Skocz do zawartości


Zdjęcie

wykrakałem :( ... wstyd mi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Famas
a jak ci spóści manto dwóch gości w innym mieście to też pójdziesz
po kolegów? (no offense to tylko przykład)
mam wrażenie, że większość ludzi którzy udzielaja takich rad to małe szczurki
którym rodzice kupili komputer a robia z siebie osiedlowych bandziorków którzy z kolegami każdemu stawią czoło.
nie trzeba wiele wiedzieć żeby komus doradzić: "idź z ziomami i spuść gościom wpi#$@%$$" bo na to to każdy moze wpaść sam...
tyle, że mało kto myśli o konsekwencjach.
a co do tej krótkiej drogi o której mówisz to wystarczy, że gość powie: "zabrali mi 10 zł."
i lecisz za "dyche", sanki trzy miechy... warto?

scrouge...
a Ty co poradziłeś?
bo ja uważam ze "zemsta" jest każdego osobista sprawą i jedyne co można napisać to: "ja bym..." a nie "bierz kolegów i leć..."

jeszcze raz apeluje o MYŚLENIE czyli używanie głowy.
pzdr gnz
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
No własnie Gonzo jak go skroją w obcym miescie obcy kolesie to juz trudno ni ma rady .
No ale ja chciałem jeszcze napisać że troszeczke przesadzasz z ta policja . Nawet nie troche :-) Zobacz mojego kumpla policja "zaprosiła" na komisariat za handel narkotykami wypierał sie wszystkiego i po bodjaze 24 h wyszedł sobie na wolnosc i aresztu do tej pory nie zobaczył od wewnątrz . Oczywiscie ma jakis tam proces sadowy ale jak sledze wiadomosci z tego procesu to wychodzi na to ze sie wywinie policji i sprawa sie umorzy albo w najgoryszm razie dostanie wyrok w zawieszeniu !!!!
Dlatego jak czytam ze za to ze poszedl do kolesia i go poturbowal troche dostanie wikt od panstwa na 3 miesiace to na mojej twarzy pojawia sie usmiech :P ( a gdzie jakies tam pobicie a gdzie handel) Dla mnie takie teksty straszące policją wydają się conajmniej lekko oderwane od rzeczywistosci ...

PS. Nie jestem szczurkiem cokolwiek by to mialo znaczyc :D
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

Dlatego jak czytam ze za to ze poszedl do kolesia i go poturbowal troche dostanie wikt od panstwa na 3 miesiace to na mojej twarzy pojawia sie usmiech

Famas, tak własnie w wielu przypadkach jest - koleś zrobi obdukcję, znajdzie świadka i sanki gwarantowane. Każdy kto decyduje sie na samodzielne wymierzenie sprawiedliwości musi sie z tym liczyć i każdy kto takie rozwiązanie komuś proponuje powinien przestrzec przed w.w. skutkami.
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Schtruntz, wreszcie jakiś głos rozsądku :)

Famas dwóch moich kolesi policja złapała z narkotykami
mieli przy sobie mniej niz grama każdy.
noc na komisariacie, przeplatana pytaniami skąd, od kogo itp (oczywiście
chłopaki cierpieli na amnezje :wink: )
i co? rano ich wypuścili, dostali kolegium i zawias.

za "dyche" lecisz od razu i nie mów mi, że przesadzam.
pzdr gnz
  • 0

budo_cheeba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
z ta 10 to by sie akurat zgadzalo z reszta bardzo madrze
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

Oczywiscie ma jakis tam proces sadowy ale jak sledze wiadomosci z tego procesu to wychodzi na to ze sie wywinie policji i sprawa sie umorzy albo w najgoryszm razie dostanie wyrok w zawieszeniu !!!!


