Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Zwykle nie chodzi o różnicę między ceną treningów czy broni a ewentualną stratą ale o poczucie własnej wartości i parę innych rzeczy. :?

Aha, czyli ćpunowi bez walki 2zł nie dasz, ale na ZUS 700zł już tak :-)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Ciekawą kwestie poruszyliście w tym temacie. Tylko czy jesteście pewni, że zdołacie odróżnić kogoś zdrowego od kogoś zarażonego jakimś syfem ? Wiele osób chodzących po ulicy nawet nie wie o w sobie nosi... Żeby się zarazić nie musicie wcale stoczyć krwawego boju... Wystarczy, że złapiecie się skaleczoną ręką w tramwaju czegoś czego wcześniej złapał sie jakiś gruźlik, ćpun itd.

nie no przez sam dotyk niczym sie nie zarazisz musisz miec kotakt z wrwia , albo jakas wydzielina zarazonego...nie pamietam jak to dokladnie bylo :)
  • 0

budo_gotfcf
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WarszawA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Witam! Ćpun jest najobrzydliwszą z wszelkich możliwych atrakcji, dostepnych praktycznie wszedzie - jest to po prostu plaga.
Owe pomioty, lubią chodzić grupą, przemieszczać się zazwyczaj "nocnymi", uzbrojeni w przeklęte igły etc.
Mieszkając w Warszawie od ok 10 lat, raz zdazyło mi sie spotkać trzech heleniaży w autobusie. Wysiadłem na swoim przystanku a oni za mną. Jeden z nich wyciągnął strzykawke i zaczą sie do mnie zblizać. Nigdy nie zdażyło mi się znęcać nad leżącym, a chłopaczek od igły, zarobił frontalnym w rympał. Dwa razy.
Oczywiście "towarzysze", leżacego już helupa, nie kwapili się do pomocy. Wycieli długą jak dwa MESSERSMIT'Y.
Wstąpiłem na stacje po jakieś pierdoły, a na podjezdzie stoi Octavia...
Oskarżony o podbicie i nie wezwanie karetki!!!!! dostałem "z łaski" dozór policyjny. Oczywiście nieomieszkano zaznaczyć na wadze, że trenuje Kravke, Sambo i Muay Thay.
Polska sprawiedliwość! heh. Nie muszę chyba dodawać, że prokurator nie stronił od porównań sportu, jakim dla mnie jest walka, od "bandyckiego kunsztu".
I czy ktokolwiek może teraz jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie??? Pozdrawiam!
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Ciekawą kwestie poruszyliście w tym temacie. Tylko czy jesteście pewni, że zdołacie odróżnić kogoś zdrowego od kogoś zarażonego jakimś syfem ? Wiele osób chodzących po ulicy nawet nie wie o w sobie nosi... Żeby się zarazić nie musicie wcale stoczyć krwawego boju... Wystarczy, że złapiecie się skaleczoną ręką w tramwaju czegoś czego wcześniej złapał sie jakiś gruźlik, ćpun itd.

nie no przez sam dotyk niczym sie nie zarazisz musisz miec kotakt z wrwia , albo jakas wydzielina zarazonego...nie pamietam jak to dokladnie bylo :)


Wystarczy jakieś skaleczenie na twojej dłoni.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Ciekawą kwestie poruszyliście w tym temacie. Tylko czy jesteście pewni, że zdołacie odróżnić kogoś zdrowego od kogoś zarażonego jakimś syfem ? Wiele osób chodzących po ulicy nawet nie wie o w sobie nosi... Żeby się zarazić nie musicie wcale stoczyć krwawego boju... Wystarczy, że złapiecie się skaleczoną ręką w tramwaju czegoś czego wcześniej złapał sie jakiś gruźlik, ćpun itd.

nie no przez sam dotyk niczym sie nie zarazisz musisz miec kotakt z wrwia , albo jakas wydzielina zarazonego...nie pamietam jak to dokladnie bylo :)


Wystarczy jakieś skaleczenie na twojej dłoni.

no ok mam naciecie na dloni i dotkne zarazonego cpuna to nie zaraze sie bo nie mialem kontaktu z jego zadna wydzielina, krwia itp. jak dotkniesz ubrania to od tego sie nie zarazisz...
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Witam! Ćpun jest najobrzydliwszą z wszelkich możliwych atrakcji, dostepnych praktycznie wszedzie - jest to po prostu plaga.
Owe pomioty, lubią chodzić grupą, przemieszczać się zazwyczaj "nocnymi", uzbrojeni w przeklęte igły etc.
Mieszkając w Warszawie od ok 10 lat, raz zdazyło mi sie spotkać trzech heleniaży w autobusie. Wysiadłem na swoim przystanku a oni za mną. Jeden z nich wyciągnął strzykawke i zaczą sie do mnie zblizać. Nigdy nie zdażyło mi się znęcać nad leżącym, a chłopaczek od igły, zarobił frontalnym w rympał. Dwa razy.
Oczywiście "towarzysze", leżacego już helupa, nie kwapili się do pomocy. Wycieli długą jak dwa MESSERSMIT'Y.
Wstąpiłem na stacje po jakieś pierdoły, a na podjezdzie stoi Octavia...
Oskarżony o podbicie i nie wezwanie karetki!!!!! dostałem "z łaski" dozór policyjny. Oczywiście nieomieszkano zaznaczyć na wadze, że trenuje Kravke, Sambo i Muay Thay.
Polska sprawiedliwość! heh. Nie muszę chyba dodawać, że prokurator nie stronił od porównań sportu, jakim dla mnie jest walka, od "bandyckiego kunsztu".
I czy ktokolwiek może teraz jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie??? Pozdrawiam!


