Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytania początkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

robin32
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pytania początkującego
Witam,kilka słów o mnie ,wiek 32 lata,wzrost 183cm,waga ok 97kg,co chciałbym osiągnąć,schudnąć,wyrobić sobie lekką rzeźbę mięśni ,spryt ,silę w celu ćwiczenia sztuk walki. Nie muszę wyglądać jak Terminator,po prostu chce spalić tłuszcz i dobrze się czuć teraz jestem po prostu za gruby.
Mogę ćwiczyć 3 razy w tygodniu w domu ,mam pytanie jaki sprzęt na początek kupić coś niedrogiego ,myślałem o hantlach i ekspanderze czy to wystarczy. Na początek myślałem o treningu domatora,jeżeli to jest dla mnie dobre to czy ktoś może rozpisać mi te ćwiczenia tzn.co kiedy ćwiczyć ,ile powtórzeń .
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania początkującego

Witam,kilka słów o mnie ,wiek 32 lata,wzrost 183cm,waga ok 97kg,co chciałbym osiągnąć,schudnąć,wyrobić sobie lekką rzeźbę mięśni ,spryt ,silę w celu ćwiczenia sztuk walki. Nie muszę wyglądać jak Terminator,po prostu chce spalić tłuszcz i dobrze się czuć teraz jestem po prostu za gruby.
Mogę ćwiczyć 3 razy w tygodniu w domu ,mam pytanie jaki sprzęt na początek kupić coś niedrogiego ,myślałem o hantlach i ekspanderze czy to wystarczy. Na początek myślałem o treningu domatora,jeżeli to jest dla mnie dobre to czy ktoś może rozpisać mi te ćwiczenia tzn.co kiedy ćwiczyć ,ile powtórzeń .


Zacznij biegać oraz przyłóż się do diety, dobrze by było też abyś udał się na profesjonalną siłownie :)
  • 0

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania początkującego
Trening domatora...
I staraj się dużo biegać...

robin32
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania początkującego
Witam,niestety mieszkam w małej mieścinie i nie ma tu żadnej siłowni,do najbliższej jest parę kilometrów,niestety praca,rodzina i inne obowiązki brak czasu na dojazdy na siłownie,pozostaje mi tylko ćwiczyć w domu.Biegać zacznę ,ale myślałem też o jakiś ciężarach.
  • 0

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania początkującego
Możesz zakupić ławeczke, hantle, obciążenie, gryf i już spokojnie możesz ćwiczyć.
Przy pomocy tego sprzętu napewno zżucisz trochę kilogramów...
Jeszcze dodasz do tego codzienne bieganie i będzie klasycznie :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024