:lol:


Żeby się nie zdziwił 8)



Pozdrawiam
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

..:: Matthew Mullins ::..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Dołączona grafika
Dołączona grafika

KAcper: prosze przestań już :lol:
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

scrouge...
a Ty co poradziłeś?
bo ja uważam ze "zemsta" jest każdego osobista sprawą i jedyne co można napisać to: "ja bym..." a nie "bierz kolegów i leć..."

jeszcze raz apeluje o MYŚLENIE czyli używanie głowy.
pzdr gnz


To, co napisałem (poradziłem), możesz sobie przeczytać na pierwszej stronie topicu. Nie namawiałem do zemsty z kolegami.

Oczywiście, że z zemstą (jakąkolwiek) wiąże się ryzyko. Tego absolutnie nie kwestionuję. Po prostu trzeba przekalkulować, czy ryzyko warte jest zemsty (albo odwrotnie :D ).

Gonzo, ja też uważam, że trzeba myśleć, nie dopuszczać do takich akcji itp. Ale w tej KONKRETNEJ sytuacji poradziłem tak, jak uznałem, że będzie najlepiej. Każdy poradził jak uważał. Łącznie z Tobą (radzisz pójść na plojdy, dobrze rozumiem?). Pozdro
  • 0

budo_kacperr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Widze że odwiedziłeś jego strone?
Przeczytałeś coś o nim czy tylko znalazłeś jego zdjęcia z prywatnego życia?
Wiesz chociaż który to z tych 3 to on i co osiągną...? :roll:
Jestem ciekaw dlaczego pokazałeś akurat te zdjęcia.Dlaczego niepokazałeś tych na których wyskakuje w powietrze ponad swój wzrost lub jak zadaj kopa z pełną siłą przy salcie.
Ile ty miałeś lat gdy zdobyłeś swoje pierwsze mistrzostwo świata(w jakiej kolwiekk dyscyplinie czy formule?)...... :roll:
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

Widze że odwiedziłeś jego strone?
Przeczytałeś coś o nim czy tylko znalazłeś jego zdjęcia z prywatnego życia?
Wiesz chociaż który to z tych 3 to on i co osiągną...? :roll:
Jestem ciekaw dlaczego pokazałeś akurat te zdjęcia.Dlaczego niepokazałeś tych na których wyskakuje w powietrze ponad swój wzrost lub jak zadaj kopa z pełną siłą przy salcie.
Ile ty miałeś lat gdy zdobyłeś swoje pierwsze mistrzostwo świata(w jakiej kolwiekk dyscyplinie czy formule?)...... :roll:


I dlaczego jest dla ciebie takim autorytetem?

Żeby nie było OT:
Do autora tematu: Lepiej nie analizuj tego wszystkiego, wkurzysz się nie potrzebnie zmartwisz itd. Zaskoczyli cię i tyle, ty się odegrałeś i fajnie jest. 8)

Pozdrawiam
  • 0

budo_kacperr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Jest jednym zwileu autorytetów ,ale nie oto chodzi.
Chodzi o to że bepośrednio potwierdza moje słowa dotyczące walki z kilkoma przeciwnikami.
Myślę ,że pięciokrotny Mistrz Świata Form ma pojęcie na ten temat.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

Jest jednym zwileu autorytetów ,ale nie oto chodzi.
Chodzi o to że bepośrednio potwierdza moje słowa dotyczące walki z kilkoma przeciwnikami.
Myślę ,że pięciokrotny Mistrz Świata Form ma pojęcie na ten temat.


na pewno 8)
  • 0

budo_ale
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Skoro jestes "zwykły chłopak" to o co masz do siebie pretensje? Lepiej byś się czuł gdybyś ich połamał lub pociął? Zrobiłeś najlepszą rzecz, którą mogłeś w tej sytuacji zrobić - szkoda tylko, że troche późno. I nie daj się podpuszczać....Trzymaj się a może i na Twojej ulicy będzie święto
  • 0

