Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
230 odpowiedzi w tym temacie

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj


nie, myszka nie jest BARDZIEJ narażona, co najwyżej tak samo. Nie o to chyba chodzi żeby z myszki wampa robić bo to ma potencjalnego gwałciciela zniechęcić.
Bzdura. To ze kobieta jest pewna siebie wcale nie czyni ją mniej atrakcyjną jako ofiarę. Odwaga i pewność siebie na siłę fizyczną się nie przekłada. Mało tego z danych statystycznych
wynika ze bardziej narażone na to są kobiety, towarzyskie, otwarte, cieple, niż zamknięte w sobie, nieatrakcyjne towarzysko szare myszki


Ze strony ze wspomnieniami psychopaty gwałciciela i mordercy:

Sprowadzono więc 100 milicjantek z różnych jednostek MO, przeszkolono je w judo, wyposażono w miniaturowe radiostacje i broń, przebrano w cywilne ubrania. Dzielnie wychodziły późnymi wieczorami na odludne ścieżki. (...)

Podczas śledztwa Marchwicki powiedział: "Myślicie, że ich nie zauważyłem? Że nie spostrzegłem, że mi podstawiacie babki? Szły tak jakoś dziwnie, jakby im na tym nie zależało, gdzie dojdą. Rozglądały się. A kobieta, jak wraca z roboty, to głowę pochyli do przodu i śpieszy się do domu".


sally, odważna, pewna siebie kobieta nie będzie bała się zeznawać w sądzie, bronić się,
wzywać pomocy, wyjąć gaz albo nóż, poprosić kumpli o pomoc w zemście, zapamiętać twarz itp. A po za tym to atawizm zapisany w genach.

Czym się kierują przestępcy wybierając ofiarę do napadu w autobusie? A po czym pod celą odróżniają gita od frajera?

Jeszcze jedno sally, "kończymy, oddawaj mi moje majtki" nie był najfajniejszym tekstem jaki słyszałem w środku nocy, ale wiesz zastopowanie nie jest niewykonalne dla faceta

A może jakaś dziewczyna napisała by w tym wątku coś z "kobiecego punktu widzenia"?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj
Oj Hellfire

Powiedz mi czy myślisz że jak wejdziesz do lasu z tabliczką: ‘nie lubię drapieżnych zwierząt ‘– to nic cię nie zeżre, a jak jednak zeżre, to będzie ostatnim skurwysynem :)

3)towarzyskie i ciepłe to nie to samo co uwodzące


a widzisz...świat jest tak okrutny że gwałt spotyka też kobiety które w niczym go nie prowokowały

A to że jesteś młody wnioskuje stąd że nie wiesz jak działa popęd seksualny. Kiedy zostaje wyzwolony (szczególnie u faceta) wywołuje tak silne dążenie do zaspokojenia że nie ma co liczyć na jakieś etyczne zasady.. Szczególnie zaś jeżeli ten facet do inteligentów nie należy (sic. Zwróćcie uwagę że inteligenci bardzo rzadko są sprawcami gwałtów)
Popęd seksualny zupełnie inaczej kształtuje się u kobiety niż faceta, ze względów biologicznych..ale to już temat na inny watek..


A metoda nie miej kolegów...:) no właśnie. Wyjaśnij mi dlaczego kobieta w towarzystwie chłopców to zazwyczaj obiekt seksualny, nie zaś równorzędny, kolega przyjaciel?


Odnośnie wizji kobiety odważnej. 'A' ależ ja się z tym całkowicie zgadzam, co więcej nie cierpię kobiet zahukanych, tchórzliwych. Ale uważam ze inteligencja znacznie bardziej pomoże tu niż odwaga..
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

Posłużę się tu analogią z kradzieżą samochodów.
Jeśli postawię przed blokiem nową BMW to nie powinienem się dziwić, że któregoś dnia tam tej BM-ki nie znajdę. Czy jestem temu winny.


jesli zostawisz otwartą szybę, albo kluczyki w stacyjce to jednak sprowokowałeś złodzieja.
podobnie robią małolaty prowokując kolesi :)

owszem ciężko tu przypisać winę poszkodowanemu, ale brak zdrowego rozsądku owszem :D
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

popęd seksualny. Kiedy zostaje wyzwolony (szczególnie u faceta) wywołuje tak silne dążenie do zaspokojenia że nie ma co liczyć na jakieś etyczne zasady.. Szczególnie zaś jeżeli ten facet do inteligentów nie należy


mi tam zdażało się rozczarować (naszczęście bardzo żadko) i jakoś nie zgwałciłem, ale ja bardzo inteligenty jestem i to może dlatego :roll:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj
cholera brak edycji :(

najczęściej jest teks "ale ja mam okres", odpowiedź jest prosta "to może w kakaowe oko?", a ona "nie, nie ja tego nie lubię" :cry:

i nie udany balet nie poruchałem wcale, ale jakoś dałem radę się powstrzymać i nie miałem ochoty na gwałcik :paker:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

