Skocz do zawartości


Zdjęcie

kurator???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_rifek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kurator???
Co grozi za pobicie w miejscu publicznym,(zamieszane osoby nieletnie)przy duzej ilosci swiadkow? Pobicie - okolo 10 vs 1 , groxby, zaczepki wszystko w jednym ???? Czy za to jest kurator ??osoba pobita bez sladow na ciele.
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
no to sie modl zeby nie mial zadnych sladow :roll:
  • 0

budo_rifek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
sorry za brak polskich znakow !!!
to ja bylem pobity i nie wiem co zrobic zeby kolesie sie odjebaa....
sklepali mnie raz przy swiadkach swiadkowie:
*kumpel z kamera na telefonie (dowod za moja niewinnosc)
*Kobiety 30-40lat
*kolezanki
no i pani ktora to zglosila na policje

Sprawy jeszcze nie zalozylem, bo nie wiem co zrobic, czekam na wsze rady.
Slyszalem ze mam dostac jeszcze raz bo ostatnio za slabo bylo. Policjant (komendant) zanotowal wszystko i mowil ze w kazdej chwili moge sprawe zalozyc. Nie mam sladow, obawiam sie ze jak sprawe zaloze to dostana oni mala kare i beda sie mscili (dostane jeszcze raz), wiec nie wiem co zrobic
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Nie czekaj aż ci znowu w*******ą tylko załóż sprawę.
  • 0

budo_krzyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Z doswiadczenia wiem ze beda mieli kuratora na pewno. Zglaszaj!!
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Zastanow sie, gdyby nie bali sie, ze zglosisz to na policje, to nie mieliby nawet powodu Cie zastraszac... Wniosek: wcale im nie jest wszystko jedno.
A jak beda mieli jedna sprawe i pobija Cie drugi raz w akcie zemsty, to za drugim razem maja duze szanse, ze wyrok juz bedzie ostrzejszy i narobia sobie powaznych problemow.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Przyczaj się pod chałupą jednego z tych frajerów w kominiarce i spuść mu wpierdol taki zeby miał z czymś przez jakiś czas problemy :twisted: . Jak sie boisz że sobie nie poradzisz to weź sobie jakąś zabawkę do pomocy :wink: , i nie chwal się do kumpli co zamierzasz robić. Na zajutrz następnego frajera :twisted: .

Półżartempółseri :)

Nie zaszkodzi zgłosić twoją sprawę na Policję, szczególnie jak już którys ma coś na sumieniu, wtedy jedziesz maxymalnie po tym któremu najwięcej grozi (np. ma juz zawiasy) :) . Jak cie bili w 10 i nic ci nie zrobili to są kurwa leszcze maxymalne :wink: Bym się chyba zapadł pod ziemie ze wstydu jakby ktoś mi wypomniał że z 10 qmplami pobiłem 1 kolesia :oops: 8)
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Zgłaszaj jak najszybciej. Nie ma co się zastanawiać. Nawet jak będą mieli leciutką karę, to przynajmniej nie będą bezkarni. To bardzo ważne ze względów prewencyjnych. A jak Cie postraszą to też to zgłoś. Nie wymiękaj i bądź na maksa konsekwentny. Nie daj się zastraszyć to oni wymiękną.
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Wszystko jeszcze zależy od okolicy w jakiej mieszkasz... są rejony w których za założenie sprawy można mieć dopiero przejebane. Jeśli mieszkasz w takiej właśnie okolicy to sie dobrze zastanow kto Cię później obroni, bo na 997 to nie licz.

Ja bym załatwiał na własną rękę, bo z policją to ciężka i niefajna przeprawa. Policji po prostu nie ufam. Tylko musisz pamiętać, że jeśli decydujesz się na odwet wtedy sam stajesz się przestępcą:|
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
skoro:

Slyszalem ze mam dostac jeszcze raz bo ostatnio za slabo bylo

to znaczy ze mozesz dostac.

skoro:

obawiam sie ze jak sprawe zaloze to dostana oni mala kare i beda sie mscili

to znaczy ze mozesz dostac.

w obu przypadkach mozesz oberwac.
roznica jest taka ze tylko w jednym z tych przypdadkow mozesz miec nadzieje ze zostana za to ukarani (chocby czesciowo);
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
ZGŁASZAJ
na ogół samo wezwanie na przesłuchanie wystarcza aby "twardzielom" puszczały zwieracze i zaczynały się tłumaczenia/przeprosiny

ponadto jeżęli cokowliek by Ci sie stało po zgłoszeniu sprawy - pierwszymi podejrzanymi będą oni
  • 0

budo_michał k.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
zglos. oprocz tego co napisali koledzy wczesniej pomysl tez co by bylo gdyby nikt nie zglaszal takich spraw...takie osoby czulyby sie juz wogole bezkarne. zglaszaj.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
kolegium za zaklucanie porzadku publicznego.Kurator albo i nie :roll:
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???

