Skocz do zawartości


Zdjęcie

Termin zlotu - decydujące starcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Termin zlotu - decydujące starcie
Drogie Koleżanki i Koledzy, w związku z wynikami pierwszej ankiety (proszę Moda o jej usunięcie) i po rozmowach z kilkoma osobami pozwoliłem sobie wybrać trzy najbardziej „oblegane” :wink: terminy i uprzejmie proszę o wskazanie tym razem tylko jednego łikędu, lub głosowanie za przeniesieniem spotkania na bliżej nieokreślony termin lipcowy lub sierpniowy.
Zdaję sobie sprawę z faktu, że wszystkim proponowane terminy nie będą mogły odpowiadać, ale jeżeli nawet kilku osobom udałoby się spotkać i razem poćwiczyć, byłby to sukces, który mam nadzieję, zachęciłby nas do organizowania spotkań kolejnych :-)
Czekam na zgłoszenia mejlowe ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )/GGadowe oraz informacje o planowanym noclegu. Mam nadal nadzieję, że ktoś jeszcze poza szefostwem Budojo zgłosi chęć poprowadzenia treningów Aikido :-)
Pozdrawiam, h-k :-)

PS. Przypominam, że chodzi w zasadzie o jeden dzień, który z pewnością każdy, niezależnie od obowiązków, będzie mógł z kalendarza wykroić :wink:
PS2. ja najbardziej mogę w łikęd 16-17.06 i chętnie bym przekimał w Wa-wie, coby skaleczonym za kierownik nie wsiadać :wink: :lol:
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
Drogi hara-kiri coś się spieprzyło, bo w ankiecie nie można głosować a jest oddany tylko jeden głos.... Ja rozumiem, że chcesz żeby było w miarę jednomyślnie ale..... :wink:
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
A przepraszam, wystarczyło się zalogować :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_iga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
A kto z instruktorów bedzie prowadził? Czy są już jakieś uzgodnienienia w tej kwestii?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
Ja nie głosuję, bo raz, że ryby i nie-aikdocy głosu nie mają ;) a dwa, że pasuje mi każdy z podanych terminów, o ile nie wyskoczy mi nic nagłego, więc mógłbym (odrobinkę) zaciemnić obraz sytuacji. :)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

A kto z instruktorów bedzie prowadził? Czy są już jakieś uzgodnienienia w tej kwestii?

Jak dotąd szefowie Budojo zaproponowali poprowadzenie zajęć Aikido i Kenjutsu (nie jestem pewny czy pan Pomianowski himself, czy inny instruktor).
Starszawy, reprezentujący szkołę Nishio zapowiedział, że o ile czas mu pozwoli chętnie by się spotkał, nie jestem pewny czy byłby uprzejmy poprowadzić zajęcia.
Poza Pmaszem, który życzliwie nam kibicuje w organizacji, ale sam prawdopodobnie nie będzie mógł być obecny, nie rozmawiałem z żadnym forumowiczem-instruktorem, ponieważ nie wiem, czy w ogóle wyrażają chęć spotkania.
Pozdrawiam, h-k :-)
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
Budojo ssie
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

A kto z instruktorów bedzie prowadził? Czy są już jakieś uzgodnienienia w tej kwestii?

Najlepsi! :wink: :lol:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Budojo ssie

Oczywiście pojawisz się na spotkaniu, aby to udowodnić?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Budojo ssie

Co ssie?, jak oglądałem filmiki budojo to fajne dojo, miły wystrój, może niewielkie, ale nas też dużo nie będzie. Styl ci nie odpowiada? trzeba poszerzać horyzonty, poza tym to bardziej impreza towarzyska, ostatecznie to nie staż, nie podoba się, nie trzeba jechać przecież. Ja to tylko bym chciał tam Szczepana i aikido na krawędzi zobaczyć, nosz rwać nać bym chciał jak diabli.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Ja to tylko bym chciał tam Szczepana i aikido na krawędzi zobaczyć, nosz rwać nać bym chciał jak diabli.

