Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wy na to


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co wy na to

Witam
Mam pytanie co sądzicie o takich suplementach na cykl

Na początek chcę wziąć Lipo-6 Black 120 kaps. w celu ostatecznego pozbycia się tk. tłuszczowej z okolic brzucha.
Następnie zakupić BSN Nitrix 360 tabs. + OLIMP L-Glutamine Mega Caps 300 kaps. w celu lepszej wydajności treningu do tego białko BSN Syntha-6 2,27 Kg oraz Bcaa Mega Caps 300 kaps.również OLIMP do tego witaminy i minerały i myślałem także w czasie suplementacji dodać taki zestaw BSS No Xplode 1025g + Cell Mass 640g. Trening głównie na "wszystkie" partie mięśni od pasa w górę ponieważ nogi mam okej.
Co wy na taki zestaw ? był bym wdzięczny jeśli ktoś doradzi mi jakiś zamiennik bądź jakiś inny suplement wink.png

Pozdrawiam wink.png

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-1000g-2,p.html


  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to
Staż, przebyte cykle, wymiary, masz dietę?
  • 0

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Staż, przebyte cykle, wymiary, masz dietę?


2 lata z przerwami po 2-4 tyg.
Chciałem zrobić 1 cykl, ale taki porządny więc chcę zakupić co najlepsze cena nie gra roli.
176cm 80kg tak dieta jest na masę z ograniczoną ilością węgli i tłuszczy głównie białko.
  • 0

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Witam
Mam pytanie co sądzicie o takich suplementach na cykl

Na początek chcę wziąć Lipo-6 Black 120 kaps. w celu ostatecznego pozbycia się tk. tłuszczowej z okolic brzucha.
Następnie zakupić BSN Nitrix 360 tabs. + OLIMP L-Glutamine Mega Caps 300 kaps. w celu lepszej wydajności treningu do tego białko BSN Syntha-6 2,27 Kg oraz Bcaa Mega Caps 300 kaps.również OLIMP do tego witaminy i minerały i myślałem także w czasie suplementacji dodać taki zestaw BSS No Xplode 1025g + Cell Mass 640g. Trening głównie na "wszystkie" partie mięśni od pasa w górę ponieważ nogi mam okej.
Co wy na taki zestaw ? był bym wdzięczny jeśli ktoś doradzi mi jakiś zamiennik bądź jakiś inny suplement ;)

Pozdrawiam ;)


sory bez OLIMP L-Glutamine Mega Caps 300 kaps.
Ponieważ firma BSN nie poleca równoległego brania do Nitrix L-Glutamine ;)
Źle spojrzałem
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to
Białko Syntrax Matrix jeżeli nie masz na nie pieniędzy to kup serwatkowe jest dobre w czasie zdobywania suchej masy i redukcji.
Kreatyna TCM
AAKG
Witaminy Multiple Sport
L-Glutamine możesz dorzucić ale nie koniecznie ;)
Z tego co widzę chyba chcesz zarzucić na sam początek mocny spalacz ja bym tego tobie nie radził i bym wziął coś słabszego np. olimp thermo speed.
Na pierwszy cykl powinno być dobrze ;)
  • 0

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Białko Syntrax Matrix jeżeli nie masz na nie pieniędzy to kup serwatkowe jest dobre w czasie zdobywania suchej masy i redukcji.
Kreatyna TCM
AAKG
Witaminy Multiple Sport
L-Glutamine możesz dorzucić ale nie koniecznie ;)
Z tego co widzę chyba chcesz zarzucić na sam początek mocny spalacz ja bym tego tobie nie radził i bym wziął coś słabszego np. olimp thermo speed.
Na pierwszy cykl powinno być dobrze ;)


To polecasz jako zamienniki ? a mógł byś uzasadnić swój wybór dlaczego to a nie np. to co ja podałem ? ;)
Witaminy to pewnie Animal wezmę.
A co do L-Glutamine producent BSN nie poleca brać równolegle z Nitrix nie doczytałem, a AAKG nie wiem czy można ;)
I jak już pisałem cena nie gra roli 1 tyś lub 2 bez różnicy ;)
I jak byś mógł wyrazić swoją opinie na temat tych odżywek co wybrałem ;)
A co do tego reduktora może i masz rację no ale zaryzykuję co może mi się stać ;)
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

