Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

Nie da się w jednym dopuścić a zabronić w drugim, bo każdy nawet początkujący będzie się wzorował na tym co robią zawodowcy, bo sam po to ćwiczy żeby właśnie nim być. Logiczne no nie?


wszyscy tutaj pisza ze koks w amatorstwie jest zly... w zawodostwie chroni zdrowie zawodnika... pogadaj np. z zawodowymi kolarzami

z dragami na ulicy tez bedziesz walczyl ?? to ten sam problem. lekarze stosuja dragi w szpitalach, na ulicy gina od tego ludzie. wracajac do sportu to w dzisiejszych czasach Ci ktorzy nie biora odpadaja w przedbiegach, nie sa w stanie nawet skonczyc okresu przygotowawczego bo ich cialo wysiada.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

pogadaj np. z zawodowymi kolarzami


poczytaj sobie gazety: "koniec sportu" Afery dopingowe w kolarstwie" itp tour the france słynie z tego. To jest sport? ochrona? czego, kogo? to jest własnie patologia i to na maks. Co z tego ze odbierają medale jak pokutuje właśnie to myślenie "ochronne" .Koks "chroni" na tyle zeby nie padł po treningu a to co to gówno mu robi z organizmem na dłuższą metę to już nikogo nie obchodzi bo to bedzie jego problem ale za lat 10 a teraz zeby mógł ile się da.

co do dragów mam w miarę sprecyzowane zdanie ale nie chce tu robić of topa
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

Koks "chroni" na tyle zeby nie padł po treningu a to co to gówno mu robi z organizmem na dłuższą metę to już nikogo nie obchodzi bo to bedzie jego problem ale za lat 10 a teraz zeby mógł ile się da.


kuzwa Sally !!!!!!!!!zrozum!!!!!!!! taka praca sportowca. on sam ja wybral w bedac w pelni swiadomym. za to sportowcy dostaja grube miliony. wierz mi sa zawody bardziej wyniszczajace w ktorych zarabiasz tysiace razy mniej ...
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

ja nie jestem idiotą w przeciwieństwie do pakerów wiem co robie i po co . sterydy to gówno i kazdy kto je bierze (oczywiście nie jako leki bo to nie o tym dyskusja) szkodzi nie tylko sam sobie ale idei sportu bo oszukuje i w ten sposób ją niszczy.

weź chłopie żałosny jesteś, czyżby następny z małym móżdżkiem ? :)


Ja się tylko powtórzę ...

Weź się już stary nie ośmieszaj.

Gubrin
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
Itosu czy ja po chińsku mowie albo poprostu nie umiem tłumaczyć. Mnie nie obchodzi ten dorosły który to bierze jako on sam, osoba, chociaż sie nie zgodzę że wie co robi, i robi co chce bo ludzka świadomość wielu rzeczy jest ograniczona, ale kij z nim. Mnie chodzi o amatorski sport, po prostu nie da się dopuścić w zawodowym a w amatorskim zabronić. To jest nierealne i na tym polega problem.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
ja juz nic nie mowie ;)

moze to nawet dobrze ze mi sie podobaja szczuple brunetki a innemu facetowi puszyste blondyny... swiat jest ciekawszy ;)

pozdr
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

Koks "chroni" na tyle zeby nie padł po treningu a to co to gówno mu robi z organizmem na dłuższą metę to już nikogo nie obchodzi bo to bedzie jego problem ale za lat 10 a teraz zeby mógł ile się da.

Weź mnie oświeć co ten koks "chroni"? :lol:

Sally, Ty masz jakiekolwiek pojęcie w temacie dopingu czy piszesz ot tak, żeby ludzie mieli się z czego brechtać? :lol:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
umożliwia wytrzymanie obciążeń których organizm normalnie by nie wytrzymał. Ale trzeba być idiota bez wyobraźni żeby myśleć że sztuczne podnoszenie sprawności organizmu jest bez wpływu na jego zdrowie.
Promowanie dopingu jest żałosne.

tu filmik z jednym mutantem ale to chyba nie sterydy nawet ale coś innego ..silikon? :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
Synthol
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
synthol

edytka:
W tym samym czasie, Gub :P
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

umożliwia wytrzymanie obciążeń których organizm normalnie by nie wytrzymał. Ale trzeba być idiota bez wyobraźni żeby myśleć że sztuczne podnoszenie sprawności organizmu jest bez wpływu na jego zdrowie.
Promowanie dopingu jest żałosne.

tu filmik z jednym mutantem ale to chyba nie sterydy nawet ale coś innego ..silikon? :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


masakryczny ten filmik :D jak ten gość naprawdę tak wygląda to współczucia to już jest choroba ;)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
nigdy nie dojdzie do wyeliminowania sterydow ze sportu
ludzie ktorzy na sporcie trzepia gruba kase do tego nie dopuszcza
myslisz ze ludzie by nadal ogladali powiedzmy tour de france gdyby nagle kolarze zaczeli osiagac wyniki na poziomie 70% obecnych ?

