Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka maść na bark?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Jaka maść na bark?
boli mnie bark już drugi miesiąc, co prawda coraz mniej ale trochę długo. Arcalen nie działa, smaruje tez przeciwzapalną ketopromem ale nie wiem czy to dobry pomysł.
czy możecie polecić jakąś maść?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
A wiesz od czego Cie moze bolec? Jesli od cwiczen czy podciagania, to proponuje solidnie rozgrzewac przed cwiczeniami. Mnie dosyc dlugo bark bolal od podciagania, okazalo sie, ze bylo zapalenie torebki stawowej czy jakos tak. Przeszlo z czasem, ale bolalo dlugo i tak, ze w nocy nie moglem sie obrocic z boku na bok.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
mnie boli od trzymania tarczki do boksowania, bez rozgrzewki (po 30 minutowym siedzeniu i ostygnięciu).nie jakiś bardzo silny uraz raczej naciągniecie czegoś,ale długo się ciągnie już.
Tym ketopromem smaruje na wszelki wypadek jakby jakieś zapalenie było ale może jest coś lepszego na to?
ktoś pisał że jakiś liotion mu na łokcia pomógł, może to?
  • 0

budo_redactor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
Ja używam Fastum i generalnie pomaga. Tylko czasem po ciężkim treningu albo jakimś innym machaniu łapskami ból znów wraca.
Ktoś mi mówił, że są odżywki na tego rodzaju sprawy (z chrząstką rekina bodajże), ale nie próbowałem, więc nie wiem czy działają...
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
Wydaje mi się, ze miesnie najzwyczajniej w swiecie musza sie wzmocnic , a wtedy bol barkow tricpesow itp od trzymania tarcz poprostu minie , albo bedzie o wiele mniejszy . Mysle ze smarowanie mascia za bardzo nie pomoze na slabe miesnie , ktore bola z wysilku .
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
RedActor odzywki to ja jem akurat na kolano i to w ogromnych ilościach, fastum tez jest przeciwzapalne tak jak ten ketoprom
Slim mnie nie bolą mięśnie tylko coś w barku się uszkodziło, raczej naciągnęło

pewnie rehabilitacja by pomogła ale nie mam czasu poszukac ćwiczeń juz od miesiąca...
  • 0

budo_redactor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?

Wydaje mi się, ze miesnie najzwyczajniej w swiecie musza sie wzmocnic , a wtedy bol barkow tricpesow itp od trzymania tarcz poprostu minie , albo bedzie o wiele mniejszy . Mysle ze smarowanie mascia za bardzo nie pomoze na slabe miesnie , ktore bola z wysilku .


Gdyby to były mięśnie to by nie było problemu. Tu chodzi o bark, który uszkodziłem sobie (a raczej uszkodził mi taki jeden) na treningu. A fastum zalecił mi ortopeda do którego polazłem po radę. Coś tam przebąkiwał, że jak nie pomoże, to w grę wchodzi rehabilitacja. Ale w końcu nie nap..., znaczy nie boli mnie aż tak bardzo zeby sie rehabilitować
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
ortopedzie zal skierowania było pewnie, to wolał nie dawać. Poszukam tych ćwiczeń, chyba że ktoś miał rehabilitację barku i mógłby coś wkleić..?
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
pływanie na basenie + cwiczenia na gumach , to zazwyczaj daja na rehabilitacje , przynajmniej ja tak mialem kilka lat temu [ ale konkretnych cwiczen Ci niestety nie podam bo nie pamietam ]

Sally , mi chodzilo tylko o to ze po cwiczeniach na tarczach bola Cie barki , co jest spowodowane slabymi miesniami ;) oczywiscie wiem ze mozliwe jest uszkodzenie barku, przez innego "pomocnika" , wtedy taka masc jest zbawienna wrecz , ale rzadko ktora daje dlugi i dobry efekt ;/
  • 0

budo_rolka16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
sprobuj traumonem
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
Polecam Reparil, Traumeel Heel i olejek tajski. :D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
dzięki za odpowiedzi.
poszukam chyba tej Traumeel Heel bo co mi się w niej podoba to raz że jest oparta na naturalnych ziołach a dwa że ma działanie przeciwzapalne ale bez przeciwbólowego.
mam nadzieje że w aptece to dostanę.
a odnośnie tego olejku tajskiego, to gdzie go można kupić?
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
np. tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pzdr!
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
dzieki
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?
dziś w aptekarz powiedział że tego Traumeel Heel nie ma bo to jest homeopatyczny i oni tego nie sprzedają. na bark polecił mi wyciąg z Diabelskiego Pazura (taka roślina) cena całkiem spoko 8 zł, zobaczymy czy pomoże. Właściwie już mnie przestaje boleć , smaruje cały czas arcalenem + ketopromem) ale jak zacznę go obciążać bardziej to pewnie zacznie, przetestuje ten diabelski pazur .
  • 0

werka792
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?

boli mnie bark już drugi miesiąc, co prawda coraz mniej ale trochę długo. Arcalen nie działa, smaruje tez przeciwzapalną ketopromem ale nie wiem czy to dobry pomysł.
czy możecie polecić jakąś maść?

 

Mi też nie pomógł ten preparat. Pomógł mi za to harpagon forte max. I to bardzo szybko. Nie wiem od czego bolało, ale chyba od długich godzin na rowerze, dużo trenuję i potem takie problemy się pojawiają - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

harehare
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka maść na bark?

Mi pomógł fizjoterapeuta. To lepszy pomysł niż masci :P


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024