Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cześć i dzięki za ryby...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Tak TAk w ten sam niezrozumiały i bezsensowny sposób "odszedł" IRIMI.
Takie samospalenie. ..Chyba jako forma protestu tylko nie za bardzo wiem przeciw czemu ?

A wiec nie wiesz, dlaczego odszedl... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

PS. Masz pozdrowienia od irimi. Napisal przy okazji, że faktycznie jest tylko opalony, ma się świetnie i pozdrawia z trybun. Rzucił aikido i się zajął chromodynamika kwantową, to jego nowa pasja...
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

A wiec nie wiesz, dlaczego odszedl... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Bo był słaby.. słabi giną... nie wiesz o tym ?.
Nie podjął trudu dyskusji tylko dzielnie podwinął ogon i zwiał próbując robić z siebie męczennika za jakąś sprawe czy coś.. a teraz z tego co widziałem próbuje kariery na mniejszych forach tak jak i zresztą Ty.

Ale prędzej czy później i satmtąd ucieknie.

Wiesz jak to jest wystarczy, że raz na jakiś czas Sokół przeleci się nad lotniskiem i wszytkie wróble i gołąbki zdupoczają wtependy trzymając się na kilka kilometrów.
Nie oglądasz Animal Planet ??
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Wiesz jak to jest wystarczy, że raz na jakiś czas Sokół przeleci się nad lotniskiem i wszytkie wróble i gołąbki zdupoczają wtependy trzymając się na kilka kilometrów.
Nie oglądasz Animal Planet ??

Jak zwykle masz racje, ani ja, ani nikt inny tutaj po prostu Ci do pięt nie dorastamy swadą, poczuciem humoru, dysleksją i pewnością siebie (może poza megalomanią, bo tu mnie nie przeskoczysz).

Czas więc chyba podwinac ogonek i spierpapier... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Czas więc chyba podwinac ogonek i spierpapier...


Daj spokój Voivod żeby takie coś zrobić to trzba mięć choć troche jaj :lol:

Zresztą nwet jeśli to żadna strata :roll: Ty i tak do żadnej dyskusji nic nie wnosisz poza ikonami emocji, bo myślisz, że prowadzisz jakąś gre, udając skomplikowanego człowieka którego nikt nie jest w stanie rozgryść ale w guncie rzeczy wszyscy i tak wiedza, że jesteś cholerną żałosną ofiarą losu.

Jakimiś zdechłym żałosnym herlakiem którego ten pająk (co wygląda jak kropka z długimi cienkimi nogami) by wciągnał pod łużko.

A wkurwiasz się bo łudziłeś się, że będziesz Mistrzem Sztuk Walki który mimo, iż ledwie żyje, to jak ktoś się zeń zaśmieje to choćby niewiem kim był to Ikyo albo Sankyo i będzie Cię przepraszał a Ty się będziesz wymądrzał.

Niestety :( Voivodzie TO SIĘ NIGDY NIE STANIE zawsze będziesz niedorajdą i ofiarą choćbyś sobie kolana w Shiko do kości zdarł.
Natura - Tak to jest zrobione (jak chcesz to moge Ci to wykazać i udowodnić naukowo :D )

No i jeszcze jedno.
Jak będziesz próbował wybrnąć z sytuacji i udając kogoś kim niejesteś
( bo jak powszechnie wszyscy wiemy jestes Nikim prócz niepotrafiącej się w życiu zrealizować żałosnej ofiary) pisać, że dałem Ci się sporowokować (bo zapewne Szczepan o ile mnie nie zbanuje to wyśle mnie z forum na przdłużony urlop) i mnie załatwiłeś i żebym sobie jeszcze przytupnał albo coś i zanim nawklejasz kolejne Ikony Emocji....
Zaręczam Ci że w ogóle się nie zdenerwowałem ani Ciut. :D
Mało tego w dalszym ciągu mnie zajebiście śmieszysz i bawisz.

Napisałem to co napisalem ponieważ (jak juz pisałem :D ) tak to już jest zrobione.
Bo jestem zawsze szczery i mówie to co myśle.

W innej dyskusji ...

zbyt idealistycznie patrzysz na świat


W istocie tak jest !
.Lubie takie idealistyczne spojżenie i nazywanie rzeczy po iminiu bez względu na wszytko.

Jeśli ktoś robi buty to niech je kurwa zrobi porządnie albo niech wypierdala po dwa kroć.

Jeśli w RMF gwałcą moje uszy co dzień zespołem Fill i mówią mi po stokoroć jaka to gwiazda i ile nagród dostali....
- to ja i tak wiem i powiem, że to nie rzadni muzycy czy artyści tylko banda pizd z łapanki któzy nie mają pojęcia o twórczości i są niczym więcej niż żałosnym w gruncie rzeczy produktem przeznaczonym dla takich ofiar jak Voivod. To ja już jestem większym muzykiem i artysta niz oni a jestem Nikim.