A to że jesteś młody wnioskuje stąd że nie wiesz jak działa popęd seksualny. Kiedy zostaje wyzwolony (szczególnie u faceta) wywołuje tak silne dążenie do zaspokojenia że nie ma co liczyć na jakieś etyczne zasady.. Szczególnie zaś jeżeli ten facet do inteligentów nie należy (sic. Zwróćcie uwagę że inteligenci bardzo rzadko są sprawcami gwałtów)
Popęd seksualny zupełnie inaczej kształtuje się u kobiety niż faceta, ze względów biologicznych..ale to już temat na inny watek..

:rofl:
:rofl:

Ale żeś dowalił... już nawet nie wiem co odpisać...
Wiem co to popęd, jak działa i nie z książek...
PS - inteligencja nie ma nic do moralności. Seryjni mordercy i gwałciciele to nierzadko bardzo inteligentne typy. Np:


W młodości Ted był okropnie nieśmiały. W szkole podstawowej był często przedrzeźniany i padał ofiarą głupich żartów chuliganów. Bez względu na czasami upokarzające przeżycia, których doświadczał, zdołał utrzymać wysoką średnią ocen przez całą szkołę średnią i później w collegu. Przyjaciele ze szkoły średniej wspominali Teda jako osobę bardziej popularną niż ta, którą był w szkole podstawowej. Chociaż był bardzo nieśmiały, uchodził za "dobrze ubranego i o nienagannych manierach". A jednak nikt nie przypominał sobie, aby w tym okresie umawiał się z kimś na randki. Właśnie w szkole średniej Ted zaczął poważnie interesować się polityką.
[...]
W 1965 roku Ted ukończył szkołę średnią i dostał się na Uniwersytet Puget Sound, a w 1966 roku przeniósł się na Uniwersytet Waszyngtoński, gdzie rozpoczął intensywną naukę języka chińskiego. Pracował przez cały swój pobyt na uniwersytecie, podejmując niskopłatne zajęcia jako chłopiec na posyłki i niższy urzędnik. A jednak nigdy nie utrzymał się na dłużej na żadnym stanowisku. Przez niektórych pracodawców był uważany za człowieka niegodnego zaufania. Chociaż był mało konsekwentny w pracach poza szkołą, bardziej skupiał się na tym, co miał do zrobienia w szkole i zdołał utrzymać wysoką średnią ocen.
[...]
Z pozoru życie Teda w latach 1969-1972 wydawało się zmieniać na lepsze. Był bardziej pewny siebie i patrzył w przyszłość z wielkimi nadziejami. Zaczął rozsyłać aplikacje do rozmaitych szkół prawniczych, w tym samym czasie aktywnie zaangażował się w działalność polityczną. Pracował przy kampanii wyborczej gubernatora Waszyngtonu, co pozwoliło mu nawiązać kontakty z ludźmi mającymi silne wpływy polityczne w Partii Republikańskiej.
[...]

Toż to nikt inny jak Ted Bundy - inteligenty, uważany przez kobiety za przystojnego itp.

Tyle razy pisałem, żebyś skończył z pisaniem ogólnikami i stereotypami... Na słowo gwałt każdy ma skojarzenie" ciemny park, krótka spódniczka i osobnik o sile goryla i takiej samej inteligencji emocjonalnej... Ale chyba nie dociera...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

NO właśnie - czyli metoda ochrony - "nie miej kolegów"?


nie odpowiedziales mi na to pytanie..a to szczegolnie mnie ciekawi.
Dlaczego twoim zdaniem w znakomitej wiekszosci przypadkow przebywając w męskim towarzystwie kobieta nie jest równorzędnym partnerem (przyjacielem, kolegą) tylko obiektem seksualnym :?:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

nie odpowiedziales mi na to pytanie..a to szczegolnie mnie ciekawi.
Dlaczego twoim zdaniem w znakomitej wiekszosci przypadkow przebywając w męskim towarzystwie kobieta nie jest równorzędnym partnerem (przyjacielem, kolegą) tylko obiektem seksualnym :?:

Że jak :?: :?: :?: Że to moje zdanie??

