Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen
Szukam stronki badz PDFa na ktorym beda opisane podstawowe cwiczenia wraz z obrazkami ale chodzi mi o takie w ktorych na tych obrazkach byly zaznaczone grupy miesni najbardziej pracujace podczas danego cwiczenia. Najlepiej w kolorze :)
Jesli ktos ma jakiegos linka bylbym bardzo wdzieczny.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen
Pozwolcie ze sam sobie odpowiem, wlasnie znalazlem taki atlas z rysunkami partii miesni oraz dodatkowo z gifami cwiczen i sadze ze na pewno komus rowniez sie przyda:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen
Male Exercise Map:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Female Exercise Map:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No i filmiki we flashu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Gubrin
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen
DXA,ja bym Ci podał linka do tego atlasu co znalazłeś,ale sądziłem że chodzi Ci o coś innego bo ten atlas to chyba jest najpopularniejszy w Polskim necie:-)

Ps.W linku Gubrina znalazłem takie coś: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i coś mi tu nie pasuje,koleś przy nawijaniu ma zgięte ręce,to jest to poprawna technika? Bo ja zawsze mam wyprostowane w łokciach.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen

Ps.W linku Gubrina znalazłem takie coś: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i coś mi tu nie pasuje,koleś przy nawijaniu ma zgięte ręce,to jest to poprawna technika? Bo ja zawsze mam wyprostowane w łokciach.


Jaką widzisz różnicę w pracy przedramion na wyprostowanych i zgiętych rekach ?

Wyprostowanie rąk (rozumiem, że przed siebie ?) może co najwyżej angażować izometrycznie barki i czworoboczny, a nie o to chodzi w tym ćwiczeniu przecież ?

Gubrin
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen

Wyprostowanie rąk (rozumiem, że przed siebie ?) może co najwyżej angażować izometrycznie barki i czworoboczny, a nie o to chodzi w tym ćwiczeniu przecież ?

[/b]


Jeśli angażuje barki i czworoboczny (izometrycznie) to chyba jeszcze lepiej dla ćwiczenia? Poza tym kiedy ramiona są równolegle do ziemi jest większa odległość niż przy zgiętych rękach więc przedramiona trochę dłużej pracują,tak ja to widzę,ale jestem otwarty na inne opinie:-)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen

Jeśli angażuje barki i czworoboczny (izometrycznie) to chyba jeszcze lepiej dla ćwiczenia? Poza tym kiedy ramiona są równolegle do ziemi jest większa odległość niż przy zgiętych rękach więc przedramiona trochę dłużej pracują,tak ja to widzę,ale jestem otwarty na inne opinie:-)


To dodatkowo wyprostuj jedną nogę do przodu z zawieszonym na niej ciężarem i rób spięcia brzucha ;)

To ćwiczenie jest typowo izolowane, a jako takie nie zakłada pracy dodatkowych grup mięśniowych i nie da ci wymiernych korzyści z tego spięcia barów i czworobocznych.

Odległość od ziemi to raczej sprawa drugorzędna, możesz po prostu po nawinięciu od razu rozwijać i masz ciągłe napięcie, lub zrób jedną serie więcej.

Gubrin
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen
Najlepiej chyba będzie jak po prostu przy najbliższej okazji będę nawijał cięzarek na ugiętych ramionach i zobaczę czy widzę (czuję) różnicę: )
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stronka / PDF z ilustracjami cwiczen
jak już o obrazkach i pdf-ach to czy ma ktoś może cały układ krwionośny i nerwowy człowieka na jednym zdjeciu ??bardzo bym prosił ale żeby to duże było
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024