Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama IKF - Oyama WOKO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Kirin albo kręcisz :wink: , albo niemasz pojęcia jak sprawy się mają :wink: :!: zastrzegliście w Polsce znak Oyama WOKO organizacji Yasuhiko z którą z dziś niemacie nic wspólnego i zablokowaliście nurt Oyama WOKO w Polsce . Teraz jeszcze chciałbyś wysłać mnie do sądu.Kirin byłeś pewny w 100 % że Shigeru prowadził wszystkie egzaminy dan , a jak było :? :Pisałeś o startach zawodników Maany Matiasa z zawodnikami Kyokushin :?: Ha Ha :) te śladowe kontakty nazywasz wspólnymi startami , czytałeś może ten fragment ze strony Kanreikai organizacja powstała aby połączyć aspekty techniczne Kyokushin i Oyama Karate Ha Ha dobre dawno tak się nie uśmiałem :) niezły frazes co :wink: w Polsce :wink: Powiedz mi Kirin tylko jedną rzecz czy to jest według normalne że Yasuhiko Oyama szef legalnie powołany na to stanowisko Oyama WOKO nie może działać w Polsce :?: :!: :wink:
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Dlaczego nie może?

ps. nikt niczego nie zastrzegł, mamy prawa do kanji Oyama, znak się zmienił.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
zapytaj Łyba w Krakowie o orła Oyama WOKO :wink: chodź nie wiem co ci odpowiedzą :)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Nie rozumiem orzeł jest WOKO góra jest IKF nie wiem o co tu więcej pytać
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
zapytaj w Krakowie dlaczego nikt w Polsce nie może używać orła Oyama WOKO bez zgody Shihana J.D. :D albo zapytaj Kirina :) chodż też niewiem co ci odpowidzą :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Inhetos - najpierw wytrzezwiej a POTEM czytaj posty i wypowiadaj sie na forum 8O
Z racji fachu mam glebokie wspolczucie dla chorych ludzi, wiec jeszcze raz ustosunkuje sie do twoich wynurzen- a wiec po kolei:

[quote name="budo_inhetos"]Kirin albo kręcisz :wink: , albo niemasz pojęcia jak sprawy się mają :wink: :!: zastrzegliście w Polsce znak Oyama WOKO organizacji Yasuhiko z którą z dziś niemacie nic wspólnego i zablokowaliście nurt Oyama WOKO w Polsce (...)Powiedz mi Kirin tylko jedną rzecz czy to jest według normalne że Yasuhiko Oyama szef legalnie powołany na to stanowisko Oyama WOKO nie może działać w Polsce :?: :!: :wink: [/quote]

Juz kilkakrotnie to tlumaczylem...Gdy zastrzegano w Polsce znak Oyama Karate organizacja byla kierowana przez Shigeru Oyama- nie jest to, jak to ujales, "organizacja Yasuhiko" : tworca stylu jest SHIGERU OYAMA, i na jego akceptacji bazuje zastrzezenie znakow. TWORCA stylu jest dla mnie wyzsza instancja. I - ohhhhh- wybacz, ze fakt istnienia Oyama IKF jest tak nie na reke Y.Oyama, "baaaaardzo mi przykro" ze tak niewygodnie ustawilismy mu sie do bicia.

[quote name="budo_inhetos"] Teraz jeszcze chciałbyś wysłać mnie do sądu.[/quote]

KIEDY DO CIEZKIEJ CHOROBY GROZILEM CI SADEM?!?!?!?! PRZECZYTAJ PO KOLEI MOJE POSTY - NIGDY O CZYMS TAKIM NIE WSPOMNIALEM. JUZ KOLEJNY RAZ POSADZASZ MNIE O WYGLASZANIE HASEL, O KTORYCH NAWET NIE POMYSLALEM! JESTES NAJLEPSZYM DOWODEM NA TO, ZE 70% LUDZI NIE ROZUMIE CZYTANEGO TEKSTU!!!!!
Jesli sam jestes w stanie wymysiac - i co gorsza: publikowac i komentowac - pytania, twierdzenia, oskarzenia, to po jaka cholere jest ci to forum?! Zaloz sobie prywatna strone, gdzie sam bedziesz mogl na siebie naskakiwac z oskarzeniami, a potem sam sobie odszczekiwac - bo poki co to wlasnie robisz. Biedny, biedny, biedny... ale nie martw sie- sa odpowiednie leki, terapia...

