Skocz do zawartości


Zdjęcie

suple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

zbyszek112379
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bremen
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

suple
mam male pytanko kupilem jakis czas temu pare rzeczy tz;creatin hardcore 2x500 g ,hmb ,l glutamin ,proteiny 90+ bialko ,czy jest to dobre polonczenie czy zrobilem glopote,oczywiscie narazie niebede tego brał ze wzgledu na mały staż trenowania ,aha mam jeszcze magnez do picia w fiolkach i omega 3.pozdrawiam.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: suple
Cześć,

połączenie może być, tej kreatyny dosyć dużo masz, na 3 cykle starczy. Białko wg braków w diecie (którą oczywiście masz?), magnez przed snem. Jak zaczniesz brać kreatynę, to 5g 30 minut przed śniadaniem, 5gzaraz po treningu/w podobnej porze. Cykl zrób 5-8tygodniowy, zależnie jak długo będziesz widział efekty. Potem przerwa taka sama, robisz drugi cykl na mono. Znowu przerwa, kupujesz cell pumpa, i jesz go razem z resztą mono - ja bym tak to rozwiązał. Możesz zdawać relacje na bieżąco w dziale "nasze relacje"
  • 1
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

zbyszek112379
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bremen
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple

Cześć,

połączenie może być, tej kreatyny dosyć dużo masz, na 3 cykle starczy. Białko wg braków w diecie (którą oczywiście masz?), magnez przed snem. Jak zaczniesz brać kreatynę, to 5g 30 minut przed śniadaniem, 5gzaraz po treningu/w podobnej porze. Cykl zrób 5-8tygodniowy, zależnie jak długo będziesz widział efekty. Potem przerwa taka sama, robisz drugi cykl na mono. Znowu przerwa, kupujesz cell pumpa, i jesz go razem z resztą mono - ja bym tak to rozwiązał. Możesz zdawać relacje na bieżąco w dziale "nasze relacje"

dzieki wielkie za informacje .mozesz mi jeszcze odpowiedziec czy kreatyne mozna brac w sposob ciagly przez dluszy okres ,gdizes cos słyszałem ale niewiem czy to będzie lepszy sposób,wiem duzo pytan ale chce sie dobrze przygotowac i miec podstawowa wiedze .nara
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: suple
Tak jak napisałem wyżej: bierz 5-8 tygodni, zależnie jak długo będą efekty (na ogół bierze się 6 tygodni), potem przerwa conajmniej tak samo długa jak cykl. Jakbyś brał ciągle, albo robił małe przerwy,to po prostu nie będzie efektów. Organizm musi się z kreatyny "wypłukać"
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

DiloRicker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple
Głupota była kupując hmb i glutamine osobno, nic Ci nie dadzą, a mogłes pieniądze przeznaczyć na coś innego

następnym razeb wybieraj aminokwasy BCAA, które są bardzo przydatne.

Kup np. Bcaa Xtra i tam masz nawet (oprócz bcaa) glutamine za darmo.
  • 0

zbyszek112379
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bremen
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple

Głupota była kupując hmb i glutamine osobno, nic Ci nie dadzą, a mogłes pieniądze przeznaczyć na coś innego

następnym razeb wybieraj aminokwasy BCAA, które są bardzo przydatne.

Kup np. Bcaa Xtra i tam masz nawet (oprócz bcaa) glutamine za darmo.

dzieki ,nastepnym razem tak zrobie.moja wiedza na ten temat jest znikoma.pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024