Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Kontur, czy ty także sypiasz i kąpiesz się z batonem? Może nadałeś mu już imię :) Damskie czy męskie? :)

Jet lubię Cię stary :D



:) Obu was lubie chodzmy na piwko


nie za mlody jestes :roll:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
nie zawsze wiek odzwierciedla dojżałość.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Ja tam z Batoniarzem mogę się napić.
Też w jego wieku piłem ze starszymi.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
no to jak nie dojrzalosc to fakt ,ze mu nawet nie sprzedadza...nie mowiac juz o tym jak alkohol wplywa na jego organizm! a po za tym to ja nie wiem czy objawa dojrzalosci jest picie piwa!?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
kurde zgadzam sie z mastajla w 100% lepiej sobie wycisnij troche soku z pomaranczy czy innego owocu na zdrowie ci wyjdzie :)
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

kurde zgadzam sie z mastajla w 100% lepiej sobie wycisnij troche soku z pomaranczy czy innego owocu na zdrowie ci wyjdzie :)


dziekuje za popracie:)
a na dodatek jesli chlopak cos trenuje to tym bardziej pic nie powinien!
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
:) nie pije i nie pale juz od roku bo biore suplementy i trenuje a nie ciagnie mnie do picia. :) zreszta co to jest jedno piwko se wypic nie padne od tego

:) Kontur zapraszam cie na mrozonego batona z keczupem
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

:) nie pije i nie pale juz od roku bo biore suplementy i trenuje a nie ciagnie mnie do picia. :) zreszta co to jest jedno piwko se wypic nie padne od tego

:) Kontur zapraszam cie na mrozonego batona z keczupem



a tak niesmialo zapytam...nie to,ze sie czepiam...ale nie jestes za mlody na suplementy?
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
:) nie szkodzi.Sluchaj ja zanim wzialem jakis suplement czytalem o nim pelno opisow co gdzie i jak i naet doradzam starszym kumplom jak pisza na gg co i jak maja brac : :) niby za mlody jestem ale trenuje dwa lata juz
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

no to jak nie dojrzalosc to fakt ,ze mu nawet nie sprzedadza...nie mowiac juz o tym jak alkohol wplywa na jego organizm! a po za tym to ja nie wiem czy objawa dojrzalosci jest picie piwa!?


:) picia piwa nie jest objawem dojrzalosci niestety duzo mlodziezy tak mysli.a poza tym wiesz jak jest w Polsce.Kazdemu piwo sprzedadza :)

:) Mastajla,kontur i wszyscy zapraszam na mrozonego batona z keczupem
  • 0

budo_pirosomack
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!


Powiem tak ...


Ty weż ty se lepiej jakąs dupe znajdz co? albo zajmij sie jakas MA ewentualnie idz z kumplami na wino zamiast tu teoretyzować. To nie jest lekcja jezyka polskiego zebys tu wypracowania pisał. :wink:


Przywykłem do szczeniackich ataków na moją osobę, ale ty nasówasz mi skojarzenie z pewną niedouczoną, pyskatą, głupią, różową, zarozumiałą i wkurzającą mnie blondynką (nie sugeruje że wszystkie różowe blondynki są takie, ale tak szczerze to mnie bardziej w stronę tych ciemno ubranych ciągnie :wink: ) często sugerującą mi mycie i ścięcie włosów ... Dla niepwenych dodam że nie jestem metalem, ale spodni w kroku też nie noszę co jej sie chyba nie podba.
Sformułowania typu "znajdz sobie dupe" zawsze mnie irytowały, utwierdzasz mnie tak w negatywnej opini na swój temat. Moje posty często irytują ludzi, ale nie wnikam jakie kompleksy z lat szkolnych wynoszą.
Po tekstach o winie sugeruję Ci terapię leczniczą - idz, oprzyj łeb o kant futryny i przytrzaśnij go sobie dzwiami - o wyniku terapii możesz napisać na forum.


