Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymarzona sylwetka - fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1958 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
w sumie gosc mojej postury tylko o klase lepiej zbudowany. pytanie czy da sie treningiem funkcjonalnym nie czysto kulturystycznym takie cos osiagnac. nie mowie juz o koksach, zawodostwie podporzadkowanym treningom i drakonskiej idealnie rozlozonej diecie (niewykonalnej dla ludzi pracujacych). ciekawe tez jak dlugo z punktu widzenia medycznego da sie taka rzezbe utrzymac bez szkody dla organizmu.

inna sprawa jak ten koles wyglada jak wstanie z lozka. bo tutaj do zdjecia moze byc tuningowany. o mozliwosciach tuningu zdjec nie wspominajac.

Itosu
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

w sumie gosc mojej postury tylko o klase lepiej zbudowany. pytanie czy da sie treningiem funkcjonalnym nie czysto kulturystycznym takie cos osiagnac. nie mowie juz o koksach, zawodostwie podporzadkowanym treningom i drakonskiej idealnie rozlozonej diecie (niewykonalnej dla ludzi pracujacych). ciekawe tez jak dlugo z punktu widzenia medycznego da sie taka rzezbe utrzymac bez szkody dla organizmu.


Itosu


Myślę że bez treningu stricte kulturystycznego to byłoby ciężko,ale bez reżimowej diety i koksach jak najbardziej da się osiągnąć taką sylwetkę - grunt to systematyczność plus czas czas czas ... (znam takiego jednego freaka wiec pisze z "życia")
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
tez nie mysle, ze ten poziom BF bylby w jakis sposob medycznie niewskazany, nie widac na udach ani klacie wlokien, nie bedzie mial ponizej 6-7%. do tego jak ktos napisal, nie zdziwilbym sie gdyby zdjecie bylo pod koniec kilku dni przygotowan poziomu wody/soli/wegli, w ten sposob mozna naprawde wiele zdzialac wizualnie.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
no sylwetka zajebista. Moje zdanie podobne, uważam, że takie coś jest osiągalne bez koksów, jakieś suplementy owszem, bardzo ostra dieta i osiagnął coś zbliżonego z tym zdjęciem. Bo napewno troche jest naciągnięte różnymi programami do obróbki graficznej, a po za tym jeszcze ustawienie światła i naprawdę ostra dieta kilka dni przed sesją.
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Takie cuś i jestem happy: )

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]




w sumie gosc mojej postury tylko o klase lepiej zbudowany. pytanie czy da sie treningiem funkcjonalnym nie czysto kulturystycznym takie cos osiagnac

Itosu


Chyba treningiem funkcjonalnym nie bardzo się da.

Gość wygląda jak kulturysta, nawet gatki opuścił żeby bardziej brzuch pokazać :)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
nie kumam was- znałem wielu ziomków, którzy mieli taki typ muskulatury bez zadnych supli- co więcej ide o zakład, ze częśc z nich w zciu nei słyszała o czymś takim jak suple.


Jeden mój kolega ze studiow miał taką włąsnie żylasta budowe i w ogóle nie cwiczyl na siłce.

a drugi to wujek mojej żony-żylasty muskularny typ- wygladał tak w wieku lat 38- a jedyne co regularnie cwiczyl to wódeczka z kumplami.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Miałem kiedyś identyczną budowę właśnie przy ok 7% tłuszczu ... na suplach ... inaczej zakatował bym organizm
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

nie kumam was- znałem wielu ziomków, którzy mieli taki typ muskulatury bez zadnych supli- co więcej ide o zakład, ze częśc z nich w zciu nei słyszała o czymś takim jak suple.


Jeden mój kolega ze studiow miał taką włąsnie żylasta budowe i w ogóle nie cwiczyl na siłce.

a drugi to wujek mojej żony-żylasty muskularny typ- wygladał tak w wieku lat 38- a jedyne co regularnie cwiczyl to wódeczka z kumplami.

