Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

1) Unikaj dworca jak sie da
2) Jak sie nie da broń boże sie nie stawiaj bo nie ma po co ryzykowac

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
zaloguj się lepie na forum: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)



Kontur, kiedyś posuniesz się ze swoimi batonami o jeden cios za daleko.
Wtedy prawnicy załatwią ci hosting strony
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Przeczytałem ten temat od początku i stwierdzam ze nie jest jeszcze tak najgorzej bo oprócz kontura 17 (zwłaszcza), Of 10, Markusa i Famasa sprawa rozsądku udzielających się nie wygląda tak źle a u niektórych wydląda dobrze, ale po kolei:

1) Unikaj dworca jak sie da
2) Jak sie nie da broń boże sie nie stawiaj bo nie ma po co ryzykowac


To były moje rady do Rossomaka bo ja jak nie musze iść koniecznie przez dworzec gdzie grozi mi spotkanie z ćpunem ze strzykawka to nie ide (nazywajcie to jak chcecie), jedyne co jeszcze można zrobić to pokombinować jak bezpiecznie (dla nas oczywiście) połamać ćpunowi nogi by innych nie nękał ale nie zniże się do poziomu takiej dyskusji tu rady zostawiam konturowi 17

Jak już pewnie wiecie piszę prace magisterską na temat obrony koniecznej.

Ja już wiem i szczerze mówiac ten fakt mnie przeraża – zmień lepiej temat bo widze ze jesteś przykładem na to że może zachodzić korelacja ujemna miedzy masą ciała a IQ

ważę około 110 kilo


Ale jak by ich było 5 ze strzykawkami faktycznie oddał bym co mam. Jednak zawziął bym się i chodził po tym dworcu aż bym wszystkich nie rozpierdolił.

Z taka inteligencja i bez batona jesteś niebezpieczny ale dobre i to ze chociaż przy 5 ze strzykawkami zaczalbyś myśleć

Jak już slusznie

nie pros, by Adam wrocil, bo znikniesz z tego forum :wink:

Ps. jesli poczułeś sie urażony to nie miej do mnie żalu bo sam mnie sprowokowałeś
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Nie mam żalu. :D

Smuci mnie i martwi tylko wasze podejście do sprawy.
Ja jestem minium 2 razy w tygodniu na Dworcu Centralnym i nigdy nikt mnie nie zaczepił. Kilka razy ktoś mnie POPROSIŁ o 1 zł czy papierosa ale naprawde grzecznie.
I przeczytajcie kogo zaczepili na dworcu we Wrocławiu?
Wniosek jest prosty.
ĆPUNY tak samo jak dziesioniarze i złodzieje wybierają ofiary mniejsze, niższe, lżejsze!!!!
Dlatego ja osobiście nie mam z tym problemów bo to mnie osobiście nie dotyczy!!!!
Ale strama się pomagać innym.
Oni już się boją ludzi po 188 wzrostu i 110 kg wagi. Dlaczego? Bo pewnie nie raz oni i ich koledzy dostali wpierdol.
Tak jak Off 10 mówił "tu trzeba lać ile wlezie- oni mają się po prostu bać"

Ja zostanę przy swojej racji a Wy z pewnością przy swojej.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Nie mam żalu. :D

:peace:
  • 0

budo_hasegawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Hasegawa gazówką to mozna sobie postrzelać dla hecy... do niczego to nie służy...
juz wiecej zdziałasz pistoletem śrutowym na CO2


no nie wiem, ja pracuje na codzien z glockiem gazowym, z bliskiej odleglosci jestes w stanie nawet zabić człowieka, w najlepszym przypadku obezwładnić lepiej niż ze śrutu narka
  • 0

budo_bl0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Targówek
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
mialem kumpla ktory dostal z bliska, z gazowki. nikt mi nieudowodni ze nie mozna nia nic zrobic :roll:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Powiem tak ...


Ty weż ty se lepiej jakąs dupe znajdz co? albo zajmij sie jakas MA ewentualnie idz z kumplami na wino zamiast tu teoretyzować. To nie jest lekcja jezyka polskiego zebys tu wypracowania pisał. :wink:
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Wedlug mnie jeden z bardziej chorych tematow na tym forum 8O
W moim miescie tez nie brakuje ludzi chorych na ta chorobe pomimo to nigdy nie mialem tego typu rozwazan co zrobie jak spotkam...Brak mi slow poprostu :?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
A czytałes człowieku ten temat???
Nie? To weź sobie streszczenie kup, jak zrozumiesz o co biega to się wypowiedz ok?
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

A czytałes człowieku ten temat???
Nie? To weź sobie streszczenie kup, jak zrozumiesz o co biega to się wypowiedz ok?

Krociutko,czlowieku :D ile razy byles w takiej sytuacji czlowieku???
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
A człowieku :) Nie ważne, ile razy ja, byłem!
Ważne, ze inni byli...i o tym jest temat - "co robić jak..." nie o jakiejs dyskryminacji jak Ty to usiłujesz przedstawić!
pozdro człowieku :wink:
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
co do skutecznej obrony to chyba nie ma złotego sposobu.Ale moge powiedzieć co można zrobić jeśli ktos ukuje was strzykawką z hivolcem. Jeśli ktoś was zakuje to spadacie do najbliżego szpitala(jak najszybciej max 48) mówicie o całej sytuacji powiadamiacie psiarnie.jeśli zachodzi uzasadnione podejrzenie że koleś miał hiva dostaniecie tzw retrowirus ,który zblokuje infekcje.Najlepiej gdyby policja złapała ćpuna (jeśli był wcześniej notowany to mają jego dane w bazie KSIP a tam sa dane o tym który z osbób będących w zainteresowaniu policji a takze o nosicielstwie hiv chorych na padake itp.Lek ma chyba działania uboczne bo strasznie srają sie z jego podaniem.JĘŚLI PIELEGNIARKA SIE zakuje to napierw badają kolesia na nosicielstwo w szpitalu a dopiero potem podają retrovirus.W przypadku np krwistych wymiocin na skórze najskuteczniejsza okazuje sie zwykła woda z mydłem,niszczy wirus kompletnie. ogólnie chujnia bo może być okienko serologiczne tzn wyjdzie że ćpun nie ma hiva bo zakaził ale test nie wykarze(tzw okres utajenia)

