Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akcja: Błyśnij bicepsem na plaży. ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja: Błyśnij bicepsem na plaży. ;)

Bicepsy:
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC- 2 serii

Starałem się wyeliminować ćwiczenia izolowane, jednak nie do końca wiem które to są ....


To widać :) :) :)

Ćwiczenia izolowane to takie w czasie których ruch wykonywany jest tylko w jednym stawie (czyli jak w w/w przypadku tylko w łokciu).
Sa to ćwiczenia typowo kulturystyczne służace pracy nad definicją konkretnego mięśnia, mało przydatne w treningu pod SW, jako że trening SW czy walka to ruchy wielostawowe, a siła generowana jest przez całe ciało, lub przynajmniej grupę mięśni.
Wypierdol wszystkie francuskie wyciskania, bicepsy i inne chuje muje, bo przy SW nie są prawie do niczego potrzebne. Martwy, przysiady, wiosłowanie w opadzie, drążek, ławka na płasko, wyciskanie żołnierskie, coś na brzuch i styka.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja: Błyśnij bicepsem na plaży. ;)
no, zeby nie bylo, to akurat biceps i triceps to dosc wazne miesnie, szczegolnie w graplingu, i uginanie sztanga i porzadnie robione francuzkie sie przydaja



jako dodatek po martwych, siadach i wyciskaniach i wioslach ;)
  • 0

budo_koles
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Akcja: Błyśnij bicepsem na plaży. ;)
Dzięki za pomoc już wszystko ułożyłem zgodnie z tym co tu zostało wymienione :D , a co do używania trica, to na pewno mi się przyda i to bardzo, szczególnie przy schodzeniu z głowy na ręce i przy różnego tego typu ruchach, a i dobrze zbudowany biceps pewnie się przyda :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024