Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy Reduktor-cena nie istotna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

ola12411
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Najlepszy Reduktor-cena nie istotna
Cześć.
Bardzo prosze o wskazówki,rok temu urodziłam dziecko w ciąży przytylam prawie 40 kg(horror,nawet nie wiem jak)obecnie moja waga to 102kg.
Niestety nie mam możliwości żeby korzystać z profesjonalnych siłowni.
Szczerze mówiac,cały mój dzień można porównać z godzinnym treningiem.
Interesuje mnie najlepszy spalacz tłuszczu(cena nie jest istotna),i podpowiedz co do diety i sposobu odchudzania.
Może to nie odpowiednie miejsce na taki post,ale nie wiem co robić,od roku jestem na diecie a waga bez zmian.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna
Witam.
Przede wszystkim na początku nie skupiaj się na suplementach.Musisz liczyć się z tym że twój dzień ulegnie zmianie, przejdźmy do rzeczy.
Podstawą odchudzania zawsze jest dieta, musi być ona nisko węglowodanowa oraz nisko tłuszczowa (w przypadku tłuszczów zalecam jedzenie sporych ilości ryb bo ich kwasy tłuszczowe Omega 3 pozwalają na redukcje tkanki tłuszczowej).Często w dietach na odchudzanie zapomina się o spożywaniu mięsa, którego braki powodują dużą utratę tkanki mięśniowej oraz późniejszym szybkim wróceniem do poprzedniej masy, tak więc waga spada ale zazwyczaj jest to większość masy mięśniowej :D.Polecam chude mięso:pierś kurczaka, chude części wołowiny oczywiście bez żadnego smażenia tylko gotowane :D Jeżeli chodzi o węglowodany to wyłącznie złożone o niskim IG: płatki owsiane,ryż brązowy, kasza gryczana,makaron z mąki razowej.Źródła białka to jak pisałem chude mięso,twaróg (na ostatni posiłek może być),ryby (przede wszystkim!),jajka (rano)
Teraz to tylko kwestia poustawiania w pięciu posiłkach w odpowiednich ilościach i w odpowiednim czasie (co 3h).
Co do treningu to na pewno bieganie i inne treningi aerobowe np.basen.Biegać polecam z rana na czczo wtedy najbardziej spada tkanka tłuszczowa, na początku nie biegaj zbyt intensywnie, później coraz bardziej zwiększaj intensywność aerobową do 40minut.
  • 0

ola12411
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna
Dzięki.

Czy odstawic tabletki antykoncepcyjne bo slyszałam że blokują odchudzanie,a nie wiem czyto prawda?
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna

Dzięki.

Czy odstawic tabletki antykoncepcyjne bo slyszałam że blokują odchudzanie,a nie wiem czyto prawda?



Ja jeszcze dodam od siebie ze z spalaczy tluszczu to po prostu tluszcz omega 3 - moze byc w kapsulkach, i picie zielonej herbaty (oczywiscie w umiarze - 3 szklanki na dzien). No i o witaminach bym nie zapomnial (no chyba ze bedzie te 5 porcji warzyw, owocow nie polecam jesc - ale to moje prywatne zdanie). Nie polecam slodzikow zamiast cukru. Jak juz to stivie albo xynthol - naturalne slodziki roslinne. Tak jak napisal Kamyl, chude mieso, warzywa (duzo blonnika!) i ograniczylbym (stopniowo i z umiarem) weglowodany. No i nie wolno zapomniec o piciu wody(woda z lodem dobrze pali tluszcz) - jeden z najlepszych termogenikow - potwierdzony naukowo) ;-).

Oczywiscie zakladam ze minal juz dluzszy okres od porodu? Tabletki anty to nic innego jak sterydy (estrogen), nie wiem czy blokuja odchudzanie. 4 tygodnie diety i sie zobaczy czy cos pomoglo czy nie, najlepiej zapytac sie lekarza.

No i trzeba pamietac zeby sobie wyliczyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne na dzien i obciac je o kilkaset kalorii (stopniowo, bo bedzie jo-jo!).
No i najwazniejsza rada...... Badz KONSEKWENTNA...... nie licz na cuda, ale tez nie poddawaj sie ;-). Moze ulozysz diete swoja a my jakos postaramy sie doradzic? :D Na spalacz tluszczu jeszcze przyjdzie czas.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

ola12411
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna
Na cuda nie licze,i łatwo też nie będzie,ale mam nadzieje ze się uda.
Właśnie zastanawiam sie nad dietą,byle bym nie musiała jeść nic z nabiałów bo ich nie cierpię(wszystkie twarożki itp odpadają).
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna

Na cuda nie licze,i łatwo też nie będzie,ale mam nadzieje ze się uda.
Właśnie zastanawiam sie nad dietą,byle bym nie musiała jeść nic z nabiałów bo ich nie cierpię(wszystkie twarożki itp odpadają).