Jest równorządnym partnerem - bo tak jest i tak powinno być. Próbuję pokazać, że statystycznie jednak na tego typu kontaktach łatwiej się przejechać niż na prowokacyjnym zachowaniu, które niczego nie tłumaczy itp.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj
nie. przejechac mozna się na tego typu kontaktach połączonych z 'potrzebą wzbudzenia zainteresowania'
problem wielu kobiet wiąże się z tym że ich samoocena jest ściśle związana z poziomem seksualnego zainteresowania sie nią facetów (zwykle chodzi tu o ilośc)
To że ma dziewczyna kolegów nie jest żadnym błędem, błędem jest jeżeli owi koledzy traktują ją jak szmatę (jej błędem, nie ich)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

nie. przejechac mozna się na tego typu kontaktach połączonych z 'potrzebą wzbudzenia zainteresowania'
problem wielu kobiet wiąże się z tym że ich samoocena jest ściśle związana z poziomem seksualnego zainteresowania sie nią facetów (zwykle chodzi tu o ilośc)
To że ma dziewczyna kolegów nie jest żadnym błędem, błędem jest jeżeli owi koledzy traktują ją jak szmatę (jej błędem, nie ich)

A ty znowu wracasz do swojego stereotypu - jezeli zgwałcił kolega, to albo z nim spała, albo dawała wszskim innym znajomym tylko nie jemu itp...
To bardzo często normalne znajomości bez żadnego podrywu...
Ciągle uważasz, że kobieta prowokowała, bo chciała wzbudzić seksualne zainteresowanie... Tak nie jest...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj
wcale nie twierdze że zawsze, ale siłą rzeczy koncentruję się na najczęstszych przypadkach. Zauwaz ze najczesciej kobieta znala ta osobe, skoro znala to moglaby to przewidziec ale nie przewidziala poniewaz dysponuje wąskim, kobiecym sposobem widzenia rzeczywistości. Kobiecym czyli niejako różowym: chłopcy mnie lubia, podobam im się bo jestem miła i inteligentna i przeciez nie chodzi im o to zeby mnie zerżnąć. Albo: zerwałam z chłopakiem a on dalej mnie nachodzi, to ja mu zrobie na złosć i prześpie się z innym (czy to nie jest częstsze). Albo: chłopcy zapraszają mnie do samochodu, napewno chcą porozmawiac o moich zainteresowaniach, albo: chłopak czestuje mnie drinkiem, jaki miły nie będzie w tym nic złego jak się napijemy troszeczke a potem pojade do domu, mówil ze mnie odwiezie...
itp. ja się czepiam kobiecej głupoty a nie przypadków losowych
oczywiscie że gwałty czasem zdarzają się zupełnie przypadkowo i są przez kobiete niezawinione.
moze tak: facet w przypadku gwałtu jest winny zawsze, kobieta czasem nie, ale bardzo czesto tak, z tym ze jeszcze raz:ONE SA TEGO NIEŚWIADOME więc nie mozemy mówić tu o winie w klasycznym sensie tego słowa
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

wcale nie twierdze że zawsze, ale siłą rzeczy koncentruję się na najczęstszych przypadkach. Zauwaz ze najczesciej kobieta znala ta osobe, skoro znala to moglaby to przewidziec ale nie przewidziala poniewaz dysponuje wąskim, kobiecym sposobem widzenia rzeczywistości. Kobiecym czyli niejako różowym: chłopcy mnie lubia, podobam im się bo jestem miła i inteligentna i przeciez nie chodzi im o to zeby mnie zerżnąć. Albo: zerwałam z chłopakiem a on dalej mnie nachodzi, to ja mu zrobie na złosć i prześpie się z innym (czy to nie jest częstsze). Albo: chłopcy zapraszają mnie do samochodu, napewno chcą porozmawiac o moich zainteresowaniach, albo: chłopak czestuje mnie drinkiem, jaki miły nie będzie w tym nic złego jak się napijemy troszeczke a potem pojade do domu, mówil ze mnie odwiezie...
itp. ja się czepiam kobiecej głupoty a nie przypadków losowych
oczywiscie że gwałty czasem zdarzają się zupełnie przypadkowo i są przez kobiete niezawinione.
moze tak: facet w przypadku gwałtu jest winny zawsze, kobieta czasem nie, ale bardzo czesto tak, z tym ze jeszcze raz:ONE SA TEGO NIEŚWIADOME więc nie mozemy mówić tu o winie w klasycznym sensie tego słowa

od czasu jak pokłóciłem sie z Mamehą staram się nie wypowiadać w tym działe, ale to co wypisuje Sally woła o wsadzenie mu w dupę rozgrzanego pogrzebacza i stwierdzenie, że skoro go to spotkatało widocznie sam sprowokował
:evil:
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

od czasu jak pokłóciłem sie z Mamehą staram się nie wypowiadać w tym działe


... ale jednak to jest silniejsze od Ciebie! :) Poza tym, nie przypominam sobie, żebym się z Tobą pokłóciła. :lol: Pax!