Wszystko jeszcze zależy od okolicy w jakiej mieszkasz... są rejony w których za założenie sprawy można mieć dopiero przejebane. Jeśli mieszkasz w takiej właśnie okolicy to sie dobrze zastanow kto Cię później obroni, bo na 997 to nie licz.

Ja bym załatwiał na własną rękę, bo z policją to ciężka i niefajna przeprawa. Policji po prostu nie ufam. Tylko musisz pamiętać, że jeśli decydujesz się na odwet wtedy sam stajesz się przestępcą:|

Chyba gorszej rady to nie ma.
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
hmmm niewiem co bym zrobił, ale raczej na pewno w tym przypadku bym tego nie zgłsił tylko sam sie odegrał, skoro w 10 osób Cie bili i nic Ci niejest ?!?!

PS.. moze ktos przedstawic kodeks karny ? chodzi mi o napady, pobicia, zastraszanie i PEDOFILIE - kiedy mozna zgłosic na policje ze ktos chce molestowac dziecko itp. (nie jestem pedofilem zeby nie było :evil: )

Pozdrawiam
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Odpowiadalem kiedys za pobicie (chociaz to bylo w obronie) i powiem ze na talerzu dostalem zeznania "ofiar" z ich adresami i danymi od policji.

Mi szczerze mowiac odechcialo sie juz zabaw w wszelkiego rodzaju bojki bo potem nie chce miec takichc krzywych akcji z sadami itp i nawalonego w papierach wiec moze i oni dojda do takiego wniosku.
Niestety prawda jest taka ze po czyms takim beda chcieli sie zemscic. Teraz tylko pytanie czy obchodzi ich to ze beda mieli nasmarowane w zyciorysie.

A tak wogole to w jakim wieku jestes Ty i w jakim oni?

Jesli dobrze pamietam to odpowiadałem z Art.157 KK - ale nie jestem pewny, musiałbym sprawdzić.[/i]
  • 0

budo_drops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:omów nie korzystam

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
w takiej sytuacji kiedy masz swiadkow zglosilbym, aczkolwiek jak niedawno moj kumpel miall taka sytuacje to bardzo mily pan policjant powiedzial ze lepiej samemu zalatwic taka sprawe !!! ZGROZA !!!!!!!!!!

wszysto zalezy od sytuacji w jakiej sie znalazles, czy tylko oni cie bili czy ty zadnego nie pobiles itp. na moich 3 kumpli napadlo 20 dresow dwoch kumpli szybko zalatwilo po najblizszym i uciekli trzeci dostal konkretny wpierdol, ocena policji: ci co sie wyrwali tez mogliby dostac wyrok za pobicice!!!!!!! a oni zycie ratowali swoje, ten co dostal pekniecie czaszki mial, oko uszkodzone, cala glowa w siniakach !!! rece opadaja...
  • 0

budo_vardi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Ja na Twoim miejscu bym sprawą zajął się osobiście, wkońcu od czego ma się kolegów. :P
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
hm pierwszym dokumentem ktorym powinienes dysponowac chcac zalozyc sprawe w takim przypadku jest chyba wynik obdukcji lekarskiej, ale skoro nie masz zadnych sladow... w sytuacji 10 vs 1 mozna chyba tylko sie skulic i starac chronic glowe, wiec rozumiem ze raczej troche sie z toba poprzepychali, dostales kilka plaskich i kopow na dupsko niz porzadny lomot.
tym nie mniej dysponujesz zapisem video tej sytuacji skoro twoj kolezka to rejestrowal, wiec problem wypierania sie winy przez typow masz z glowy, i czym predzej powienies podjac kroki zeby spotkac sie z tymi panami (dziecmi) w sadzie, bez wzgledu na to jak zryty jest polski wymiar sprawiedliwosci.
pozdro
  • 0

budo_sunwheel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: kurator???
Koniecznie zgłoś. Łamagi jedne ale nie może im ujść, ja raz dostałem od trzech tak po prostu w prezencie :twisted: Poszedł telefon i dokumenty. Zgłosiłem i wprawdzie gości nie znaleźli ale telefon tak ....w Krakowie :-) :-) ale jednak.

Szacunek mundurowym

Pozdrawiam
Sunwheel
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024