Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto chętny na sparring????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
127 odpowiedzi w tym temacie

budo_paul.ko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
tajowiec po co takie reczy piszesz? nie masz z kim trenowac? wiem ze ejstes z pod p-n ale tam chyba tez sa ludzie zbedny temat, aha pisze sie w ogóle a nie wogóle ;]
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Doszły mnie słuchy że najlepszym stylem jest Capoeira i Aikido :evil: Ludzie wiadomo że psychika człowieka i wiele innych rzeczy odgrywa bardzo ważną role...Ale nie oszukujmy sie są style skuteczne mniej skuteczne i te które nadają sie wyłącznie do poprawienia humoru...Każdy woli coś innego ale ci co ćwiczą dla skutecznosci zawsze wybiorą Boks Kickboing lub Muay Thai Przewaga tych styli nad Tradycyjnymi została juz dawno udowodniona A wam niedowiarkom radze przejsc sie do tych że sekcji i posparować troszkę z miejscowymi zawodnikami Bedzie to dla was szok kiedy dostaniecie prawego sierpa w twarz :D Wcale sie z tego nie smieje to normalne szczególnie jak przechodzi sie z knockdownu czy styli bez kontaktowych na zasady "troszke" bardziej kontaktowe :D
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Kto to pisze hahaha :lol: Paul.KO pisze sie rzeczy nie reczy :lol: Spójrz na siebie bo jak czytam twoje posty to widze w nich zawsze po kilka błędów :lol: Jeżeli temat jest dla Ciebie głupi to poprostu czy jak kto woli po prostu :lol: nie pisz tutaj
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Tajowiec denerwują mnie tacy ludzie jak ty niezmiernie, ludzie którzy chełpią się skutecznością ich styli szydzą z innych, po uj ci to?

Podobny kolo mentalnością do ciebie daje komentarze na jutubie pod genialnymi walkami karateków że w realnej walce blablabla.

Wali mnie to, każdy robi to co lubi a ty przestań nawracać wszystkich na twoje muay thai. Na ulicy trafisz na zapaśnika który poskłada cie tak że nawet nie bedziesz wiedział co i kiedy się stało i co wtedy? Twoja psychika padnie po złamaniu twojego systemu wartości i utylitarności? Zastanów sie nad sobą :?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

... a mi się nadal podoba hokej ;)


jutro reprezentacja Polski do lat 20 gra mecz w hokeja z Bialorusia na MS w Herisau. Jutro hokej mnie nie minie. bedzie realnie.
dyskusja znowu zmierza do nikad. Podziwiam ten neoficki entuzjazm Tajowca, ze to co robie jest najlepsze. I ze cos jest wyzsze od czegos tam. Albo ze prawdziwe to znaczy realne.
Tylko co znaczy "realne"?
To znaczy w tej chwili tyle co x=y.

Kolega Tajowiec ucieka od definicji. Pomoge troche. podam dwie i kazdy sobie moze wybrac.

Prawda, za Arystotelesem, jest zgodnoscia mysli z rzeczywistoscia. (Nastepne pytanie - co to jest rzeczywistosc, ale tu niech sie kazdy sam pomeczy).

Realnosc, za Irishami, to iluzja, ktora powstaje przez brak alkoholu.

:D
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Zaczynają się osobiste wycieczki i dyskusja zmierza donikąd. Szkoda
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Jak czytam wasze posty to padam ze smiechu co wy pierdo***ie Boks Tajlandzki jest najskuteczniejszym i najtwardszym stylem uderzanym i nie ma sie z tym co spierać tajowiec dobrze pisze i wcale nie mówi że wszystko inne jest do dupy chodzi mu tylko i wyłącznie o skutecznosc Ale wy bedzieci bronic swojego karate Każdy ma dostęp do informacji jest mnóstwo klubów sw itp itd wasza niewiedza sugeruje "zacofanie" w tym temacie Przejdzcie sie na box i rzucicie to karate w holere Z drugiej strony was rozumiem ćwiczycie karate takie czy inne i za wszelką cene bedziecie go bronic i zadne argumenty nie pomogą w waszym mysleniu No chyba że przekonacie sie o tym na własnej skórze innej drogi nie ma wiec zapraszamy "niedowierzaczy" na sparringi
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Jak czytam wasze posty to padam ze smiechu co wy pierdo***ie


powiedz ile masz walk na smierc i zycie na koncie ??

ja zadnej dlatego co do skutecznosci wciaz obstawiam tekst wyborowej o hokeju. to dobre ironiczne porownanie ;)

