Skocz do zawartości


Zdjęcie

s*******y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

A wiecie co jest najgorsze :?:
Ci skurwiele prawdopodobnie pujdą do więzienia, będą sobie żyli na koszt podatników i nikt ich tam nie ruszy... Taka jest niestety smutna prawda... W pierdlu są cweleni kolesie którzy są gwałcicelami, pedofilami (ew. byłymi policjantami) a skurwysyny bez zasad i skrupułów zwykle sami zajmują się cweleniem innych osadzonych... I tak dobrze, że to nie w Polsce bo jeszcze by się ze strażnikami dogadali i mieli by wódke, piwo, prochy na zawołanie (ostatnio słyszałem że doszło do tego że im panienki do pokoju odwiedzin wprowadzają, takie z pod latarni co zbyt drogo nie biorą...)
Brak słów..........................


To jest kurwa to!!!!powinni patrzec jakie maja np wyksztalcenie(chociaz zawodowa) i do jakichs warsztatow wieziennych itd bo teraz bardziej sie oplaca byc przestepca bo te chuje za kare zyja lepiej niz biedne rodziny itp.
  • 0

budo_okinawa_marti
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
W więzieniu sobie odpoczną, poćwiczą, pocwelą i beda żyli spokojnie...
Kto takim świrą coś zrobi. :evil:

Kara śmierci to za mało, a dożywocie to zabytni luksus dla nich... :evil:

A może zająłby się nimi Hannibal Lecter on wiedziałby co im zrobić, żeby do końca życia pamiętali... :twisted:

Brak słów, aby skomentować tych gnoi.

:evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_angelus88
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
zapieprzać w kamieniołomach albo kopać metro łopatami, byłoby tanio i pożytecznie.
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
W takich wypadkach kara "oko za oko" powinna obowiązywać z miejsca. Jakby wybili część debilizmu może wreszcie było by spokojniej :?
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
NA SYBERIE !!! ALBO NA KRZESŁO :[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ Hu* mnie strzela jak widze takie cos :/ skoro oni mogą decydować o życiu innego człowieka to dlaczego my nie możemy zadecydowach o ich życiu ?
  • 0

budo_dxd
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

A wiecie co jest najgorsze :?:
Ci skurwiele prawdopodobnie pujdą do więzienia, będą sobie żyli na koszt podatników i nikt ich tam nie ruszy... Taka jest niestety smutna prawda... W pierdlu są cweleni kolesie którzy są gwałcicelami, pedofilami (ew. byłymi policjantami) a skurwysyny bez zasad i skrupułów zwykle sami zajmują się cweleniem innych osadzonych... I tak dobrze, że to nie w Polsce bo jeszcze by się ze strażnikami dogadali i mieli by wódke, piwo, prochy na zawołanie (ostatnio słyszałem że doszło do tego że im panienki do pokoju odwiedzin wprowadzają, takie z pod latarni co zbyt drogo nie biorą...)
Brak słów..........................


To jest kurwa to!!!!powinni patrzec jakie maja np wyksztalcenie(chociaz zawodowa) i do jakichs warsztatow wieziennych itd bo teraz bardziej sie oplaca byc przestepca bo te chuje za kare zyja lepiej niz biedne rodziny itp.




W więzieniu sobie odpoczną, poćwiczą, pocwelą i beda żyli spokojnie...
Kto takim świrą coś zrobi. :evil:

Kara śmierci to za mało, a dożywocie to zabytni luksus dla nich... :evil:

A może zająłby się nimi Hannibal Lecter on wiedziałby co im zrobić, żeby do końca życia pamiętali... :twisted:

Brak słów, aby skomentować tych gnoi.

:evil: :evil: :evil:


Byles w wiezieniu jeden z drugim ? zastanowcie sie czasem co piszecie posiedzielibyscie 23 godziny w malej przepelnionej celi i 1 godzine na spacerniaku to byscie zrozumieli absolutnie nie twierdze ze to jest wystarczajaca kara za zabicie czlowieka wrecz przeciwnie za zabojstwo a szczegolnie takie powinna byc kara smierci w najwiekszych meczarniach bo wyraznie na filmie widac ze zrobili to dla zabawy wyczuli slabszych i sie wyzyli zwykli zakompleksieni frajerzy pewnie w dziecinstwie albo i nawet teraz wszyscy po nich "jezdzili" i teraz sobie odreagowali zwykla smiecie
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
dopiero teraz obejżałem filmik...
...brak mi słów... skąd się tacy biorą, co nimi kieruje?
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
To zabójstwo jest przykrym dowodem na nieskuteczność i bezsensoowność zakazów noszenia broni czy noży. Na terenie Wlk. Brytani obowiązuje zakaz posiadania noży, co sprawia, że bron noszą tylko przestępcy...