ja jak zobacze kogos ze strzykawka to nie bede zgrywal herosa tylko bede spierdalal, a jak nie bedzie juz gdzie to cegla do lapy i zucam w glowe jak bedzie okazja byle by sie z ta igla nie zblizyl...nawet jak bedzie zdychal to zadnej karetki nie wzywam bo jak nie patrzec to smierc ulzy mu tylko w cierpieniach braku towaru, a zmiejsca"zbrodni" to sie spierdala jak najdalej a nie idzie na stacje po jakies bzety bo to normalka , ze jak kogos sklepiesz to nawet jak byl agresorem to zawola policje tak zeby poprostu dac Ci jakakolwiek nauczke i z zemsty :)
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Zapoznajcie się z Art. 164 kk
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
jak mozesz to wez go tu zapodaj bo nie mam dojscia to czegos takiego :)
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Ahh,, ta moc google ;)

Art. 164 KK - za nie udzielenie pomocy w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia - do odpowiedzialności będzie pociągnięty każdy obywatel.


  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
ah no len ze mnie ;)
a z ta odpowiedzialnoscia to normalka i dlatego sie ucieka z tamtad jak najszybciej bo wiadomo, ze za agresora zazwyczaj jest uznawany ten co jest z tarcza :)
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
I tu się kolego mylisz. Jak zwiejesz i zobaczy to ktos lub zostanie to nagrane to bez względu na twój udział masz ciepło ;)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Dlatego uciekasz tak żeby cię nikt nie widział :P I najlepiej dwie ulice dalej zacząć iść normalnym krokiem w kierunku domu, uciekającego zawsze łatwiej rozpoznać niż idącego spokojnie chłopaka... :)
A karetke można dla spokoju sumienia wezwać... z budki telefonicznej na drugim końcu miasta :twisted:
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

A karetke można dla spokoju sumienia wezwać... z budki telefonicznej na drugim końcu miasta

na pogotowiu zapisują dokładny czas zgłoszenia, na TP jest dokładny rejestr połączeń, a większość budek telefonicznych jest pewno objęta monitoringiem, więc telefon ogólnie to jest kiepska metoda wzywania karetki :P
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Kontur 17 kiedys pisal, ze dobrze jest sie wbic w altobus bo policja nawet psow uzywa do lapania takich "uciekinierow"...a jesli uciekniemy to nawet jak sa swiadkowie to czesto i tak "nikt nic nie widzial" poza tym jak nie znaja Twoich danych to swiadek moze podac jedynie rysopis ktory na chuj sie zda jak bedziesz siedzial w domku w innych ciuszkach bo twarzy to nie opisuja tak dokladnie i malo kto sie jej przyglada uwaznie wiec sa male szanse zeby CIe zwinol gdzies jakis patrol :)
  • 0

budo_markus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Piszę do tych którym się wydaje, że mogą się zarazić od dotknięcia.
To bzdet. :!:
Do zarażenia jest potrzebne aby krew zarażonego dostała się do krwi zdrowego. Na przykład w strzykawce czy na nożu. Więc dotknięcie nawet zadrapaną ręką ćpuna nie jest groźne. Mogło by do tego dojść gdyby ktoś np. uderzył skaleczoną pięścią w nos a następnie gdyby ten nos eksplodował krwią, która dostała by się do skaleczonego miejsca. Kontakt zarażonej krwi ze zdrową nie uszkodzoną skórą nie jest niebezpieczny.
Co do ugryzień przez zarażonego to nie jestem pewien. Ale zadrapania raczej nie są niebezpieczne {przynajmniej co do HIV bo wolałbym nie sprawdzać co jeszcze może być pod pazurami podmiota}.
Wynika z tego, że największym zagrożeniem jest strzykawka.
Najlepszym sposobem obrony według mnie będą środki rażące na odległość po wyżej 1,5 metra tj. gaz i broń palna {oczywiście w sytuacji w której z bliżej nie określonych powodów zdecydujecie się na walkę}.
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

na pogotowiu zapisują dokładny czas zgłoszenia, na TP jest dokładny rejestr połączeń, a większość budek telefonicznych jest pewno objęta monitoringiem, więc telefon ogólnie to jest kiepska metoda wzywania karetki :P