Teraz żeby było jasno (po poprzednich postach) wyjaśnie moje nastawienie do problemu poruszonego w wątku, chodzi oczywiście o menela ze strzykawką, nie zaso kebab który o ile sobie przypominam jest czymś smacznym :wink:

Wiele zależy od sytuacji. Tu nie chodzi o kwote 5 zł - 5 zł to niewielka kwota. Pamiętać jednak należy że jeżeli ćpun jest agresywny, to może mimo kasy nas dzgnąć. Uważam żę najlepiej jest poprostu uciekać, lub też rzucić mu to czego chce, a w czasie gdy sie po to schyla uciec - mniejsza szansa że nas dogoni.
Danie mu kasy, i stanie obok to czysta głupota - on jest nieobliczalny, i mimo kasy może mu sie w głowie pojawić pomysł "ukarania" nas ...
Teraz po jakimś czasie od tamtych postów zmienił mi sie nieco stosunek do bicia kogoś takiego. Można się łatwo przypadkowo nadziać na igłę. Jeżeli ktoś postanowi otłuc kogoś takiego, to najlepiej rzucić mu kase na ziemie (nie wiem dlaczego dawanie takiemu człowiekowi czegoś do ręki do mnie nie przemawia), a gdy sie schyli zatakować.

To tyle o typach ze strzykawkami - tu ryzyko jest dość duże, to jedyny dopuszczalny przypadek dawania kasy poza sytuacją gdy albo jesteśmy z dziewczyną, kimś pod opieką, lub też nie jesteśmy w stanie uciec. Wtedy nie warto ryzkować (choć też dać kase i brać nogi za pas) bo albo nie chodzi tu tylko o nas, albo nasze działania są z góry skazane na niepowodzenie.

Co innego gdy mówimy o menelach/dresach/dresiątkach, w momęcie gdy nie ryzykujemy chorobami albo tym że np. zgwałcą naszą dziewczynę. Takie istoty należy obić albo im uciec. Nie można być uległym.

Reasumując, uważam czasami trzeba tą kasę rzucić, bo to nie są jakieś gigantyczne kwoty, ale nie można być też uległym i rzucać jej wszędzie gdzie popadnie, nie ulegać, jednak czasami gdy ryzyko jest zbyt duże trzeba się wycofać.

Co do tych panów co ćwiczą coś tam i niechcą sie bić.
Nie rozumiem tego. Znajomy, który bodajrze na Kick Boxing chodzi stwierdził że "dla kogoś kto umie walczyć przeciętny typ z ulicy nie jest wyzwaniem, i jego pokonanie niczego nie udowadnia". Z tego co rozumiem wyzwaniem jest tylko mistrz tylko silniejszy. Oka, rozumiem popieram nie szukanie zwady.
Ale żeby umiejąc się bić, być szmacianą lalką która ciągle ucieka ? To tak jak umieć gotować, i w kuchni pełnej żywności i przyżądów do gotowania (czepialstwo pewnych typów do pojedyńczych słów sprawia że lubię wszystko wyjaśnić) umrzeć z głodu.
Trzeba naprawde chcieć dawać sie pomiatać, albo nie czuć odpowiedzialności społecznej.
Jeżeli silni się wycofują to co mają powiedzieć słabsi nie mający wyboru ?
Rozumiem że można ćwiczyćdla siebie, ale żeby mając rower chodzić piechotą ? (Nie mówcie prosze o tym że chodzenie piechotą jest zdrowsze, bo to tylko analogia obrazująca niewykorzystywanie umiejętności którą się posiada)

Kontur, czy ty także sypiasz i kąpiesz się z batonem? Może nadałeś mu już imię :) Damskie czy męskie? :)

Jet lubię Cię stary :D



:) Obu was lubie chodzmy na piwko


nie za mlody jestes :roll:


no to jak nie dojrzalosc to fakt ,ze mu nawet nie sprzedadza...nie mowiac juz o tym jak alkohol wplywa na jego organizm! a po za tym to ja nie wiem czy objawa dojrzalosci jest picie piwa!?