Wracając do myśli...To tzw konsumpcyjne gówno.(patrz def.)

(Garry deinicja sprawź poprawności w Wikipedi)

...Konsumpcyjne gówno nie stąd sie bierze, że wysrasz to z siebie co przedtem wetniesz,
lecz gdy bezmyślnie chłoniesz i połykasz to co ktoś inny wcześniej wyrzygał...

Jeśli ktoś z różnych przyczyn próbuje mi coś wmówić to ja i tak w miare możliwości, zawsze mu to wcisne przez dupe do gardła spowrotem.


Prawdopodobnie jest jescze drugie dno moich nieskrępowanych wypowiedzi (jak juz sie tak rozgadałem na całego)


Jako specjalista z psychologi i czytania z ludzkich zachowań, zrobiłem sobie analize swoich(chodzi o walenie prosto z mostu) i powiem szczerze, że podejżewam się o jakąś łagodną formę ZESPÓŁU ASPERGERA (*Garry nie czytaj definicji z Wikipedi bo jest do dupy i nieprwadziwa. Hasła i definicje do niej piszą ludzie tacy jak zespół FILL pizdy z łapanki) zaliczany do łagodnych form autyzmu. (Mówie to poniękąd jako usprawiedliwienie przed Szepanem, i próbą uninknięcia Bana -jak mnie zbanujesz podam cię do sądu :D że nie słuszenie dyskryminacja i wogóle)

A wracając do tematu i do pseudo samospalania w proteście to między prawdą a Bogiem pod przykrywką wielkich słów czai się rozpaczliwa próba założenia mi i innym kagańca w mysl, że jak będe pisał pod swoim nazwiskiem to oczywiście nie bede mógł swobodnie pisać co skolei spowoduje, że będe mówił na modłe np ŚP Irimiego czy Pmasza i dla nich będzie dalej ok.

Kończąc napisze :

Voivod ? Dla forum żadna strata więc:

>BonVoyage ofermo :P :P :P .


  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Bogumil, a mialem Cie za kulturalnego czlowieka...nieco nieokrzesanego ale bynajmniej kulturalnego...Nie zmieniaj mi tego poglądu prosze...
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

nieco nieokrzesanego ale bynajmniej kulturalnego...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] vs [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. :evil:
  • 0

budo_gosc(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
No, to się porobiło. A, pmasz (jeśli wciąż czytasz) - zdjęcie z vortalu Przygód Mistrza Mariana, to po prostu gra 'no fair'.

Do Bogumila - takie, czy nie inne słowa strawię, bo to ponoć wciąż polszczyzna. Ale ortografii nie wybaczam. Popracuj trochę nad tym kolego. :D
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
...i zapamiętajcie sobie raz na zawsze wy potłuczone ofermy:

ANDRZEJ LEPPER NIE UMIERA NIGDY :!: :twisted:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
mod on
Sorry za spoznona reakcje, teraz powinno byc juz duzo lepiej. 8) Uzytkownicy systematycznie naruszajacy regulamin nie maja juz wstepu na forum.

mod off

  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Czyli co, nie mogę już z nim pojechać jak z burą suką...? :/
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Niestety nie :cry:
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
A w jaki sposób Akahige złamał regulamin (ponoć wielokrotnie), żeś go Szczepanie zbanował?

Jakoś niezbyt to sprawiedliwe. Zwłaszcza jak się popatrzy co inni użytkownicy wyrabiają.
No chyba, że wiesz o czymś o czym my nie wiemy?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

A w jaki sposób Akahige złamał regulamin (ponoć wielokrotnie), żeś go Szczepanie zbanował?

Jakoś niezbyt to sprawiedliwe. Zwłaszcza jak się popatrzy co inni użytkownicy wyrabiają.
No chyba, że wiesz o czymś o czym my nie wiemy?


mod on
Zycie jest niesprawiedliwe.A potem umierasz.
mod off

  • 0

budo_dioboł
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Forum bez Bogumiła :?:


Ja za wiele nie pisze na Forum ale bardzo lubiałam czytać dyskusje z jego udziałem.

Jako jeden z pierwszych poruszył tematy niewygodne (TABU) i nie bał się rozmawiać o nich w sposób dosadny ale i wesoły, wytykając różne dziwne patologie które się przez lata w kręgach Aikido zadomowiły na dobre.

Uważam mimo wszytko, że Bogumił zrobił dla Aikido wiele dobrego dając nieźle w tyłek wszytkim fruwającym w chmurach i sciągając ich za nogi na ziemie.