budo_ale
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Skoro jestes "zwykły chłopak" to o co masz do siebie pretensje? Lepiej byś się czuł gdybyś ich połamał lub pociął? Zrobiłeś najlepszą rzecz, którą mogłeś w tej sytuacji zrobić - szkoda tylko, że troche późno. I nie daj się podpuszczać....Trzymaj się a może i na Twojej ulicy będzie święto
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Scrouge
1. co to są "plojdy" (u nas nikt tak nie mówi0
2. co do Twojej rady to z większością się zgadzam tj. żeby tego nie rozkminiać.
co było to było...tyle.
rada odemnie to wyciągnać wnioski z sytuacji, zachować wiekszą "czujność" :wink:
u mnie na osiedlu jest pełno gości którzy biją swoich "kolegów" po pijaku bo coś tam se ubzdurali.
co do tego co zrobić "potem" to inna sprawa: vendetta, "milicja" albo "nic nie robienie'
zależy od tego kim jesteś, gdzie mieszkasz itp.
sam nie wiem co bym zrobił... chciaż jak dla mnie opcja "milicja" odpada z mi znanych powodów.
ten dział jest pełen tematów pisanych przez gości których spotkało cos złego i mają wyrzuty że nic nie zrobili..."życie płynie dalej"... uważać, myśleć i nie dać się zaskoczyć po raz drugi
pzdr gnz
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

Jest jednym zwileu autorytetów ,ale nie oto chodzi.
Chodzi o to że bepośrednio potwierdza moje słowa dotyczące walki z kilkoma przeciwnikami.
Myślę ,że pięciokrotny Mistrz Świata Form ma pojęcie na ten temat.

8O
Rozumiem, że to jest prowokacja i nie będę się wypowiadał :)
  • 0

budo_lucasss25
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
stary musisz mu poprostu wyjebac i tyle!
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

Scrouge
1. co to są "plojdy" (u nas nikt tak nie mówi0



Plojdy to po Twojemu "milicja" .
I scourge a nie scrouge :wink: Pozdro
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
:oops: sory, moja wina.
pzdr gnz
ps. gdzie tak mówią? to już "psy" nie wystarczą :wink:
  • 0

budo_arcanis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
a wracając do tematu...
moim skromnym zdaniem...
na zemste bedzie jeszcze pora i to Ty sam zwyczajny chlopaku stwierdzisz czy jesteś na nią gotowy. Nie szukaj opinii innych co by zrobili, bo i tak nie bedziesz robił jak Ci każą... tylko zrobisz tak jak Ci nakazuje Twoje sumienie i zdrowy rozsądek. Sam jesteś kowalem swojego losu.
Najważniejsze wyciagnać wnioski.
a to, że trenujesz cokolwiek - chociaż nie napisałes, mimo pytania, co ?? nie znaczy, że jesteś gotowy na konfrontację na ulicy. Widać Twoje treningi nie są w stanie zasymulować stresu i wydzielić adrenaliny. Generalnie to bardzo trudno w warunkach "laboratoryjnych" nauczyć się kontroli ciała pod wpływem tego strachu/adreanliny i obrócić go na swoją kożyść. Jak już ktoś zauważuł na ulicy walczysz na 100%... to jest Twoje zdrowie i życie... jeżeli nie jesteś gotowy odpuszczasz...szczególnie w konfrontacji 2 vs 1.

Napisze jeszcze jedno - Skoro jest to Twoje osiedle i jacyś tam "koledzy" istnieje prawdopodobieństwo, że taka sytuacja może sie powtórzyć... i to będzie na Twoją kożyść - Bo oni bedą na "chaju" a Ty już bedziesz przygotowany, będziesz wiedział na co ich stać.
A co do sposobu rozwiązania tej sytuacji to nie pytaj co zrobić - wyjdzie samo - jeżeli kiedykolwiek miałeś okazję sparować... zaufaj swojemu instynktowi i nie kombinuj...tylko w prostocie jest sukces - ręce nie mogą być opuszczone i zaciśniete w pięści... a reszta to już dywagacje o SW i skuteczności poszczególnych technik

może tyle bo wyjdzie, że jakiś nowy się wymadża :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024