Hehe ...
Co do tego że niesprzedadzą, to pewnego razu wszedłem do sklepu podobnie jak 5 innych wyraźnie niepełnoletnich typów, kupiłem piwo (podobnie jak oni) i wyszedłem z niego nie zapytany o dowód.
Odrazu wyjaśnię że nie jestem jakimś fanem alkocholu, zawsze gdy towarzystwo (nie zadaję się z menelami tylko co może dla niektórych jest przerażające normalną młodzieża) pije, ja piję najmniej, nigdy nie wypiłem więcej niż 1.5 piwa, nie byłem też wstawiony, co najwyżej rozweselony, a po alkochol mimo że mi smakuje sięgam bardzo żadko, nie uznaję picia alkocholu dla efektu (piję jedynie dla smaku) po jego spożyciu, podobnie jak nie uznajępicia alkocholu w większych ilościach.
Co do wpływu na organizm - oczywiście że zdaję sobie z tego sprawę, gdyby tego wpływu nie było (podobnie jak właściwości otumaniających) piłbym piwo normalnie jak sok.

Co do alkocholu i współczynnika dojrzałości. Szpanowanie piciem alkocholu to coś poprostu żałosnego, podobnie jak czerpanie przyjemności z zadym i rozkmin w złym sensie. Raz widziałem jak dresiarze dla zabawy rzucili w nocy koło na ulicę i jak wbił sie na nie samochód. Takimi pustymi śmieciami można zamiatać bruk.

Czasami można wypić, jednak nie za często, alkochol szkodzi, a fakt że obniża potencje przemawia do mnie już w tak młodym wieku :wink:

Co do "suplementów" jakoś nie za bardzo mi się takowe środki kojarzą, a co do znajomości skutków - długo używano azbest, a nie wiedziano jakie szkodliwe ma właściwości.

Pozdrawiam, Rosomak

PS: Takiego posta to ja jeszcze nie wywaliłem :-)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Pirosomack - pół postu nie na temat a druga połowa to teoretyzowanie na sucho. Zabierz się za trenowanie, a nie pisanie referatów na budo :wink:
  • 0

budo_red dragon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Widział ktoś "13 wojownika"? Na pewno widzieliście. Scena walki wodza wikingów, który miał miecz z kobitką z zatrutym szpikulcem daje do myślenia.
  • 0

budo_markus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Po pierwsze to szacunek dla wolnomyślicieli takich jak Pirosomack, Kontur 17, famas i inni.

Niektórzy na tym forum sugerują, że jestem szalony czy że pierdolę bez sensu. Przypominam jednak teoretykom, że jako jeden z nielicznych przetrwałem starcie z zarażonym ćpunem.
Co do obaw co do zarażenia się to wiem o tym więcej niż wy wszyscy na raz. Badałem się i jestem zdrowy {miałem słabość do niepewnych panienek - LUDZIE NIGDY K.... NIGDY TEGO NIE PRUBUJCIE- nie warto}. Nieświadomym wyjaśnię co czuje człowiek, który czeka na wynik. Na dzień przed ogłoszeniem wyroku nie wolno nic jeść bo organizm i tak by to zwrócił {stres powoduje skurcze żołądka}. Człowiek w takiej sytuacji zazdrości mordercom w Teksasie bo oni kiedy usłyszą swój wyrok przynajmniej umrą szybko. Od kiedy usłyszałem, że będę żył rzeczywiście chyba zaszły w moim mózgu jakieś zmiany bo znacznie obniżył mi się próg strachu. Mam gdzieś takie problemy jak ryzyko pobicia mnie czy nie zdanie egzaminu. Najgorsze w oczekiwaniu na wyrok było to, że wiedziałem, że zaryzykowałem zdrowie przez głupotę. A konkretnie przez rządzę {nie jestem zbyt piękny i mam problemy z podrywaniem normalnych dziewczyn}. Gdybym dostał strzykawką albo nożem to miałbym przynajmniej poczucie godności wynikające z faktu, że zaryzykowałem zdrowie w słusznej sprawie. Po za tym moja godność w młodości była za długo deptana przez rozmaite skurwysyństwo abym teraz mógł na to pozwalać albo patrzeć na krzywdę innych.

