Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mlodzi gniewni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Mlodzi gniewni
Hi!
Pisze pod wplywem glebokiego szoku.
Wybralem sie na lodowisko coby nieco pouskuteczniac jazde na lyzwach. Siadam na lawce, podchodzi do mnie 2 chlopcow ok 13 lat i pyta za ile kupilem lyzwy. Na co ja ze nie pamietam i wiaze je sobie dalej. Oni jakas gadke zaczynaja dosyc zaczepna, po czym stwierdzaja ze nasla na mnie jakis kolegow z Nowogrodzkiej. Spojrzalem na nich, zastanowilem sie czy ich nie znam, ale nie wiedzialem nadal o co chodzi. Ze bylem w M65 woodland camo to dorobili sobie teorie najpierw, ze jestem policjantem a potem zolnierzem :) (Dla laikow: polskie camo jest inne). Probowalem im grzecznie wytlumaczyc zeby sobie poszli, ale do nich to nie docieralo. Przyczepili sie na dobre. Uzycie paru ostrzejszych slow rowniez nie przynioslo efektu. Jezdzili za mna i costam od siebie mowili. Skonczylo sie na tym, ze poszedlem na inne lodowisko.
Do czego zmierzam?
Nie, nie chce zapytac czy dobrze zrobilem, czy powinienem ich zlac czy zrobic co innego :)
Przez pewien czas wogole nie moglem zrozumiec czy to zart jakis czy co, bo to zeby ktos mnie zaczepil zdarza sie raz na ruski rok, a jezeli to na pewno nie dzieci. Nawet ich zapytalem co musze zrobic zeby sie odemnie odczepili, ale nie byli sklonni udzielic mi odpowiedzi.
Chce natomiast dowiedziec sie od Was, drodzy Vortalowicze, co wy byscie zrobili, kiedy przyczepi sie dziecko, ktore pierwszy raz widzicie na oczy (uprzedze zarty, nie moje :) ) i nie idzie mu wytlumaczyc zeby sobie poszlo. Co Wy poradzicie?

/Edyta/ Pare literowek itp.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
gorzej by było gdybyś zobaczył takie dziecko pierwszy raz na oczy, a ono do Ciebie "Tato"... :)
  • 0

budo_baster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
ja bym zrobil to co te orly na reklamie piwa - buuu !!
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni

ja bym zrobil to co te orly na reklamie piwa - buuu !!

Probowalem :)
Niestety nie przydzwonili glowami w lod tylko uciekli, ale zaraz wrocili. :wink:

No panowie, ja sie powaznie pytam.
Jeszcze tu Adam wpadnie i zrobi masakre, a ja nie chce go denerwowac w swieta tylko pragne rady od was :)
  • 0

budo_baster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
tak serio to ile taki 13latek moze wazyc? 40? 50kg?
wzialbym w jedna lape, podniosl do gory, opowiedzial bajke o wezu (sss...sss...sss... spi....laj) i powinno wystarczyc
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
jeśli nie chcesz wdawać się w przemoc wobec nieletnich to masz przesrane

ewentualnie przybież lubieżny wyraz twarzy, powiedz, że jesteś księdzem lub psychiatrą i lubisz takich ładnych chłopców :)
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
Ja bym chyba zajebał. Jeśli są wystarczająco duzi żeby kogoś straszyć kumplami, to są też wystarczająco duzi, żeby zebrać wpierdol.

Inna sprawa, że ja ostatnio jakiś agresywny jestem :roll:

A jeszcze inna sprawa była taka, że to mogła być "podpucha" : starsi wysyłają szczyli, żeby zobaczyć czy są wystarczająco odważni, a sami czekają w "odwodzie". Jeśli byś pobił gówniarzy mogliby podlecieć do ciebie "starsi bracia" w ramach "pomocy" , bo "Taki duży i mlodszych bije" ;)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni

Ja bym chyba zajebał. Jeśli są wystarczająco duzi żeby kogoś straszyć kumplami, to są też wystarczająco duzi, żeby zebrać wpierdol.

Przez moment o tym pomyslalem, ale nie chcialem ich prac, bo co bede dzieci bil. No ale...

jeśli nie chcesz wdawać się w przemoc wobec nieletnich to masz przesrane

I ni cholery nadal nie widze rozwiazania.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni

ewentualnie przybież lubieżny wyraz twarzy, powiedz, że jesteś księdzem lub psychiatrą i lubisz takich ładnych chłopców :)

i spytaj sie czy nie przyszli by porozmawiać o łyżwach do ciebie do domu, to sobie zdjęcia porobicie itd :wink: heheh ciekawe co by zrobili
pzdr
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
Powinineś im przyje*** łyżwami :D .

Jak byłem młody to jakoś ja i moi kumple nie startowalismy do nieznajomych ludzików , coś się musiało zmienic przez kilka lat :-) .
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
Zawsze można się zapytać czy mamusia/tatuś wie co dzieciak robi a jak odszczekują, że mamusia/tatuś ma to gdzieś to postraszyć, że trzeba na izbę dziecka zaprowadzić albo na policję czy coś.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni

Zawsze można się zapytać czy mamusia/tatuś wie co dzieciak robi a jak odszczekują, że mamusia/tatuś ma to gdzieś to postraszyć, że trzeba na izbę dziecka zaprowadzić albo na policję czy coś.