to by byl koniec jakichkolwiek rekordow
sportowcy nawet by nie byli w stanie sie zblizyc do rekordow swiata
oznaczalo by to ogromne straty finansowe dla sektora sportowego

jak dla mnie sportowcy niczym sie nie roznia od powiedzmy gornikow
i jedna i druga grupa zawodowa traci zdrowie
i jedna i druga grupa zawodowa ryzykuje zyciem

szprycowanie sie sterydami i ciezki trening to po prostu ich zawod
takie sa realia
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
mówisz jakby sterydy były dozwolone i wszystkim wiadomoe, że NA PEWNO sportowcy je biora. Po pierwsze nie generalizujmy, po drugie jest coś takiego jak kontrolę antydopingowe. Po trzecie sportowcy, którzy osiągają rekordowe wyniki pracują ze sztabem specjalistów, którzy dbają o każdy szczególik tego co robią. Więc nie mówmy, że sport równa się doping
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

mówisz jakby sterydy były dozwolone i wszystkim wiadomoe, że NA PEWNO sportowcy je biora. Po pierwsze nie generalizujmy ...

to jeszcze zalezy od charakteru sportu
jesli jest to powiedzmy MMA gdzie duzy wplyw na wynik walki ma technika i psychika to faktycznie nie ma podstaw by stwierdzic, ze wszyscy koksza

ale w takim kolarstwie bez wspomagania sie chemia jestes nikim
i nie mam co do tego watpliwosci, ze 100% kolarzy zawodowych koksi
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

mówisz jakby sterydy były dozwolone i wszystkim wiadomoe, że NA PEWNO sportowcy je biora. Po pierwsze nie generalizujmy ...

to jeszcze zalezy od charakteru sportu
jesli jest to powiedzmy MMA gdzie duzy wplyw na wynik walki ma technika i psychika to faktycznie nie ma podstaw by stwierdzic, ze wszyscy koksza

ale w takim kolarstwie bez wspomagania sie chemia jestes nikim
i nie mam co do tego watpliwosci, ze 100% kolarzy zawodowych koksi

W mma przygotowywanie się do danej walki to taki zapierdol, że nie wiem jak mogą się regenerować bez wspomagania żeby następnego dnia trenować tak samo intensywnie(chodzi ofcorz o czołówkę). Jak mają siłownie, bjj, zapasy, mt, boks i sparingi
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow
Tak dla poprawienia humoru : jakiś czas temu jak jeszcze był taniec z gwiazdami gadałem z kumpelą , zeszło na pudziana i ona sie mnie pyta skąd ja wiem że on brał sterydy :lol:

Zrobił sie na białym serku :P
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

mówisz jakby sterydy były dozwolone i wszystkim wiadomoe, że NA PEWNO sportowcy je biora. Po pierwsze nie generalizujmy ...

to jeszcze zalezy od charakteru sportu
jesli jest to powiedzmy MMA gdzie duzy wplyw na wynik walki ma technika i psychika to faktycznie nie ma podstaw by stwierdzic, ze wszyscy koksza

ale w takim kolarstwie bez wspomagania sie chemia jestes nikim
i nie mam co do tego watpliwosci, ze 100% kolarzy zawodowych koksi


Pewnie masz rację ehh ale co zrobić. Żyjmy może złudzeniami, że sport jest czysty a wcześniej wspomniany Pudzian ma po prostu tak piekielnie dobra genetykę i mięśnie rozrastają mu się po dwukrotnej wizycie na siłowni w tygodniu :D
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

Pewnie masz rację ehh ale co zrobić. Żyjmy może złudzeniami, że sport jest czysty a wcześniej wspomniany Pudzian ma po prostu tak piekielnie dobra genetykę i mięśnie rozrastają mu się po dwukrotnej wizycie na siłowni w tygodniu :D

Przecież on trenuje 5-6x w tygodniu po 2 treningi dziennie. :P Z chęcią bym zobaczył Pudziana z Sappem (opcjonalnie może być Kimbo) na ringu. :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

Przecież on trenuje 5-6x w tygodniu po 2 treningi dziennie. :P Z chęcią bym zobaczył Pudziana z Sappem (opcjonalnie może być Kimbo) na ringu. :)


to bys mial jakies 30 sek widowiska ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spustoszenia w organizmie w wyniku zazywania anabolikow

W mma przygotowywanie się do danej walki to taki zapierdol, że nie wiem jak mogą się regenerować bez wspomagania żeby następnego dnia trenować tak samo intensywnie(chodzi ofcorz o czołówkę). Jak mają siłownie, bjj, zapasy, mt, boks i sparingi

najwyzszej jakosci suplementy. masazysta. lata treningu i przystosowania do niego. czolowka cwiczy od lat, i na pewno nie zaczynala od dwoch treningow dziennie, tylko raczej od dwoch tygodniowo, stopniowo zwiekszajac obciazenie. ich regeneracja jest dzielem lat ciezkiej pracy. no i genetyka dobra tez pomaga.
moim zdaniem mozliwe, choc malo prawdopodobne :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024