Co do osób które się ze mną nie zgadzają to rozumiem was. Wy chcecie żyć mieć rodziny, zdrowie itd. {nie dotyczy osób trenujących, które są za uleganiem normalnym dresom - takim bez HIV czy broni palnej}. Ja chcę mieć przede wszystkim godność i jestem gotów za nią zginąć {za swoją albo cudzą}. Więc jak ktoś nie jest gotów na okropną śmierć to lepiej niech słucha rad pacyfistów a walkę ze skurwysyństwem niech zostawi innym.

P.S. nie zamierzam zostać punisherem.
:wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

P.S. nie zamierzam zostać punisherem. :wink:


a szkoda...nawet na mim osiedlu by sie ktos taki przydal tylko kazdemu zalezy na zyciu i nici z tego :)


co do godnosci ludzkiej uwazam rowniez, ze jest najwazniejsza...kiedy tracimy kase, przyjacol to zostaje nam tylko ona i jedynie od nas zalezy co z nia zrobimy :) jednak uwazam, ze jesli napadnie na 2 dresow z kosa to jednak ambicje nalezy sobie wsadzic do kieszeni i albo dac im to czego chca albo spierdalac jak najszybciej :)
  • 0

budo_bszi
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Ćpunów nie należy bać się zbyt mocno. Większości na niczym już niezależy, więc sponiewieranie takowego indywiduum może nie dać zamierzonego rezultatu.
Zapraszam do pierwszej lepszej kliniki wirusologicznej - takiej od żółtaczki zakażnej i AIDS. Znajdziecie tam wiszący na scianie plakat informujący o stopniach zagrożenia w zetknięciu się z substancją czynną biologicznie, zawierającą wirusy lub bakterie zakażne. Otóż w wypadku stopnia zagrożenia drugiego i pierwszego (lub trzeciego, już nie pamietam:)), służba zdrowia jest zobowiązana podać wam substancję likwidującą wszelkie tego typu syfy w organiżmie. Oczywiście, musi być ów specyfik podany w ciągu 24 godzin. Skutecznośc na poziomie 90%.

Co do dwóch złotych. Dla wielu osób to liczące się pieniądze. Za to ma się np śniadanie. Być może w waszym otoczeniu wszyscy są bogaci, opaleni i szczęśliwi jak w filmach z Hollywood, ja jednak znam osoby, które jeżdżą tramwajami bez biletu, bo koszt kilku przejazdów w ciągu dnia oznacza brak obiadu i kolacji.

Pzdr.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
cpunow naezy sie wlasnie bac dlatego, ze im na niczym nie zalezy...z sluzba zdrowia roznie u nas bywa i mozna dostac szczepionke albo nie...ostatnio modne jest wsrod pielegniarek podawanie podrobek, a z oryginalnych czerpia prywatne korzysci :)
a sponiewieranie cpuna jest wielkm ryzykiem bo jak wyciagnie jakas strzykawke to mamy lekko przejebane
pozdro 600 :)
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Nie wiem ile wydajecie rocznie na treningi i na ten cały osprzęt, ale czy nie taniej wyjdzie w krytycznej sytuacji rzucic ćpunowi 2 zeta? :)
  • 0

budo_adwokat
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Zwykle nie chodzi o różnicę między ceną treningów czy broni a ewentualną stratą ale o poczucie własnej wartości i parę innych rzeczy. :?
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Ciekawą kwestie poruszyliście w tym temacie. Tylko czy jesteście pewni, że zdołacie odróżnić kogoś zdrowego od kogoś zarażonego jakimś syfem ? Wiele osób chodzących po ulicy nawet nie wie o w sobie nosi... Żeby się zarazić nie musicie wcale stoczyć krwawego boju... Wystarczy, że złapiecie się skaleczoną ręką w tramwaju czegoś czego wcześniej złapał sie jakiś gruźlik, ćpun itd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024