co sie odwlecze to nie uciecze - jak mawiaja medrcy z Himalajow :) Tymczasem cwicz pilnie - starzejesz sie, jedyne co spowalnia entropie ciala to regularny, codzienny trening. Moj rozklad jazdy to nadal 7 dni w tyg + staze. 8) Ostatnio doszlo jeszcze wyrabywanie lasu wokol chalupki. Czuje sie jak prawdziwy osadnik. Niedlugo zaczne wyrywac drzewa z korzeniami jak nie przymierzajac jakis Dziadek :P

Pomysl spotkania jest niezwykle doskonaly, jedynie co musi byc zalatwione najpierw to uczestnictwo instruktorow z roznych styli aikido. :P
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
ja jeszcze w takiej kwestii: czy nie możemy zebrać się do kupy i ustalić tego nieszczęsnego terminu, bo zaczyna nam się to całe spotkanie rozmywać. sami faceci na forum, a żadnych konkretów. :(

h-k jest za bardzo uprzejmy i za bardzo chce wszystkim pójść na rękę. może lepiej by było podać jeden termin, zgłaszają się ci, którym pasuje, a jak komuś nie pasuje, to albo się dostosowuje (jeśli oczywiście mu/jej zależy na spotkaniu i są to sprawy, które można zgrać w innym terminie) albo sobie odpuszcza. jak dla mnie proste jak drut.

a tu jakieś problemy, jak nie z terminem, to z miejscem. wydawało mi się że jak są chętni na spotkanie, to nie powinno być problemu z dogadaniem szczegółów, a tu widać, że ile chętnych lub nie, tyle zdań i propozycji.

tylko tyle chciałam i już się zamykam, bo podobno też narzekam. ;)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
Bo ty zrzęda jesteś. :D
Ja w takim razie łapię sprawę za jaja, stanę na głowie żeby być 30-1, to najrozsądniejszy termin. I tak proponuję rzecz zamknąć, kto jedzie?
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Bo ty zrzęda jesteś. :D

etam, zrzęda od razu, raczej realistka. :P

Ja w takim razie łapię sprawę za jaja, stanę na głowie żeby być 30-1, to najrozsądniejszy termin. I tak proponuję rzecz zamknąć, kto jedzie?

mnie też ten termin pasuje. to się piszę. h-k tylko ten termin odpowiada, więc on pewno też. zakładam, że Redakcji też. ;)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Pomysl spotkania jest niezwykle doskonaly, jedynie co musi byc zalatwione najpierw to uczestnictwo instruktorow z roznych styli aikido. :P

Tu widzę problem w tym, że większość ma obozy, dzieciary/dorośli zazwyczaj 3 tygodnie wyrwane z życiorysu. Poza tym jak znam życie, to instruktorzy jak ognia unikają konfrontacji stylów, zwłaszcza ci z renomą, co mają reputację do stracenia. Ot, pisałem o tym niedawno chyba :twisted: .
Jak pojadę i nie będzie nikogo starszego to się podejmę w imię lepszy rydz niż nic.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
aha, jeszcze jedno. czy możecie zgłosić się do h-k, jeśli już się zdecydujecie na spotkanie?

Wszystkich chętnych a szczególnie tych, którzy chcieliby nocować w Dojo proszę o info na PW, mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub GG 1230540.


  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Ja w takim razie łapię sprawę za jaja, stanę na głowie żeby być 30-1, to najrozsądniejszy termin. I tak proponuję rzecz zamknąć, kto jedzie?


JA :D

ktoś jeszcze...?
pozdr. h-k
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Ja w takim razie łapię sprawę za jaja, stanę na głowie żeby być 30-1, to najrozsądniejszy termin. I tak proponuję rzecz zamknąć, kto jedzie?


JA :D

ktoś jeszcze...?
pozdr. h-k


Kurde a dzień dziecka? :!:
Toż 1 czerwca trzeba być w dobrej kondycji :roll: . No cóż, to ja się stawie ale za długo nie będe siedział. :wink:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie

Kurde a dzień dziecka? :!:
Toż 1 czerwca trzeba być w dobrej kondycji :roll: . No cóż, to ja się stawie ale za długo nie będe siedział. :wink:


Rozmawiamy o terminie 30 czerwca/01 lipca 2007.

Nie koliduje z Dniem Dziecka, spoko. :wink:
Pozdrawiam, h-k :-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Termin zlotu - decydujące starcie
Na pierwszy rzut oka to wyglądało jak 30 styczeń ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024