Skocz do zawartości


Zdjęcie

dylemat w doborze odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

dylemat w doborze odżywek
Witojcie!

Ćwiczę 2 lata z przerwami, mam 17 lat, 80kg, 188c,regularnie od początku listopada, jestem po 2 cyklach kreatynowych (1 olimpu i 1 activlabu), od stycznia planuję nowy cykl, waham się pomiędzy:

1) Ultimate Horse power 1kg
2) BSN No-Xplode
3) Gaspari nutrition superpump
4) NO shotgun
5) Universal storm

fundusze to do 200zł na cały miesiąc. Wiem że jest róźnica w działaniu stacków i boosterów ale sam nie mogę zdecydować czy to, czy to, bo na oba to mi raczej zabraknie funduszy. Cel treningu to przedewszystkim siła i troszkę masa(priorytet drugoplanowy).
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: dylemat w doborze odżywek

80kg, 188cm
przedewszystkim siła i troszkę masa




łaaat de fak ?

taka chudzina przymasuj troche siła sama przyjdzie ,, rozumiem ze diety nie stosujesz ?
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dylemat w doborze odżywek
czek dat szit ałt..

Jestem w pełni świadom co napisałem powyżej, dietę stosuje, powoli idzie do góry i jest to mój cel długodystansowy, a cel na najbliższy miesiąc to siła, szczególnie na płaskiej. Dietę owszem mam cały czas, jakby tak nie było to bym nie kupował supli. Ale też nie chce przybrać drastycznie na masie bo mam zaliczenie z podciągania pod koniec stycznia;] Następny, kwietniowy cykl będzie stricte na mase i wtedy też się Was, Drodzy Forumowicze, zapytam;]

a wracając do tematu ,,Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru'';]
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: dylemat w doborze odżywek

4) NO shotgun
5) Universal storm



te spośród wymienionych są chyba najlepszymi, ja osobiście postawiłbym na STORMA
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dylemat w doborze odżywek
Poczytałem jeszcze opis wybranych suplementów forumowicza ,,wilk007" i tam STORM jest podobnież dobry, na innym forum doradzono mi Cell pump, gdzie z kolei w relacji wilka był cell pump poniżony.

Więc aktualnie 2:1 Dla storma
Dzięki za opinię, prosze resztę koksów :) o opinie, może ktoś brał wszsytkie, albo niektóre i szczególnie się wryły w pamięć skutecznością/beznadziejnością;]
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dylemat w doborze odżywek
widzę że tajna wiedza, podzielić nią się nie chcecie:P

To chociaż wyjawcie jak mam dawkować universal storma. Po ang jest napisane że jest 80 porcji, miarka ma ok. 10g i brać 30 min przed treningiem i 30 min po treningu. Po polsku napisane jest by brać jedną miarkę która ma 20g, rano i przed treningiem. Wybrałem opcję polską, tyle że ta miarka ma 10g niecałe, to mam brać 2 miarki czy jedną? Dzisiaj zacząłem cykl, wiem że może za wcześnie by coś było czuć, to się zastanawiam czy nie zwiększyć?

Bo drugie jest to mój pierwszy suplement w proszku. Czy żeby rozpuścić to mam mieszać łyżeczką czy potrząsać shakerem? Bo przy potrząsaniu się trochę piana robi xp
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: dylemat w doborze odżywek

widzę że tajna wiedza, podzielić nią się nie chcecie:P

To chociaż wyjawcie jak mam dawkować universal storma. Po ang jest napisane że jest 80 porcji, miarka ma ok. 10g i brać 30 min przed treningiem i 30 min po treningu. Po polsku napisane jest by brać jedną miarkę która ma 20g, rano i przed treningiem. Wybrałem opcję polską, tyle że ta miarka ma 10g niecałe, to mam brać 2 miarki czy jedną? Dzisiaj zacząłem cykl, wiem że może za wcześnie by coś było czuć, to się zastanawiam czy nie zwiększyć?

Bo drugie jest to mój pierwszy suplement w proszku. Czy żeby rozpuścić to mam mieszać łyżeczką czy potrząsać shakerem? Bo przy potrząsaniu się trochę piana robi xp

ja osobiscie nigdy storma nie bralem, ale sporo kolegów bralo i pochwalało, bierz najlepiej tak jak jest na opakowaniu napisane jesli 1 porcja to 20g tak jak pisales a miarka ma 10g to bierz 2 miarki :) jak nie bedziesz czul po jakims czasie zadnych efektow to zwieksz dawke i bardziej do michy sie przyloz ;) A i wg mnie to bez roznicy czy hakerem czy luyzeczką wymieszasz, ja zawsze kreatyny mieszalem w szklance i lyżeczką ;) ZYCZE PRZYROSTOW ;)
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: dylemat w doborze odżywek
skoro już zacząłeś ten cykl ze stormem, wypowiedz się po nie wiem uplywie 2 tyg. na jego temat...Bo teraz mam przerwe po cyklu...a nastepny cykl chciałbym własnie ze stormem sprobować lub z Cell pumpem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024