Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cześć i dzięki za ryby...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cześć i dzięki za ryby...
To cytat z D. Adamsa - kto czytał ten wie o co chodzi. :lol: :lol:
Po prawie siedmiu latach bycia tutaj dziękuję kolegom i rezygnuje z członkowstwa w Vortalu. Oficjalnie proszę moda (pośle też priva) o likwidacje mojego nicka.
Poziom doszedł do dna juz jakiś czas temu - ale teraz, kiedy usłyszalem pukanie od spodu - oficjalnie mam dość.
Dzięki wielkie zwłaszcza czytaczom Mariana - dzięki wielkie - bo przez kilka lat mieliśmy niezły ubaw.
Do zobaczenia na macie
dzieki wielkie :) :) :)
Piotr Masztalerz
Wrocław Aikikai
ps. ja nie tworzę sztucznych tożsamości - a moja prośba o podanie nazwisk była poważna i znów zlekceważona. może więc przynajmniej na pożegnanie ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Piotrek nie wyglupiaj sie - byle anonim wstydzacy sie wlasnego nazwiska i wypowiadania sie pod swoimi danymi nie powinien miec wplywu na odchodzenie ludzi. Takich ludzi nalezy olewac a szacunkiem darzy sie tych ktorzy potrafia mowic jawnie ...
Psy szczekaja karawana idzie dalej inaczej bedzie to forum anonimowych masterow bez godnosci dla siebie i innych ... 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Spoko i nie nerwowo, przespij sie, wypij piwo, pogadamy... :wink:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Piotrek nie wyglupiaj sie - byle anonim wstydzacy sie wlasnego nazwiska i wypowiadania sie pod swoimi danymi nie powinien miec wplywu na odchodzenie ludzi.


Tzn, że nie chodzi chyba o Mnie :oops: ja się Danami nie chwale ani się pod nimi nie wypowiadam.

Pozatym już Ci mówiłem że jak tak bardzo chcesz to mogę Ci się przedstawić z imienia i nazwiska. Szczepanowi się przedstawiłem jakiś czas temu to tobie też mogę Mówiłem już że nie mam się czego wstydzić i niczego się nie boje.

Pozatym po twoim ostatnim poście odośnie anonimowości zminiłem Avatara Płatnego Morderce na Avatara Bogumila z krwi i kości także już niejestem taki bez twarzy.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Pozatym już Ci mówiłem że jak tak bardzo chcesz to mogę Ci się przedstawić z imienia i nazwiska. Szczepanowi się przedstawiłem jakiś czas temu to tobie też mogę Mówiłem już że nie mam się czego wstydzić i niczego się nie boje.

Pozatym po twoim ostatnim poście odośnie anonimowości zminiłem Avatara Płatnego Morderce na Avatara Bogumila z krwi i kości także już niejestem taki bez twarzy.


Widzisz - moderatorzy (i informatycy) najczesciej wiedza i tak kto sie kryje za nickami.
Ja nigdy nie chce aby ktos mi sie przedstawial na PW jak nie przedstawia sie ogolowi Vortalowiczow
Dlaczego ? - jesli ktos mi sie przedstawi na PW zobowiazuje mnie to do zachowania milczenia - a ja wole nie byc zwiazany i ujawnic kto jest pod nickiem ogolowi kiedy ktos zaczyna przeginac a ta wiedze mam zobyta wlasnym kunsztem ;)

Komu osoby na PW by sie nie przedstawialy to nie ma znaczenia dopoki nie przedstawia sie ogolowi Vortalowiczow sa po prostu Anonimami wstydzacymi sie wypowiadac pod wlasnym imieniem 8)
Jakiej filozofii do tego by nie dopisywac :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Nie rozumiesz Martius
Ja nie jestem anonimowy bo się wstydze.

Wiesz jak to jest każdy psychopata chce żeby ludzie wiedzieli że to on :P
Bardzo chętnie podzielił bym się z wami filmikami z mojego archiwum, pokazał zdjęcia na forum itp.

...i bardzo żałuje że niemoge.

Bo jak juz pisałem przez swoją "prezentacje" narobił bym sporych problemów i niezłego gnoju nie tyle sobie(bo mam to w dupie) tylko innym.

I tak jak juz mówiłem to jedyny błachy powód i innego nie ma.


Pmasz nie boje się odpowiedzialności za swoje słowa ale w tym wypadku za moje "wybryki" odpowiedzialność poniósł by kto inny..- chronie innych nie siebie.

A po za tym nie pierdziel, że mnie nie lubisz 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Swego czasu myslałem nawet żeby zrobić to samo co Pmasz teraz chce zrobić..

Zabić Bogumila a odrodzić się pod swoim nazwiskiem tyle że wtedy z w/w przyczyn nie mógł bym tak swobodnie i z serca mówić co myśle :( .

Więc jaki sens jest sie wypowiadać jeśli nie można mówić tego co się chce mówić i udawać kogoś kim, się nie jest ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Bogumil - jest stare powiedzenie jesli nie mozna jawnie czegos powieziec takich rzeczy nie mowi sie wogole.

