Skocz do zawartości


Zdjęcie

s*******y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Na filmiku tak strasznie to niewygladalo.Ci co zaatakowali wygladaja na lochowmandarynow.To u mnie w miescie jakby wyszli na miasto to by ich odrazu gdzies skroili.Tego bambusa by odrazu w dziure dojebali.I tego prosiaka w czarnym i tego ausszwica rudego ryzowca bladego.
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

Na filmiku tak strasznie to niewygladalo.Ci co zaatakowali wygladaja na lochowmandarynow.To u mnie w miescie jakby wyszli na miasto to by ich odrazu gdzies skroili.Tego bambusa by odrazu w dziure dojebali.I tego prosiaka w czarnym i tego ausszwica rudego ryzowca bladego.


Nie wyglądało to aż tak strasznie :?:
Dlaczego tak uważasz :?:
Dlatego, że nie lały się litry krwi i nie było dzwięku :?:
Stary to nie film, tylko życie... a raczej śmierć... Nie straszny był wygląd tego co oglądaliśmy lecz przekaz, mówiący nam, że są ludzie (a raczej śmiecie) dla których nasze życie jest nic nie warte... Dla mnie to nic nowego, ale to dołujące, że moge w każdej chwili zostać zamordowany dla zabawy...
Nadal uważasz, że ten filmik nie jest straszny :?:
  • 0

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Sytuacja moze i straszna ale naprawde jakby nikt mi niepowiedzial ze tamten chlopak dostal kose bym tego niezauwazyl.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
ja tez z poczatku nie zauwazylem ze go dzga nozem ale tymbardizej spojrz w zasadzie nie wyglada to specjalnei groznie nie to co niektore zadymy a popatrz z jak z pozoru nie wygladajacej zle sytuacji stala sie tragedia jakie zycie jest kruchutkie...
  • 0

budo_whatever
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

porywajaca odpowiedz ale zolnierskie slowa rezerwuje sobie dla ludzi ktorzy je zrozumieja, moze poczytaj na przyklad tutaj
http://www.fabrykasily.pl/rules.php

byc moze zrozumiesz - a jak nie lapiesz, popros kogos o pomoc.



Masz trudności ze zrozumieniem treści. Postaram się używać krótkich zdań. Będzie ci łatwiej:

Dałem ci szansę. Nie skorzystałeś. Widocznie nie umiesz. Współczuję.
Nie odpisuj. Szkoda czasu. Jak będziemy pyskować po próżnicy złamiemy regulamin.
http://www.fabrykasily.pl/rules.php
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
o czym wy korwa pierdolicie z powaznej dyskusji gdzie korwa zadnych watpliwosci nie powinno byc(chyba ze ktos jest debilem) zamieniacie na jakies pojednynki slowne w bardzo pojebanej formie.
dosc korwa, dzieciak nie zyje kolesie sa w pierdlu
wy nic na to korwa nie poradzicie tak czy inaczej
move on
a to ze swiat jest pelen skorwysynow to inna sprawa
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

Masz trudności ze zrozumieniem treści. Postaram się używać krótkich zdań. Będzie ci łatwiej:

Dałem ci szansę. Nie skorzystałeś. Widocznie nie umiesz. Współczuję.
Nie odpisuj. Szkoda czasu. Jak będziemy pyskować po próżnicy złamiemy regulamin.
http://www.fabrykasily.pl/rules.php


:rofl:
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Hej :!: Whatever i Diriz, nie drapcie się dziewczyny :) A jak coś to macie PRIVA do takich spraw :twisted:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

Hej :!: Whatever i Diriz, nie drapcie się dziewczyny :) A jak coś to macie PRIVA do takich spraw :twisted:


ano mamy mamy, tyle ze nie wiem czy administrator pozwolil mi juz wysylac prywatne wiadomosci lol
  • 0

budo_mestrekamcio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
to nie jest normalne =/
  • 0

budo_wojt4s
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
widząc takie rzeczy coraz bardziej umacniam sie w moim przekonaniu ze gdziekolowiek by sie szło trzeba non stop myslec ze kazdy kto cie mija bedzie sie stawial ale tez idąc rozglądać czy jakis jebany leszczyk ktory by nie wyskoczyl na solo zaczaji sie od tyłu i mi kosą gardło podetnie : :evil:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
a ja juz umocnilem sie w przekonaniu ze bede sie staral o pozwolenie na bron palna - i nigdy nie opuszcze mojego przyszlego najlepszego przyjaciela...
  • 0

budo_firippu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:brac energie KI?

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
ale czy to jest najlepsze wyjście? wiesz jakie jest prawo polskie... twoja wina, czy nie twoja... możesz przy obronie koniecznej iść siedzieć... a proces zniszczy ci psychikę
  • 0

budo_michałpoznań
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
w polsce jest to samo tylko poprostu nikt o tym nie mowi :?
  • 0

budo_alexcool
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
najlepiej to unikac takich sytuacji :F
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
dobry film dla przeciwników kary śmierci, takich raczej nie da się resocjalizować, a więc co trzymać na garnuszku państwa, NIE należy tylko poszukać potrzebujących organów i uśpić wyciąć co trzeba i resztę gówna przerobić na kompost co by się mogli w jakiś sposób społeczeństwu zrekompensować poniesione szkody
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

na bron palna



Jeśli mieszkasz w polsce to ci się to nie uda. Nikt cywilowi nie wyda pozwolenia na broń palną taki kraj.
  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Ogladalem juz keidys ten filmik ale nie wiedzialem ze ten chlopak zginal i ze mial 18 lat [*]
  • 0

budo_intotherain
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
demyt znow londyn, ale tak tu jest jezeli mieszkasz dalej od centrum gdzie jest w huj kamer, a na zone 3,4,5 juz nie jest tak lekko, trzeba uwazac z czarnuchami bo jedyna strategia jaka uznaja to jeden zaczyna 10 juz biegnie;/ szkoda chlopaka [*] w ogole max duzo ''wojownikow'' tu jest:P zaczepiaja dostaja lepa i sie konczy:P jednak to w przypadku brytyjczykow:PP
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
hmm ja to widzę tak ...wpierw przywiązać skurwieli żeby się nie mogli ruszać,wpierw wbijać im szpilki na chama pod paznokcie,potem rwać im zęby obcęgami na żywo,później porżnąć całe ciało żyletkami i rany zlać cytryną i posypać solą.Później zmiażdżyć jajca obcęgami Na końcu urwać im wszystkie paznokcie,potem połamać kołem,wyłupić gały i zamknąć w żelaznej dziewicy a jak już zdechną to pociąć na kawałki i rozpuścić w kwasie.Chociaż z drugiej strony można by z tych patafilców mieć pożytek i sprawdzić czy są zdrowi,spuścić z nich całą krew,może by się komuś innemu do transfuzji przydała , a potem wyrżnąć z nich wszystkie organy i oddać komuś potrzebującemu na przeszczep.A truchło z tych gnoi przerobić na kompost.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024