Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co napiszecie o panu Wiśniewskim?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacuku
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

A co napiszecie o panu Wiśniewskim?
Na publicznym forum jest dużo wypowiedzi na temat różnych instruktorów i nauczycieli z kraju i z zagranicy. Jestem bardzo ciekaw opini na temat pana Wiśniewskiego-- jego pomysłu na AIKIDO i sposób przekazywania tej wiedzy. Jak to widzą osoby z nim cwiczące i uczestniczące w stażach z jego udziałem Question.
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Wiśniewskim?
W stażu uczestniczyłem tylko raz, w Poznaniu, jakieś - plus minus - pięć lat temu, ale pamiętam że wrażenie odniosłem bardzo dobre. Solidnie, konkretnie, bez wydziwiania a "z ogniem".
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Wiśniewskim?

Na publicznym forum jest dużo wypowiedzi na temat różnych instruktorów i nauczycieli z kraju i z zagranicy. Jestem bardzo ciekaw opini na temat pana Wiśniewskiego...

Kogo...? 8O 8O 8O
  • 0

budo_benek1313
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Wiśniewskim?
To Ich Troje też należy do sekty Aikido? :lol:
  • 0

budo_jacuku
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Wiśniewskim?
Może doprecyzuję. Chodzi mi o tego starszego gościa, który parę lat temu na stażu z Fujimoto Sensei nie potrafił zadać shomen uhi , a czarę goryczy przelał karykaturalny upadek, który nie sposób nazwać ukemi. Ten jegomość ma teraz bodaj piąty dan, choć nie wiem dlaczego. Chyba za wysługę lat pracy, oraz ustawiczne przebywanie w kantorku, bo na macie w czasie staży z japończykami nie widać go wcale, chyba, że w takiej sytuacji jak z Fujimoto sensei.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co napiszecie o panu Wiśniewskim?
chciałbym zaapelować do moda o obudzenie się.
Seria ostatnich topików łamie wszelkie zasady dojo i ceremoniału, który nas obowiązuje. krytykowanie anonimowo starszych stopni i walki międzyfederacyjne - tu sie bany powinny jak deszcz posypać.
Opcja inna to podpisywanie postów nazwiskiem. i przesłanie papierowej kopii dyskusji osobom zainteresowanym,
inaczej to tylko szczekanie wsiowych kundli jest.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024