Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hosin Sul Combat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Mi najbardziej podoba się wiek najmądrzejszych z tego forum a dokładniej z tego tematu 16 - 17 lat rozumiem rozumiem ze ludzie z tak dużym doświadczeniem maja wiele dopowiedzenia dlatego ja też nie bede polemizował dłużej mam zato propozycje dajcie znać gdzie trenujecie chętnie przyjade i zeryfikuje wasze umiejętności najlepiej warszawa i conajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem musze zobaczyc gdzie i jak trenuja tacy wielcy mędrcy jak wy

Pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

Mi najbardziej podoba się wiek najmądrzejszych z tego forum a dokładniej z tego tematu 16 - 17 lat rozumiem rozumiem ze ludzie z tak dużym doświadczeniem maja wiele dopowiedzenia dlatego ja też nie bede polemizował dłużej mam zato propozycje dajcie znać gdzie trenujecie chętnie przyjade i zeryfikuje wasze umiejętności najlepiej warszawa i conajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem musze zobaczyc gdzie i jak trenuja tacy wielcy mędrcy jak wy

Pozdrawiam

Czy uwazasz, ze nie mam racji? Uwazasz, ze poczatkujacy powinni trenowac pady na twardym podlozu? Jezeli tak, to nie chcialbym, zebys byl moim trenerem. Natomiast jezeli sie ze mna zgadzasz, to po co ta gadka?
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
A jeszcze jedna żecz mi sie nasuneła znowu do panow w wieku 16 i 17 lat macie ogromna wiedze krytykujecie ludzi a zastanwiam sie jak bardzo dobrze ich znacie i ich umiejetności hmm
zastanwiające :) i jesli macie cos do murata to czy rowniesz macie cos do pszczynskiej szkoly ?
mala sugestia nie krytykuj smarkaczku kogos lub czegos czego nie rozumiesz
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Człowieku sory małolacie 17 lat to i g....no w głowie przyjedziesz kiedyś do CSP Legionowo to zobaczysz jak się trenuje Combat na betonie reszta cioteczek ćwiczy na materacach oraz w suspeensorach w ochraniaczach na zęby zaawny czy chodzicie w rękawicach i ochraniaczach na ulicy bzdura Combat to system a nie sztuka w dodatku realny system jak chcesz podyskutować przyjedź kiedyś zapraszam chętnie ci pokojowo wszystko wytłumaczę nie lubię przemocy hehe :)
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
co do padow oczywiscie ze powinno sie zaczac na twardym podlorzu ( klepka ) mata jest super ale wes poduwage ze nie wszytkie sale w wszkole maja materace a co dopiero powiedziec mate wiec jesli niema materacy i maty to osoby trenujace nie powinny sie uczyc padow wogule ?
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
co powiecie na mala konfrontacje ;] mam super pomysl dla wszytkich z warszawy i okolic mozna by kiedys sie spotkac na jakeis ognisko w lesie ciuchy poligonowe pociwiczymy podnoszenie ciezarow do ust a pozniej jakeis male sparingi
sparingi bez broni zreszta zasady wymyslimy pozniej ;0 zapraszam kosiara i jego super kolege mradu zobaczymy ile sa warci ;]
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

Człowieku sory małolacie 17 lat to i g....no w głowie przyjedziesz kiedyś do CSP Legionowo to zobaczysz jak się trenuje Combat na betonie reszta cioteczek ćwiczy na materacach oraz w suspeensorach w ochraniaczach na zęby zaawny czy chodzicie w rękawicach i ochraniaczach na ulicy bzdura Combat to system a nie sztuka w dodatku realny system jak chcesz podyskutować przyjedź kiedyś zapraszam chętnie ci pokojowo wszystko wytłumaczę nie lubię przemocy hehe :)

No i oczywiscie koledzy kopia ciebie w jaja z calej sily wydlubuja oczy (bo ze kopia w glowe to wynika z wypowiedzi)
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
dokładnie tak :) nie ma zasad jest jeden wygrany :)
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Pinczer dobre ;] ale co chcesz osiągnąć też do rozgrzewki zakładasz ochraniacze ? :)
, ale ok Wiec tak wszyscy tu rozróżniają Walke sportowa , sztuki walki , i system wiec pomyślcie sami uczymy sie systemu czyli nie tylko technik obezwładniających ,ale również
form obrony wiadomo że na zajęciach trzeba zachować środki ostrożności oraz dobrać sobie partnera pod względem umiejętności oraz wagi , ale jaki jest sens zakładania ochraniaczy na "jaja" w momencie kiedy na przykład biegniemy to jest jedno a drugie moje pytanie czy mając ochraniacz na jaja uczymy sie form zachowań obronnych takich jak uniki ? Rozumiem ze mamy sparing konkretny kiedy obie strony chcą wygrać może dojść do wypadku wtedy jak najbardziej tak ale panowie nie oszukujmy się Młodzież na zajeciach najchetniej by ogladala filmy wojenne słuchala opowieści otwardzielach cwiczyla na wyścielanych salach mata uczyła sie tylko codziennie nowej techniki powtarzajac ja raz bo poco wiecej chcieli by ciagle slyszec jacy oni sa niepowtarzalni ehhh Bo poco komu rozgrzewka poco komu rosciaganie poco komu wogule kondycja fizyczna nikturzy myślą ze jak nietrenuja sztuki walki czy sportu walki to jest im to wogule nie potrzebne a poźniej czytasz na forum o takich 16 - 17 lat którzy krytykują :
instruktorów
trenerów
szkoły
systemy
związki a wtym przypadku prezesów
dla mnie jest to śmieszne bo tak jak pisałem wcześniej jesteście w wieku gdzie pytacie rodziców czy możecie iść do kina a bierzcie sie za ocenianie rzeczy na których sie nie znacie
zanim cos napiszecie przemyślcie czy wiecie oczym piszecie

pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
_-_ leeeeeeze. Najpierw sie wkurzylem, potem opadly mi rece, a potem zaczalem sie smiac. Koncze ta dyskusje, bo ona naprawde nie ma sensu :) . Panowie zalozyli, ze nie mamy zadnej wiedzy, wyciagaja jakies pseudoargumenty o ktorych w ogole mowy nie bylo.

Młodzież na zajeciach najchetniej by ogladala filmy wojenne słuchala opowieści otwardzielach cwiczyla na wyścielanych salach mata uczyła sie tylko codziennie nowej techniki powtarzajac ja raz bo poco wiecej chcieli by ciagle slyszec jacy oni sa niepowtarzalni ehhh Bo poco komu rozgrzewka poco komu rosciaganie poco komu wogule kondycja fizyczna nikturzy myślą ze jak nietrenuja sztuki walki czy sportu walki to jest im to wogule nie potrzebne

wskaz mi prosze gdzie chocby o czyms takim napomknalem? Stwierdzilem jedynie, ze cwiczenie przez poczatkujacych padow na twardej powierzchni to debilizm, bo za latwo sie uszkodzic.
edit: oczywiscie zakladajac ze sa materace, jezeli ich nie ma to nie ma wyjscia i trzeba to robic na klepce. Jednak jezeli materace sa, to nie korzystanie z nich byloby glupota po prostu.

Edit2: jedynymi waszymi argumentami jest w zasadzie mlody wiek Kosiara i moj. Nie przedstawiliscie ani jednego rzeczowego argumentu, wiec przykro mi, ale to wy robicie z siebie glupkow i wychodzicie na ignorantow.
Z pozdrowieniami od redakcji Vortalu BUDO
Mradu
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Heh nie komentuje twojej wypowiedzi tylko twoje ostanie zdanie mnie rozbawilo :P

a Redakcji voratl budo gratuluje wspanialego przedstawiciela ;]

Pozdrowienia od instruktorów sluzb mundurowych którzy gnebią 16 latków :P
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
A stac was na jakies argumenty, czy tylko na taka masturbacje psychiczna?
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Jak bys dokladniej sie wczytal w to co napisalismy znalazl bys nasze argumenty .

oczywiscie to bylo do przedstawiciela redakcji vortalu budo który mowi w jej imieniu
( rozmowa z taka szycha zawsze mnie onieśmielała )
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
wczytalem sie i takowych tam nieznalazlem. Jedynie pieprzenie bez zwiazku z tematem i brak odniesienia do tego co pisalem wczesniej. Wiec to raczej wam polecam nauke czytania ze zrozumieniem. Ale chyba juz na to za poznow, wkoncu jestescie Instruktorami Sluzb Mundurowych Ktorzy Gnebia 16latkow - to powazna sprawa, napewno od tego ze jestescie w wojsku macie wieksze penisy :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
no i własnie gnojek sobie przegrabił namierzamy cię ....i mamy :) do miłego ...!!!!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
:lol: :lol: :lol: :lol: i jak was mozna traktowac powaznie? :) :) :)
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
U lala Pan moderator przedstawiciel portalu sie zdenerwowal :)
wiec pokoleji bede prostowal
temate,m bylo biedny kosiar i combat hosin sul a nie twoja wypowiedz ;] ztoba moge porozmawiac w 4 oczy co do wojska i penisa chociasz niewiem jakiego kolega ma moze sam odpowie pozniej moj jest ok dziwi mnie fakt ze z systemu przeslismy do anatomi meskiego ciala rozumiem ze to twoj sprawdzan im bardziej smakuje ci z penis tym uwazasz ze instruktor jest lepszy musze cie jednak zmartwic ja i moi koledzy nie gustujemy w takich pedałakch jak ty i kosiar

ps. który z was jest czynny a który bierny oczywiscie w waszym zwiazku i jeszcze jedno czy nadal piszesz od calej redakcji vortalu budo ?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Nie silentbob- w tej chwili nie pisze juz od redakcji. Sadze ze moge smialo powiedziec, ze pisze w imieniu calego Budo.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

:lol: :lol: :lol: :lol: i jak was mozna traktowac powaznie? :) :) :)


U lala Pan moderator przedstawiciel portalu sie zdenerwowal



Nie no poprostu po wypowiedzi Mradu widać, że straszliwie się wkurwił :roll: . Nie będę wogóle brał udziału w tej dyskusji bo jest poprostu smieszna zeby nie powiedziec tragiczna... :roll:
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Ja bym raczej użył słowa "żenująca".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024