Skocz do zawartości


Zdjęcie

wykrakałem :( ... wstyd mi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Są sytuacje, w których wezwanie Policji może przynieść jedynie negatywne skutki. Zadzwoni na policje bo jego były kumpel mu z bańki wyj***ał ? Później będzie miał na osiedlu nieprzyjemności. Jeśli sam nie dasz rady weź jakiegoś kumpla "misia" niech mu przy****oli, a ty powiesz sorry jest na***bany.
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Większość porad dla zwykłego chłopaka to nawoływanie do zemsty. Ja powątpiewam czy to coś da, bo jest podstawowa różnica między nim, a tamtymi agresorami: oni nie mieli skrupółów, byli na tyle beszczelni, że bez powodu zaatakowali znajomą osobę. Zwykły chłopak nie mógł się zdobyć nawet na jedno kopnięcie...
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
zapomnij o tym co nieraz tu piszę. weż jakąś pałe i idź im wpierdol ;)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
ja o zemście nie będe pisał.. bo to kwestia indywidualna...sam musisz sobie przemysleć
co sądzisz o wyrównaniu rachunków z "kolegami" i w jaki sposób..
"straciłeś wiarę w siebie"-to gorsza sprawa.. ale zdarzyło mi się również coś takiego..
niestety tesh przez spotkanie z ćpunem.. no results.. facet nie czuł bólu na jakiekolwiek uderzenia.. po walce myśląłem by rzucić treningi w cholere..nic tylko samemu sie nakoksowac i czuć się bezpiecznie.. ale...
zrozumiałem po przespanej(prawie) nocy, ze najwazniejsze to przemysleć co się stało i dlaczego się tak stało.. nie wygrałem tamtej walki bo chociażby złą taktyke obrałem- cpuna się nie leje, najlepiej troszkę poddusić to działa na każdego...
nie warto się załamywac, wtedy tylko głupie pomysły człowiek zaczyna uważać za genialne..
przeanalizuj to zajście i wyciągnij wnioski na przyszłość..
acha... i zastanów się czy masz wiecej takich "kolegów"..
jesteś młodym chłopakiem wiec podpowiem Ci jak każdy starszy kolega z Budo, ze nie warto
mić wiekszej styczności z takimi przyjemniaczkami..choćby psuje Ci to opinie..
reasumując uszy do góry, każdy ma prawo się mylić, ale tylko głupek powiela błedy..
pozdrawiam..
  • 0

budo_zwykly_chlopak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
nom wlasnmie jestem po prawie przesapnej nocy, myslalem nad tym co sie wczoraj wydarzylo :? przemyslalem jakie bledy popelniulem i juz mi troche lepiej, nastepnym razem nie bede patrzyl, tylko od razu bede kontrowal ,albo tak jak ktos mowil luta i dluga...
bo tak to smiesznie wygladalo dostalem w ryj i nawet nie oddalem :roll:
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
zwykly_chlopak nie masz jakiegos kumpla konkretnego ? Podszedl byś z nim on by mu wy***ał a ty byś powiedział sorry jest naćpany albo pijany.
  • 0

budo_zwykly_chlopak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
ano mam i to nie jednego, tylko to sa ludzie tacy ze jak sie nakreca to go polamia :?

nawet dzisiaj rano jeden wpadl i pytal co mi sie stalo, nie powiedzialem mu prawdy bo pewnie by zaraz go szukal :roll:

dzisiaj decyzje podejme jak to zalatwie bo jednego sam bym rozniosl ale z tym drugim to sie wacham, glupio byloby wyskoczyc na solowke i dostac wpierdol :P
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
To prawda :) . Albo poprostu weź 2 z nich pójdź do tych kolesi i zapytaj czy mają jakiś problem. I żeby cie przeprosił. Jak nie przeprosi to wiesz co masz robic.
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
co za kolesie :? nic tylko ich zniszczyć :twisted:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
mnie kiedyś z nożem skroili ludzie, którzy tez mnie znali skądś tam. Ale to dawne czasy.
Nie przejmuj sie kazdemu sie zdarza.