A co do tego reduktora może i masz rację no ale zaryzykuję co może mi się stać ;)

Najwyzej zostanie z ciebie skóra i kosci XD
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Najwyzej zostanie z ciebie skóra i kosci XD


bez przesady ;) jeśli będą duże bule żołądkowe to się odstawi ;)
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to
Mocne spalacze mają to do siebie że czasami powodują problemy z zdrowiem bóle brzucha, głowy itp a je stosuje się kiedy poziom tłuszczu w organizmie jest mały bo wtedy trudno jest go się pozbyć.
Na pierwsze cykle nie potrzeba jakiś potężnych form kreatyny czy też jakiś wyreklamowanych produktów ;-)
L-Glutamina w niczym nie przeszkadza
Powiem Ci że nie ma sensu wydawać tylu pieniędzy na suplementy , bo tylko dorabiasz firmy a większość produktów jest przereklamowana i czasem tańsze działają tak samo albo nawet lepiej ;)
  • 0

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Mocne spalacze mają to do siebie że czasami powodują problemy z zdrowiem bóle brzucha, głowy itp a je stosuje się kiedy poziom tłuszczu w organizmie jest mały bo wtedy trudno jest go się pozbyć.
Na pierwsze cykle nie potrzeba jakiś potężnych form kreatyny czy też jakiś wyreklamowanych produktów ;-)
L-Glutamina w niczym nie przeszkadza
Powiem Ci że nie ma sensu wydawać tylu pieniędzy na suplementy , bo tylko dorabiasz firmy a większość produktów jest przereklamowana i czasem tańsze działają tak samo albo nawet lepiej ;)


W takim razie co polecasz ? ;) i uzasadnij lub kilka słów jak byś mógł ;)
Oczywiście z tych rodzai supli co wypisałem ;)
I tak jak mówisz możliwe że to reklama, ale często ludzie polecają BSN, Animala albo Olimp, a raczej trudno wiedzieć które będą akurat odpowiednie dla danej osoby ;) Więc wolę się trzymać przy znanych firmach no i najczęściej tak jest że cena to jakość no, ale nie zawsze ;)
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

W takim razie co polecasz ? ;) i uzasadnij lub kilka słów jak byś mógł ;)
Oczywiście z tych rodzai supli co wypisałem ;)
I tak jak mówisz możliwe że to reklama, ale często ludzie polecają BSN, Animala albo Olimp, a raczej trudno wiedzieć które będą akurat odpowiednie dla danej osoby ;) Więc wolę się trzymać przy znanych firmach no i najczęściej tak jest że cena to jakość no, ale nie zawsze ;)


BSN jest dobry ale tez nie wszytkie ich suple sa super, dzialaja jak tansze odpowiedniki, wiec po co przeplacac. co do nitrix to ja bym chyba wolal wziac Plasme Jet z gaspari - niesamowita pompa. Albo dobrego pre-workout'a np ostatnio testuje GAT Jet Fuse - i jest bardzo dobry.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

BSN jest dobry ale tez nie wszytkie ich suple sa super, dzialaja jak tansze odpowiedniki, wiec po co przeplacac. co do nitrix to ja bym chyba wolal wziac Plasme Jet z gaspari - niesamowita pompa. Albo dobrego pre-workout'a np ostatnio testuje GAT Jet Fuse - i jest bardzo dobry.


Wiec Dathí jak już pisałem może doradź coś hmm ?
Co sądzisz o BSN Syntha-6 i takim zestawie BSS No Xplode 1025g + Cell Mass 640g ?
Bo raczej już postanowiłem zakupić witaminy Animal Bcaa Mega Caps od OLIMPU, Lipo-6 Black

waham się jedynie co to Białka, Pompy i tego zestawu BSS No Xplode 1025g + Cell Mass 640g czy może inne białko i inną pompę jak pisałeś ;)
No i powiedz coś o tym zestawie jak byś mógł co o nim sądzisz ?
A i jeszcze taka sprawa warto brać Boostery Testosteronu ? I te L-Glutamine jeśli producent BSN nie poleca brać jednoczenie ?
  • 0

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to
Sory że tak post pod postem, ale uzyskam odp. ?
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Sory że tak post pod postem, ale uzyskam odp. ?


