Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cześć i dzięki za ryby...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

To z iloscią i jakością to taki sloganik pod publiczke Panowie.
Powyżej jest podforum "Po 20 latach".
W założeniu elitarne... obecnie 7 tematów - 42 wypowiedzi.

Tak Waszym zdaniem ma wygladac zyjace forum internetowe? 8O

Ponoć lepiej milczeć i wydać się glupcem, niźli się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości... :oops:

PS. A może po prostu po tych 15-20 czy więcej latach ćwiczeń już się zwyczajnie nie chce po próżnicy gadać...?


znaczy co? głupi jestem?
no może jestem - nie upieram się, ze nie.
problem tylko w tym, ze - o ile się nie mylę - forum internetowe to miejsce gdzie jednak się rozmawia, a nie milczy.
jak się starym nie chce, to przecież obowiązku nie ma, natomiast kolejne zamykanie i ucinanie dyskusji zabije w końcu forum, gdzie "już wszystko zostało powiedziane".
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

znaczy co? głupi jestem?

To nie bylo o Tobie tylko tych z podforum, pieknych dwudziestoletnich... :oops:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Może zamiast działu dla starych wyjadaczy, którego sens istnienia zweryfikowało samo życie :wink: , stworzyć dział JESTEM POCZĄTKUJĄCY, funkcjonujący z powodzeniem na innych forach. Z moich obserwacji wynika, że w tych działach zwykle najwięcej się dzieje. Warunki są dwa: nie ma głupich pytań, ani odsyłania do archiwum. Początkujący nie boją się wtedy pytać o rzeczy dla nich ważne, a dla starych userów może czasem banalne. Poza tym każdy rozpoczynający przygodę z takim czy innym hobby czuje się dowartościowany (wiem to po sobie :wink: ) gdy społeczność wyroczni zwróci na niego uwagę, odpowie, poradzi, odradzi itd. Zaskakujące, jak często przy okazji pytań początkujących rozwijają się ciekawe dyskusje pomiędzy starszakami. :-)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
A może coś w stylu 5, 10, 15? :)
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Hara-kiri ma rację.
Dział dla początkujących:
- bez "głupich" pytań
- bez odsyłania do archiwum

Mieli by mistrzowie pole do popisu. Bo czasem najbardziej oczywiste rzeczy w naszym odczuciu, są najtrudniejsze od wytłumaczenia i przekazania komuś innemu.

Tak wię c pomysł popierm. :)

Sebol, Szczepanowi by się przydał urlop od forum. A to zdięcie w jego awatarze to dla zmyłki. :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
mod on
Opis sytuacji:
Przez ostatnie pare miesiecy wszyscy pisali na forum co im sie zywnie podobalo, nie mialem specjalnie czasu zeby czytac wszytskie posty z powodow osobistych. Rezultat byl taki, ze kazdy temat byl sprowadzany do nieskutecznosci aikido w walce. Inne warianty sprowadzaly sie do proponowanie cwiczenia MMA, judo lub bjj jako panaceum na hipotetyczne braki w aikido.
Jesli to pojawia sie w jednej, dwoch dyskusjach , nie ma problemu, ale KAZDY temat?

Po drugie - zadnych pozytywnych kontrpropozycji nie bylo, poniewaz krytykanci nie cwicza aikido, wiec nie moga z wlasnego doswiadczenia nic zaproponowac - no byly propozycje zeby poczytac ksiazki lub obejzec filmy na youtube :lol: - ale zgodzmy sie, ze powaznie tego nie mozna traktowac.

Te dwa czynniki spowodowaly deneracje forum. Ludzie co cwicza aikido bali sie cokolwiek pisac, zeby natychmiast nie zostac wyszydzonym czy zlinczowany - i to przez anonimow ktorzy nie cwicza aikido!. To nie jest normalne. To jest forum aikido dla aikidokow. Jak ktos chce dyskutowac o innych SW czy Sportach Walki, sa do tego odpowiednie forum na Vortalu czy poza nim.

Ja jesli pozwalam sobie pisac na innych forum na Vortalu, odnosze sie z szacunkiem do cwiczacych cos innego ,mimo ze moge sie nie zgadzac z nim. To sie nazywa kultura dyskusji. W aikido etykieta jest bardzo wazna z wielu wzgledow.

Moja decyzja:
Nie bedzie dyskutowana z wielu wzgledow, glowny jest taki, ze poniewaz kazdy ma swoje zdanie(i ma prawo do wlasnego zdania, bez watpienia), bedzie sie to ciagnac w nieskonczonosc. Jesli uzytkownicy forum chca tu dyskutowac, musza przyjac takie reguly gry, jak wymaga regulamin, a interpretacje regulaminu dokonywana jest przez moderatora oraz administratora.Jakkolwiek to moze byc bolesne :wink: , taka jest rzeczywistosc.

mod off

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024