[quote name="budo_inhetos"].Kirin byłeś pewny w 100 % że Shigeru prowadził wszystkie egzaminy dan , a jak było :? [/quote]

Jesli chodzi o egzaminy- przyznaje: event DOKONCZENIA egzaminu bez udzialu Oyamy mogl miec miejsce. Jednak nawet wowczas odbywalo sie to za wiedza i przyzwoleniem S.Oyamy, zas zdajacy brali wczesniej udzial w egzaminie, ktory on prowadzil. NIKT NIE NADAJE STOPNI MISTRZOWSKICH CALKIEM BEZ WIEDZY S.OYAMY. Scenariusz: egzamin z Shigeru, akceptacja konkretnych osob do zaliczenia konkretnych elementow pod nadzorem wyznaczonego instruktora. Zreszta: tak na dobra sprawe to z jakiej racji przeprowadzenie egzaminu przez wyznaczonego polskiego instruktora mialo by byc naganne? Poprzypieprzaj sie do innych organizacji, w ktorych taka praktyka- prowadzenie egzaminow na dan OD POCZATKU DO KONCA przez polskich instruktorow - jest na porzadku dziennym.

[quote name="budo_inhetos"]Pisałeś o startach zawodników Maany Matiasa z zawodnikami Kyokushin :?: [/quote]

Pisalem o startach zawodnikow Kyokushin w zawodach organizowanych przez Mattiasa.

[quote name="budo_inhetos"]Kanreikai organizacja powstała aby połączyć aspekty techniczne Kyokushin i Oyama Karate Ha Ha dobre dawno tak się nie uśmiałem :) niezły frazes co[/quote]
A Kyokushin jest stylem stworzonym z elementow karate, kick-boxingu, elementow kempo (ktore M.Oyama studiowal w mlodosci), szczypty "chinszczyzny" (Iken). :wink: Zastanow sie co jest dla ciebie wada :wink: [/quote]
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Teraz jeszcze chciałbyś wysłać mnie do sądu.


Do sadu nie - ale do poradni psychiatrycznej: na pewno :)
  • 0

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Teraz jeszcze chciałbyś wysłać mnie do sądu.


Do sadu nie - ale do poradni psychiatrycznej: na pewno :)


Mokuso - chwila relaksu panowie
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink: zaproponuj lepiej leczenie tym co twiżą American Mc Donalds Karate :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink: zaproponuj lepiej leczenie tym co twożą American Mc Donalds Karate :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink: zaproponuj lepiej leczenie tym co twożą American Mc Donalds Karate :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink: zaproponuj lepiej leczenie tym co twożą American Mc Donalds Karate :wink:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Prośba do moderatora o usunięcie powtarzajacych się postów. Z góry dziękuje.
  • 0

budo_kankan
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

He He :) chyba dyżurujesz tu na stałe Yasuhiko zwariował , potem nawstawiałeś Sandokanowi bo zaczął pytać , teraz mi się każesz leczyć :D włóż Kirin głowe do lodówki na 20 minut , po wyjęciu może otrzeżwiejesz :) Kirin żeby była jasna sprawa nie jesteś dla mnie Oyama Karate tylko Kanreikai pomost :) , zresztą dla ciebie co to zaróżnica sam pisałeś że pod potem treningu każde kanji takie same :D dla ciebie wszyscy zwariowali co nie klaszczą pod Oyama IKF :D i przechodza cicho nad gieszeftami :wink: zaproponuj lepiej leczenie tym co twożą American Mc Donalds Karate :wink:


podsumujmy:
jeden z braci sie zestarzal
drugi zbzikowal
pasy w oyama daja za darmo bez egzaminow, a dodatek jakies trefne bo trzeba je weryfikowac
to znaczy nie za darmo, bo wszystko robia dla pieniedzy
oznakowani sa jak przyczepa ciezarowa
karate jest na poziomie makdonald, totalny magines i kaszanka.

Mimo to przeszlo 50 klubow funkcjonuje w polskiej organizacji Oyama, moze oni o tym wszystkim nie wiedza? :?:
  • 0

budo_naozane
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Jak mozesz wiedziec cokolwiek o poziomie Oyama Karate...


Masz rację. Nie mogę nic wiedzieć o poziomie Oyama Karate bo go w Polsce nie ma :) Jest tylko prywatna firma Dyducha :)

Ja sie tlko dziwie ze instrktorzy starej ekipy jak Poul toleruja takie nadanie danow tym co nie majom pojęcia o Oyama. A;le dany maja


No i dlatego Yasuhiko żądał weryfikacji stopni :idea: Jeżeli wszyscy by znali materiał ze swojego stopnia to taki egzamin powinni zdać z zamkniętymi oczami. Nie ma się czego bać. Skoro był na to opór to tylko źle świadczy o ich umiejętnościach.

...dlaczego nikt w Polsce nie może używać orła Oyama WOKO bez zgody Shihana J.D

No a kto po dobroci wpuści konkurencję na własne podwórko? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024