Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama IKF - Oyama WOKO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

z tą masturbacją to strzelałeś czy mnie znasz? hehehe :-)

Jak Zapas słusznie zauważył to była ironią :wink:


Sorrka Łyba - faktycznie nie chwycilem :oops:
  • 0

budo_goldenboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Witam, w 2000 roku zacząłem przygodę z Oyama Karate, po kilku latach nadszedł czas na przerwę, zaczęły się studia/ praca i na nic czasu nie miałem. Teraz czas mam i od nowego sezonu chce ponownie zacząć trenować karate (mam nadzieje że stopnie jakie mam nadal są ważne). Przeglądając rożne strony zauważyłem że wiele się zmieniło od tamtych czasów. Trafiłem na wasze forum i po mimo bardzo długiej i zaciętej dyskusji nie do końca wszystko zrozumiałem, może mi ktoś po krótce powiedzieć co się stało z WOKO (logo na kimonie mam jeszcze z tym orzełkiem :P ) i czy to dobre zmiany czy raczej nie koniecznie.

Bardzo proszę o obiektywną opinie i wyjaśnienie sytuacji :)

Dzięki pozdrawiam
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Trenujesz u Hanshi Dyducha a odpowiedzi szukasz na forum? Nie lepiej popytać w klubie?
  • 0

budo_goldenboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Łyba przeczytaj raz jeszcze to co napisałem i zastanów się proszę czy w jakimkolwiek stopniu pomogłeś mi swoją wypowiedzią ?? Jeżeli nie masz czasu albo chęci odpisywać to po prostu nic pisz.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Sorry nie doczytałem, że od nowego sezonu.
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
GoldenBoy pomyśl, w Polsce Oyama Karate to Jan Dyduch, co za różnica czy to jest IFK czy WOKO. Nie sądzę, aby ewentukana zmiana barw przynależności międzynarodowej skutkowała jakimiś daleko posuniętymi zmianami. Jeżeli grupa do kórej trafisz będzie ci odpowiedac pod względem poziomu technicznego i PR to już będzie OK.
W każdym razie witam ponownie w społeczności karate.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

GoldenBoy pomyśl, w Polsce Oyama Karate to Jan Dyduch, co za różnica czy to jest IFK czy WOKO. Nie sądzę, aby ewentukana zmiana barw przynależności międzynarodowej skutkowała jakimiś daleko posuniętymi zmianami. Jeżeli grupa do kórej trafisz będzie ci odpowiedac pod względem poziomu technicznego i PR to już będzie OK.
W każdym razie witam ponownie w społeczności karate.


Pytanie brzmi - czy chcesz cwiczyc karate czy wybierac przynaleznosc partyjna. Karate raczej nie ucierpialo, w momencie gdy sie szyld zmienil Oyama karate w Polsce. Roznica jest glownie dla tych co sie nie bardzo do treningu przykladaja, wtedy to jedyny temat absorbujacy.
  • 0

budo_goldenboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Trenowałem w centralnym dojo w Krakowie, pamiętam że poziom był wysoki i wszystko było jak należy. a teraz czytam że czarne pasy za free dają i inne dyrdymały... nie chce mi się wierzyć że zmiana organizacji może wpłynąć na poziom stylu i metod trenowania.
Mam przeczucie że tu się nawiązała dyskusja jak na forach motoryzacyjnych, na których najwięcej piszą ci którzy nie mają samochodu a jedynie chcieli by mieć, jednak w sferze rad jak dbać i naprawiać wiedzą wszystko szkoda tylko że z teorii a nie praktyki.


Pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie. IFK - kto do tego należy i kto jest na samej górze tej organizacji ??

Dzięki pozdrawiam
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Choćby nie wiem jak zajebista organizacja była zawsze znajdą się tacy co będą mamrać i mieszać innych z błotem. Także tym bym sie nie przejmował.
  • 0

budo_goldenboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Także tym bym sie nie przejmował.


