćwiczyć zawsze lubiłam więc luz (no i nowa wiedza też się przydaje)

pozdrówka
  • 0

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
witam,
mam pytanie dotyczące interwałów, bo widzę, że zdania na ten temat są podzielone..
czy taki trening sprawdza się przy redukcji? czy jednak lepsze są tradycyjne aeroby?

pozdrawiam
  • 0

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
dzięki za zwięzłą odpowiedź :) sprawdziłeś to może na sobie?

pozdrawiam
  • 0

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)

Sprawdziłem i pwoem ci tak ze nieco cie w bład wprowadziłem bo napisałem ci przez areoby ale dobrze wykonany trening interwałowy moze zrobic wiecej dobrego
Mozesz go na bierzmi zastosowac i na rowerkju w sumie tradycyjnie mozna sie kłocic areoby owszem sa dobre i to nei ulega watpliwosci ale dla osob ktre maja czas na nie
Jesli mamy do dyspozycji 25 minut to interwały beda cudownym rozwiazaniem mozesz trening interwałowy wykonac na zarówno na rowerku jak i na bierzni takze reasumujac
jesli masz godzine pobaw sie w areoby ale jesli masz do poł godziny posiwecic zajmij sie interwałem


dzięki:) z tym czasem to różnie bywa, za dużo go nigdy nie ma:) więc chyba dobre będzie takie przeplatanie, raz siłowe i aeroby a raz interwały ( plus ewentualnie ćw. na brzuch)??
zalezy mi na pozbyciu się resztek tkanki tłuszczowej i uwidocznieniu niewielkiej rzeźby;)

pozdrawiam
  • 0

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)

No to szacun ze piszesz ze pozbyciu sie resztak tkanki tłuszczowej to długa droga jzu przebyta przez ciebei pozostąły detale
Pozdrwwaim


hej
do "mojej" idealnej sylwetki to mi jeszcze brakuje :) ale nawet jak zaczynałam, to nie miałam tego tłuszczyku nie wiadomo jak dużo, poza tym nie chcę robić z siebie szkieletora, kobieta musi mieć tłuszczyk w odpowiednich miejscach :)

..a te detale to czasem najtrudniej zrobić, szybciej i łatwiej by mi pewnie było, gdybym była na wyłącznie swojej kuchni ;)

pozdro
  • 0

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
witam Was :!:
ćwiczę teraz 3x w tygodniu siłowe + aeroby i 3x w tygodniu interwały, zastanawiam się, czy nie wprowadzić teraz jakiegoś spalacza tłuszczu, jeśli dobrze myślę, to jaki spalacz dla dziewczyny polecacie? ale taki działający a nie placebo,

w jaki sposób mogę zabezpieczyć mięśnie przed zbytnim ich paleniem?

pozdrówka :P
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
Na pierwsze starcie OLIMP Thermo Stim a co do "ochrony mięśni" Activlab BCAA Xtra
  • 0

ann11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)

Na pierwsze starcie OLIMP Thermo Stim a co do "ochrony mięśni" Activlab BCAA Xtra

dzięki za podpowiedź, nie wiem czemu ale spalacze firmy Olimp kojarzą mi się z reklamą dla kobiet odchudzających się sezonowo na wiosnę i chcących to osiągnąć łykajac kapsułki :P a te kapsułki to zazwyczaj są do d...y (taki chwyt marketingowy dla tych pań)
a z tym spalaczem olimpowym, o którym piszesz, to również nie jest ściema?

a co myślisz o glutaminie zamiast activlab bcaa?
  • 0

wegazdrowie
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja - trening i dieta :)
Witam jesteśmy firmą która specjalizuje się w odchudzaniu jak i w dietach na przytycie rozpisujemy każdemu odpowiedni program według własnej potrzeby dajemy 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy. My rozpisujemy diete i wysyłamy posiłki które będziesz jadł. Czyli sniadanie i kolacja oraz suplementacja w ciągu dnia Koszt przykładowy takiego programu na miesiąc ok 480zł OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM wegazdrowie@wp.pl
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024