O, to jest ciekawe:

Dlaczego twoim zdaniem w znakomitej wiekszosci przypadkow przebywając w męskim towarzystwie kobieta nie jest równorzędnym partnerem (przyjacielem, kolegą) tylko obiektem seksualnym :?:


Chodzi o to, w jaki sposób kobieta postrzega samą siebie. Jeżeli uważa, że jej najwyższą wartością jest seksualność (ta opcja jest najpopularniejsza, ponieważ sprzyja jej patriarchalne wychowanie, stereotypy po wielokroć utrwalane przez szkołę, media itp.) to będzie tę swoją najlepszą cechę eksponować.

Jeżeli zaś kobieta ma świadomość, że seksualność jest jedną z wielu cech stanowiących o jej atrakcyjności jako człowieka, że oprócz seksualności posiada inne, nie mniej wartościowe cechy, to będzie używała tej seksulaności do tego, do czego seksualność służy, czyli wyłącznie do uwodzenia.

Zgadzam się, że często kobiety nadużywają swojej seksualności, by osiągnąć inne cele niż uwiedzenie mężczyzny. Dzieje się tak dlatego, że kobiety są uwięzione w definicji: kobieta = istota seksualna. Kobieta, która swojej seksualności nie podkreśla, skazana jest na miano babochłopa. A to nie jest przyjemne, więc z dwojga złego …
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

wcale nie twierdze że zawsze, ale siłą rzeczy koncentruję się na najczęstszych przypadkach.

serio? A to Ci właśnie tak mówimy, że nie jest...

Zauwaz ze najczesciej kobieta znala ta osobe, skoro znala to moglaby to przewidziec ale nie przewidziala poniewaz dysponuje wąskim, kobiecym sposobem widzenia rzeczywistości.

1)Jak mogła to przewidzieć? W kryształowej kuli zobaczyć? NIektórych ludzi poznaje się z perspektywy czasu
2)Kobiety wbrew temu co sądzisz widzą dużo więcej niż faceci

Kobiecym czyli niejako różowym: chłopcy mnie lubia, podobam im się bo jestem miła i inteligentna i przeciez nie chodzi im o to zeby mnie zerżnąć.

Bez komentarza...

Albo: zerwałam z chłopakiem a on dalej mnie nachodzi, to ja mu zrobie na złosć i prześpie się z innym (czy to nie jest częstsze).


Zerwała z chłopakiem i jeżeli ona chce może ją przelecieć całe miasto i parę okolicznych wsi, ale to nie upoważnia jej chłopaka do tknięcia jej palcem...

Albo: chłopcy zapraszają mnie do samochodu, napewno chcą porozmawiac o moich zainteresowaniach,


Jeżeli mówimy o tych znajomych. "sąsiedzi, z którymi nie raz wracałam do domu chcą mnie podwieźć", "znowu nasza paczka jedzie na dyskotekę"

itp. ja się czepiam kobiecej głupoty a nie przypadków losowych

Można się czepiać twojej głupoty, nie kobiecej...

oczywiscie że gwałty czasem zdarzają się zupełnie przypadkowo i są przez kobiete niezawinione.

Dopiero facet jak się tłumaczy to szuka jakiegoś usprawiedliwienia i zawsze jest to albo że ona była łatwa, albo go prowokowała...

moze tak: facet w przypadku gwałtu jest winny zawsze, kobieta czasem nie, ale bardzo czesto tak, z tym ze jeszcze raz:ONE SA TEGO NIEŚWIADOME więc nie mozemy mówić tu o winie w klasycznym sensie tego słowa

Jeżeli chcesz w ten sposób operować - to kobiety co najwyżej bardzo często nie są "winne"(wg twojego mniemania), rzadko tak - odwróć te statystyki...

od czasu jak pokłóciłem sie z Mamehą staram się nie wypowiadać w tym działe, ale to co wypisuje Sally woła o wsadzenie mu w dupę rozgrzanego pogrzebacza i stwierdzenie, że skoro go to spotkatało widocznie sam sprowokował

