Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobieta ocalona przed gwałtem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

kobieta ocalona przed gwałtem

Historia, którą za chwilę przeczytacie wydarzyła się naprawdę. Jeden z naszych dzielnych chłopaków uratował dziewczynę przed gwałtem.

15.01.2006 [niedziela] Było około 3:00 nad ranem. Nasz dzielny kolega wracał od swojego znajomego do domu (uczyli się do egzaminów) ulicą Objazdową. Szedł skrótami (Ul. Olchowa, - działki) zobaczył dwie postacie leżące na śniegu i pomyślał, że coś się może stało, że ktoś potrzebuje pomocy. Przyspieszył kroku, zbliżając się zobaczył, że to wygląda tak jakby ktoś się bił. Jednak gdy był kilka metrów przed nimi ujżał dziewczynę na ziemi a na niej faceta (rozpalonego do czerwoności) . Kobieta widząc go zapłakanym głosem zaczęła krzyczeć "Panie, ratuj pan, on się do mnie dobiera, ja go nie znam, nie wiem, kim on jest!!!". Nie czekając ściągnął gościa z bezbronnej dziewczyny. kobieta będąc w szoku od razu rzuciła się do ucieczki. Niedoszły gwałciciel też miał zamiar dać nogę z miejsca przestępstwa, ale po paru metrach tak niefortunnie poślizgnął się, że rodzona mama bedzie miała kłopoty z rozpoznaniem jego twarzy. Kolega nasz przytrzymał napastnika i zadzwonił na policję. Stróże prawa założyli obrączki sprawcy i udali się z naszym bohaterem w teren z nadzieją, ze znajdą roztrzęsioną ofiarę usiłowania gwałtu. Niestety bez rezultatu. Na miejscu znaleziono klucze i karnet z imieniem dziewczyny.
Z samego rana złożył stosowne zeznania na komendzie.

Niech postawa naszego kolegi będzie wzorem do naśladowania dla innych.

W imieniu członków naszego klubu składamy ci wielkie podziękowanie.


pozdrawiam! partyzant.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem

Niedoszły gwałciciel też miał zamiar dać nogę z miejsca przestępstwa, ale po paru metrach tak niefortunnie poślizgnął się, że rodzona mama bedzie miała kłopoty z rozpoznaniem jego twarzy.

;)
I tak trzymać! :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem
Dołączona grafika
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem
Właściwy człowiek, na właściwym miejscu i o właściwej porze... Good job
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem

Kobieta widząc go zapłakanym głosem zaczęła krzyczeć "Panie, ratuj pan, on się do mnie dobiera, ja go nie znam, nie wiem, kim on jest!!!".


Akcja godna pochwały, a zwróćcie przy okazji uwagę, że kobieta wzywała pomocy zgodnie z zaleceniam, jak to czynić.
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem

Niedoszły gwałciciel też miał zamiar dać nogę z miejsca przestępstwa, ale po paru metrach tak niefortunnie poślizgnął się, że rodzona mama bedzie miała kłopoty z rozpoznaniem jego twarzy.

;)
I tak trzymać! :)


:lol: Pechowiec jakiś, czy co... ;)

Good job.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem
gadanie gadaniem ale sam nei wiem jak zachowalbym sie w takiej sytuacji. moze gdyby miala z tego wyniknac walka na 100% tylko w cztery oczy bez zadnych "gadżetów" to moze i tak. nigdy nie sprawidziłem się w takiej sytuacji i nie wiem jak by to miało być. obrona słabszego w szkole to jedno, bohaterstwo na ulicy - zupelnie inna sprawa
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem
Brawo za odwagę!!!!!!!!!!
Jednak ja bym nie ryzykował odciągać gościa.
Walnąłbym go dla pewności z miejsca, porawił jak kobieta byłaby już bezpieczna.
Uważam że nie ma po co ryzykować i odciągać gwałciciela- może mieć niebezpieczne narzędzie zastraszając nim kobietę.
Dlatego proponuję pewny i mocy:
- kop na łeb
- baton na plecy czy łeb
jak kto woli- to kwestia ulubionego sprzętu.
Pamiętajcie to pierwsze uderzenie jest zawsze obroną konieczną, a drugie to różnie może być potraktowane przez sąd.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem

gadanie gadaniem ale sam nei wiem jak zachowalbym sie w takiej sytuacji. moze gdyby miala z tego wyniknac walka na 100% tylko w cztery oczy bez zadnych "gadżetów" to moze i tak. nigdy nie sprawidziłem się w takiej sytuacji i nie wiem jak by to miało być. obrona słabszego w szkole to jedno, bohaterstwo na ulicy - zupelnie inna sprawa

Ale w takiej sytuacji masz gigantyczną przewagę, bo gość jest zajęty. :lol: :lol:
Wystarczy zdecydowany partyzant z karola na twarz i chyba nawet Noris miałby problemy ze wstaniem. :) :) :) :)
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem
ja tez kiedys pomoglam dziewczynie w podobnej sytuacji...tylko dla mnie sie to troche gorzej skonczylo...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem

ja tez kiedys pomoglam dziewczynie w podobnej sytuacji...tylko dla mnie sie to troche gorzej skonczylo...

Oj wpadki się najlepszym zdażaja :)

Ja raz pomogłem koledze i pech chciał, że 7 kos dostałem. :?

ważne to iść do przodu i się nie martwić porażkami tylko wyciągać z nich wnioski
Co Cie nie zabije to Cię wzmocni :paker: :paker: :paker:
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ocalona przed gwałtem

ja tez kiedys pomoglam dziewczynie w podobnej sytuacji...tylko dla mnie sie to troche gorzej skonczylo...


A jak jeśli można zapytać
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024