Skocz do zawartości


Zdjęcie

s*******y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
trudne dzieciństwo :)
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
czemu? moje było całkiem przyjemne :-) chyba się zgodzisz ze mną że dożywocie to za słaba kara dla takich śmieci
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
No w sumie masz racje ale żeby takie coś wymyślić hehehehe :)
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
mam bujną wyobraźnię ;D w średniowieczu pewnie mógłbym robić za kata :D
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
Chwasta się wyrywa, a nie bawi z nim.
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
ale to nie byłaby zabawa tylko odpowiednia kara,bo przy błyskawicznym zabiciu gościu nie byłby dostatecznie ukarany a tak to przed śmiercią przeżyłby mega ból na jaki zasłużył za to co zrobił.Zabił?Więc również nie ma prawa żyć
  • 0

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: s*******y
szkoda chłopaków choć chuj wi w jakim kontekście to było w uk modne są wojny gangów gdzie małolaty zabijają sie na ulicach bo chcą kserować czarnych gansta rapa z usa itp może to była własnie tego typu bijatyka? tak czy inaczej cóż skurwysyństwo i naprawdę szkoda typka, co do kamer w samym londynie jest ich mnóstwo są na każdym rogu w autobusach windach itp ale jest jedno wielkie ale ze względu na ilość większość jest po prostu nie oglądana!! bo zabrakło by do tego ludzi sam miałem ostra akcje (też z kosą) centralnie pod kamerą ale o tym innym razem i reakcji zero mimo iż był donos na policje materiały z kamer sa traktowane po wszystkim jako dowody jeśli ktoś kogoś zajebie itp a tak naprawdę nie chronią!! a tak poza tym wie ktoś może jaka dzielenia londynu to była?
i na zakończenie akcja która miała miejsce 2 lata temu w lodynie ( było głosnio jak tam przyjechałem) jakiś małolat siedział na górnym pietrze autobusu i rzucał w ludzi frytkami ogólnie wśród ludków zastraszenie i zero reakcji az jeden z typów zwrócił tamtemu uwagę by przestał typ bez słowa wstał zabrał swoje zabawki i przechodząc obok kolesia sprzedał mu kilka(?) razy kose przy innych pasażerach po czym spokojnie wysiadł na następnym przystanku napastnik miał chyba 16 lat a podźgany typek (wieku nie jestem pewien ale chyba starczy) zmarł na miejscu... ["] ["]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024