Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywki glutamina, bcaa, fight, co sadzicie i jak dawkowac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

slavek1922
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odzywki glutamina, bcaa, fight, co sadzicie i jak dawkowac
Witam, trenuje sporty walki m.in boks, bjj, i chodze 1-2 na silownie i chce podniesc swoja wytrzymalosc treningowa, regeneracje, sile i przygotowac sie na zawody bjj, tzn zeby miec max to wzsystko co wyzej i petarde heh..
Zamowilem odzywki NAG, BCAA BLAST, i Fight Factor, co sadzicie?...I jak mam to dokładnie dawkowac, moze troche wieksze dawki albo co proponujecie moze jeszce troche masa by poszla w góre. Pozdro ! :D
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki glutamina, bcaa, fight, co sadzicie i jak dawkowac
Witaj :D
W twoim przypadku najlepszym wyborem suplementów był by taki zestaw: Witaminy Multiple Sport,BCAA XTRA z activlabu, carbo oraz jakieś dobrej jakości białko, kreatyna :D
Możesz dać linka do tego suplementu Nag?
BCAA bierz z rana,przed treningiem,po treningu, na noc.Fight factor chyba przed treningiem z tego co wiem.
Ale ten zestaw który napisałem Ci wyżej naprawdę był by ok :D Zapomniałeś o witaminach i minerałach które są niezbędne do przygotowań :D
  • 0

DiloRicker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki glutamina, bcaa, fight, co sadzicie i jak dawkowac
Co to jest wogole to Bcaa Blast bo nie słyszałem?

Tak jak Kamyl wyżej, następnym razem wybierz Bcaa Xtra - taniej i sprawdzone.

Teraz Kamyl:
- Czemu polecasz branie Bcaa rano i przed snem? Jeżeli ktoś ma dużo pieniędzy i go stać na taką suplementacja to widze jeszcze sens brania rano, ale po co przed snem?

Niech się skupi najważniejszej porze czyli OKOŁOTRENINGOWEJ i tam niech daje jak największe dawki.
  • 0

slavek1922
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki glutamina, bcaa, fight, co sadzicie i jak dawkowac
Aminokwasy wybralem poniewaz je mialem juz i bylem bardzo zadowolony, creatynke mam krush 4 słaba co prawda ale zawsze cos;), a tutaj link do NAG'a [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , a witaminy tez wjada jeeszce :D, i powiedzcie mi teraz taka rzecz jak bede brał np. ten Fight factor, nag, bcaa, to moge to mieszac jako jeden napoj w shakerze? Czy wszystko osobno i jakies odstępy czasowe ?...
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki glutamina, bcaa, fight, co sadzicie i jak dawkowac

- Czemu polecasz branie Bcaa rano i przed snem? Jeżeli ktoś ma dużo pieniędzy i go stać na taką suplementacja to widze jeszcze sens brania rano, ale po co przed snem?


Momentu największego katabolizmu, sen-regenracja. ;-) Ale masz rację to wymaga już większej ilości suplementacji :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024