Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska to kure...sko zacofany kraj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
kółko ludzi którzy mają dużo wspólnego ze sportami walki mają osiągniecia i nie klępią codziennie po 100 postów :lol:
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
kółko ludzi którzy nawzajem się propsują :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
ale tu macie wyrozumialych modow :D
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
To raczej na MMA przegonsją. Czasami wygląda jak Wersal:)
  • 0

budo_radek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

Zle sie wyraziłem chodziło mi o ludzką zawiść... Na każdym kroku ktoś podkłada nam kłody pod nogi utrudnia nam wszystko...Nie każdą przeszkode da sie ominąć Najwieksze sukcesy można osiągnąć własnie przez komfort psychiczny


I właśnie SW to zabawa dla wytrwałych z mocną psychiką :wink: do treningu wiele nie potrzeba wiec nie wiem o co chodzi to że jakiś tam polityk sobie kradnie to jak jestem na sali i ćwiczę... no w tym momencie to polityka jakoś mnie nie interesuje... nie wiem co Ci polityka przeszkadza w osiągani coraz więcej
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Polityka swoją drogą są inne sprawy ale to już nie chce mi sie pisac
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
zamiast narzekac lepiej wziasc sie do roboty i zmieniac...jakby wszyscy ktorzy narzekaja zwarli sie i powoli prowadzili "prace u podstaw" to by tak nie bylo...
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
skorpiob, rozumiem, ze teraz na jezyku polskim poznales zagadnienie "pracy u podstaw", ale jak sobie wyobrazasz jej "prowadzenie powoli" w Polsce? Pozdrawiam.
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
A ja wyjechalem z Polski w 2005 roku.
Najpierw mieszkalem w UK (nie polecam),
ostatnio w Berlinie a teraz jade do Hiszpanii.
Jak przyjezdzam odwiedzic rodzine to wydaje mi sie,
ze w Polsce z roku na rok jest gorzej i nie wiem jak
ludzie moga tu mieszkac. Jestesmy oklamywani,
mamy ceny europejskie a zarobki afrykanskie.
Pracodawca mowi ci ze nic nie umiesz i masz dziekowac
Bogu ze dostajesz 2 tys zlotych.
To nie jest prowokacja lecz calkowicie subiektywne odczucie.
Każdy ma prawo mieszkac tam gdzie chce i ja to szanuje.

Ale naprawde nie ma sensu siedziec w Polsce.
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Co to za głupi temat. Jeżeli się komuś coś nie podoba, to niech sypie konkretami, a nie jak osoba konkretnie nawalona, której życie dało w kość. Jak sie ma problemy egzystencjalne to do dobrego specjalisty trza iść. A jak się ma konkretne problemy to się je wypunktowuje, znajdzie się parę osób chętnych do pomocy. OSU!
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Poza tym mamy 11-go listopada, Święto Narodowe. Trzeba się cieszyć, że po rusku teraz nikt nam nie każe gadać, albo po niemiecku, co gorsza. Jakim jesteśmy narodem takim jesteśmy, ale ja jestem dumny, że tu żyję.
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
może i jestem w błędzie, ale na pierwszy rzut oka widać że to marna prowokacja aby napisać jakim ktoś tu jest świetnym "trenerem-człowiekiem"

Musiałem to napisac bo nawet na tym forum siedzą takie osoby za które jest mi wstyd...Pozdrawiam Artura Krakowiaka jako jeden z niewielu na tym forum pisze prawde

ale może jestem w błędzie :)
poza tym dobrze wyżej napisane - dzisiaj święto narodowe, ale mogę być pewnym że tego typu bzdury o braku perspektyw, że wszystko co najgorsze to w Polsce, piszą i wygadują osoby z "pokolenia MTV", które pewnie nawet nie wiedzą o jaka niepodległość chodzi albo kim był Piłsudski...
  • 0

budo_lonthar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
a mnie jak takie myśli jak kolegę Ignashov nachodzą to chwytam pierwszy lepszy pordukt spożywczy i dzwonie na numerek tam podany i sobie rozmawiam z mila Pani która nie może sama zakończyć rozmowy i musi mnie wysłuchać :)
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
buahahahah
i co? mówisz jej, że ci źle w tym kraju? :)
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Jak powiedzial J. Piłsudski: "Naród wspaniały, tylko ludzie chuje". :wink:
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

Jak powiedzial J. Piłsudski: "Naród wspaniały, tylko ludzie chuje". :wink:


Poważnie tylko z takimi miałeś okazję się zetknąć?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Ale co się stało? O co w ogóle autorowi tematu chodzi? Jakieś konkrety bez podawania nazwisk?
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Hej ja tu przytoczylem wypowiedz.. i dodalem oczko na koncu!
Oczywiscie, ze nie! Mam tu wielu przyjaciol, bliskich ludzi, urodzilem sie polakiem i polakiem pozostane... natomiast, coz, sa ludzie i taborety, WSZEDZIE! duzo nietolerancji, kompleksow, ksenofobii...
Przez jakis czas mieszkalem w Szkocji, u tych ludzi tego nie widac... sa jakby otwarci, bardziej beztroscy (sa tez oczywiscie ciemne strony, przestepczosc, nastolatki).
Zylo sie jakby, lepiej, i pewnie gdyby nie rodzina i bliscy nie wrocilbym juz do Polski.
To moje odczucia, tak na powaznie.

pozdrawiam
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj

skorpiob, rozumiem, ze teraz na jezyku polskim poznales zagadnienie "pracy u podstaw", ale jak sobie wyobrazasz jej "prowadzenie powoli" w Polsce? Pozdrawiam.


Dla Twojej wiadomosci nie mam juz jezyka polskiego wiec Twoja ironia nie powiodla sie :wink: jak sobie wyobrazam ? chocby nie pieprzeniem jak jest zle, tylko jak sie nie podoba to samemu organizowac cos lepiej.Ewentualnie wspierac takich ludzi ktorzy to robia lepiej .Jak nie to wyjazd z Polski nikt tesknic nie bedzie....
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska to kure...sko zacofany kraj
Nie wiem czemu taki temat nie został usuniety. Nie wiem co kierowało autora by go umieścić ale?
- Polska to nie jest kraj o największej przestępczości w Europie i nawet daleko mu do przewodnictwa
- Pojęcie kibiców zamykasz do piłki nożnej, a to jest conajmniej niesprawiedliwe do wszystkich innych dyscyplin. Pozatym nawet w Europie są kraje, gdzie kibice piłki są bardziej bezkarni.
- o jakim zacofaniu ty mówisz? Jest moze pare dziedzin gdzie odstajemy, ale całościowo rzecz ujmując to dawno dogoniliśmy europe zachodnią.
- twierdząc że by coś osiągnąć trzeba kraść ( jesli chodzi o sporty walk) obrażasz wielu zawodników i trenerów.
- denerwujące jest również to, że swoje zdanie próbujesz uwiarygodnić nazwiskiem Artura Krakowiaka. Artur nie nazywa tiu wszystkich złodziejami a wręcz odwrotnie. Konkretnie kieruje zarzuty wobec osoby nie generalizując. Podaje konkretne przykłady. Artur próbuje coś robić. A najważniejsze Artur nadal wierzy w siebie i swoich zawodników. Jest kontrowersyjną osobą, jego wypowiedzi mogą czasami śmieszyć lub denerwować, ale generalnie cooś robi.

A ty? Na czym opierasz swoją opinie?
Narzekanie to jest główna wada naszego narodu( ale nie tylko naszego). Nawet jak odzie nieźle to nie powiemy tego. Zresztą często sam się na tym łapie.
Takie opinie jak twoje powodują, tylko że:
- zawodnicy nie chcą ćwiczyć bo nie warto
- sponsorzy nie chcą sponsorować bo sport to sami złodzieje
- trenerzy są zniechęcni.

JA chcę pogratulować wszystkim trenerom za pracę i nie ważne czy to WAKO, IFMA czy ISKA. Dziękuje wszytskim tym którzy spierają sporty walki ( sponsorom, uczelniom, samorządom, moinistrestwu. Największe podziękowania dla kiboców, którzy w sportach walki są głównym motorem rozwoju. Byłem na kilku imprezach w ostatnim czasie. Miały różny poziom, ale wszędzie kibice tworzą wyjątkowy obraz. Bez tego walki naszych zawodników byłyby bez duszy. I nawiązując do wczorajszego święta to jestem dumny że żyje w takim kraju, który po wielkich upadkach umiał podnosić się z gruzów. I przypominam, że upadki były z powodu warchołów, którzy negowali wszystko. Liberum veto było nadużywane wtedy gdy ktoś chciał coś robić. W sobotę wybieram się na ANGELS OF FIRE bo wiem że warto. Chcę usułyszeć mazurka dąbrowskiego gdy będzie walcczył Petertil i Sławiński. Chce byc dumny gdy wygrają. Dlatego warto być Polakiem. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024