Mam nadzieję, że takich dowodów będzie jak najmniej.
  • 0

budo_whatever
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

"Three jailed for murder
Three men have been jailed for the murder of Daniel Pollen and GBH of Andrew Griffiths.
In July 2005 officers were alerted to a stabbing the Brewery Shopping Centre car park in Romford.
On arrival officers found two young men, Andrew Griffiths and Daniel Pollen, who had both been stabbed. Daniel later died in hospital.
The two young men were sat on bicycle railings waiting for a lift when three men violently attacked them. Andrew suffered a punch to his face, breaking his jaw and further blows to the head and several stab wounds.
Daniel suffered a two-inch stab wound which pierced his heart. He also suffered a broken jaw and collapsed never regaining consciousness.
Michael Lynch was given life imprisonment with a recommendation he serve a minimum of 15 years for murder. He was 16-years-old at the time of the offence.
Timmy Sullivan and Michael Onokah both received six years for GBH with intent on Daniel Pollen and 10 years for the wounding with intent of Andrew Griffiths. Both sentences are to run concurrently, with a recommendation that they serve a minimum of five years. (...) 27.06.2006"


tłumaczę dla nieanglojęzycznych

"Trójka w więzieniu za morderstwo.
Trzech *** (to słowo jako nieadekwatne do tych potworów nie przechodzi mi przez klawiaturę) zostało skazanych za morderstwo Daniel'a Pollen'a oraz ciężkie zranienie Andrew Griffiths'a. W lipcu 2005 roku policjanci zostali powiadomieni o zasztyletowaniu na parkingu przy Brewery Shopping Centre w Romford. Po przybyciu na miejsce zastali dwóch mężczyzn rannych w wyniku pchnięcia nożem. Daniel zmarł wkrótce w szpitalu.
Obaj młodzi mężczyźni siedzieli na barierce do parkowania rowerów czekając na samochód, kiedy zostali brutalnie zaatakowani przez trzech ***. Andrew został uderzony kilkakrotnie w głowę, w tym w twarz doznając złamania szczęki oraz doznał kilku(nastu) ran ciętych. Daniel otrzymał cios o głębokości ok. 5 cm który rozciął jego serce, również doznał złamania szczęki, upadł nigdy nie odzyskawszy przytomności.
Michael Lynch został skazany na karę dożywocia z rekomendacją odbycia kary co najmniej przez 15 lat za morderstwo. W chwili popełniania czynu miał 16 lat.
Timmy Sullivan i Michael Onokah otrzymali wyroki po 6 lat więzienia za umyślne spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała Daniel'a, oraz 10 lat więzienia za umyślne ranienie Andrew'a. Oba wyroki biegną równolegle z zaleceniem odbycia kary co najmniej przez 5 lat. (...)"

------------------

I tylko w kwestii drobnego komentarza do tego zdarzenia...... dla mnie taka... kupa gówna która atakuje po pierwsze bez powodu po drugie bez żadnego celu po trzecie podstępnie z zaskoczenia po czwarte OD TYŁU !!!! po piąte W PRZEWADZE LICZEBNEJ po szóste Z BRONIĄ NA BEZBRONNEGO ...... to jest.... takie COŚ.... co powinno być w trybie natychmiastowym zwrócone do producenta.... I to podkreślę wyraźnie: BEZ WZGLĘDU NA AKURAT OSIĄGNIĘTY SKUTEK DZIAŁANIA !!!
Nawet gdyby Daniel nie zmarł, nawet gdyby obu chłopakom obiektywnie niewielką krzywdę wyrządziła ta napaść - ja uważam że te trzy parszywe gówna powinny być za coś takiego publicznie poćwiartowane i odesłane do fabryki która to coś wyprodukowała.

Ale niestety, tak jest tylko w moim świecie - prawo ludzkie, jak widać także w Anglii jest debilne.

Moje poczucie sprawiedliwości wymaga bowiem m.in. tego, żeby moje - czy czyjekolwiek - dziecko, miało prawo w środku miasta czekać spokojnie na podwiezienie do domu przez swoją własną siostrę, bez noszonego w kieszeni pistoletu, albo znakomitego noża sprężynowego, bez konieczności uczęszczania na treningi judo, aikido, KM naprzemiennie z BJJ, rozważając godzinami wyższość grappingu nad uderzeniami, bez sparowania w wolnych chwilach z atrapami noży zarówno w parterze jak i w "tańcu" ... krótko mówiąc - zupełnie bez konieczności zastanawiania się czy jakiś obcy za jego plecami czasem nie czai się żeby go BEZ POWODU zaatakować nożem.

