Skocz do zawartości


Zdjęcie

akcja na Zabincu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

akcja na Zabincu
Sorrki za taki temat i za ewentulane bluzgi, ale musze to jakos z siebie wyrzucic :/

Wczoraj w okolicach krakowskiego osiedla Zabiniec byla mala zadyma :/ Niedawno z poprawczaka wypuscili jakiegos debila i wczoraj znowu zaczal szalec razem z jakimis innymi kolesiami.O wszystkim dowiedzialem sie dzis od mojej mamy, ktora tam pracuje i do ktorej tez startowali.Najpierw podobno lazili i sie darli (to chyba mial byc spiew) ale pozniej zaczeli zaczepiac ludzi...najpierw przyszli do mojej mamy i chcieli zeby dala im papierosy...no coz nie dostali zaczeli jej grozic ale jak to nic nie dalo ,to zaczeli kopac po szybach pobliskich sklepow.Powybijali pare szyb i zaczeli szarpac jakas kobiete...Jakis gosc stanal w jej obronie...1 na 3 ...zmasakrowali go tak ze podobno az mu oko wyplynelo :/
Przyjechala policja ..spisali zeznania i..... pojechali sobie bez zadnego wiekszego zainteresowania sprawa :/

Nosz kur..!!Mam nadzieje ze zlapia tych gowniarzy i powiesza za jaja na jakims drzewie zeby inni mieli przestroge.... a policja....szkoda slow :/

Ktos z forum o ile dobrze pamietam mieszka w tamtej okolicy i moze wie cos wiecej na ten temat?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
ja, i tyle co wiem, to Ci powiem
gnoje dalej będa dymić a jak jeszcze raz ktoś na policje będzie dzwonił to wam powiedza że juz ich spisali w zeszłym tygodniu i zebyście się od nich odp.... :)

pozdro.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
sally ty się nie ciesz bo to nie jest śmieszne... Najbardziej szkoda mi tego kolesia, może stracił oko, ale dla mnie ma jaja i z jajami umrze RESPECT. A tych gnojów to bym chętnie rozjechał Jeepem :evil: . Policja w tym kraju główno robi w sprawie tego typu przestępstw, pozostaje im wiercić dziurę w brzuchu. Tylko kurwa utrzymuje się tych darmozjadów z podatków a oni tylko potrafią mandaty wypisywać. Też się zirytowałem czytając to :? .
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
ja się nie śmieję wcale
  • 0

budo_ó-an
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zY oddaLi
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
jet dlaczego uogólniasz ? W każdym zawodzie są ludzie i "parapety". Sam mam zamiar zostać tym darmozjadem, którego utrzymujesz...i mnie to irytuje...sposób w jaki oceniasz Policje.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu

Tylko kurwa utrzymuje się tych darmozjadów z podatków a oni tylko potrafią mandaty wypisywać. Też się zirytowałem czytając to :? .


Ty być szarżował na bojówkę kibiców za 1300 msc ?? :wink:
zwłaszcza że z tego sprawy sądowej nie bedzie bo jak wiadomo ciężkie pobicia 'to znikoma szkoda społeczna' (nic przecież nie zginęło :) ) prokurator nie zgłosi sprawy w sadzie nie będzie, policja i tak ich będzie musiała ich wypuścic, wiec nie zatrzymują bo i po co..
takie mamy prawo :cry:
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Dlatego policja w takich wypadkach powinna troche ludzkim okiem na to spojrzec a nie tylko urzedniczym cos prywatnie im "przekazac" jakies dobre wychowanie moze byc palka czy cus zeby wiedzieli ze jak ktos wezwie policje to moga dostac wpier ...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Sorry, trochę mnie poniosło. Wiem, że są porządni policjanci i doceniam ich pracę... szkoda tylko, że nie wszyscy są tacy... Duża wina leży też po stronie polskiego prawa.
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Jak by mu wypłyneło oko to nie było by ciężkie pobicie, ale okaleczenie ==> Co najmiej 5 lat (w zawieszeniu chyba) a pozatym jak jest pobicie nawet lekkie 2 lub więcej na jednego to wystarczyu dać zgłoszenie, a policja (i prokurator) zrobią reszte, tylko ci do domu wysyłają powiadomienie o zatrzymaniach w sprawie oraz o wyrokach ;) No chyba że ich nie znajdą, ale to się zdaża...
I wiem z doświadczenia jak to działa (raz ja dostałem w sql i dyrekcja zadzwoniła po policje, ja się nawet z policjantami nie widziałem bo wysłali mnie na laryngologie z miejsca obydwaj sprawcy dostali "odpowiedzialny dozór rodzicielski :) i raz kumpla trzech gostków napadło i pożądnei obiło, sam zgłosił na policje, aktualnie sprawa się ciągnie)
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
co maja z tym wspolnego kibice?bo nie rozumiem
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Moim zdaniem powinienes porozumiec sie jakos ze swoimi kumplami , albo z gosciami ktorzy ewentualnie maja z nimi jakas kose i najprosciej im wklepac :) . Wiem ze moze wypowidzialem sie teraz prostacko , lub jak to nazwiecie , ale z prawem jest jak jest i nie ma co juz w czasami na nie liczyc , a juz tymbardziej w takich sprawach. Jesli sie nie pokarze tym lujom parkowym ze sie tak nie robi , to kto ich tego nauczy?? Nie sadze zeby ich rodzice mieli na to wplyw lub ktokolwiek im bliski ...