Nie troluj.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
dlaczego "nie trolluj"?

uważam, że to merytoryczny głos w dyskusji, ktora zapoczatkowali poprzednicy: "czy da sie okreslona sylwetkę osiągnąć bez wyśrubowanego reżimu treningu i diety"

a dyskusja skręciła ku konstatacji, ze się nie da.
rozumiem, ze kolejnym wnioskiem ma być usprawiedliwienie dodatkowych form wspomagania? (i nie mam tu na mysli odzywek)

Rzoumiem, ze jak masę zycia poświęcanicie na plany treningowe, diety, same trenigi to cięzko wam przyjąć, że mozna niewyobrażalne dla was efekty osiągnąc bez takiego wspomagania?


problem "chłopakow z siłowni" polega na tym, że są zorietowani na robienie masy. I taki gośc waży 20 kg więcej niz wynika to z jego naturalnej postury
I jeszcze chciałby być wycięty i mieć Bf na poziomi 7 % - oczywiscie przy tej masie.

I tak się faktycznei nie bardzo da! bo zatuczony organizm brojlera nie wytrzyma kondycyjnie ćwiczeń potrzebnych do zrzucania a jesli juz to nagle zacznie gubić mięsnie
to jest kolejny aspekt- zyją w cyklach- robienia masy i redukcji

Moim zdaniem taka sylwetkę da sie zrobić naturalonie i bez zadnego wspomagania pod warunkiem,że rezygnujemy z nadmiernej masy i zycia w cyklach- reszty nie chce mi sie rozwija- i tak nie dotrze- przeicez masa to dla was paradygmat

oczywiscie nie kazdy zblizy sie do takiego wyniku - sporo zalezy od genów i trybu życia- np cięzkiej pracy fizycznej

wieskzośc z nas to internetowi twardziele, którzy poza siłownia gnija na fotelu przed kompem to nic diZwnego ,ze sylwetka i siła jakos nie chca iśc w parze...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Proszę cię.
Jakieś dowody albo pomysły na to jak to osiągnąć a nie puste słowa.
Moim zdaniem da się dojść do takiej sylwetki ćwiczeniami i dietą, suple nie są konieczne. Natomiast to co Ty wpisujesz to:

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.


P.S. Odnosząc się do twojej wypowiedzi, nie pamiętam czy kiedyś robiłem masę raczej w drugą stronę, gdyż mam tendencję do tycia. W cyklu masowania - redukcji na pewno nigdy nie byłem, a takiej sylwetki nigdy nie byłem nawet blisko.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Moim zdaniem taka sylwetkę da sie zrobić naturalonie i bez zadnego wspomagania pod warunkiem,że rezygnujemy z nadmiernej masy i zycia w cyklach- reszty nie chce mi sie rozwija- i tak nie dotrze- przeicez masa to dla was paradygmat

o ile dla mnie to polprawda, to dla wiekszosci tutaj wazacycj ponizej 80kg jest to zdecydowana nieprawda.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
nigdy w zasadzie masy nie robiłem... a do takich wyników zbliżać się nie chcę bo będę ważył zbyt mało.. pozatym dieta żeby to osiagnąć by mnie chyba wykończyła. Wolę mieć siły na każdym treningu czy to siłowym czy kondycyjnym.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

a drugi to wujek mojej żony-żylasty muskularny typ- wygladał tak w wieku lat 38- a jedyne co regularnie cwiczyl to wódeczka z kumplami.


wygladal tak jak koles ktorego wkleil osadnik :?: please dude... widzialem juz w zyciu wielu zasuszonych majstrow z budowy ktorzy pociagali z kielicha. wierz mi to nie jest to samo. ten koles ze zdjecia naprawde ma miesnie. niezbyt wierze ze ktos ma 75 w pasie, 45 w lapie i 5% BF (bo ten koles wiecej nie ma na pewno) i jedyne co robi to pije wode z komplami w wieku 38 lat.

Itosu
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Lionel Strongfort- zdjęcie byc może zabawne wg dziesiejszych standardów ale sylwetka juz chyba niekoniecznie

Dołączona grafika


Dołączona grafika
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
jedno "ale"; to byli pelnoetatowi strongmani. porownaj ich do pro-kulturystow (naturalnych). silne chlopy, i swietne sylwetki, ale rzezba taka sobie.

