Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hosin Sul Combat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

... no i strzelić sobie z gloka też lubię :)


naprawdę przepraszam, że pytam ale czy glok to jakaś nowa broń? nie kojarzę czegoś takiego
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Panowie, mozliwe ze niedlugo bedzie zlot Budo, informacje sa na forum - zapraszamy, mysle ze Lawless da rade przyjechac. Zaprawde Silentbob - chcialbym zobaczyc jak mowisz mu to w twarz :)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Ja tam wychodze z zalozenia ze jak sa ludzie ktorzy chca cwiczyc bez ochraniaczy/szczeki/rekawic to ich sprawa. Tylko tez zeby nie bylo styuacji ze kogos sie zmusza do tego.

Co do padow. To jak napisano wyzej. Zalezy o jakie chodzi. Bylbym stanowczo przeciwny, nauczania padow z rozbiegu na twardym podlozu. Doswiadczonym w tym i wytrenowanym osoba takie pady raczej nie zaszkodza, sam swego czasu z nudow takie robilem na betonie i zyje i nawet barku nie rozwalilem ;) Jednak zostaje jeszcze nauka padow z partnerem i to raczej na tych bym sie skupil, ale trenowanie ich na twardym podlozu....wrrr ;)
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
a co myslisz ze mu z pyska tak wali ?? bo nierozumiem ?

kupi sobie tik tak i bedzie ok :)
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
dobra ......na betonie pady są realne ale jak sam wiesz trzeba ludzi do tego przygotować od podstaw w żadnym combat nie uzywa się materacy musisz mi uwieżyć co nie oznacza że ludzie robią wysokie rzuty wrecz przeciwnie obalenia musza byc szybkie krotkie i skuteczne ja osobiście uczyłem sie padów na podłozu twardym i w kazdej chwili jestem w stanie zrobic pad nawet z wysokiego rzutu. co do ochraniaczy chodziło mi o realną walke nikt ich nie używa w realnej walce prawda, co do sparingów jasa sprawą jest że zakłada sie rękawice no i suspensor dla osób bojących się o stan zdrowia kaski szczeki itp. Ale jak szkoliłem ludzi z KM którzy mieli cały czas na sobie suspensor oraz szczękę w ustach wywaliłem się na plecy. Chyba wszycho zresztą porozmawiam z Grzeskiem żeby was zaprosił na zajęcia on wogóle jest otwarty na współpracę i wymianę doświadczeń. Do mnie nie mogę was zaprosić bo jesteście cywilami sprawa zamknięta. Ale przynajmniej widać u was walczeność :) pozdro all
  • 0

budo_lawless
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Kurwa, nie moge tego czytac, ide spać, mradu pogadaj z januszem i niech wprowadzi jakis paragraf na takich Newbie jak ci dwoje wyżej, może da sie ich jakoś bezstresowo usunąć z budo ?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Zolin, mowilismy o poczatkujacych, poza tym uwazam ze regularny trening na betonie to zbyt wielkie ryzyko i swiadczy o braku odpowiedzialnosci instruktora.

silentbob - przyjedz na zlot, pogadamy.

kamikaze_wawa - o, i o to mi chodzilo. Rozwiales moje watpliwosci, tyle chcialem wiedziec. Ja sie w KM nie bawie, dla mnie latanie w ochraniaczach tez jest smieszne, ale na sparringi imho trzeba - po co narazac sie na niepotrzebne kontuzje. Padow uczylem sie na twardej powierzchni, na kung-fu i bylem cholernie poobijany (mialem wtedy moze z 7-8lat) - uwazam ze byl to blad trenera. Pozniej krotka przygoda z KM - pady na materacach, BJJ - pady na macie.
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
wiec tak kto pisze o betonie i wten sposob udowadniacie ze nie czytacie postow a ten co tak klnie jak mu tam lewless che nas usunac a zaco nie przeklinamy dyskutujemy to wy ciagle k... itp jestescie dziwni
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
dobra najechaliscie tu na wyszomierskiego ( combat hosin sul ) na murata hmm
a co powiecie o Grzegorzu Krauze od kąd pamietam nigdy na zajeciach uniego niebylo materacy i jakos ludzie zyja i trenuja czy chcesz kosiar i mradu powiedziec ze krauze tez ma problemy z penisem ?
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
No spoko uniosłem sie troche za tego pyska chyba jestem nadpobudliwy heheh chetnie przyjade na zlot jak powiecie gdzie i tak sie rodza przyjaznie heheh co do bledow lawelasku heheh pisze po ciemku bo dzieciaki mi spia :) wiec daruj sobie kurwienie i slowniki zreszta masz cos do dyslektykow hehehe:)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
http://www.fabrykasi...pic.php?t=49270 temat o zlocie.

