Skocz do zawartości


Zdjęcie

baton


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

baton
co to jest baton? nie raz tu kto do tego prynukal, ja bylem pewien, ze to taka gazrurka ale tu gdzie bylo, ze to w kielni sie nadawa skietrac. to chyba jaki swiezy wynalazek, bo moje ziomki nie kleja co to baton. mnie sie zdaje, ze to taka garytla bez kiziora na ausie trochu w desen bantlocha z kipna banka u przesmyrtki ale jak krece gitare to niech jaki spec objasni
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
pałka teleskopowa
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Saku: ty zrozumiałeś wypowiedź Rzozia? 8O Ja doszedłem tylko o że o batona chodzi ale za to humor w pracy mi sie poprawił 8)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

ze to taka garytla bez kiziora na ausie trochu w desen bantlocha z kipna banka u przesmyrtki


Rzozio powiedz prawde ... wymyślasz to na poczekaniu ??
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

pałka teleskopowa

dziekowa, teraz po goglu znykalem, to nie nowinka. dzisiaj to predzej idzie dostac, kazden lamus moze to przez alegro miec, 20-30 lat nazad kto chcial sam to musial podrychtowac jak do slusarki mial smykalke, my na to luneta mowili i tego sie na harate nie bralo a jak byl mus w 3-4 kogo wyprostowac. do 1 na 1 luneta sie nie nadawa a do cichej za malo kosztuje
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

20-30 lat nazad kto chcial sam to musial podrychtowac jak do slusarki mial smykalke,


to są tzw. samoróbki :D
batony produkowane przez firmy (ESP, ASP, MOnadnock, Walter itd..) są robione z dość cienkiej, pustej w środku rurki i lekko amortyzują uderzenie.

natomiast samoróbki są naogół robione z ciężkiej stali i bez problemu rozwalają czaszkę.
mają podobną siłę niszczenia jak metalowa rura.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

tego sie na harate nie bralo a jak byl mus w 3-4 kogo wyprostowac. do 1 na 1 luneta sie nie nadawa a do cichej za malo kosztuje


możesz wyjaśnić te słowa 8O
bo niestety nie rozumiem o co chodzi :?:
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

20-30 lat nazad kto chcial sam to musial podrychtowac jak do slusarki mial smykalke,


to są tzw. samoróbki :D
batony produkowane przez firmy (ESP, ASP, MOnadnock, Walter itd..) są robione z dość cienkiej, pustej w środku rurki i lekko amortyzują uderzenie.

natomiast samoróbki są naogół robione z ciężkiej stali i bez problemu rozwalają czaszkę.
mają podobną siłę niszczenia jak metalowa rura.

ja w batonach jestem laik, tych kupnych nie mialem w reku, jak jutro nie prymulkam po fajrancie to podpytam mlodziakow oni w chuligance jeszcze pietruszki ale te batony moga kitrac, bo klamke to nie wiecej niz 1 na 3 zabernil
ale gazrurke, lunete, olaboge i karepke znam a ty mnie piszesz, ze firmowe cienkie, puste i sie odegna, to na moje one chujowe, tym musisz miec farta witke zmlaskac a kiepele to chyba od tylu i jak lewego utrafisz
do maguli to dla mnie nie podchodzi, jebniesz tym raz to on ci wejdzie w zapasy
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

tego sie na harate nie bralo a jak byl mus w 3-4 kogo wyprostowac. do 1 na 1 luneta sie nie nadawa a do cichej za malo kosztuje


możesz wyjaśnić te słowa 8O
bo niestety nie rozumiem o co chodzi :?:


jak kto podpad mial i szkola mu potrzebna a nie odstawka to w kilku sie go lowilo i pod fleki, tu dobra byla luneta bo gdy pacyny nie dekuje znaczy mu dosc
do solowki albo jak z 2-3 sprawencja tez chujowe, do tego budny pret 50cm z graniastem, bo wtedy i hrymac i forikowac mozna
a z przyczajki lepiej pasztetem albo paragraf w mytce ale spuchlak
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
[quote]ze firmowe cienkie, puste i sie odegna, to na moje one chujowe, tym musisz miec farta witke zmlaskac a kiepele to chyba od tylu i jak lewego utrafisz [/quote]

one się nie gną, tylko są lekko elastyczne :D
generalnie krzywdę można zobić bez problemu, ale nię są aż takie ciężkie jak samoróbki.

