Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hosin Sul Combat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
przeczytaj pierwsze posty to sie dowiesz, że ja sie na to nie zapisałem tylko mam to jako obowiązkową lekcję w L.O.

pzdr
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

rzeczytaj pierwsze posty to sie dowiesz, że ja sie na to nie zapisałem tylko mam to jako obowiązkową lekcję w L.O.

mi chodzilo tylko o sam fakt, ze 45min to za malo. faktycznie zle sie wyrazilem.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Huh. No wychodza takie kwiatkiw zyciu. Moja kolezanka kiedys miala na medycynie samoobrone obowiazkowa, tez jej sie nei widzialo tam chodzic. Szczegolnie ze trener mial ostro nawalone w lepetynie i uczyl takich rzeczy ze lepiej nei komentowac. Pozdro
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
ok, dzieki wszystkim za odpowiedzi :) teraz już wiem, że nie bede chodzil na dodatkowe treningi tej sztuki :D

pzdr
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
wrażenia po pierwszym treningu:

1) pady na gołą podłogę bez materacy (sic!)

2) strasznie niewygodna pozycja walki (tylna noga na palcach - pięta w górze)


Ogólnie: Nie polecam


pzdr, ide na trening
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Normalnie jak to czytam to nie moge uwierzyć ze " kosiar " ma takie wielkie problemy z ciekawości sprawdziłem to LO dowiedziałem sie ze sa tam klasy o profilu wojskowym i policyjnym które maja obowiązkowe zajęcia z samoobrony wiec ma racje ;] ale dowiedzialem sie tez ze ma instruktora który ma I Kup w TKD ITF oraz I Dan w combat tak sie zlorzylo ze moi znajomi chodza tam do szkoly co prawda do turystycznej klasy ale cos nieco kumają , faktem jest tez ze zajecia trfaja w godzinach lekcyjnych 45 minut ale nie jest prawda ze po 3 latach dosjatesz I dan :) ztego co wiem i jest to mozliwe ze mozesz naniego zapracować a zjakim stopniem zkonczysz szkole i czy woguleja skonczysz zalerzy odciebie bo jesli ty niepotrafisz zrobic padu na twardej nawieszchni to proponuje zminic profil klasy na turystyke nikt wprzyszlosci niebedzie odcibie wymagal takich zeczy bo nikomu nie bedzie zalerzalo natwoim zdrowiu pozdrawiam pisze to bo nielubie niejasnosci . Pozdrawiam wszytkich z tkd itf i wszystkich zawodnikow z wtf
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
pomijając wszystkei błędy ortograficzne to ze po 3 latach czarny pas to akurat nam trener tam powiedział więc wybacz, a pad na twardej nawierzchni zrobie na ulicy

pzdr
  • 0

budo_silentbob
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

pomijając wszystkei błędy ortograficzne to ze po 3 latach czarny pas to akurat nam trener tam powiedział więc wybacz, a pad na twardej nawierzchni zrobie na ulicy

pzdr


1 Tak jak napisałem wyżej mógł wam powiedzieć ze jesteście wstanie osiągnąć czarny pas
A nie, że go dostaniecie:) Pamiętaj ze zawsze jest komisja która o tym decyduje

2 jeśli jesteś tak poobijany ze zrobisz wszystkie pady na twardej ulicy czemu ten pad ci tak zapadł w pamięci pamiętaj ze razem z tobą uczą się inni którzy mogli nie mieć wcześniej kontaktu z walka i muszą uczyć się podstaw ( Prawdopodobnie program ma przewidzianą naukę od 0

W wolnej chwili zerknij sobie do różnych szkół i zobacz co one oferują w nauce od początku
np: ( JUDO , Aikido , ju jitsu , hapkido , widziałem już jak kolo na seminarium u Grześka Krauze ze stopniem mistrzowskim rozwalił sobie czaszke bo nie umiał upaść :) oczywiście nie był to jego uczeń było to jakieś seminarium z prezydentem B F A K czytałem też co pisałeś wcześniej o tym ze trenujesz km gratuluje czy tam uczysz się tylko walki chętnie przyjadę na zajęcia zobaczyć jak wygląda trening kiedyś widziałem dużo ludzi w ochraniaczach na wszytko co się da zakładanych przed rozgrzewką rozumiem ze po ulicy tez chodzicie tak ubrani ;] bo kto wie może gdzieś się czai napastnik ;] ale to moje zdanie