Nie no, na to wpadlem, ale ja nie jestem mocny w pyskowkach, wiec by mnie przegadali :wink:
A ganiac ich nie mialem zamiaru.
Ciezko w sumie dzieciaka usadzic. Slowo nie dochodzi a prac 13 latka za glupoty?
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
Witam, są ludzie przyjaźnie nastawieni, którzy swoją postawą i zachowaniem pokazują to nastawienie. Możliwe, że jesteś taką osobą, dzieciaki to zauważyły i postanowily Ci dokuczyć. Trzeba było wziąć je za bety i zapytać ludzi czy wiedzą czyje to dzieci, podejrzewam, że narobił byś im wstydu i by odpuściły na dobre. Pozdrawiam
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
Nom, wyglad - polowa sukcesu :) . Tez jestem przyjaznie nastawiony do wiekszosci ludzi ale po reakcjach niektorych i czasem jak widze swoje odbicie w jakiejs szybie to za cholere tego po mnie nie widac :) . Aby to podeprzec faktami, powiem iz ostanio drechy zaczepily mnie jak mialem jakies 13 lat. Teraz spokoj. :twisted:
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni

ewentualnie przybież lubieżny wyraz twarzy, powiedz, że jesteś księdzem lub psychiatrą i lubisz takich ładnych chłopców :)


zebys sie nie zdziwil. koledze z pracy tacy gowniarze zaproponowali ze mu zrobia loda przestraszony

pozdrawiam
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
kolega się zgodził?
  • 0

budo_baster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni

Nom, wyglad - polowa sukcesu :) . Tez jestem przyjaznie nastawiony do wiekszosci ludzi ale po reakcjach niektorych i czasem jak widze swoje odbicie w jakiejs szybie to za cholere tego po mnie nie widac :) . Aby to podeprzec faktami, powiem iz ostanio drechy zaczepily mnie jak mialem jakies 13 lat. Teraz spokoj. :twisted:

skad ja to znam? za to na laski dobrze dziala jak facet wyglada ze strach sie odezwac a potem sie okazyje ze taki milutki :)
  • 0

budo_sephirot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
lepiej uwazac na takich szczyli bo przeważnie są oni wysyłani przez starszych kolegów którzy szukają celu.Napierdzielisz takiemu leszczowi i zaraz wychodzi 10 osobowa ekipa i to samo robi z tobą tylko bardzie j drastycznie a przy okazji zabireają ci np. łyżwy,komórke itp.
Mój znajomy miał wlaśnie taką sytuacje wypadło mu dwóch 16 latków i prowokowali go jak jeden podszedł i go odepchną dostał szczała od niego i sie poskładał chwile potem kumpel spierdalał już przed ok. 12 dresami :?
Myśle że dobrze zrobiłeś i gnorując szczyli :wink:
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni
miałem podobną sytuacje.... ide sobie ulicą i nagle obok mnie spada śnieżka, niebyło wątpliwości że wycelowana wemnie. Odwracam sie z żądzom mordu na twarzy i staje jak wryty... po drugiej stronie ulicy zęby szczerzy do mnie 4 gnojków około 10lat. Robie 2 kroki w ich strone a tu... każdy biegnie gdzie indziej... no i co miałem jakieś dzieciaki ganiać? Olałęm ich... przedzedłem kilka kroków łup druga śnieżka.... Olałem ich bo co miałem zrobić. Bić dzieci?? straszyć że poskarże mamusi?? najpierw musiał bym ich złapać.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Mlodzi gniewni

Witam, są ludzie przyjaźnie nastawieni, którzy swoją postawą i zachowaniem pokazują to nastawienie. Możliwe, że jesteś taką osobą, dzieciaki to zauważyły i postanowily Ci dokuczyć. Trzeba było wziąć je za bety i zapytać ludzi czy wiedzą czyje to dzieci, podejrzewam, że narobił byś im wstydu i by odpuściły na dobre. Pozdrawiam

Nosz kurde, co mam zrobic ze tak wygladam no :)
Jak wychodze na mate to tez niektorzy maja watpliwosci czy z niej zejde o wlasnych silach. Cale szczescie ze jak schodze to miny troche rzedna :wink:

lepiej uwazac na takich szczyli bo przeważnie są oni wysyłani przez starszych kolegów którzy szukają celu.Napierdzielisz takiemu leszczowi i zaraz wychodzi 10 osobowa ekipa i to samo robi z tobą tylko bardzie j drastycznie a przy okazji zabireają ci np. łyżwy,komórke itp.
Mój znajomy miał wlaśnie taką sytuacje wypadło mu dwóch 16 latków i prowokowali go jak jeden podszedł i go odepchną dostał szczała od niego i sie poskładał chwile potem kumpel spierdalał już przed ok. 12 dresami :?
Myśle że dobrze zrobiłeś i gnorując szczyli :wink:

Wiem, ze dobrze ze ich olalem, ale to nie bylo przyjemne kiedy smigalem sobie a oni za mna cos pyskujac. Chcialem pojezdzic, ale nie w takiej atmosferze. No i dlatego szukam wyjscia takiego, zebym mogl poslizgac sie w spokoju ale nie musial bic dzieci.
W sumie kolegami sie nie przejmuje, sam sie swoimi nigdy nie zaslaniam. A pozatym nie wiem po co komu lyzwy numer 50, bo w Warszawie tylko jedne takie znalazlem, bo nie szly :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024