Skocz do zawartości


Zdjęcie

s*******y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Gdyby ich tam tylko skopali to juz trudno, siniak od uderzenia zejdzie ale ta kosa :( brak slow........ chlopak zginal na miejscu czy w szpitalu ?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

nie jestem w stanie pojąć jak bardzo spierdolony umysł trzeba mieć, toż to sie we łbie nie mieści :? żeby coś takiego zrobić

Dokladnie to samo pomyslalem :?
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

A tą trójke to do celi z pedałami

Szkoda pedałów. Serio.

Dlaczego chłopak zginął? Powód jest prosty: bo chujkowi z nożem wydawało się że jest okazja zajebać kogoś bezkarnie. Innymi słowy zabił sobie dla rozrywki.

To teraz sobie wyobraź kogoś z tak zjebaną psychiką w pierdlu. Ktoś go będzie cwelił? Nie sądzę. Myślę że taki chujek bez zahamowań będzie sam cwelił innych. Jak mu się znudzi zabijanie.

Tak więc niestety ale ja myślę że w pierdlu to oni zrobią karierę. Jedyne sensowne rozwiązanie to po prostu zlikwidować śmieci. W zasadzie to ja jestem przeciwko karza śmierci, ale w tym przypadku to cokolwiek innego wydaje mi się bez sensu.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
W dupie to się po prostu niemieści bo nie można już o głowie mówić :evil: :evil: :evil: to jest po prostu popierdolone. Takie wkurwienie mnie ogarnęło po obejrzeniu tego filmu że musiałem iść do piwnicy sie wyżyć na worku. Za takie coś chyba nie wymyślono jeszcze odpowiedniej kary, nie umiem napisać tego jak jestem zbulwersowany, po prostu jakbym takiego dostał w swoje ręce to tortury psychiczno-ficzyczne nie miałyby końca. Ciekawi mnie czy ich złapano i jaki wyrok dostali :evil:
  • 0

budo_pan nabiał
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Powinni już nigdy nie wyjśc z pierdla za zabijanie bezbronnych dla zabawy.
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
8O brak słów. jak można być takim skurwysynem to jest chore.chyba mam zbyt ubogie słownictwo zeby opisać moje wkurwienie wole nawet nie myśleć co czuli rodzice tego chłopaka jak to oglądali...
  • 0

budo_jerome le baner
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
skurwiele pedaly jebane z kosa to kazdy jest kurwa cwaniak chujoszki jedyna kara to wsadzic mu rozżarzony nóz w dupe i przekrecic kilka razy jak sie zdołowałem jak to zobaczyłem

kiedys miałem akcje ze lecial na mnie typ z kosa najebany jak messershmitt i przez pewien czas myslałem ze mogłem nie spierdalac a dzis mysle ze jak bym nie spierdalał to bym nie napisal tego posta

szkoda chlopaka i tyle bo w e 3 i z kosa to kazdy cwel sie robi grozny
zabetonowac im dupy i szpilki w oczy skurwielom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

uff sie wyzyłem

naprawde mozna sie ponapierdalac nawet jak ktos jest zjebem dla rozrywki a nie w obronie ale nakurwianie ludzi z noza to przesada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

zabetonowac im dupy i szpilki w oczy skurwielom :twisted:

Lepiej nie betonowac, zeby w wiezieniu mogli byc cwelami.
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
:evil: co za buraki,kolesie sie nawet nie bronili.To jest chore!!!
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
prostuje--> żeby ktoś przypadkiem nie pomyślał ze napsiałem buraki na tych co się nie bronili,bo napisałem to na poje***ch napastników którzy chyba sie nawpieprzali jakiegoś gówna i im do łba odje**ło.Powinni siedzieć razem w trójke w celi do kórej nie bedzie dostarczane jedzenie,moze pozjadali by siebie nawzajem :evil:
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Z opisu wynika, ze ten co pierwszy dostal, mial zlaman szczeke i kilka ran, widac nie glebokich, bo to Daniel, ten co uciekal, zostal raz uderzony nozem i zapadl w spiaczke.
  • 0

budo_rafal_mfs
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szprotawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
choreeeeeeeeeee, obejzalem ten film ze 4 razy i szok 8O dla takich kozaków to tak jak mowią przedmowcy: do celi z panami ktorzy lubia takie mlode miecho.
  • 0

budo_spoon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:london
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
nie wiem co napisać. [*]
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Nie mieli nawet szans się bronic, jakby któryś z nich też miał nóż/pałkę/gaz/paralizator... itd. to i tak nie daliby rady go wyciągnąc. Kur.. za darmo, bez słowa nawet... Nie dosc, że pojebani, to jeszcze takim tchórzem byc...
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Jak widzę takie akcje, to mam ochote zabrać swoją katane i qrwa zrobić oczyszczającą krucjate przeciwko takim zjebom :evil: Życie za życie, tylko kara śmierci przychodzi mi na myśl. To są największe śmiecie społeczeństwa i jeżeli ktoś nie ma poszanowania dla życia, to na nie nie zasługuje. Żadna resocjalizacja nie wchodzi w gre...[/i]
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

A tą trójke to do celi z pedałami


niewatpliwie tam trafia albo juz trafili, bo nie dosc ze dali sfilmowac swoje mordy, to jeszcze wsiedli do samochodu ktorego rejestracje bez watpienia takze udalo sie sfilmowac...

jak ogladam takie filmy zastanawiam sie kto zniosl kare smierci ewentualnie roboty przymusowe.

podobny material widzialem kiedys z naszym rodzimych ulic, tyle ze obylo sie bez noza - kilku drecholi szlo sobie w nocy ulica i lali kazdego kto szedl z naprzeciwka. tak samo jak tutaj, byli tak blyskotliwi ze robili to na oczach operatora monitoringu ulic zdaje sie.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
szkoda dzieciaka widac ze malolat i szkoda jego rodziny

niech mu ziemia lekka bedzie
  • 0

budo_kostuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Ciekawe czy byli wstawieni :?: chyba tak... bo chyba nikt kto ma chociaż trochę rozumu nie zrobiłby czegoś takiego, jeszcze nożem???? brrr.
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y

Ciekawe czy byli wstawieni :?: chyba tak... bo chyba nikt kto ma chociaż trochę rozumu nie zrobiłby czegoś takiego, jeszcze nożem???? brrr.

Nawet jeśli byli to "normalny", "pijany" człowiek by tego nie zrobił...
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
A wiecie co jest najgorsze :?:
Ci skurwiele prawdopodobnie pujdą do więzienia, będą sobie żyli na koszt podatników i nikt ich tam nie ruszy... Taka jest niestety smutna prawda... W pierdlu są cweleni kolesie którzy są gwałcicelami, pedofilami (ew. byłymi policjantami) a skurwysyny bez zasad i skrupułów zwykle sami zajmują się cweleniem innych osadzonych... I tak dobrze, że to nie w Polsce bo jeszcze by się ze strażnikami dogadali i mieli by wódke, piwo, prochy na zawołanie (ostatnio słyszałem że doszło do tego że im panienki do pokoju odwiedzin wprowadzają, takie z pod latarni co zbyt drogo nie biorą...)
Brak słów..........................
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024