3, co do błędów staram się ich nie robić, ale to jest silniejsze odemnie



Pozdrawiam oczywiście nikogo nie bronie i nie pouczam i nie bierz tego do siebie masz pewnie 16 lat jestes dumnym wielkim człowiekiem i uważasz ze wiesz wszytko ale pamiętaj ze zawsze znajdzie sie od ciebie ktos kto cie może cię czegoś nauczyć co ci sie przyda w zyciu i mam prośbę zanim odpiszesz na posta dokładnie przemyśl to bo ja Nielubie w kółko tego samego przepisywać
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
sprostowania do przemyśleń i wypowiedzi w imieniu Zarządu Polskiej Uni Combat.
Są młodzi ludzie typu kosior czy jak mu tam śmiesznie inaczej :) którzy są młodzi i jescze głupi zdarza się tak że i przemądrzali ale i niech tacy będą wzbudzają u innych jak widać zainteresowanie bo tylko tyle można się po nich spodziewać. Ani to wojownicy ani zawodnicy zwykli lszaży ludzie którzy chcą zabłysnąć ale niestety nie mają czym.
1. Polska federacja dalekowschodnich sztuk walk zrzesza ponad 50 szkół systemów oraz styli. Wchodzą w jej skład ja również, tacy ludzie jak Murat, Brudny, Konratowicz itp ogólnie 5 osób z 10 danami zresztą ciekawych zapraszam na ich stronę.
2. Grzegorz Wyszomierski VI dan w tkd V dan Combat Hosin Sul, I dan Ju jitsu, I dan Nahkampf, trener II klasy tkd oraz instruktor służb mundurowych w Polskim Związku Instruktorów Służb Mundurowych, Szkoleniowiec Solid, Grup i Załóg Intrwencyjnych SM, Policji itp bo już mi się nie chce o moim przyjacielu wypisywać ogólnie trenuje 20 lat ...... i ktoś kto mówi, że nie ma on pojęcia jest tempakiem szkoda że nie można używać wulgaryzmów. Nie będę jechał na żaden system czy styl bo jest to niegrzeczne, nie będę porównywał co jest lepsze ale nie dam obrażać nikogo kto jest autorytetem w środowisku sztuk walk.
3. W konarskim faktycznie są klasy o profilu wojskowym i policyjnym o czymś to swiadczy że jest tak właśnie prowadzony Combat. Polska Unia Combat zrzesza w chwili obecnej około 10 klubów powiązanych z TKD, Shaolin Kempo, karate, itp nie licząc sekcji:)
Instytut koreańskiej samoobrony jest bardzo młody ale twóracą jego jest ten sam człowiek o którym wczesniej wspomniałem GW, który prowadzi Combat od 1996 czyli jescze przed falą która również niedługo wygaśnie czyli KM. Wszystko ma swój czas produktu :)
4. Co do danów, w związku z tym, że jesetm bardzo dobrze poinformowany z uwagi na uprawnienia egzaminatora sprawa wygląda tak:
na i Dana mogą podejść osoby które trenują w sekcji a nie wg programu prowadzonego w szkole :) . Osoby w sekcji mają możliwość podejść do egzaminu mistrzowskiego po 4 latach ciężkiego treningu, seminariach organizowanych przez PUC, PZiSM itp oraz przynajmniej 4 obozach szzkoleniowych. Egzaminy nie każdy zdaje hehhe na całe szczęście. Uczniowie którzy ukończą szkołę powinni skończyć ją z niebieskim pasem czyli długa droga do czerwonego, brązowego a co dopiero mówić czarnego.

To na tyle, zaniepokoił mnie ten fakt gdyż ludzie z Konarskiego są bardzo zadowoleni otwera się następna grupa w dwóch wyższych szkołach oraz na Bemowie Ochocie i Żoliborzu myślę że jest to odzwierciedlenie że naszczęście niegdy do szkół n ie wejdzie KM. przynajmniej tak gwarantuje Oświata i Ministerstwo sportu oraz MSWA.

