Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biorezonans (rzuć palenie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Biorezonans (rzuć palenie)
Mam takie pytanie - czy kiedykolwiek ktoś z was, albo waszych znajomych korzystał z takiej terapi ? czy to jest w stanie pomóc, czy to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto... ?

tak się reklamuje jeden z gabinetów biorezonansu:

Stosowane w naszym gabinecie najnowsze osiągnięcie niemieckiej myśli medycznej - terapia biorezonansowa maszyną BICOM daje rewelacyjne efekty w likwidowaniu nałogu palenia. Blisko 90% pacjentów po jednym 20-minutowym zabiegu rzuca palenie. Terapia pozbawia pacjenta uczucia głodu nikotynowego i jednocześnie pomaga odtruć organizm ze szkodliwych złogów nagromadzonych w nim w efekcie wdychania dymu papierosowego.


Ciekawe ?!

pozdrawiam
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
To "najnowsze osiągnięcie niemieckiej myśli medycznej" ma też działać na alergię.
Na moją nie działało.
  • 0

budo_carrneiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
Jednego kumpla ojciec nie pali po tym zabiegu. Drugiego, po trzech próbach dalej pali, choć nie palił około 2 miesięcy.
Z tego co słyszałem kosztuje to ~50pln, więc nie paląc nawet miesiąc trochę kasy się oszczędza, no i zdrówko najważniejsze.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
Podstawa to silna wola a wszystko inne to półśrodki a nawet nie całe środki

No a żołnierz Skylark twardy musi być ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
ja palilem 4 lata i rzucielm to kazdy moze... :)
bez zadnych wynalazkow :D
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
rzucanie palenia to banał, robiłem to już z 10 razy.
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
Zadne plastry, tabletki, gumy do zucia, stopniowe rzucanie itp. nie maja sensu, podejmij decyzje bez pieprzenia, ze to ostatnia paczka, ostatni papieros, bez ceregieli- czytajac to i palac fajke wkrec sobie, ze to ostatnia i przestan palic.

No mi tak sie udalo heh, dziwnie, ze nie ma nie wiadomo jakich wyrzeczen, meki, moge przebywac wsrod palaczy, w pubie czy cos, i nie ciagnie.

Zreszta jak chcesz to sprawdz metode Easy Way. Jak chcesz to mam ksiazke w pdf.
  • 0

budo_shaquz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
Ja rzuciłem bez żadnych wspomagaczy cztery miesiące temu, ale jeszcze czasami mnie ciągnie jak cholera. Paliłem siedem lat i dzięki temu że zapisałem się na kicka i nie dawałem rady kondycyjnie na treningu, postanowiłem rzucić to cholerstwo.
Mój sąsiad który palił ponad 20 lat, poddał sie temu zabiegowi rezonansowemu i również udało mu sie rzucić.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
Silna wola to recepta ale warto czymś wspomóc. Proponuję zwiększyć ilość treningów i sam rzucisz. Kilku moich znajomych tak właśnie rzuciło. W pewnym momencie nie ma rady: palisz = brak postępów i dostajesz więcej.
Biorezonanse, akupunktury i inne badziewia są obliczone na zysk a nie rzucanie.
  • 0

budo_timo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)
Kiedyś próbowali przy użyciu tej metody zdiagnozować i leczyć moją alergię. Źle zdiagnozowali i nic nie pomogło.

Poniżej fragment wypowiedzi lekarza (poradnikmedyczny.pl), odnośnie skuteczności biorezonansu w leczeniu alergii. Podejrzewam, że z paleniem może być podobnie.

"W dwóch znanych mi, poprawnych pod względem metodologicznym badaniach porównawczych autorów niemieckich wykazano brak zgodności rozpoznań ustalonych metoda biorezonansu w porównaniu z zalecanymi metodami diagnostyki alergologicznej oraz jej wartość leczniczą na poziomie efektu placebo. Znane są również negatywne opinie o wartości metody wyrażane przez uznanych europejskich ekspertów z dziedziny alergologii."
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Biorezonans (rzuć palenie)

Zadne plastry, tabletki, gumy do zucia, stopniowe rzucanie itp. nie maja sensu, podejmij decyzje bez pieprzenia, ze to ostatnia paczka, ostatni papieros, bez ceregieli- czytajac to i palac fajke wkrec sobie, ze to ostatnia i przestan palic.


A ja właśnie sobie ograniczałem liczbę fajek, aż rzuciłem. Podstawa to mieć mocne postanowienie i odpowiedni mindset - nawet jak np. tydzień wytrzymasz bez i się złamiesz, to musisz myśleć "ok, zapaliłem, ale to nic, dalej rzucam".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024