Nie polecalbym nikomu mleka itp rzeczy z nabialu. No chyba ze chudy twarog przed snem. Tak jak Kamyl napisal. Przy odchudzaniu wazne jest to zeby nie stracic tkanki miesniowej. Wiele osob jak sie odchudza rygorystycznie to traci kilka kilogramow w przeciagu miesiaca ale wiekszosc to po prostu podskorna woda, a potem traca miesnie a tluszcz niestety zostaje. Jak sie zje porcje bialka przed snem (twarog zawiera kazeine - wolnotrawiace sie i wolnowchlaniajace sie bialko) to organizm ma co trawic i nie trawi miesni ( przed tluszczem trawi miesnie niestety jak na ironie losu).
Nie jestem dietetykiem, ale duzo czytam na ten temat i moja opinia jes taka ze ludzie mimo wszystko sa miesozerni i musza jesc mieso. Wiec mieso to podstawa, do tego warzywa i zdrowe tluszcze, weglowodany sa ostatnie w kolejnosci. Tu jest link jak taki jeden koles wyjasnia co i jak, z czym ja sam sie osobiscie zgadzam na podstawie mojego osobistego doswiadczenia z dieta - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

ola12411
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna
sniadanie
bułka pełnoziarnista z margaryną, 2 plasterki polędwicy z indyka
II sniadanie
serek homogenizowany(jedyne co lubie z nabiałów)
obiad
piersi kurczaka lub ryby duszone na oliwie z warzywami i do tego 1/2 szklanki ryżu na sypko lub makaronu,surowka
podwieczorek
jablko lub wafle ryzowe dietetyczne
kolacja
ciemne pieczywo z pomidorem lub poledwic

Taki mam wstępny pomysł z tym że pewnie będę jeść tak codziennie,bo niestety nie lubię praktycznie połowy produktów które przeważnie są w dietach.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna

sniadanie
bułka pełnoziarnista z margaryną, 2 plasterki polędwicy z indyka - to bym zamienil na owsianke na chudym mleku/ wodzie z jagodadmi czy innymi mrozonymi owocami + 1-2 lyzeczki siemienia lnianego/ 2 kapsulki omega 3/CLA.
II sniadanie
salatka warzywna (bez ryzu, makaronu etc) z tunczykiem z zalewy/kawalkami piersi z kurczaka gotowanego (np paczka mlodego szpinaku, 150gr gotowanej piersi z kurczaka, garsc orzechow i dressing do tego z oliwy/sosu sojowego/oleju sezamowego)
obiad
150gr chudego miesa/ryby 50gr brazowego ryzu i warzywa+ sos na bazie oliwy/oleju slonecznikowego

podwieczorek
salatka warzywna (np pomidor + ogorek, troche oliwy+ troche orzechow+ pieprz, albo plastry cukinii/baklazanu moczone w roztrzepanym jajku i pieczone na patelni -
kolacja
150gr miesa + warzywa + sos na bazie oliwy/ olej z pestek winogron

serek homogenizowany przed pojscie spac

Taki mam wstępny pomysł z tym że pewnie będę jeść tak codziennie,bo niestety nie lubię praktycznie połowy produktów które przeważnie są w dietach.



To moja propozycja, oczywiscie nie znam Twojego zapotrzebowania kalorycznego - w dziale dieta jest taki program co to liczy, albo mozna recznie ulozyc, wazne zeby od DZK odjac 100-500 kcal na dzien - wtedy sie zacznie chudnac
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Elvis86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:16
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :34.5
  • Klatka piersiowa [cm]:103
  • Udo [cm]:55
  • Wyciskanie [kg]:70 w seriach
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy Reduktor-cena nie istotna
W kwestii tabletek antykocepcyjnych warto zapytac lekarza. Moja dziewczyna gdy zaczela brac tabletki (wtedy jeszcze Diane35 czy cos takiego), to jej organizm zaczal zatrzymywac wode i troszku jej przybylo ( nie duzo, okolo 2 kg). Sadze zest to scisle zalezne od skladu tabletek wiec jesli twoje przepisal ci ginekolog warto zapytac go czy moze to byc przeszkoda na drodze do odchudzania.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024