Od kiedy to nagranie wideo tej jakości może posłużyć za dowód :?: Bo jak założysz kaptór i schylisz głowe to na takim nagraniu gó...o widać :twisted: Zresztą napisałem "Dla spokoju sumienia" czyli tylko w tedy gdy naprawde chcesz wezwaćź tą karetke, a nie za każdym razem jak komuś przywalisz, nie?
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
Gdyby takie nagranie z kamery przemysłowej, było nic nie warte, to by nikt w monitoring się nie bawił, a kaptur to nie jest czapka niewidka, tak samo nie myśl, że jak założysz kaszkiet z daszkiem to od razu jesteś tajny agent.
  • 0

budo_guliwer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
powiem Wam tak co do Hiv-a , to dobrym zalozeniem jest takie zalozneie ktore traktuje kazdego potencjlnego agresora za nosiciela czy Hiv czy WZW typu C ( na zapalenie watroby umiera wiecej ludzi w Polsce niz na HIv) Jednak podobno co dziennie w Polsce 2 osoby dowiaduja sie ze sa nosicielami wirusa Hiv ( i nie sa to Ci narkomani) wiec tym bardziej zasada, ze kazdy napastnik jest zakazony jest bardzo na miejscu. Co do zakazenia Hiv to potrzeba bodajze 0,02 ml/mm3 (nie pamietam czy takie jednostki miary a nie chce mi sie szukac notatek ale bodajrze takie) aby zarazic sie Hiv natomiast wzw typu C 0,0002 ml/mm3. Proporcje latwe to sa nasze glowne choroby jednak jest wiele innych bardzo groznych. Tak wiec jak najmniejszy kontakt z cialem, co nie wspomne wydzielina, czy krwia osoby ktora nas atakuje. Co do tego ze kontakt krwi ze skora jest nie grozny to wystarczy ze np bedziesz mial jakas ranke na rekach czy to przy paznokciach czy skaleczysz sie i nie bedziesz pamietal i masz zonka. "Plus i minus to jedyne co widze ;) ". Natomiast co sie tyczy kamer i dowodow. TO prosta sprawa kamery ktore nie maja CE material z nich nie moze byc dowodem. Ale teraz obecnie wszystkie musze u nas miec jednak ile jest takich co ichnie maja. Kolejny bodajze problem byl ze osoba zasloni twarz i jak ja poznac. Od tego sa poterzne dzialy nauki np Kryminalistyka czy Kryminologia czy techniki śledcze w celu wlasnie zbierania dowodow i typowania napastnikow. Nie wiem czy wiecie ale byl przypadek ze gosc kogos napadl czy pobil nie pamietam dokladnie i ofiara napadu zapamietala jedna rzecz bardzo wazna oprocz ogolnej sylwetki itd sposob chodzenia sprawcy. I po tym dotarli do goscia gdyz okazalo sie ze mial cos z noga. Fakt to dluga sprawa ale typuje sie napastnikow. A wrociwszy do kamer to bardzo pomagaja poniewaz widac np ktore miejsca przestepca dotykal gdzie moga byc potencjalne slady, cechy charakterystyczne np tatuaze, kontuzje , sposob chodzenia mowienia itd .
  • 0

budo_bszi
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!
gotfcf, a po kiego żeś psowatym nadawał co trenujesz? :roll:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić jak spotka się sku***a który może mieć AIDS?!

Natomiast co sie tyczy kamer i dowodow. TO prosta sprawa kamery ktore nie maja CE material z nich nie moze byc dowodem. Ale teraz obecnie wszystkie musze u nas miec jednak ile jest takich co ichnie maja. Kolejny bodajze problem byl ze osoba zasloni twarz i jak ja poznac. Od tego sa poterzne dzialy nauki np Kryminalistyka czy Kryminologia czy techniki śledcze w celu wlasnie zbierania dowodow i typowania napastnikow. Nie wiem czy wiecie ale byl przypadek ze gosc kogos napadl czy pobil nie pamietam dokladnie i ofiara napadu zapamietala jedna rzecz bardzo wazna oprocz ogolnej sylwetki itd sposob chodzenia sprawcy. I po tym dotarli do goscia gdyz okazalo sie ze mial cos z noga. Fakt to dluga sprawa ale typuje sie napastnikow. A wrociwszy do kamer to bardzo pomagaja poniewaz widac np ktore miejsca przestepca dotykal gdzie moga byc potencjalne slady, cechy charakterystyczne np tatuaze, kontuzje , sposob chodzenia mowienia itd .


no wiesz Guli- takie dokładne sprawdzanie sladów ma miejsce naogół w przypadku zabójstwa, poważnej dziesiony czy brutalnego gwałtu.

Generalnie jak komuś po prostu wpierdolisz to policja aż tak się nie przejmuje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024