Itosu

PS. Panowie Tajowiec i MMA Maniac jako karateka mam szacunek dla Muay Thai. Nie potrzebnie sie podpalacie. Z drugiej strony jestem zdania ze dobre karate broni sie samo i nie potrezbuje postow na forum. Odnosnie skutecznosci mozemy sobie pogdybac. Ja osobiscie lubie odmozdzajace akademickie dyskusje ;)

nol ofens Panowie. drog jest wiele nie tylko MMA i Taj ;)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Maniac dobrze że mnie rozumiesz Nie twierdze że wszystko inne jest do kitu Ale jesli chodzi o skuteczność to przewaga tych styli uderzanych które wymieniłem została udowodniona nad innymi...I to nie ja to udowodniłem :lol: Komus może odpowiadać cos innego "klimat" treningu ludzie itp Ale jesli mówimy o skutecznosci to mam 100% racje popartą przez wielu wielu fachowców... Obejrzyjcie K-1 lub Mma np UFC kto tam cwiczy karate??? Zawodnicy cwiczą przekrojowo z reguły Boks+ Muay Thai+Zapasy+Bjj i Jeszcze teraz napiszcie że mma to zabawa i prawdziwa walka wygląda o 360 stopni inaczej :lol:
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Ja też szanuje wiele sportów czy sztuk walki Podaje tylko fakty :wink: Pozdro
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Ja też szanuje wiele sportów czy sztuk walki Podaje tylko fakty :wink: Pozdro


jesli fakty przecza teorii to tym gorzej dla faktow. Barca wlasnie wygrala z Realem 2 do 0. to fakt.
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Teoretycznie mistrz świata w karate załóżmy shotokan na ulicy powinien rozniesc mistrza swiata w boksie( albo inny dobry karateka dobrego boksera ) Dlaczego?? Bo ma wiecej argumentów (technik) A Praktyka okazuje sie zupełnie inna Oglądałem ten mecz :)
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

Obejrzyjcie K-1 lub Mma np UFC kto tam cwiczy karate???

żeby daleko nie szukać, to Machida.
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

jesli fakty przecza teorii to tym gorzej dla faktow.


W oryginale: "Jeśli fakty przeczą mojej teorii, tym gorzej dla faktów", cóż ja jednak wolę nieco inny sposób podejścia:

Żadnej teorii nie można uznać za ostateczną, każdy kolejny fakt który ją potwierdza sprawia, że jest ona tylko bardziej prawdopodobna.



---edit---

przypomniało mi się :) z drugiej strony Nietzsche: "Fakt jest zawsze głupi" :) i toż to cholerna prawda jest :)
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Tajowiec!!

1. Nie porownuj karate do aikido i capoeiry...

2. Sciagnal Cie ktos kiedys do parteru? :twisted: :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????


jesli fakty przecza teorii to tym gorzej dla faktow.


W oryginale: "Jeśli fakty przeczą mojej teorii, tym gorzej dla faktów", cóż ja jednak wolę nieco inny sposób podejścia:

Żadnej teorii nie można uznać za ostateczną, każdy kolejny fakt który ją potwierdza sprawia, że jest ona tylko bardziej prawdopodobna.



---edit---

przypomniało mi się :) z drugiej strony Nietzsche: "Fakt jest zawsze głupi" :) i toż to cholerna prawda jest :)


jesli fakty przecza teorii to tym gorzej dla faktow.

To Georg Wilhelm Friedrich Hegel. No i zrobilo sie poetycko i filozoficznie, jak to zwykle w karate. Teorie sobie, a jutro jest na tapecie hokej. Ciezko bedzie naszym Orlom wygrac z Bialorusinami. Zadne teorie, taktyki, dowodzenia tu nie pomoga. Ale sport jest piekny bo nieprzewidywalny. Moze cos dobrego dla nas sie wydarzy.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Dobra, zacytuje ryzykujac wiele, niecenzuralnie z klasyki (no i z pamieci):

"A Garbaty Aniol na to, skoncz pierdolic tato, to Ty jestes matol, jak nie to udowodnij..."
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????

[To Georg Wilhelm Friedrich Hegel.


No właśnie, dlatego napisałem w "oryginale" :) bo myślałem że było tam "mojej". Ale nie ważne :D
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Genesius nie czytałeś uważnie Tajski najskuteczniejszy styl uderzany (stójkowy) Wyborowa zaczynam mysleć że ten tekst skierowany do mnie... Czyżbym znalazł sparring partnera :)
  • 0

budo_tajowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chętny na sparring????
Naprawde miło sie pisze ale juz zasypiam Do jutra Dobranoc
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024