Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak brać amix 8800


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak brać amix 8800
Witam:)Mam pytanie... biore ten sumplement amix 8800 i mam pytanie czy moge go tak dawkować: Rano po sniadaniu 5 kapsułek po treningu 5 i przed spaniem 5???? W dni bez treningowe po sniadaniu 5, po obiedzie 5 kapsułek i przed spaniem 5 kapsułek???? Prosze o rady
  • 0

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
Jeszcze jedno... to jest opis tego produktu -


: Amix 8800 to kompleks najszybciej przyswajalnych wolnych aminokwasów serwatkowych, wzbogacony o dodatkową porcję aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), l-glutaminę oraz taurynę.
Głównym zadaniem aminokwasów Amix 8800 jest dostarczenie komórkom cząsteczek aminokwasowych niezbędnych do budowania mięśni. Optymalny skład aminokwasowy oraz niezbędne dodatki gwarantują bardzo szybkie działanie zarówno antykataboliczne (ochrona komórek mięśniowych przed rozpadem) jak i anaboliczne (rozrost komórek mięśniowych).
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA), szczególnie leucyna, bezpośrednio pobudzają syntezę białek. Zwiększają one także wydzielanie niektórych hormonów anabolicznych.
L-Glutamina dostarcza surowca do komórek mięśniowych, gdyż jest ona głównym aminokwasem zużywanym w procesie naprawy tkanki mięśniowej. Podawanie glutaminy ma również działanie antykataboliczne, ponieważ gdy zostanie ona dostarczona z zewnątrz, nie trzeba czerpać jej z mięśni. Dzięki glutaminie obserwuje się bardziej ciągły przyrost masy mięśniowej, bez okresu przestoju, szybszą i lepszą regenerację.
Tauryna odgrywa ważną role w produkcji tlenku azotu, a jej niski poziom może doprowadzić do jego redukcji w organizmie. Tlenek azotu jest gazem biorącym udział w skurczach mięśni oraz w powiększaniu naczyń krwionośnych. Dzięki rozszerzonym naczyniom krwionośnym przepływ krwi z tlenem oraz składnikami pokarmowymi jest znacznie sprawniejszy. Jeśli pracujesz nad rozwojem mięśni potrzebujesz przyśpieszyć tempo przepływu twojej krwi.
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
to aminokwasy proste z niewielką domieszką bcaa, już lepiej by było jakbyś kupił samo bcaa, ale takie dawkowanie jak napisałem będzie ok
  • 0

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
Rozumiem, czyli to dawkowanie co napisałem jest ok??
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800

Rozumiem, czyli to dawkowanie co napisałem jest ok??

tak
  • 0

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
Noi jest problem, bo kupiłem dwa opakowania i samego bcaa nie kupie bo to co mam musze skączyć. Mam jeszcze jedno pytanie a to dawkowanie tez jest dobre: rano trening i zaraz po treningu 5 kapsułek w południe 5 kapsułek juz bez treningu i przed spaniem 5 kapsułek???????????
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800

Noi jest problem, bo kupiłem dwa opakowania i samego bcaa nie kupie bo to co mam musze skączyć. Mam jeszcze jedno pytanie a to dawkowanie tez jest dobre: rano trening i zaraz po treningu 5 kapsułek w południe 5 kapsułek juz bez treningu i przed spaniem 5 kapsułek???????????

tez jest ok
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
A w jakim celu bierzesz te aminokwasy etc? Tj budujesz mase? Robisz wycinke etc?
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
hmmm... jak by to powiedzieć krótko i po chłopsku....;p Biore to poniewaz przez 5 miesięcy z pewnego powodu nie brałem żadnych suplementów, moje mięsnie zanikły, tzn może nie zanikły ale tkanka tłuszczowa je obrosła, ze tak powiem, i jak napne to nie są tak ukształtowane, poprostu troszke przytyłem. I ten suplement ma za zadanie likwidować tkanke tłuszczową i zamieniać ją na czyste mięsnie, takie jak kiedyś miałem, poprostu odbudowuje mięsnie. ale bede brał to tylko przez miesiąc.
  • 0

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
I ten środek nie zwiększa masy mięsniowej, tylko przemienia tkanke tłuszczową na mięsnie. Ja po kreatynie mam skłonności do tycia, dlatego po 5 miesiącach nie brania kreatyny znacznie zwiększyła mi sie tkanka tłuszczowa. Wieć gdy skącze brać aminokwasy to zaczne brać AAKG juz typowy i bardzo dobry suplement na zwiekszenie masy mięsniowej
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
Eeeee..... czegoś tu nie czaje jak można zamienić tłuszcz na mięśnie. AAKG to raczej pomper.
  • 0
Dołączona grafika

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
Możę zle to ujołem, poprostu ten srodek chamuje przyrost tkanki tłuszczowej zeby mięsnie mogły się rozwijać.
  • 0

danieluncio91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800
Ja nie trenuje na tzw kulturyste tylko bardziej na tzw strongmana więc duzo jem, a zeby tłuszcz nie dominował nad mięsniami to musze brać jakiś suplemet który chamuje rozrost taknki tłuszczowej.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800

Ja nie trenuje na tzw kulturyste tylko bardziej na tzw strongmana więc duzo jem, a zeby tłuszcz nie dominował nad mięsniami to musze brać jakiś suplemet który chamuje rozrost taknki tłuszczowej.


To zbilansuj dietę, czyli zmniejsz spożycie węglowodanów a szczególnie tłuszczy .Jedz dużo białka.
Co Ci dadzą te aminy skoro nie będziesz miał dobrej diety? ;p
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brać amix 8800

To zbilansuj dietę, czyli zmniejsz spożycie węglowodanów a szczególnie tłuszczy .Jedz dużo białka.
Co Ci dadzą te aminy skoro nie będziesz miał dobrej diety? ;p


Dokladnie to juz wiecej BCAA Ci da niz te zwykle aminokwasy. To moze zamiast tluszczy typowych kup sobie tran w kapsulkach czy tez omege 3-6-9 lub cos w tym stylu. Bo w Twoim przypadku stawy beda bardziec cierpiec.
BTW nie da sie zamienic tluszczu w miesnie ;)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024