Skocz do zawartości


Zdjęcie

Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
No to beda 2 osoby :lol: :lol:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
ja sie nie wycofuje :]
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!

Co do wpłaty to logika jest prosta, Budojo jest stowarzyszeniem i symboliczna opłata jest formą wsparcia stowarzyszenia i zarazem podziękowaniem za gościnę

No to należałoby również podziękować dwudziestakiem przyjezdnym instruktorom za podzielenie się wiedzą. Albo dychą chociaż. Hara-kiri również powinien dostać trochę grosza od każdego uczestnika w ramach podziękowania za organizację całego przedsięwzięcia. :lol:

Natomiast to, że Redakcja odgórnie nakazuje sobie dziękować jest w ogóle sprzeczne ze wszelkimi manierami, jakich mnie uczono i zakrawa na parodię gościny. Wyrażanie wdzięczności powinno leżeć jedynie po stronie wdzięcznego, a nie osoby otrzymującej owe wyrazy. Chociazby w postaci butelczyny zacniejszego trunku, nigdy zaś w formie gotówki.

Stowarzyszenie Budojo z kolei - w którym nigdy nie ćwiczyłem i ćwiczyć nie zamierzam - wsparłem finansowo w przeszłości w wystarczającym stopniu (ach, te niuanse słownictwa :roll: - dodam, że nie wymymśliłem ich ja, a redakcja właśnie), za co otrzymałem płytę Kashima Shin Ryu kenjutsu.

W związku z tym, że płacić nie zamierzam, nie ujrzycie mnie na tym zlocie. Jestem oczywiście otwarty na spotkanie towarzyskie w innym miejscu i czasie, z matą czy bez.
  • 0

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Musze Ci przyznac ze jednak sie z Toba zgodze....jak sie kogos zaprasza ,,,od gosci sie nie bierze oplat,,,zreszta tak niewielka liczba uczestnikow,,,to faktycznie ciekawa ta goscina,nawet w momencie przypadkowego uszkodzenia czegos tam 20zl to raczej niewiele zrekompensuje :-)
  • 0

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Zaproszenie to zaproszenie...no chyba ze jest to pojecie nieostre ale do takich nie nalezy...za te 3,5 godziny treningu za duzo fatygi ,,,,,,czasami lepiej spotkac sie z vortalowiczami przy dobrym piwku,,,przeciez i tak trenujemu na codzień :D
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Budojo powstało i istnieje dzięki składkom i pracy ludzi którzy widzą sens w istnieniu takiego ośrodka. Dlatego uważamy że minimalna opłata jest formą zadbania o to by ośrodek nadal działał. Jak słusznie napisał Randall 20 PLN od osoby nie ma nic wspólnego z komercyjnym użyczeniem sali. Instytucje charytatywne działają na rzecz osób biednych i potrzebujących.
Jeżeli kolegi Shabu nie stać, to może odpracować 20 PLN kosząc trawę w Budojo lub sprzątając toalety. Jest sporo osób które na takich zasadach ćwiczą w Budojo bo są chwilowo w bardzo trudnej sytuacji materialnej. :roll:

  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!

Jeżeli kolegi Shabu nie stać, to może odpracować 20 PLN kosząc trawę w Budojo lub sprzątając toalety. Jest sporo osób które na takich zasadach ćwiczą w Budojo bo są chwilowo w bardzo trudnej sytuacji materialnej. :roll:

Ambasador, a dyplomacji za grosz. Aż przykro to czytać, kiedy światowy człowiek rzuca teksty niczym pierwszy lepszy cham spod monopolowego. Brawo, redakcjo. Brawo. Powiem tyle: nie jestem specjalnie majętny, ale dwadzieścia złotych polskich nie jest dla mnie żadnym problemem. Tymniemniej po tym, co pojawiło się w tym temacie - zwłaszcza po cytowanym fragmencie - nie pojawiłbym się w Budojo nawet gdyby sam El Presidente wpadł do mnie i wysprzątał moją toaletę.
  • 0

budo_szary_wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
W zasadzie to sie nie powinienem odzywać bo mnie to nie dotyczy - nie bede mógł być na waszym zjeździe. A bardzo bym chcial i dlatego powiem tyle - Shabu ty szukasz argumentów żeby się spotkać czy żeby nie spotkać? W imie zasad 'samuraja' odpuścisz szansę poznania ludzi z forum? Moze sam zorganizuj inna sale za darmo? Czlowieku - placisz 20 zl i nie obchodzi cie organizacja, sprzataie, ukladanie mat i na głowe ci nie kapie. Patrz co zyskasz a nie co sytracisz. Wrrr. Szukanie dziury w całym a inni sie zaczynaja zastanawiac czy ty moze racji nie masz. No a poza tym nie spotkasz bardzo fajnej, sympatycznej, towarzyskiej, miłej, serdecznj, koleżeńskiej, dowcipnej Ligeii. :wink:
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Zgadzam się z przedmówcą. 20 zł to nie są kosmiczne pieniądze i mieszczą się w organizacji takiej imprezy. A dla mnie shabu szukasz pretekstu żeby się nie spotkać... :roll: jakby nie było opłaty, to mata byłaby za mała albo instruktorzy za słabi....
Ale nie dziwię Ci się że sie boisz spotkania. Ćwiczyłeś rok aikido w jednym klubie, a wypowiadałeś się na Vortalu jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. I nagle doszło by do weryfikacji tego co pisałeś i tego co potrafisz Troszke kicha co ?? :wink: :lol: :twisted:
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Za dwie dychy mogę posprzątać kibel :) 8)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!