A najbardziej mi się otwiera nóż w kieszeni jak czytam komentarz jakiegoś DEBILA, który tutaj zasugerował że zaatakowani chłopcy są trochę winni bo nie oglądali się za siebie, tylko.... no nie wiem qrva co.... siedzieli sobie beztrosko na barierce????? to jest ich wina KRETYNIE jeden???? Oglądnij sobie ten film jeszcze 15 razy bohaterze związku radzieckiego, który pewnie myślisz że ty byś się obronił w tej sytuacji.... Sorry poniosło mnie.....

I może jeszcze coś dziwnego jeśli o mnie chodzi.... otóż uważam że na tym najgłupszym ze światów są zarówno sprawy za które leje się w mordę jak i o wiele poważniejsze... za które można kogoś chcieć zabić... nawet nożem w serce... Sam mam parę porachunków tego typu do załatwienia. Są to sprawy najpoważniejsze... śmiertelnie poważne. Można powiedzieć że pewnego dnia reakcja musi być równa akcji.... i tak naprawdę od tego nie ma ucieczki....
Ale ja mam tylko głęboką nadzieję, że gołym okiem widać różnicę pomiędzy taką czy inną zemstą za taką czy inną krzywdę a...... a tym..... tym czymś.... co widać na załączonym obrazku.......

A ponieważ - zanim dotarłem do tego wątku to przez ostatnie 4 godziny przeczytałem wasze posty na tematy walk ulicznych oraz obrony przed napaścią nożem - to pozwolę sobie na jeszcze dosłownie parę słów.

TO WSZYSTKO JEST CHORE. Ciężko chore.....
Pomyślcie chwilę to dojdziecie do tego samego wniosku.... czego i wam życzę....


PS. prawie 10 lat trenowałem najpierw judo a potem karate.
  • 0

budo_commando
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
W tej sytuacji nie pomogła by żadna SW tylko Glock 17 po prostu te ch** zalazły ich od tyłu i jeden z nich zgarnął strzała w ucho a ja wiem jak to jest to jest tak jak by antyterorysci wrzucili do waszego pokoju granat ogłuszający (flashbang) momentalnie tracisz równowage z powodu nagłego cisnienia wytworzonego wewnątrz ucha i prawie nic nie słyszysz i jestes bardzo oszołomiony wiem bo kiedys zostałem podobnie zaatakowany na szczęscie w pobliżu byli koledzy i mi pomogli. Wiec jak by ten kolega co nie dostał strzała na początku miał jakiego kolwiek "guna" sprawa potoczyła by sie innaczej.
W murzynskim gettcie w USA nikt by sie nie odwarzył zrobić takiego podstepu bo wiedzą że co drugi "Nigga"ma w galotach 9mm.
Pozdrawaim
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

Tylko tyle dostali :?: Przecież to chore... Za takie coś, wszyscy powinni dostać dożywocie BEZ możliwości wyjścia przez jakieś 30 czy 40 lat... Albo i wogóle całkiem bez możliwości wyjścia... Czy oni wieżą, że jak ten kolo posiedzi pietnaście lat to nikogo więcej nie zabije :?: Koleś będzie mordował dalej, tylko cała sytuacja nauczy go jak to robić, żeby nie złapali go znowu tak szybko... brak mi słów...

A propo tego twojego idealnego świata, to też bym tak chciał... Siedzieć sobie spokojnie na ławeczce pod blokiem, pujść na mecz z dziewczyną, nie wysłuchiwać textów o moich długich włosach... Ale to bajka, która nigdy się nie spełni... im leprze będzie prawo, im więcej policja będzie miała sprzętu i uprawnień, tym więcej takie skurwiele będą kombinować, żeby to obejść... I zawsze się im to uda...

Ktoś się pytał czy byłem w więzieniu... nie nie byłem. Ale chyba pomyliłeś kraje... To nie było w Polsce, tam są troche leprze warunki w więzieniach (ponoć).

Pozdro
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

Whatever


dobrze piszesz
  • 0

budo_chinczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

Tylko tyle dostali Question Przecież to chore... Za takie coś, wszyscy powinni dostać dożywocie BEZ możliwości wyjścia przez jakieś 30 czy 40 lat...