Pozdrawiam wszystkich nawet tych co nie wieżą bo nikt nikogo do niczego nie zmusza....;lepiej sobie nie szkodzić a innym nie utrudniać.
Pozdrawiam i nie bede się juz tak rozpisywał chyba że znowu komuś trzeba będzie jasno wyjaśnić gdzie jest jego miejsce.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Od kiedy Grześ ma VI dana w TKD, bo jakos nie przypominam sobie.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

Od kiedy Grześ ma VI dana w TKD, bo jakos nie przypominam sobie.

ty się odwróciłeś, a on w tym momencie dostał ;)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Chyba od końca września, bo wtedy właśnie w Polskiej Unii Taekwon-do (tej od P. Gąsiora) odbywały się w Warszawie egzaminy i ktoś tam zdawał na 6. dan. Obstawiałem, że to G. Wyszomierski, jako że z tą organizacją teraz on współpracuje, ale mogę się mylić.

Gizmo
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
hmmmmmmmmm :) ale zwałka błędy robimy wszyscy...... sorki Grzechu ma IV dana :) belka tu belka tam heeh nieważne reszta jest ok sorka:)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
A na stronie PFDSziSW Murata ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) widnieje sobie informacja:

"18.08.2006

Instytut Koreańskich Sztuk Walki z siedzibą w Warszawie z Grzegorzem Wyszomierskim 5.dan przystąpiło do Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki w związku z prowadzeniem działalności w combat hosin-sul. ".

Też błąd?

Gizmo
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Nie to nie jest błąd grzesiek ma v w combat hosin sul a z tego co wiem podchodzi teraz tez na v dana w tkd ITF. pozdrawiam wszystkich z tkd widzę że są wszędzie i interesują się wszystkimi systemami, ja też myślałem żeby przejść z Karate na tkd ale niestety przyruchy mnie zgubią a szkoda bo tkd mnie interesuje ITF dla ścisłości pozdro all :)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
Z trudnościami z przejściem na TKD nie przesadzaj - kilku trenerów zaczynalo od karate i dali radę :wink:
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
serio wiesz ja mam 1 dana oyama moze sie skuszę zreszta Grzesiek mnie namawiał czasmi wpadam do niego na tkd ale dla mnie to poezaj te formy nie mówiąc już o nogach kurde zazdroszczę wam ale moze...............kto wie dzieki za wsparcie:)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
kamikaze_wawa <- jezeli macie w swych szeregach Murata, to na waszym miejscu stulilbym pysk i schowal sie w jakas ciemna dziure. Podobnie chwalenie sie ludzmi z 10 danami, ktore zapewne sami sobie ponadawali. Zal dupe sciska i az sie nie chce tego komentowac. Wytlumacz mi, czego chcesz nauczyc czlowieka, ktory trenuje 45 minut 1 raz w tygodniu? To gowno, da, lepiej by na silke poszli, wiecej by z tego pozytku bylo.

Do bystrego kolegi wczesniej: silentboba czy jakos tak - poczatkujacy nauke padow powinni zaczac na materacach, wlasnie dlatego, ze sa poczatkujacy, nie umieja padac i na twardej powierzchni moga sie uszkodzic.

Kosiar - nie przejmuj sie reprymendami od kretynow.
  • 0

budo_kamikaze_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat
chetnie stule tobie człowieku czy ty umiesz czytać w jakich szeregach pwaliło ci sie w glowie od tych uderzen czy naprawde jestes rosty i ograniczony nie bede sie rozpisywal szkoda adac madry czlowiek milczy glupi gada zal mi was ze jestescie tak prosci ale tacy tez musza byc.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hosin Sul Combat

1. Polska federacja dalekowschodnich sztuk walk zrzesza ponad 50 szkół systemów oraz styli. Wchodzą w jej skład ja również, tacy ludzie jak Murat, Brudny, Konratowicz itp ogólnie 5 osób z 10 danami zresztą ciekawych zapraszam na ich stronę.

<- bum

Prostactwo i ograniczenie wypomina mi czlowiek, ktory nie potrafi zbudowac zdania we wlasnym jezyku. I komu tu sie od uderzen w glowie powalilo?

madry czlowiek milczy glupi gada

Ciebie sie to tyczy, gdyz to Ty bezpodstawnie zaczales wjezdzac na Kosiara, piszac przy tym gigantycznego posta.

zal mi was ze jestescie tak prosci ale tacy tez musza byc.

Jak wyzej.

Pozdrawiam

edit: poza tym gdybys byl laskaw odpowiedziec na moje pytanie, to bylbym wdzieczny.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024