Witaminy; Animal jak masz kase, ale multiple z olimpu tez nie beda zle:rolleyes:.

No-xplode i celll mass - bardzo dobry wybor. Swietny stack.Na pewno bedziesz zadowolony.
Bialko - albo syntrax matrix 5.0 albo 100% whey z Optimum nutrition - innych nie polecam (no ewentualnie lowickie czy ostrowia jak nie ma kasy - wtedy lepsze to niz nic). Co do syntha to nie wiem, dobre w smaku niby ale drogie. A pomysl ze 100% whey z ON jest najbardziej popularnym bialkiem w historii odzywek!!! i prawdopodobnie najlepszym w stosunku cena-sklad-jakosc (smak czekoladowo-mietowy - po prostu wypas:rolleyes:. My fusion z gaspari tez jest dobre, ale drogie i zawiera slodziki. Jak masz kase to bierz z BSN, na pewno nie jest zle ;). Nitrix to na pewno bym sobie odpuscil. Za drogi. Lepsza Plasma jet, ale jak wezmiesz no-xplode to i tak bedziesz zadowolony bo Cie pewnie wystrzeli w kosmos ;)
BCAA - nie wiem, jak wezmiesz kreatyne i masz do tego bialko w formie odzywki to bym sobie podarowal BCAA ewentualnie wzial po skonczeniu kreatyny. Co do spalacza to nie wiem, nie bralem zadnych mocnych wiec nie wiem. Podstawa i tak jest dieta.
Boozer tescia mozesz wziasc z kreatyna jak masz kase- nie kloca sie a i aktywuja inne szlaki anaboliczne. Np mozesz wziac zwykly Tribulus terrestis np z olimpu czy z hi-tec'a na poczatek. Polecam Erekton z Olimpu - bardzo dobra rzecz wg mnie. Grunt zeby bylo min 40 % wyciagu z saponin z buzdyganka ziemnego.
  • 1
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Witaminy; Animal jak masz kase, ale multiple z olimpu tez nie beda zle:rolleyes:.

No-xplode i celll mass - bardzo dobry wybor. Swietny stack.Na pewno bedziesz zadowolony.
Bialko - albo syntrax matrix 5.0 albo 100% whey z Optimum nutrition - innych nie polecam (no ewentualnie lowickie czy ostrowia jak nie ma kasy - wtedy lepsze to niz nic). Co do syntha to nie wiem, dobre w smaku niby ale drogie. A pomysl ze 100% whey z ON jest najbardziej popularnym bialkiem w historii odzywek!!! i prawdopodobnie najlepszym w stosunku cena-sklad-jakosc (smak czekoladowo-mietowy - po prostu wypas:rolleyes:. My fusion z gaspari tez jest dobre, ale drogie i zawiera slodziki. Jak masz kase to bierz z BSN, na pewno nie jest zle ;). Nitrix to na pewno bym sobie odpuscil. Za drogi. Lepsza Plasma jet, ale jak wezmiesz no-xplode to i tak bedziesz zadowolony bo Cie pewnie wystrzeli w kosmos ;)
BCAA - nie wiem, jak wezmiesz kreatyne i masz do tego bialko w formie odzywki to bym sobie podarowal BCAA ewentualnie wzial po skonczeniu kreatyny. Co do spalacza to nie wiem, nie bralem zadnych mocnych wiec nie wiem. Podstawa i tak jest dieta.
Boozer tescia mozesz wziasc z kreatyna jak masz kase- nie kloca sie a i aktywuja inne szlaki anaboliczne. Np mozesz wziac zwykly Tribulus terrestis np z olimpu czy z hi-tec'a na poczatek. Polecam Erekton z Olimpu - bardzo dobra rzecz wg mnie. Grunt zeby bylo min 40 % wyciagu z saponin z buzdyganka ziemnego.