Ty być szarżował na bojówkę kibiców za 1300 msc ??


... Od tego ma sie wsparcie... :roll:
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
zgadzam się z Thunderboltem. w takiej czy innej formie. Rozumiem, że Twoje zaangażowanie wynika z tego, że Twoja mama była również "narażona". Jeśli w grę wchodzi rodzina, ja nie mam skrupułów. Taka tradycja w mojej rodzinie zresztą. Wiem też, że jeśli koleś zbeirze za takie jazdy bęcki, nikt specjalnie za nim nie stanie - będzie opcja" sam się prosił". Pzdr.
  • 0

budo_mrozio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
I weź tu doszukuj się sprawiedliwości i polegaj na policji. Więcej o tym co sądzę o policji w naszym kraju znajdziecie w kawałku " WSP - Psy " :twisted: , cała prawda. Chory kraj. :?
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Panowie ale ja mieszkam w calkiem innej dzielnicy.Nie znam tych kolesi.O tym ze jeden wyszedl z poprawczaka wiem od mojej mamy,bo z kims rozmawiala kto ich tam zna.Niestety ludzie sie boja sie podac nazwiska tych osob ,bo sie boja ze te mendy ich zabija :/
Tu raczej nie ma co nasylac na kogos swoich kumpli ,tylko przydalo by sie cos bardziej ekstremalnego.Czytalem kiedys,ze w jakims kraju chodzi grupa ludzi ktora patroluje ulice i odrazu odstrzeliwuje tego typu mendy. Nie pamietam gdzie to bylo ale ktos wklejal o tym artykul na budo ze dwa albo trzy lata temu.
  • 0

budo_separatysta
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolicznaja

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu

Czytalem kiedys,ze w jakims kraju chodzi grupa ludzi ktora patroluje ulice i odrazu odstrzeliwuje tego typu mendy.


Niestety nasze prawo nie przewiduje "wynajmu" tego typu grupki. Takie odstrzeliwanie, to mogłoby mieć miejsce albo w Afryce albo w jakiś slumsach Rio de Janeiro.
Nie jestem za zabijaniem. Ale tutaj "oko za oko..." (w tym przypadku dosłownie) byłoby wskazane.
  • 0

budo_hans
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Chyba ze ogladnales film "Swieci z Bostonu " i Ci sie z filmem pomylilo :lol:
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Jeszcze potrafie rozroznic artykul w internecie od filmu.
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
Brak zawiadomienia o przestępstwie to i brak dalszych czynności i nic tu nie zmienisz. Jakby temu człowiekowi (respect)oko wypłyneło to prowadzone było by z urzędu. A co do pobicia jak nawet bije trzech bez sprzętu i nie ma obrażeń to sprawa jest z powództwa cywilnego. W ten sposób jest zmieniane prawo żeby lepiej wyglądały statystyki że jest mniej zdarzeń kryminalnych.
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
My u nas na osiedlu mielimsy podobnych frajerów i powiem jedno ...... zawsze znajdzie sie wiekszy kozak od takich Skurwie........ u nas skonczylo sie tym ze te mędy 2 tygodnie w szpitalu spedzili i tera zjuz jest spokoj. Ludzie sie zjednoczyli, okazało sie ze niektórzy maja calkiem niezle plecy i sparwa sie wyjanila. Poponuje zrobic tak samo, trzeba im wjeb.... zeby wiedzieli gdzie ich miejsce , policja nie pomoze w takiej sytuacji. Pozdro
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: akcja na Zabincu
jakieś 150m od mojego domu jest poprawczak dość często ich stamtąd wypuszczają... i NIGDY nie słyszałem żeby kogoś zaczepili czasami z kolegami gramy z nimi w piłe albo rugbyk kiedyś już było mówione ze nasze osiedle mają zostawić w spokoju i dotrzymują słowa
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024