Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy ze snem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy ze snem

żyły wodne to może sprawdzić jakiś różdżkarz, bioenergoterapeuta itp. ale taka wizyta wiaże się z jakimś wydatkiem

proponuję zaklinacza deszczu :lol:

a na reumatyzm nosić w kieszeni kasztany (nawet jak nie pomoże, to jednak nie zaszkodzi).

to szalbierstwo, ci "wykrywacze żył wodnych" dziwnym trafem nie przechodzą zaaranżowanych testów
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy ze snem
Słyszałem pozytywne opinie o melatoninie + walerianie (ew melisa) + witaminach z grupy B.

Alkohol zaburza fazy snu, wiec do dupy za przeproszeniem takie leczenie bezsenności.

Saku dobrze pisze, tak poza tym :)
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy ze snem

- nie śpij w dzień choćby niewiem co

otoz nie jest to wcale takie oczywiste
Robili ostatnio znowu jakies badania i sie okazalo ze jak ludzie biegali po drzewach to spali inaczej - znaczy tak z 4h w nocy i drzemali bardzo krotko w ciagu dnia kilka razy. Po prostu jakby walili 9h sesje to by ich cos zjadlo:)
To ze ludzie w afryce klada sie jak slonce zachodzi to nie znaczy koniecznie ze spia:)

Ogolnie to co mi pomaga to drzemka MAX!! 15 minut po pracy - czyli sposobem babci - siadasz w fotel, klucze/ksiazka w rece i jak ci upadnie budzisz sie. Mi to pozwala sie genialne np. zresetowac po pracy, dzieki temu daje tez w miare rade spac 5.5h dziennie (weekendy wiecej) bez tego mialem zjazd kolo czwartku.

No i oczywiscie najlepiej znalezc tyre ze stalym rozkladem i reguluje sie samo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024