Dodatkowo roboty przymósowe na rzecz społeczeństwa.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

W tej sytuacji nie pomogła by żadna SW tylko Glock 17 po prostu te ch** zalazły ich od tyłu i jeden z nich zgarnął strzała w ucho a ja wiem jak to jest to jest tak jak by antyterorysci wrzucili do waszego pokoju granat ogłuszający (flashbang) momentalnie tracisz równowage z powodu nagłego cisnienia .............. w galotach 9mm.


za duzo CS-a? :lol:

czytam komentarz jakiegoś DEBILA.... KRETYNIE jeden??... 15 razy bohaterze związku radzieckiego, który pewnie myślisz że ty byś się obronił w tej sytuacji... Sam mam parę porachunków tego typu do załatwienia. i tak naprawdę od tego nie ma ucieczki....


to wez karabin i idz zabijac, a jak cie poniesie przeczytaj posta dwa razy zanim go opublikujesz, zamiast wrzucac innym.

no nie moglem sie powstrzymac.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Co wy tu gadacie o jakiś pierdlach. Powinni być tak samo zadźgani nożem - proste.
  • 0

budo_derin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CAMANGULA Wrocław\SŁUPSK
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
I nawet to zadźganie nie było by wystarczajace. Nie ma takiej kary która do konca ukarała by sprawców.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

I nawet to zadźganie nie było by wystarczajace. Nie ma takiej kary która do konca ukarała by sprawców.


oczywiscie ze nie ma, i chociaz jestem zwolennikiem kary smierci, to mysle ze dozywotnie ciezkie roboty na rzecz chociaz czesciowego odkupienia swojej winy sa bardziej na miejscu.
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

oczywiscie ze nie ma, i chociaz jestem zwolennikiem kary smierci, to mysle ze dozywotnie ciezkie roboty na rzecz chociaz czesciowego odkupienia swojej winy sa bardziej na miejscu.


Dokładnie, właśnie dlatego nie lubie kary śmierci...
Kula i prąd kosztują, a jak by im dać dożywotnie roboty (i to bardzo ciężkie) to by przynajmiej zarobili na swoje utrzymanie (jak by ich trzymać na chlebie i wodzie i w celach bez ogrzewania to jeszcze by zostało sporo kasy i tą kase można by przeznaczyć dla rodzin ofiar takich ataków)
  • 0

budo_whatever
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

czytam komentarz jakiegoś DEBILA.... KRETYNIE jeden??... 15 razy bohaterze związku radzieckiego, który pewnie myślisz że ty byś się obronił w tej sytuacji... Sam mam parę porachunków tego typu do załatwienia. i tak naprawdę od tego nie ma ucieczki....


to wez karabin i idz zabijac, a jak cie poniesie przeczytaj posta dwa razy zanim go opublikujesz, zamiast wrzucac innym.

no nie moglem sie powstrzymac.



W zasadzie przyjmuję punkt widzenia że z analfabetami (osobnikami bez umiejętności czytania) się nie dyskutuje, ale dam ci jeszcze jedną szansę: możesz mi w krótkich żołnierskich słowach wyłuszczyć do czego w zasadzie się dopier***asz??? Poskładałeś jakieś przypadkowe wycinki mojego posta i wyszedł z tego bełkot - ale nie mój tylko twój. Czyżby tak twój mózg percepował czytany tekst? Wybiórczo nie po kolei i bez senu? W takim razie twoja rada raczej należy się tobie - POCZYTAJ POSTA kilka do kilkunastu razy, zanim zaczniesz go komentować. A jak dalej nie łapiesz sensu, proś kogoś o pomoc. Jeśli i to na marne - no to ja na to lekarstwa nie widzę. Mogę tylko współczuć....
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

W zasadzie przyjmuję punkt widzenia że z analfabetami (osobnikami bez umiejętności czytania) się nie dyskutuje, ale dam ci jeszcze jedną szansę: możesz mi w krótkich żołnierskich słowach wyłuszczyć do czego w zasadzie się dopier***asz??? Poskładałeś jakieś przypadkowe wycinki mojego posta i wyszedł z tego bełkot - ale nie mój tylko twój. Czyżby tak twój mózg percepował czytany tekst? Wybiórczo nie po kolei i bez senu? W takim razie twoja rada raczej należy się tobie - POCZYTAJ POSTA kilka do kilkunastu razy, zanim zaczniesz go komentować. A jak dalej nie łapiesz sensu, proś kogoś o pomoc. Jeśli i to na marne - no to ja na to lekarstwa nie widzę. Mogę tylko współczuć....


porywajaca odpowiedz ale zolnierskie slowa rezerwuje sobie dla ludzi ktorzy je zrozumieja, moze poczytaj na przyklad tutaj
http://www.fabrykasily.pl/rules.php

byc moze zrozumiesz - a jak nie lapiesz, popros kogos o pomoc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024