Wypowiadanie sie ze nie moge czegos jawnie powiedziec wiec mowie to niejawnie jest po prostu smieszne i dziecinne - tak mozna wszytsko powiedziec a najczesciej wiekszosc i tak nie ma pokrycia z rzeczywistoscia.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
pmasz - az do dzis nie wiedzialem kim jestes.
Ale juz wiem i chyba wybiore sie do was na Chibe :) Bardzo bym chcial. Tylko czy kaska i czas bedzie...A całą resztą sie nie przejmuj. Za pozwoleństwem to klikne do Ciebie na gg czy cos bo mysle ze sporo mogłbym sie od Ciebie nauczyc czy tez wnieść do mojego aikido. Wszak trenujesz moj ulubiony "styl" ;)
pzdr.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Bogumil - jest stare powiedzenie jesli nie mozna jawnie czegos powieziec takich rzeczy nie mowi sie wogole.......- tak mozna wszytsko powiedziec a najczesciej wiekszosc i tak nie ma pokrycia z rzeczywistoscia.



Ja mówie jawnie zawsze prawde i zawsze szczerze i to co chce w danej chwili powiedzieć bez ściemniania i podanie mojego imienia i nazwiska Kompletnie !! niczego dla was nie zmienia. Zminiło by się gdy by sie po "autoryzacji" okazało, że wszytko oczym mówiłem jest wyssane z palca ale tak nie jest więc dla was nic się nie zmienia.

Pozatym sam dobrze wiesz, że w moim przypadku Martius wszytko co mówie ma pokrycie w rzeczywistości.

Natomiast z pewnością co niektórzy myślą, że jak bym się przedstawił to wtedy coś by na mnie znaleźli i mogli by się mi wkońcu dobrać do dupy kompromitując albo coś.

Tyle, że wtedy dalsze pisanie traci dla mnie sens.
Otóż Nie - odpowiadam od razu - nic na mnie byście dalej nie mieli, więc i tu podanie nazwiska jest bez znaczenia - myśle raczej, że zyskał bym sporo uwiarygadniając się.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Poprawka techniczna :oops:
"...Tyle, że wtedy dalsze pisanie traci dla mnie sens..."

Miało być na końcu po ...uwiarygodniając się :oops:
  • 0

budo_gosc(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Po prawie siedmiu latach bycia tutaj dziękuję kolegom i rezygnuje z członkowstwa w Vortalu. Oficjalnie proszę moda (pośle też priva) o likwidacje mojego nicka.

Aha, ... na złość mamie złamię nogę. Ktoś tu mówił o 'dorosłości'. Tak nie zachowuje się nauczyciel przyszłych pokoleń aikidoków. Wystarczy małe 'przepraszam - miałem zły dzień', i wrócimy do dyskusji.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Natomiast z pewnością co niektórzy myślą, że jak bym się przedstawił to wtedy coś by na mnie znaleźli i mogli by się mi wkońcu dobrać do dupy kompromitując albo coś.

Tyle, że wtedy dalsze pisanie traci dla mnie sens.
Otóż Nie - odpowiadam od razu - nic na mnie byście dalej nie mieli, więc i tu podanie nazwiska jest bez znaczenia - myśle raczej, że zyskał bym sporo uwiarygadniając się.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

PS. MYslenie nigdy chyba nie bylo twaoja mocna strona... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Po prawie siedmiu latach bycia tutaj dziękuję kolegom i rezygnuje z członkowstwa w Vortalu. Oficjalnie proszę moda (pośle też priva) o likwidacje mojego nicka.

Aha, ... na złość mamie złamię nogę. Ktoś tu mówił o 'dorosłości'. Tak nie zachowuje się nauczyciel przyszłych pokoleń aikidoków. Wystarczy małe 'przepraszam - miałem zły dzień', i wrócimy do dyskusji.

Przepraszam...? Za co? Za to, ze zyje? Czy za co...? Maciek, nie kompromituj sie, blagam...
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

PS. MYslenie nigdy chyba nie bylo twaoja mocna strona... :twisted: :twisted: :twisted:


Voivod niczego się w życiu nie bałem ..ale ty mnie przerażasz. :cry:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Voivod niczego się w życiu nie bałem...

Ożeń się... 8) 8) 8) 8) 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Wiem, że Cię zranie ale jestem już od dawna żonaty :(
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
I dobrze - po co mialbys miec lepiej... 8) 8) 8)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...
Nikt poza mną nie ma deja vu w sprawie pmaszowego odejścia? :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i dzięki za ryby...

Nikt poza mną nie ma deja vu w sprawie pmaszowego odejścia? :)



Tak TAk w ten sam niezrozumiały i bezsensowny sposób "odszedł" IRIMI.

Takie samospalenie. ..Chyba jako forma protestu tylko nie za bardzo wiem przeciw czemu ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024