podstawową ich zaletą jest to że są znacznie lżejsze i jak na co dzień nosisz to wygodniej.
natomiast samoróbka jest ciężka, a czasami trzeba szybko machać- a lżejszym szybciej.

np. łomem owszem można z partyzanta przywalić i jest efekt, ale na zadymę czy wlkę uliczną jest nieporęczny i za ciężki aby nim szybko operować.

batony są robione optymalnie: są natyle lekkie aby można było szybko walczyć i na tyle twarde aby obezwładnić napastnika :D
[/quote]
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
[quote name="budo_kontur17"]batony są robione optymalnie: są natyle lekkie aby można było szybko walczyć i na tyle twarde aby obezwładnić napastnika Very Happy
[/quote]

Jakbym reklamę słyszał :D Od razu widać co sprzedajesz :) :wink: [/quote]
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
[quote name="budo_scourge"][quote name="budo_kontur17"]batony są robione optymalnie: są natyle lekkie aby można było szybko walczyć i na tyle twarde aby obezwładnić napastnika Very Happy
[/quote]

Jakbym reklamę słyszał :D Od razu widać co sprzedajesz :) :wink: [/quote][/quote]

no możę trochę :)
ale wierz mi ze zanim zacząłem je sprzedawać to wcześniej miałem z nimi do czynienia na bramkach :D
ja je po prostu lubię :D
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
dodajmy ze ta mieka rurka ma metalowa kulke na koncu, i to ona w sumie oprawia adwersazy a nie pret :wink:
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Rzozio, masz pewnie dość takich tekstów, ale czy mógłbyś pisać literacką polszczyzną, taka jak w tym topicu? Bo widać umiesz.

http://www.forum-kul...dpost&p=1049613

O ile łatwiej nam się to czytało (pomijając treść), a teraz rozumiem mniej, niż kiedy byłem w śledczaku na Kłobuckiej.



EOT. Czy taka końcówka może zranić?
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

Rzozio, masz pewnie dość takich tekstów, ale czy mógłbyś pisać literacką polszczyzną, taka jak w tym topicu? Bo widać umiesz.

Dokladnie. dla mnie to jest poprostu wkur.....
Sledze twoje wypowiedzi i widac, ze sobie wymysliles taki image na forum. Przeciez to niemozliwe, zebys nonstop tak mowil
Ty chyba sobie jakis slownik kupiles
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Nieeee no co wy niech nawija po swojemu jaja są przynajmniej :)
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Masz racje posmiac sie mozna, ale to robi sie denerwujace.
Przeciez teraz taka moda "gangsta" :)
  • 0

budo_juliusz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton

Masz racje posmiac sie mozna, ale to robi sie denerwujace.
Przeciez teraz taka moda "gangsta" :)

Racja, teraz 90% osob w Polskich szkolach jest w jakichs "ekipach" :) . Kazdy ma plecy, operuje cwaniacka gadka itd... :) No niestety, tak jak napisales, taka moda ;(
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
ale Zozio to dorosły facet (ma córkę, jest po trzydziestce)
  • 0

budo_juliusz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: baton
Moj post nie odnosil sie bezposrednio do jego osoby. Nawiazywalem do generalnego trendu na "przynaleznosc do pseudo grup przestepczych" i nasladowanie wszytskiego co sie z tym laczy. Nie mi oceniac czy Rzozio mowi grypserka prawdziwa czy nie, (a tak wlasciwie to ona jest podobno wszedzie troche inna)i czy wogole powinien jej uzywac, ale dziwi mnie ze operuja nia tak czesto, bo jak widac w dawnych topicach pisal w plynnej Polskiej mowie:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024