ale na waszym miejscu nie obawiał bym sie az tak bardzo hiv'a czy aids sa gorsze kurewstwa o wiele badziej zakaźne np wzw b (można sie zaczepić ) wzw C a to jest dopiero ścierwo znacznie mniej wirusa potrzeba w jednostce krwi żeby sie zarazić a konsekwecje znacznie szybciej postępujące
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Przypominam tylko że aids przenosi się tylko i wyłącznie przez krew . Więc nie jest prawda co Lubliniak powiedział że jak cie drapnie czy ugryzie to już cie zarazi ...


Pierdolisz...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Doedukuj się i skończ pierdolić...



jeśli zachodzi uzasadnione podejrzenie że koleś miał hiva dostaniecie tzw retrowirus ,który zblokuje infekcje


Niestety nie jest tak do końca. Proponuję zapoznać się z ze skutecznoscią tego zastrzyku...
Masz całkowitą rację co do HCV, czyli zółtaczki typu c (wszczepiennej), to gorsze kurestwo od HIV.


Kontur17,Of 10, Markus,Famas

Piedolicie...
I to tak że głowa boli...

Kontur17, ty zdaje się ostatnio nożem wyłapałeś jak tłukłeś batonem jakiegos szczurka?
Szkoda że nie czymś ciężkim przez łeb, może to dałoby ci do myślenia...

Zamiast kozaczyć, użyjcie czasem głowy i nie chodzi mi bynajmniej o pociągnięcie komuś z bani...

Wiele osób próbowało tutaj wyjaśnić istotę sprawy, ale przebicie się przez beton niektórych graniczy z cudem.

Więc jeszcze raz:
Masz wybór pomiedzy utratą zawrotnej sumy 5zł , a ryzykiem zarażania się
HIV

Jeżeli ktokolwiek uważa że warto zaryzykować, to polecam udanie się do psychiatry w trybie pilnym.
I proszę nie pierdolić o batonach, gazach, mieczach czy kurwa karabinasz maszynowych, bo ryzyko zawsze jest.

BTW Kontur17, podam ci ciekawy scenariusz. Załóżmy, ze koleś który cią ciachnął nożem, tydzień wcześniej ciachnął tym samym nożem ćpuna zarażonego HCV. Wiesz co to znaczy?
Że tez już to masz... Nawet baton nie pomógł...

Kąśliwe uwagi kolegów którym testosteron bucha uszami (może czas poznać jakąś dziewczynę i pokochać się z nią, to pomaga :) ) apropo trenujących SW, są delikatnie mówiac śmieszne ponieważ chuj wam do tego, czy ktoś ćwiczy pod kątem samoobrony, sportu czy rekreacji.
Ja chodzę na matę bo traktuję to jako sport, żeby się obronić wystarczy mi zdrowy rozsądek. Mniejsze ryzyko wylądowanie na intensywnej terapii lub w pierdlu.


Rzadko zaglądam do tego działu, ale o ile przy Adamie był tu zachowany jakiś poziom, to teraz mam wrażenie jakbym trafił na dresiarsko-ziomalskie subforum kiboli...


Zdegustowany Isengrim
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
No i tak przeczytałem twoj post i jedno co mi tak na szybko przyszło do głowy to : CO TY DUPISZ CZLOWIEKU ?? Masz racje nie uwzglednilem w moim poscie SPERMY bo pisałem tylko o krwi ale temat jest nie o tym jak sie mozna zarazić tylko o tym jak narkoman moze cie zarazic w takiej akcji ulicznej . No to przeciez chyba nie bedzie sie na ciebie spuszczał jak mu niedasz tych 5 złotych . Wiec zapomnialem o spermie w moim poscie ale co do śliny to przecież pisze ci tam kurwa jak WÓŁ że przez sline sie nie zarazisz a jak przeczytałes tego linka ktorego zapodałes i twierdzisz ze przez sline mozesz sie zarazic to stary kiepsko u ciebie z czytaniem tekstu ze zrozumieniem ... No a co do reszty postu to juz nawet nie chce mi sie komentowac nastepny rozdawacz 5 złotych ... :roll: [/list]
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
:) hmm niektorzy pisza ze lepiej oddac te 5 zl ale i wtedy jest ryzyko ze cpun cie jebnie ze strzykawy(jesli jst nacpany to nie wiadomo do czego jest zdolny) jesli juz mu oddacie to spojrzcie np. jak schowa strzykawke i pojdzie zadowolony ze z niego taki luj i wtedy mozna np. mu z kamienia jebnac albo z czegos innego. Kontur17 m najlatwiej jebs raz z batona i po strzykawie ;D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

nastepny rozdawacz 5 złotych ... :roll:

I kolejny się wpisuje
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

I kolejny się wpisuje


Yoshi chyba nie ma sensu znowu zaczynać wojny między "rozdawaczami" a "honorowymi napierdalaczami".
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
True, true
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Takich to tylko napier***ac a nie dawac 5zl zamiast moze 5 butow na ryj :!: :twisted: :)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Może jak by Ci ojciec za młodu przypierdolił to byś zmądrzał...
...Spawacz - nie wytrzymałem :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024