Prowokując użytkowników o mniej mocnych nerwach narażasz się na pobicie. Ale to nie twoja wina, jesteś tego nieświadomy :wink:
(ironia)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

od czasu jak pokłóciłem sie z Mamehą staram się nie wypowiadać w tym działe, ale to co wypisuje Sally woła o wsadzenie mu w dupę rozgrzanego pogrzebacza i stwierdzenie, że skoro go to spotkatało widocznie sam sprowokował
:evil:


to sie lepiej nie wypowiadaj, bo mozesz miec cos podobnego w ryju


A Mameha, masz całkowicie racje ..tylko jedna rzecz:

Zgadzam się, że często kobiety nadużywają swojej seksualności, by osiągnąć inne cele niż uwiedzenie mężczyzny.


jeżeli wogóle te inne cele mają...;)
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

Zgadzam się, że często kobiety nadużywają swojej seksualności, by osiągnąć inne cele niż uwiedzenie mężczyzny.


jeżeli wogóle te inne cele mają...;)


Mają, mają ... Każdy je ma.

Mówię tu o zaspokajaniu takich potrzeb jak potrzeba zaistnienia w ogóle („ja tutaj jestem!”), potrzeby bycia kimś wyjątkowym („zobaczcie, jaka jestem fajna!”), potrzeby akceptacji („pozwólcie mi z wami być”) itp.

Tutaj chodzi o poziom samooceny takiej kobiety. Jeżeli jest on niski, to te swoje cele ona będzie próbowała zrealizwoać za pomocą swojej seksualnosci właśnie. Bo tak jest najłatwiej, najbezpieczniej ... Postępując w ten sposób nie naraża się na ostracyzm społeczny. Nikt ją nie wyśmieje, że zachowuje się nie jak kobieta. Wręcz odwrotnie, wszyscy będą przekonani, że tak właśnie takie zachowanie jest jak najbardziej kobiece.

Jeżeli kobieta ma wystarczająco wysoki poziom samooceny, to te potrzeby będzie zaspokajała w inny sposób. Nie będzie musiała wykorzystywać swojego ciała, żeby osiągnąć te cele, o których mówię.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

Mówię tu o zaspokajaniu takich potrzeb jak potrzeba zaistnienia w ogóle („ja tutaj jestem!”), potrzeby bycia kimś wyjątkowym („zobaczcie, jaka jestem fajna!”), potrzeby akceptacji („pozwólcie mi z wami być”) itp.


Yes,Yes,Yes
trafiłaś w 10 Mameha,
w ten sposób zaspokajaja tez potrzebe bezpieczeństwa przynależności , akceptacji społecznej tak jak mówisz . Kobieta samotna na dyskotece szuka kogoś do kogo może się przytulic, kto z nią porozmawia..jasne że nie chodzi o seks dla seksu (zreszta tym się własnie kobieta różni od faceta, ze facet ma ten popęd izolowany od innych czynności psychicznych a kobieta nie).
I to własnie mnie dobija..bo zauwaz czym sa te wszystkie potrzeby razem wzięte..to nic innego jak cel życiowy własnie. przecietna kobieta bez faceta poprostu nie istnieje (potrzeba zaistnienia o której piszesz) sama jako taka nie stanowi żadnego podmiotu aktywnego życiowo,który jest w stanie realizowac coś innego niż właśnie zaspokojenie tych potrzeb. Kobieta w tym ujęciu to nic innego jak pasożyt nie istniejący bez posiadania samca, żywiciela a zdobycie i utrzymanie owego samca (lub samców) stanowi o całej istocie jej smutnej egzystencji...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

to sie lepiej nie wypowiadaj, bo mozesz miec cos podobnego w ryju

...


Biedaku, cudowną właściwością internetu jest to, że zapewnia takim internetowym chojarakom jak ja niemalże idealną anonimowość i bezkarność więc możesz mnie waść wirtualnie cmoknąć w dupę. :dupa:

Natomiast jeżeli wykażesz stosowne samozaparcie oraz umiejętnośći i mnie znajdziesz w realu, wystarczy, że się przedstawisz jako "Sally od pogrzebacza w dupie" a satysfakcji ci nie odmówię.

Na czym kończę swój udział w tej dyskusji
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj

Na czym kończę swój udział w tej dyskusji


fajnie, spierdalaj
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenerzy manipulują kobietami, czyli rzecz o bjj
dajcie spokój, bo zachowujecie się jak dzieci :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024