Pozdrawiam
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Jakby mi tak kumpel zrobił, to bym go dorwał, jakby na trzeźwo był, wtedy bym wpierdolił i po krzyku- wiedziałby, żeby już nie brać i nie lać kumpla. Pzdr!
  • 0

budo_jerome le baner
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
ja tam bym sie nie zastanawiał i im wpierdolił
poczekał spokojnie jak bedzie gdzies szedl sam i z partyzanta w potylice z łokcia na glebe i stompy na ryj opluc oszczac i socker kicka prosto w odbyt a potem znajdz drugiego i podobna sytuacja skurwiele jebane ćpac sie zachciało :evil: :evil: :evil: :evil:

alternatywa ty kilku znajomych jeden z "kolegow" fura bagaznik las wpierdol :) :) :)

a i dobrze zrobiłes ze sie nie starłes z nimi bo ich bylo dwoch ty juz wyrwales strzala a z tego co pisales wynika ze byli na fecie 8O wiec sie nie zalamuj nie psiocz nie rozkminiaj bo to najgorzej jest pisac scenariusze jak trenujesz juz kilka lat to najlepiej na zywiol

no risk no fun :) :) :) :) :) :) :)

dojedz kurwy :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
PAnowie .. spokojnie...gdy mwimy o zemście wypisując taak barwne opisy robi się tu smiesznie i grotezkowo... w przytoczonym przez "zwykłego chłopaka" przypadku nie chodzi o wzięcie rewanżu... Kolega musi wyciągnąc wnioski ze swojego błędnego zachowania..
gdybym ja chciał lać wszystkich pojebów to musiałbym zacząć od ataku na siedzibę naszego parlamentu...
poza tym Panowie apeluję o zaachowanie pewnego poziomu dyskusji..
gusiek troszkę na tym Forum już jesteś wiec zauwazyłeś że pewna lutura tu obowiązuje..
pozdrawiam wszystkich "krwawych mścicieli" :wink:
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi

PAnowie .. spokojnie...gdy mwimy o zemście wypisując taak barwne opisy robi się tu smiesznie i grotezkowo... w przytoczonym przez "zwykłego chłopaka" przypadku nie chodzi o wzięcie rewanżu... Kolega musi wyciągnąc wnioski ze swojego błędnego zachowania..
gdybym ja chciał lać wszystkich pojebów to musiałbym zacząć od ataku na siedzibę naszego parlamentu...
poza tym Panowie apeluję o zaachowanie pewnego poziomu dyskusji..
gusiek troszkę na tym Forum już jesteś wiec zauwazyłeś że pewna lutura tu obowiązuje..
pozdrawiam wszystkich "krwawych mścicieli" :wink:


:) Lutura to tu może panuje :) :) :) Pozdro 800!
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
przecież wiesz, ze miałem na myśli kulture..
chcesz żeby dział ulica wyglądała tak, ze każdy opisuje jak kogoś najebie..
przy okazji zbiera się banda offtopowców i klaszczą..
jeśli tak to wporządku- poprostu różnimy się w rozumieniu Vortalu i tyle..
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Poziom Ulicy jest taki, jaki jest, moje wypowiedzi są raczej w tym dziale szydzące, niżli poważne. Wszystko dlatego, że mod LvB nie robi w sumie nic z tym działem... 8O :roll: a powinien być choć jeden normalny mod dla tego działu albo po prostu ten dział wypierdolić, bo tylko jak to uważasz i ja także tak sądzę, jest tu burdel- masa offtopów etc. Pzdr!
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
jesli widzisz jaka jest tutaj sytuacja to czemu ja pogarszasz?? Ze swojego doswiadczenia wiem, ze na poczatku ktos kto jest na budo zaglada na ulice(oczywiscie poza swoja dyscyplina) wiec najwiecej nowych uzytkownikow jest tutaj a offtopy sa wszedzie tylko tutaj najwiecej bo czesciej zdazaja sie takie tematy jak ten.
Ps. Mi to nie przeszkadza przynajmniej mozna sie troche posmiac. A sa tez wartosciowe tematy
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
Prawda jest taka ze na ulicy jest najwiekszy ruch( nie licze knajpy ) najwiecej postow (co do jakosci niektorch sie nie wypowiadam ) i tutaj przewaznie zaczynaja ludzie ktorzy dopiero na budo zagladają . Jest w pizdu działów roznych na ktorych ruchu nie ma wogole a posty nowe pojawiaja sie raz na tydzien i dzieje sie tak mimo tego ze admini sie tymi działami opiekują .
To moze by tak ktorys z tamtych działow wypierdolic ?? Panuje tam porzadek bo nikt sie nie udziela ...[/list]
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
no tak, bo policji nie ma akurat w tym miejscu to można nasrać na środku drogi. gratuluje
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykrakałem :( ... wstyd mi
A ja proponuję zmienić nazwę działu z ULICA na ULICA SAZAMKOWA. Co wy na to? :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024