W imie zasad 'samuraja' odpuścisz szansę poznania ludzi z forum? Moze sam zorganizuj inna sale za darmo?

Jakiego tam samuraja. Zwyczajne zasady szanującego się człowieka, który został obrażony najpierw pośrednio, a potem bezpośrednio.

Szukanie dziury w całym a inni sie zaczynaja zastanawiac czy ty moze racji nie masz.

Przecież ja nikogo do niczego nie namawiam. Niech każdy działa zgodnie ze swoim sumieniem.

No a poza tym nie spotkasz bardzo fajnej, sympatycznej, towarzyskiej, miłej, serdecznj, koleżeńskiej, dowcipnej Ligeii. :wink:

Ani kilku innych fajnych, sympatycznych, towarzyskich, miłych, serdecznych, koleżeńskich i dowcipnych osób, niestety. Przynajmniej nie tym razem. :(

Zgadzam się z przedmówcą. 20 zł to nie są kosmiczne pieniądze i mieszczą się w organizacji takiej imprezy.

Naucz się czytać uważniej. Mówiłem już, że nie brak pieniędzy jest problemem.

A dla mnie shabu szukasz pretekstu żeby się nie spotkać... :roll:

A dla mnie, Feanorze, naucz się czytać uważniej. Dokładnie wyjaśniłem, czemu tych dwudziestu złotych nie zapłacę i czemu nie postawię stopy w Budojo.

jakby nie było opłaty, to mata byłaby za mała albo instruktorzy za słabi....

Jakby nie było opłaty, to miejsce, mata i instruktorzy byliby dokładnie ci sami. Patrz punkt wyżej.

Ćwiczyłeś rok aikido w jednym klubie, a wypowiadałeś się na Vortalu jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. I nagle doszło by do weryfikacji tego co pisałeś i tego co potrafisz Troszke kicha co ?? :wink: :lol: :twisted:

Jaka kicha? Mam się wstydzić, że jestem gorszy od ludzi, którzy trenują latami, kiedy trenowałem raptem rok i nie ćwiczę już kilka miesięcy? :roll: Taką weryfikację to mogę od razu załatwić: jestem w aikido gorszy niż wy wszyscy i mało mnie to obchodzi. Tak jak i samo aikido. Już w porządku?

Chciałem się spotkać z kilkoma osobami z tego forum, jednak nie będzie mi to dane, chęć do samego treningu natomiast od początku miałem niewielką, o czym wspominałem. Swoje racje wyjaśniłem wystarczająco szczegółowo w uprzednich postach. Uczestnikom zlotu życzę miłej zabawy. Dla mnie koniec tematu.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
dajcie już spokój. redakcja przedstawiła zasady tyczące się spotkania. kto zechce - przybędzie bez względu na opłatę czy inne zasady, które mogą mu się nie podobać, kto nie zechce - nie przybędzie w imię swoich zasad czy czegokolwiek innego. jak dla mnie dziecinnie proste. nie ma sensu obrażać się nawzajem i przedyskutowywać po kilka razy powody, dla których ktoś nie chce przyjść na spotkanie. bo zaczyna tworzyć się wokół tego spotkania coraz większy smrodek. osobiście wolałabym tego uniknąć. i mam nadzieję, że spotkanie dojdzie do skutku i będzie udane, pomimo paru przykrych słów powyżej.





No a poza tym nie spotkasz bardzo fajnej, sympatycznej, towarzyskiej, miłej, serdecznj, koleżeńskiej, dowcipnej Ligeii. ;)

noooo! :oops: :oops: :oops: :wink:
  • 0

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
To chyba cienko przedzie te dojo,dzieki skladkom i wkladzie cwiczacych ,udzielenie sali bezplatnie to chyba nie jest wielkie szalenstwo ze strony Dorgiej Redakcji Budojo :-)
  • 0

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Jak ladnie ze strony redakcjiz ze biedaki moga zajac sie trawnikiem albo toaletami :) moze ja do nich dolacze,co redakcja na to?zabrzmialo interesujaco,ladnie cos robic dla drugiego szkoda ze nie zawsze to wychodzi 8)
  • 0

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
a mozna w budojo zamowic indywidulane treningi napewno zreperuja budzet ,proponuje stawke 10,15 razy wieksza niz trening 1 ucznia w czasie godziny treningu ?co redakcja na to?
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Dobra moze byc nawet 20 razy wicej za redakcje budojo stawka 30 razy wieksza to i tak zadna kasa :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Novotel, posty sobie nabijasz??
  • 0

budo_novotel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Nie Ciebie pytam wiec wybacz :twisted:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa. (J. Tuwim)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu 30.06-01.07.2007, komitet kolejkowy zapisy!
ja cos czuje, ze z tego spotkania to nici beda... a szkoda
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024