Patrzyłem tą Plasme Jet to jest 160 tabletek czyli tam 16 porcji bo jedna to 10 tabletek więc dużo tego będzie trzeba co najmniej 2 opakowani bym musiał kupić (jedno jakieś 170zł co daje nam ok. 340zł) , a w Nitrix mam 360 i też tak ok. 10 tabletek dziennie daje mi 36 porcji ;)
Nad tym się jeszcze zastanowię bo może jak mówisz w ogóle sobie odpuszczę tą pompę bo w sumie tylko pompuje a jeśli na tym No-xplode i celll mass mówisz że już będzie nieźle no to jeszcze przemyślę to ;) Powiedz mi jeszcze czy jak biorę ten stack warto jeszcze kupować kreatynę ?
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Patrzyłem tą Plasme Jet to jest 160 tabletek czyli tam 16 porcji bo jedna to 10 tabletek więc dużo tego będzie trzeba co najmniej 2 opakowani bym musiał kupić (jedno jakieś 170zł co daje nam ok. 340zł) , a w Nitrix mam 360 i też tak ok. 10 tabletek dziennie daje mi 36 porcji ;)
Nad tym się jeszcze zastanowię bo może jak mówisz w ogóle sobie odpuszczę tą pompę bo w sumie tylko pompuje a jeśli na tym No-xplode i celll mass mówisz że już będzie nieźle no to jeszcze przemyślę to ;) Powiedz mi jeszcze czy jak biorę ten stack warto jeszcze kupować kreatynę ?


Wybierz jeden. Chyba najlepiej bedzie jak wezmiesz no-xplode + cell mass . To jest stack kreatynowy ktory juz w sobie ma rozne kreatyny i prekursory No2 i jak nic wczesniej takiego nie brales to powinno Cie ladnie kopnac ;). PJ czy tez Nitrix zostaw na pozniej.
Co do wyboru miedzy nitrix an PJ. PJ bierzesz tylko w dni treningowe, bo to jest tak mocne ze nie mozna tego brac w nietreningowe. Bierzesz raz a pompa utrzymuje sie dlugo, bardzo dlugo. Nitrix musisz brac 3 x dziennie i musisz wziac na pusty zoladek, i to jest bardzo wazne, zapomnisz sie i wezmiesz po jedzeniu i nie dziala. Ta sama cena, mniej wiecej, to i to bedzie dzialalo podobnie:rolleyes:. Bierz no-xplode + cell mass, witaminy i bialko na uzupelnienie dobrej diety i bedziesz bardzo zadowolony:rolleyes:
  • 1
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to

Wybierz jeden. Chyba najlepiej bedzie jak wezmiesz no-xplode + cell mass . To jest stack kreatynowy ktory juz w sobie ma rozne kreatyny i prekursory No2 i jak nic wczesniej takiego nie brales to powinno Cie ladnie kopnac ;). PJ czy tez Nitrix zostaw na pozniej.
Co do wyboru miedzy nitrix an PJ. PJ bierzesz tylko w dni treningowe, bo to jest tak mocne ze nie mozna tego brac w nietreningowe. Bierzesz raz a pompa utrzymuje sie dlugo, bardzo dlugo. Nitrix musisz brac 3 x dziennie i musisz wziac na pusty zoladek, i to jest bardzo wazne, zapomnisz sie i wezmiesz po jedzeniu i nie dziala. Ta sama cena, mniej wiecej, to i to bedzie dzialalo podobnie:rolleyes:. Bierz no-xplode + cell mass, witaminy i bialko na uzupelnienie dobrej diety i bedziesz bardzo zadowolony:rolleyes:


Chyba masz racje zrezygnuję z pompy zamiast niej może coś innego polecisz ? Np. coś od Animala ? ;) albo GASPARI NUTRITION (mam tu na myśli coś pomagającego w anabolizmie nie wiem coś żeby lepsze efekty były ;) )
I jeszcze co Ty na tą L-Glutamina warto to brać ?
A i jak ograniczam węgle bo chcę raczej zdobywać czystą masę to Gainery odpadają ?

I zostanę przy tym zestawie:

Lipo-6 Black
No Xplode + Cell Mass
VITA-MIN multiple SPORT®
BSN Syntha-6 lub wspomniany przez Ciebie 100% Whey z Optimum Nutrition (tu jeszcze się zastanowię bo jak nie to wezmę 1kg tego i tego)
  • 0

Bowsy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wy na to
sory za post pod postem ;)

no ale forum więc pytam ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024