Tak też planuje zrobić.


A powiedzcie mi kto należy do IFK i kto siedzi na najwyższym krześle ??
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Ziom nie obraź się, ale podejrzanie mi te twoje pytania wyglądają.
  • 0

budo_goldenboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
dlaczego ???????????
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
chłopie odpuść nie wolno zadawać takich pytań :evil:
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Po prostu dziwi mnie, że trenując w Krakowie i zdobywając tam 6 kyu nie wiesz kto zarządza organizacją. No ale może po prostu jestem przeczulony przez te ciągłe spory.
  • 0

budo_goldenboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

nie wolno zadawać takich pytań :evil:


nie pyta to się kobiety o wiek i o wagę...



Po pierwsze 7 lat czasu to kawał przerwy i mogą nastąpić w takim okresie pewne zmiany, po drugie chodziło mi jakie kraje wstąpiły do IFK i jak sie ma sprawa kontaktów z WOKO i po trzecie kto po za Janem Dyduchem siedzi w zarządzie, bo chyba raczej nie jest możliwe aby tylko on miał słowo ostateczne w zarządzie.


Widzę że tu na forum panuje jakaś dziwna atmosfera, nie wiem spisku czy co ?!?!
Ludzie ochłonijcie trochę, bo dziwne macie podejście do ludzi zadających pytania może dla Was oczywiste...
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Trenowałem w centralnym dojo w Krakowie, pamiętam że poziom był wysoki i wszystko było jak należy. a teraz czytam że czarne pasy za free dają i inne dyrdymały... nie chce mi się wierzyć że zmiana organizacji może wpłynąć na poziom stylu i metod trenowania.
Mam przeczucie że tu się nawiązała dyskusja jak na forach motoryzacyjnych, na których najwięcej piszą ci którzy nie mają samochodu a jedynie chcieli by mieć, jednak w sferze rad jak dbać i naprawiać wiedzą wszystko szkoda tylko że z teorii a nie praktyki.


Pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie. IFK - kto do tego należy i kto jest na samej górze tej organizacji ??

Dzięki pozdrawiam


Ja do niego należę ha ha, a na samej górze jest Hanshi Steve Arneil 9 Dan :wink: A poważnie to w Polsce jesteśmy małą organizacją, ale idzemy w jakość nie ilość, więc jest ok.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

nie wolno zadawać takich pytań :evil:


nie pyta to się kobiety o wiek i o wagę...



Po pierwsze 7 lat czasu to kawał przerwy i mogą nastąpić w takim okresie pewne zmiany, po drugie chodziło mi jakie kraje wstąpiły do IFK i jak sie ma sprawa kontaktów z WOKO i po trzecie kto po za Janem Dyduchem siedzi w zarządzie, bo chyba raczej nie jest możliwe aby tylko on miał słowo ostateczne w zarządzie.


Widzę że tu na forum panuje jakaś dziwna atmosfera, nie wiem spisku czy co ?!?!
Ludzie ochłonijcie trochę, bo dziwne macie podejście do ludzi zadających pytania może dla Was oczywiste...

I jeszcze bardziej poważnie... Tobie czasem o IKF nie chodzi? Bo IKF i IFK to zupełnie inne organizacje :lol: :wink:
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Jeżeli pytanie jest poważne to wg informacji stąd:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
w organizacji są kluby z takich krajów jak : Rosja, Ukraina, Armenia, Estonia, Polska, Uzbekistan, Białoruś, Niemcy, Irlandia, Francja

Jeśli chodzi o władze organizacji to (o ile się nie mylę) szefem jest Hanshi Jan Dyduch 8 dan, ale tak jak bylo dotychczas np. egzaminy mistrzowskie są prowadzone przez Shigeru Oyamę.
  • 0

budo_goldenboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Dzięki, teraz otrzymałem odpowiedzi jakie były mi potrzebne.

Dzięki panowie !

(jednak jak ktoś chce, to umie tu pomóc)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024