To duża strata :cry:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Nie lubię Bogumiła. Cham z niego i prostak... tak na pierwszy rzut oka.
Ale od jakiegoś czasu czyta się go fajnie. Kolorytu trochę wprowadza - ferment sieje - coś się dzieje.
Moim zdaniem - wiem, wiem Szczepan, masz je w dupie, ale i tak napisze - przez takie działanie, forum staje się klubem wzajemnej adoracji i klepania po pleckach.

Nie wiem jak w Himalajach, ale u nas w Polszy to się mówi takie przysłowie- "Co cię nie zabije to cię wzmocni".

Ferment i kilka wyartykułowanych "kurew" raz na jakiś czas, wcale nie jest takie złe.

pzdr
k.


p.s.
Ciekawy jestem, czy Voivoid czuje się jakoś specjalnie sponiewierany, bo jak by nie patrzeć to głownie z nim Bogumił toczył personalne wojenki.

k.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Jako jeden z pierwszych poruszył tematy niewygodne (TABU) i nie bał się rozmawiać o nich w sposób dosadny ale i wesoły, wytykając różne dziwne patologie które się przez lata w kręgach Aikido zadomowiły na dobre.


Jako pierwszy ? chyba żartujesz. Temat wałkowany od daaawna. Poszukaj sobie postów Boruty, w przeciwieństwie do Bogumiła, nie był anonimowy, a 'Poplińskich 12' to niemal takie vortalowe 'Kopytko' :lol:

Co do pmasza, będzie mi go brakowało na forum, bo jest jednym z niewielu których jeszcze czytam. Jakkolwiek od czasu do czasu siekaniem se pogaduchę na gygy zapewne, więc się nie martwię. Czasy świetności forum mamy już dawno za sobą. To taki duch czasów, dotyczy on chyba większości for internetowych, na których wszystko zostało powiedziane 100 razy i nie ma sensu tego powtarzać. Myślę że stąd właśnie znajduje sie miejsce dla ludzi którzy tak naprawdę nie mają nic ciekawego do powiedzenia ;)

IMHO: Jeśli to prawda z tym banem dla Bogumiła, cóż sam sobie nagrabił. Mimo całej jego pokręconej logiki gdyby nie był anonimem pewnie by do tego nie doszło.

Uważam mimo wszytko, że Bogumił zrobił dla Aikido wiele dobrego dając nieźle w tyłek wszytkim fruwającym w chmurach i sciągając ich za nogi na ziemie.

To duża strata :cry:

Wg. mnie nie zrobił nic. Przypomniał tylko trochę stare klimaty. Kto miał sie zainteresować kontaktowymi sztukami walki dawno temu to zrobił.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Nie maja tamte osoby banow - chca moga pisac na dzialach typu knajpa jako anonimy nie na forach tematycznych w szczegolnosci jak najbardziej sie w jakiejs sztuce uaktywnuiaja osoby nie majace z nia wiele wspolnego.

Jak ktos nie ma odwagi mowic czegos otwarcie pod wlasnym nazwiskiem nie musi wypowiadac sie wcale.
  • 0

budo_dioboł
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
[quote name="Martius"]
Jak ktos nie ma odwagi mowic czegos otwarcie pod wlasnym nazwiskiem nie musi wypowiadac sie wcale.[/qote]

Martius Ty również piszesz jako Anonim. Twoje nazwisko i imię kompletnie NIC mi nie mówi i nie wiem kim jesteś.
Podobnie Voivod, Garry i inni;
Skąd moge wiedzieć Kto to ?

Nazywam się Anna Żuławińska czy teraz Martius wiesz kim jestem ?
Czy to wystarczy żeby się wypowiedzieć ? Czy nazwisko panieńskie też trzeba ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Pluskota ?
  • 0

budo_dioboł
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Odpowiadam Garemu

Gary. Bogumiła czytałam już z 6lat wstecz. Na kilku forach sekcyjnych 'skopał' wtedy kilku znanych kontrowersyjnych Sensei wyciągając i udawadniając im nieuczciwe praktyki, co na owe czasy błyo prawdziwym przełomem w zamkniętym świecie Aiki . W konsekwencji w obawie, całe fora zostały zamknięte i zlikwidowane.
Ciekwe, że w tym okresie Szczepan praktykował podobnie anonimowo jako Nagababa chyba na wszytkich forach w Polsce.
Bogumił robił zawsze 'pranie' o konkretne problemy za co na bieżąco kasowano Jego tematy czy posty a Nagababa tylko się zgrywał. Zawsze udawał początkującego, stopniowo udawadniając, że wie więcej niż Sensei i inni. { On sam chyba nie wie po co ?}


To tyle z mojej strony. Pozdrawiam -Anka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024