Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama IKF - Oyama WOKO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
O widzisz
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Ale kto się odważy podnieść pięść na szefa
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Na trening zapieprzać - tyle możecie zrobić - przynajmniej dla Siebie ;)

Zawsze uważałem ludzi SW za LUDZI MĄDRYCH (a przynajmniej inteligentnych - choć to nie to samo, a czasem czyni wielką różnicę...).
Długo tak możecie? Nie wszystko zawsze jest tak jak powinno - ale pokaż mi, jeden z drugim, miejsce, GDZIE JEST?! Inkwizytorzy też mieli rację? Do jasnej cholery, z zasady tylko czytuje - mało piszę, ale szlag mnie trafia! Czy to może nasza przypadłość narodowa? Jak na sejmiku za Sobieskiego? Nie ważne czy rację ma, czy nie ma - nie jest z Nami - trza go posiekać?
Ja rozumiem Nasz rząd - ale tutaj? Gdzie wszyscy tworzymy rodzinę ludzi, którzy "lubią" latami dostawiać omłot i jeszcze za to płacą? Wiadomo, czasem też omłot sprawiamy, ale wtedy kasa nas już nie obchodzi, co? ;) Mało Wam walki? A idźcie w takim razie na tonfy, bo, kosy czy inne widły do ryżu...! Wtedy wszystko się pojaśni! Ponoć tak drzewiej bywało - jedni odwiedzali drugich - od jednego Honbu Dojo, do innego... Inne czasy - inni ludzie - a my, jak zwykle, jesteśmy durnymi Polakami! Wstyd mi za Nas Drodzy Sensei i Sempai...
Napisałem Nas, bo jestem jednym z Was - tak wybrałem 20-ścia lat temu...

Osu!

Robert Kaszuba - 1Dan (2003) Oyama Karate
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Dobrze gada, dać mu wódki :!:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Dobrze gada, dać mu wódki :!:


czyli znowu o mnie...
tak to juz jest w Rzeczypospolitej, ze matoly, nieuki, niedorobieni maja najwiecej do powiedzenia. w kazdym razie krzycza najglosniej. Sugerowanie, ze Oyama Karate w Polsce, to ktore teraz jest, jest "nieprawdziwe" to wlanie barani, matolski krzyk.
Za tym krzykiem stoi jakies niedorobione, stlamszone przez zycie indywiduum, ktore sie ukrywa pod pseudonimem.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
spokojnie wyborowa bez emocji ,każdy wie,że łączą Ciebie układy z tym karate oyama ale ja uważam, że coś w tym musi być. W pełni popieram konkurencję na rynku
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

spokojnie wyborowa bez emocji ,każdy wie,że łączą Ciebie układy z tym karate oyama ale ja uważam, że coś w tym musi być. W pełni popieram konkurencję na rynku


od pomowien, domyslow, insynuacji to ty jestes ekspert wiec sie nie bede wcinal w dzialke na ktorej zupelnie sie nie znam.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

spokojnie wyborowa bez emocji ,każdy wie,że łączą Ciebie układy z tym karate oyama ale ja uważam, że coś w tym musi być. W pełni popieram konkurencję na rynku

uklady...wszedzie uklady...kazdy dybie na JEDYNE PRAWDZIWE karate... tiaaaaa - a Sw.Mikolaj strzelal do Kennedy'ego :lol:
Nie martw sie kolego, wspolczesna medycyna pozwala leczyc takie stany urojeniowe :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

spokojnie wyborowa bez emocji ,każdy wie,że łączą Ciebie układy z tym karate oyama ale ja uważam, że coś w tym musi być. W pełni popieram konkurencję na rynku

uklady...wszedzie uklady...kazdy dybie na JEDYNE PRAWDZIWE karate... tiaaaaa - a Sw.Mikolaj strzelal do Kennedy'ego :lol:
Nie martw sie kolego, wspolczesna medycyna pozwala leczyc takie stany urojeniowe :)



przykro mi Kirin, ale sie nie zgadzam z toba. dla mnie to wyglada, ze medycyna jest bezradna, albo przypadek jest zle rokujacy. Sandokan ma zadania zlecone przez centrale, ale ostanio to mu radiostacja nawala. starajac sie zmylic wroga tak sie zamotal, ze sam za bardzo juz nie wie gdzie jest i kto jest kto. co jak co, ale osobowosc to ona ma pojemna.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Ummm... jakos nie chce mi sie wierzyc w "centrale" zlecajace swoim wyznawcom misje szerzenia internetowej propagandy :wink: Wiem, ze w naszym kraju mamy nieco chora sytuacje, ale szefowie federacji sa chyba zbyt powaznymi ludzmi by bawic sie w przepychanki na - spojrzmy prawdzie w oczy - malo istotnym portalu :wink: "wypowiadam wojne IKO-XYZ, bo w piaskownicy za rogiem bawi sie dzieciak z ich logo na koszulce" ? :?

A teraz szanowni panstwo - zmykac od kompow i zapierniczac na trening! :) W koncu o to w tym wszystkim chodzi...
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Ummm... jakos nie chce mi sie wierzyc w "centrale" zlecajace swoim wyznawcom misje szerzenia internetowej propagandy :wink: Wiem, ze w naszym kraju mamy nieco chora sytuacje, ale szefowie federacji sa chyba zbyt powaznymi ludzmi by bawic sie w przepychanki na - spojrzmy prawdzie w oczy - malo istotnym portalu :wink: "wypowiadam wojne IKO-XYZ, bo w piaskownicy za rogiem bawi sie dzieciak z ich logo na koszulce" ? :?

A teraz szanowni panstwo - zmykac od kompow i zapierniczac na trening! :) W koncu o to w tym wszystkim chodzi...


nie trzeba miec centrali, oczywiscie. Wystarczy byc neofita-ochotnikiem-pretorianinem. Sluchac wewnetrznego glosu lub po prostu "slyszec glosy". byc wyznawca dobry, a to jak wiemy jest jedno, gdzie reszta pod nie nie podpada.
to ze piaskownica to widac jak sie z niej wyjdzie i stanie na zewnatrz. jak sie jest w srodku, to jest to caly swiat.

Na trening powiadasz???
nam senpai mowil:
szkola jest dla glupich, robota dla biednych, a trening dla slabych.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
swój swego zawsze znajdzie - :)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Czyli jest nas trzech 8)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Czyli jest nas trzech 8)


Ty i kto?
  • 0

budo_benio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
A ja mysle, ze Shihan Jeremicz nie ma z tym nic wspolnego .
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
To nie mowa o Muracie? 8O
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

A ja mysle, ze Shihan Jeremicz nie ma z tym nic wspolnego .


a to ciekawe, skad ci sie nagle wzial shihan Jeremicz? moze napiszesz cos wiecej?
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
a może benio to drugie ewentualnie trzecie lub czwarte wcielenie pana "karateka1" :)
vel "sandokan100" lub kogos innego :D :D :D
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

a może benio to drugie ewentualnie trzecie lub czwarte wcielenie pana "karateka1" :)
vel "sandokan100" lub kogos innego :D :D :D


wystarczy porownac teksty. to zabawa w schizofrenie. goscie ktorzy udaja kogos innego, przez sam fakt udawania pokazuja, ze maja problem z wlasna tozsamoscia i samoakceptacja.
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
juz sam fakt ze w innym tamacie probowal namieszac z niby 8 danem p.Drewniaka swiadczy o tym ze ciagle chce tylko mącic , interesuje go polityka i jakies dziwne niedomowienia i plotkowanie ;/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024