Dołączona grafika
( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

http://ejmas.com/pt/ptart_brennan_0802.htm

Lionel Strongfort- zdjęcie byc może zabawne wg dziesiejszych standardów ale sylwetka juz chyba niekoniecznie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jak ja wrzuciłem niedawno wymarzoną sylwetkę(IMO o wiele lepsza od tej co teraz zaprezentowałeś) to stwiedziłeś

Jeden mój kolega ze studiow miał taką włąsnie żylastą budowe i w ogóle nie cwiczyl na siłce.

a drugi to wujek mojej żony- muskularny typ- wygladał tak w wieku lat 38- a jedyne co regularnie cwiczyl to wódeczka z kumplami.


więc nie rozumiem co Cię w tym osiłku zachwyca :roll:
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
"lepszość" to rzecz względna i uzalezniona od gustu.

Być może cechy sylwetki, ktore ty uważasz za cenne dla mnie są niestotne, pomijalne

Na twojej fotce zobaczyłem faceta, który:
a)jest nieźle wyrzeźbiony
b)ma spore obwody ale nie jest zalany, ma np wąski pas, napakowanie przy całej wyrazistości nei wydaje sie zaburzać proporcji
c) nie błyszczy się na pomarańczowo ( jak zdjecia od Novo)- swoja droga Novo, jak dla mnie to żaden z tych panów nie ma rewelacyjnej sylwetki- może to przez ten pomarańćz- ale raczej ta nienatutralna poza jak dla mnie nie pozwlaa niczego ocenić ( wybacz nie jestemsędzią kulturystycznym)

dalszy ciąg dyskusji zrozumiałem nastepująco- czy da sie podobny efekt osiągnąc naturalnie- czyli wyraźna rzeźba i spore obwody bez brzucha.
Te zdjęcia są przykładem sylwetki posiadajacej takie cechy- bez licytowania się czy jest lepsza, czy gorsza od twojej.

biorac pod uwage datę życia faceta możan przyjąć, że nie stosował koksu ani odzywek w dizsiejszym rozumieniu, i jego dostep do wiedzy treningowej i narzędzi nie odbiegał na korzyść od mozliwości dzisiejszego przecietnego człowieka.

link do artykułu jest powołaniem się na zaprezentowaną tam szerzej argumentacją dotyczącą sylwetki i sposobów jej budowania- mniej więcej zgadzam się z twierdzeniami autora
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

biorac pod uwage datę życia faceta możan przyjąć, że nie stosował koksu ani odzywek w dizsiejszym rozumieniu, i jego dostep do wiedzy treningowej i narzędzi nie odbiegał na korzyść od mozliwości dzisiejszego przecietnego człowieka.

link do artykułu jest powołaniem się na zaprezentowaną tam szerzej argumentacją dotyczącą sylwetki i sposobów jej budowania- mniej więcej zgadzam się z twierdzeniami autora

ale saxon jest bardzo daleko od "przecietnego czowieka", bo jak pisalem, cale zycie byl strongmanem;
Arno Patschke, known as Arno Saxon on stage, a performer and former Greco-Roman wrestling player from Germany was eager to make money performing strongman acts. He traveled to Leipzig, Germany, where he convinced Oscard Hilgenfeldt and Arthur Saxon to join him in creating the "Greatest Strong Show" in the country. Arthur, 19 at the time, was the youngest performer, although already recognized as the most accomplished bent press performer in the world.
czyli masz goscia, ktory juz jako 19 latek byl wybitny.

wczesniej omawiana sylwetke raczej wszyscy sie zgodzili mozna uzyskac bez nielegalnej suplementacji, ale bez legalnej bylaby to niezwykle trudne, i wymagajace dobrej genetyki i umiejetnosci w kuchni ;)
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

patrząc na tych gości zastanawiam się czy oni jako kolesie zajmujący się cross fitem i trój bojem (chyba ) nie robią w ogóle ćwiczeń izolowanych- bo ładnie dorzeźbieni i wyprofilowani :roll:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024