Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na sucho czy z odrzywkami ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Na sucho czy z odrzywkami ?
Siemka !
Podobnych tematow jest tutaj tysiace , jednak nie uzyskalem dokladnej odpowiedzi .

Mam 19 lat , 182 cm. wzrostu , ok.70 kg. , szybka przemiana materii ;/

Dopiero zaczynam ćwiczyc ( ponad 2 tygodnie , po 4 razy w tygodniu ) . Mam zamiar ćwiczyć max 4 miesiace i mam pytanko :
- Czy narazie mam jechac na sucho ( bez dopalaczy ) czy moze mógl bym brac kreatyne lub inne specyfiki ? Pamietajcie ze bede cwiczyl 4 miechy.
- Co do kreatyny , wiem ze powinno sie ja brac od 4 do 6 tygodni a potem z 3 tygodnie przerwy w braniu . Wiem ze trzeba duzo pic , poniewaz to " wspomaga budowe miesni " , i nasuwa mi sie pytanie . Podczas okresu kiedy bede ćwiczyl , miesnie , ( konkretnie biceps ) będa twarde , ale czy po skonczeniu z cwiczeniami nie zrobia mi sie " kapcie " a nie mięsnie ?
- Wiem ze na poczatku dosc fajnie rosna miesnie jak sie jedzie na sucho , a puzniej sie przydaja dopalacze bo efekty maleja , ale pytanie jest takie czy od poczatku moge brac takie cuda , ze wzgledu na krodki czas jaki poswiece na cwiczenia .

Wiem ze potrzebna jest dieta , narazie wcinam duzo serow troche miesa ( ale ograniczam ) i jem inne nabialy. Konkretna diete sobie rozpisze i wam przedstawie do oceny :) .

Prosil bym o wypowiadanie sie osob z doswiadczeniem , a nie ludzi ktorym sie " wydaje " ;)
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Na sucho czy z odrzywkami ?
Jakieś dziwne masz podejście do rzeczy :) czemu tylko 4 miesiące chcesz ćwiczyć ;) HMMMM to w sumie Twoja sprawa...

- na początku jedź na sucho do kupi zobaczysz że nie widać już efektów
- kreatyna pompuje wodę w mniejszy czy większym stopniu w zależności od rodzaju kreatyny
- czy Ci mięśnie zostaną czy nie to już zależy od tego czy będziesz miał dobrą dietę, czy będziesz ćwiczył itp. To jest trudno powiedzieć jednoznacznie bo każdy jest inny... Ale zapamiętaj to że jak się nie używane mięśni to zaczynają maleć i się kurczyć, ludzki organizm jest tak skonstruowany że to co nie jest używane jest niepotrzebne - ale nie aż tak dosłownie i nie tyczy się to wszystkiego...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na sucho czy z odrzywkami ?

Jakieś dziwne masz podejście do rzeczy :) czemu tylko 4 miesiące chcesz ćwiczyć ;) HMMMM to w sumie Twoja sprawa...


Jesli o mnie chodzi , to ja mogl bym cwiczyc z kilka lat ( dla sportu , nie jako kulturysta ) , ale trza miec ekipe do tego , a znajdz tu na wsi jakas ekipe ktora wytrzyma wiecej niz 3 miechy -.- , sami sie deklarowali ze z 3 - 4 miechy pociagna , a samemu to chu**ia ;/ .

Dziekuwa za odpowiedzi na moje pytania . Narazie zrezygnuje z dopalacza , a z czasem sie zobaczy .

A i mam takie pytanie jeszcze :

- ja bede jechal na sucho , moi kumple jada na kreatynie oraz Xpand Nitric Oxide Reactor AM/PM Perpetual Pumb , czy po 4 miesiacach oni beda mieli duzo większe efekty niz ja czy niewiele wiekrze ? Mamy ten sam plan cwiczen.
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Na sucho czy z odrzywkami ?

- ja bede jechal na sucho , moi kumple jada na kreatynie oraz Xpand Nitric Oxide Reactor AM/PM Perpetual Pumb , czy po 4 miesiacach oni beda mieli duzo większe efekty niz ja czy niewiele wiekrze ? Mamy ten sam plan cwiczen.

Twoi koledzy będą mieć większe efekty bo działają na dopalaczach ale jak duże efekty będą mieć to już zależy od bardzo wielu rzeczy, takich jak: dieta, trening, regeneracja, genetyka...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Na sucho czy z odrzywkami ?
W duzej mierze wasze efekty beda zalezec od tego jak sie przykladacie do treningow, jakie macie podejscie itd.oczywiscie trening, czestotliwosc i systematycznosc, mysle ze lepiej zaczac na sucho a po pewnym czasie samemu sie poczuje ze czas siegnac po dopalacz, wtedy bedziesz mial lepsze efekty niz koledzy, wiem co mowie:D
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024