Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hosin Sul Combat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
dyskusja wyglada tak, ze ja chce uslyszec od panow konkrety, oni ich nie maja, wiec mnie obrazaja. I tyle.
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
momecik jeszcze raz jakie konkrety chcesz uslyszec to ci napsize jeszcze raz zadaj pytanie odpowiem ci nanie ale co do obrazania to chyba sie zapomniales a ty kosiar wreszcie zdobyles sie naodwage i odpisales na swoj temat :P
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
a tak wogule to rozumiem ze wy chlopaki trenujecie kravmage u marcina michalika - lipki ? szkoda ze kolo odszedl z wushu ale co tam zycie toczy sie dalej
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
zajęło mi to tak długo ponieważ długo nie mogłem się podnieść z podłogi po czytaniu tego co się tu zrobiło
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
silentbob - gdybys zajrzal moj profil, wiedzialbys, ze z kombatami mam tyle wspolnego, ze lubie sie z nich posmiac.

edit: Pytania:
Czy uwazasz, ze gdy w szkole sa dostepne materace, to poczatkujacy powinni cwiczyc na twardej powierzchni i jezeli tak to dlaczego?
(to bardziej do kamikaze_wawa): Trenujecie bez ochraniaczy? Na betonie? To jestem ciekaw jak wygladacie po sparringach.
  • 0

budo_lawless
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Mo - de - ra - tor !!
Mo - de - ra - tor !!
:) :) :) :)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
hehe
Fajnie sie czyta takie posty. Super dojrzaloscia sie wykazuja co poniektorzy(nie bede wytykal paluchami) ;)
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
dobra pożartowaliśmy a teraz powaga... słuchajcie nie obrażajcie kogoś kogo nie znacie ani stylu ani systemu... mi osobiście nie podoba sie km ale szanuje ludzi za to że chcą ćwiczyć i w to wierzą, ci co chca się sprawdzać mają na to zawody, ustawki itd. Nie ma sensu odpisywać wam bo i tak was nie przekonamy ćwiczycie cos tam nie interesuje mnie nawet co grunt że się odnajdujecie w tym :) .
ja uważam tylko polskie związki za wykładnie obojętnie czy to judo czy tkd czy karate tam gdzie są trenerzy po AWf instruktorzy sportu ani ludzie hehehhhe z certyfikatem ze śmiesznego stowarzyszenia poziom wyszkolenia ludzi żaden nawet mizerny. Do AT jak przychodzą ludzie to na 1000 osób uwaga trenujących ma szansę 1 jedna osoba i o czym my tu mówimy. Combat Hosin Sul jest również nowym tworem ale na bazie doświadczeń instruktorów służb mundurowych oraz kadrze trenerów i instruktorów z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu. Więc koledzy młodzi zanim zaczniecie kogoś oczerniac ośmieszać zastanówcie się bo świadczy to tylko o waszej niedojrzałości psychicznej, braku doświadczenia ogólnie mówiąc gówniarstwo do kwadratu. Na całe szczęście niedługo powstanie komórka ds zwalczania sekcji szkół itd którzy nie posiadają uprawnień instruktorskich wydanych przez AWF lub MS wtedy kochani będziecie ćwiczyć w piwnicach :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
To nie jest odpowiedz na moje pytanie. Zdanie swe wiec podtrzymuje (poza tym nikogo nie oczernialem - nie musialem, sami daliscie popis swojego poziomu)
  • 0

budo_lawless
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

... słuchajcie nie obrażajcie kogoś kogo nie znacie ...


Zacznij synku od siebie, jeździsz po moderatorze który jest na budo o wiele dłuzej niz ty
, z tego miejsca należy mu się troche szacunku nie uważasz ?

... Na całe szczęście niedługo powstanie komórka ds zwalczania sekcji szkół itd którzy nie posiadają uprawnień instruktorskich wydanych przez AWF lub MS wtedy kochani będziecie ćwiczyć w piwnicach ...


O kurwa chłopaki, schodzimy do podziemia ! Rayz-do jeszcze działa ? :wink:
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Ok wiec pady moze zanieczmy od tego ze je wymienimy ;]

w przód
w bok ( lewy prawy )
w przód z przewrotem do pozycji strzleckiej
w bok lewy prawy do pozycji strzeleckiej
w tył w tył do pozycji strzleckiej
w tył z przerotem do pozycji strzelckiej

Padów nie uczy sie z pozycji stojacej przynajmniej tych poczatkujacych wiec poco materace ale jesli sa i uczniowei chca materace to jak najbardziej :)

a teraz do ochraniaczy poco mi ochraniacz na jajka i szczeka jesli bede cwiczyl na betonie ?
co to ma ztym wspulengo bo ja nie kapuje czyto znaczy ze jak idzisz chodnikiem to tez tak sie ubierasz ? nierozumiem pytania numer 2
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Uwierz mi, ze nie musisz mi wymieniac padow. Otoz ja padow uczylem sie z pozycji stojacej, glownie dlatego, ze wlasnie raczej z takiej pozycji sie upada.

W pytaniu numer 2 chodzilo mi o sparringi - kamikaze wawa pisal costam o tym, ze nie ubieraja ochraniaczy.
kamikaze_wawa napisal ze cwicza pady na betonie - uwazam to za czysta glupote.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Bardzo nam przykro ale Rayz jest tylko dla wtajemniczonych :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
jakby co to moge otworzyc sekcje, w koncu w Rayz mam dana :)
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
agresja budzi agresję a tak się składa że mój trener zna się z instruktorem Michalikiem :) my nie musimy przedstawiać argumentów i bronić systemu bo ewoluje on podonbie jak bas-3, km, itd itp zostaną tylko systemami które są wdrożone do Policji SM SW BOR ABW CBS SOK SOL .......
Chyba że chcecie nas przekonać do czegość to proszę ale myślę że jescze żaden mój słuchacz adept uczeń nie potrafił podwarzyć mojej wiedzy mimo że mam 24 latka :)
Bawiłem się kiedyś w km ale wolałem twarde karate i zapasy teraz boks i jest ok podstawy stabilne no i strzelić sobie z gloka też lubię :)
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Możemy cwiczyc u mnie w piwnicy, troche miejsca obok kradzionych tv jest, faceci którzy tną tam samochody na części chyba tez nie beda mieli nic przeciwko :)
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Lawless napisal


Zacznij synku od siebie, jeździsz po moderatorze który jest na budo o wiele dłuzej niz ty
, z tego miejsca należy mu się troche szacunku nie uważasz ?


Normalnie Moderator na prezydenta ;]

panowie nieche was obrazac ale wy naprawdę jesteście plytcy i niereformowalni moderator jest szycha bo siedzi dlugo mamy go szanować chociaż jest tępy ehh a najbardziej mi sie podoba to


"zacznij synku od siebie....." lawless ehhh ty mowiac to to tak jakbys powiedzial jestem samobójca w tak młodym wieku chce zginąć :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
silentbob - wykaz prosze moja tepote, bo jak dotychczas to glownie swoja wykazujesz. Nadal nie uzyskalem od kamikaze_wawa odpowiedzi na moje pytania.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
silentbob - wykaz prosze moja tepote, bo jak dotychczas to glownie swoja wykazujesz. Nadal nie uzyskalem od kamikaze_wawa odpowiedzi na moje pytania.
  • 0

budo_lawless
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

no i strzelić sobie z gloka też lubię :)


Strzel se w głowe, może pomożę :wink:

A poza tym nie chce być chamski i sie czepiać... ale weź se kurwa kup słownik ortograficzny...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024