Co do Grzegorza Krauze - nie znam jego dorobku. Na Murata najezdzam bo mam podstawy, nie rozumiem ludzi, ktorzy go bronia.

edit: nie przypominam sobie zebym najezdzal na Wyszomierskiego
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
mradu nie pisałem konkretnie dociebie tylko do całego tego tematu o combat hosin sul co do murata nie bronie a traktuje z powaznie ma glowe na karku jest prawnikiem stworzyl paroma ludzmi zwiazek z rzesza wiele dobrych szkul wiec nierozumiem poco te na jazdy na ludzi

Pozdrawiam
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Powiem tak.. Murat stworzył coś swojego karate do miał wielu zwolenników a życie zweryfikowało tą falę niestety na wszystko przychodzi koniec był wielki bum i już po teraz jest bjj mma Km pytanie co dalej i kiedy coś nowego. Murat stoi na czele PFDSW znam ludzi z tego Związku : Braksal szcunek Brudny szacunek i wielu innych PFDSW to nie tylko Murat:) ja wiem ze ludzie niektórzy go opluwają ale szacunek jakis tam trzeba miec ..... chyba ze osobiscie ci podpadl to wymiekam nie dyskutuje. Ja osobiscie tez nie cwicze karate do :) wszystko na ten temat dobranoc fajnie czasmi z kims pogadac :) :)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
no to korwa chcialbym zobaczyc sparing w pfs bez ochraniaczy(kask z kratka,sczeka,rekawice do mma i ochraniacz na jaja)
czyba korwa jeden na pol roku
i wszyscy sparujacy bez glownego uzebienia
piekne korwa kwiatki w tych waszych combatach

nie mam pojecia po co toczy sie dyskusja na temat murata i jego zalosnego systemu
najwidoczniej ludzie ktorych uwazacie za dobrych instruktorow maja w dupie nazwy,stowazyszenia i cala to pojebana biurokracje ktora panuje w sw (od tsunami zaczynajac na kravce konczac)
poniewaz gdyby uwazali to za cos niesamowicie skutecznego to zapewne staneli by w obronie systemu,stowazyszenia i samego murata

te wszystkie stowazyszenia doprowadzaja mnie do wymoitow
stowazyszenie krawmaga ,stowazyszenie kickboxingu , stowazyszenie brazylijskiego ju jitsu....
doslownie jak banda korew ktore chca kasy i obiecuja ze ci zrobia najlepszego loda na swiecie....
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
[quote name="silentbob"]Heh nie komentuje twojej wypowiedzi tylko twoje ostanie zdanie mnie rozbawilo :P

a Redakcji voratl budo gratuluje wspanialego przedstawiciela ;]

daj spokuj ze sluzbami mundurowymi
ale ww w woju to zenada (nie wiem jak jest w polskim woju ale sparowalem z kilkoma zolniezami i policjantami poczynajac od walki na ziemi pzez kb czy mma a na nozach kijach konczac i nie byl to japiekniejszy widok :twisted: ) inna sprawa ze zapewne lepiej posluguja sie bronia palna niz ja (chociaz mysle ze mam juz dostateczny trening stzelniczy by dorownac pzecietnemu glinie)

to ze mradu czy jakis tam inny gosc ma mniej lat to nie wiele oznacza jezeli ma w jakims punkcie racje (glownie chodzi mi o murata -ba na temat innych intruktorow sie nie wypowiadam bo nic na ich temat nie widzialem,a to co reprezentuje murat i tsunami uwazam za zenade i wrecz parodie-oczywiscie wiadomo ze kazdy ma prawo do swojego wlasnego zdania wiec mozliwe ze masz inne zdanie na ten temat)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

zobaczysz jak się trenuje Combat na betonie reszta cioteczek ćwiczy na materacach oraz w suspeensorach w ochraniaczach na zęby zaawny czy chodzicie w rękawicach i ochraniaczach na ulicy bzdura

:roll: a o paradoskie Kano pan slyszal? to raz. dwa- rozumiem ze uczycie sie walki bronia uzywajac nozy/ palek siekier/ broni palnej... a nie jak te ciotki co kozystaja z atrap?

co powiecie na mala konfrontacje ;] mam super pomysl dla wszytkich z warszawy i okolic mozna by kiedys sie spotkac na jakeis ognisko w lesie ciuchy poligonowe pociwiczymy podnoszenie ciezarow do ust a pozniej jakeis male sparingi
sparingi bez broni zreszta zasady wymyslimy pozniej ;0 zapraszam kosiara i jego super kolege mradu zobaczymy ile sa warci ;]

czasami bywam w wawie, jestem za, jak nastepnym razem przyjade mozemy sie jakos umowic, ale nie ma opcji sparringow po alkoholu.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

... zobaczysz jak się trenuje Combat na betonie reszta cioteczek ćwiczy na materacach oraz w suspeensorach w ochraniaczach na zęby...

Wiele lat ćwiczyłem judo (na macie). Teraz trenuję muay thai i...

... właśnie się dowiedziałem, że jestem ciotą. :(

... czy chodzicie w rękawicach i ochraniaczach na ulicy bzdura...

... znaczy ze jak idzisz chodnikiem to tez tak sie ubierasz?

Jedna z największych gwiazd muay thai - Ramon Decker - w walkach zawodowych używał rękawic, suspensorii i ochraniaczy na szczękę. Podczas sparingów treningowych zawsze miał ochraniacze na goleniach.

Wiem, muay thai to tylko sport.
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
moro to morze byc przed :) wazny jest duch walki i chęc poznania nowych ludzi którzy tu sie zadko wypowiadają co do pana "chrystianek" jak juz pisałem wczesniej nie oceniam zadnego systemu i zadnej sztuki walki mam swoje zdanie na niektóre z nich które powstały tylko poto żeby zarabiac , ale nie otym mowa . Napisalem tez ze ochraniacze powinno sie zakladac na springi bo poto sa chodzi o nasze zdrowie wysmiewam sie poprostu z tych wszytkich kturzy zakladaja je na rozgrzewke kiedy musza np. pobiegac sobie ;]
co do sparingów nie dziwie się ze udało ci się wygrać ale to nie jest wina instruktorów tylko uczniów z kturymi walczyłeś druga sprawa żołnierze nie są uczeni walki sportowej dla nich jedym celem jest wygrać . dlatego tez systemy nigdy nie będą walka sportowa wyobrażasz sobie sparingi w kyouk sul ? bas 3 to glupota samo okaleczanie dlatego tez combat mozna sobie uzupełniac jakas miła sztuka walki w kturej mozna startowac w zawodach .
ale to juz chyba jasne i myśle ze nietrzeba otym wiecej pisac a temat proponuje zamknąc bo dyskusja toczy sie juz zupelnie na inny temat niz napoczątku

Pozdrawiam
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

... zobaczysz jak się trenuje Combat na betonie reszta cioteczek ćwiczy na materacach oraz w suspeensorach w ochraniaczach na zęby...

Wiele lat ćwiczyłem judo (na macie). Teraz trenuję muay thai i...

... właśnie się dowiedziałem, że jestem ciotą. :(

... czy chodzicie w rękawicach i ochraniaczach na ulicy bzdura...

... znaczy ze jak idzisz chodnikiem to tez tak sie ubierasz?

Jedna z największych gwiazd muay thai - Ramon Decker - w walkach zawodowych używał rękawic, suspensorii i ochraniaczy na szczękę. Podczas sparingów treningowych zawsze miał ochraniacze na goleniach.

Wiem, muay thai to tylko sport.


Podajesz postac która tak chodziła nie znaczy ze wszyscy teraz maja po ulicy chodzic w ochraniaczach jesli lubie sex czy to znaczy ze prezerwatywe musze zakladac rano wychodzac z domu ? czy przed stosunkiem cypis nic nie wnosisz do dyskusji
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
O. Kay.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024