Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jebane bydło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Jebane bydło
Wczoraj w Stalowej Woli odbył się mecz Stali St Wola ze Stalą Rzeszów. Ponieważ kibice obu drużyn od dawna nie daża sie sympatią spodziewaliśmy się że może być gorąco. I faktycznie po zakończeniu meczu jebane bydło (bo inaczej nazwać ich nie mogę) zaatakowało sędziego. Sytuacja naprawdę była nieciekawa i tylko dzięki stanowczej postawie ochrony (pzdr chłopaki 8) ) i szybkiej interwencji policji nie doszło do samosądu. Szkoda tylko że 3 naszych odniosło obrażenia (na szczęcie niegroźne). Jedyna satysfakcja to chyba to że spałowaliśmy gnojów. Czy polskie stadiony kiedyś będą bezpieczne? Chyba powinniśmy brać przykład z Anglików; oni skutecznie sobie poradzili sobie ze stadionowym bandytyzmem (głównie dzięki skutecznemu egzekwowaniu wysokich kar)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
I dorzywotnim zkazie wstepu na stadion :D A co mozna zrobic w polskiej lidze druzyny sa tak biedne ze zawodnikow niektore co oplacaja,a co mowic o kamerach albo o innych zabezpieczeniach.I nie poprownojmy ligi i stadionow Angielskich z Polskimi bo Angielskie sa o dwie klasy lepsze :( A zachowanie na stadionach i sytuacja polskich lig to wszystko sprawka PZPN-u i je***** Listkiewicza.Ktorego co rok wybieraja te same s******syny ktorzy czerpia z tego kase z korupcji.Jesli chcemy czuc sie bezpiecznie na stadionach nalezy od podstaw stworzyc PZPN :!: :!:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
Znajdźcie sobie jakieś forum o piłce nożnej, co?
  • 0

budo_wisnia
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z krypty

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
A u nas w toruniu na meczu elana Torun - Lechia gdansk. chyba duzo osob wie o jakie zdarzenia chodzilo. jak lechisci wylecieli ze swojego sektora i biegli do sektora elany. skutek mecz przerwany. Poprostu brak slow na takich ludzi.
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
Mam pytanie do Sz. P. Moderatora. Gdy ktoś zakłada w dziale ulica temat np o bójce w swoim gimnazjum to jest ok, a gdy zakładam trochę poważniejszy wątek nt. bezpieczeństwa na stadionach i w ogóle imprezach masowych to zostaję odeslany na inne forum?
Proszę mi to wyjaśnić
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
Uważam, że powinno się mówic o burdach na stadionach bo tam cześciej można dostać po głowie niż w gimnazjum i to poważnie :? wiec piszcie co zrobic zeby uważać kiedy się idzie na mecz
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło

Uważam, że powinno się mówic o burdach na stadionach bo tam cześciej można dostać po głowie niż w gimnazjum i to poważnie :? wiec piszcie co zrobic zeby uważać kiedy się idzie na mecz

Ja tego nie skomentuje, zrobcie to za mnie...




PS. Nie wiem czemu, ale ciebie sledzik nie lubie.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
Śledzik..Żeby niedostac po glowie trzeba nauczyc sie unikow :roll:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
Najlepiej nie jechać na mecz a wtedy raczej napewno po głowie nie dostaniesz, zresztą polska liga w 99% to wielka kupa. A jak bywasz na meczach to musisz z tym niebespieczeństwem :lol: żyć twój wybór.
pzdr
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
Ja tez nie wiem czemu mnie nie lubisz, tygrys. Sory, ale ja nic nie zrobiłem przecież :?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
do takich rzeczy używa sie priva :roll:
a odnośnie tematu to kask sobie można skołować zawsze jakaś ochrona :wink:
pzdr
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło

do takich rzeczy używa sie priva :roll:

pzdr

Masz racje. Juz sie nawróciłem.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
ja też uważam że generalnie to urzywa się priv do takich rzeczy. A w temacie powinno się pisać na temat bo poxniej uzytkownicy forum musza czytać, że ten jest taki a tamten owaki i się burdel wytwarza.

a na temat dodam jeszcze tylko że dobrze jest się nie obnosić z klubami np na szaliku albo czapce bo wtedy można zerwać w czape właśnie.

pozdro
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
o kurde, co sie dzieje na tym forum? :roll: :) a co do stadionow, zrobic takie cos jak w ANglii mozna tylko do tego naprawde trzeba duzych nakladow finansowych, ale sa na to inne tez BARDZO skuteczne sposoby. Tylko musi byc ktos kto sie tym zajmie na powaznie z z pasja. to wszystko czego trzeba
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło

Mam pytanie do Sz. P. Moderatora. Gdy ktoś zakłada w dziale ulica temat np o bójce w swoim gimnazjum to jest ok, a gdy zakładam trochę poważniejszy wątek nt. bezpieczeństwa na stadionach i w ogóle imprezach masowych to zostaję odeslany na inne forum?
Proszę mi to wyjaśnić


Jeżeli chodzi ci o mecze piłkarskie i kibiców to poszukaj w archiwum. Było jusz o tym naprawdę sporo i to naprawdę długich tematów.

Jeżeli zaś chodzi ci generalnie o bezpieczeństwo imprez masowych jako takich to możemy założyc nowy temat (chyba ze jusz o tym wczesniej było, a przoczyłem), to bardzo chętnie się tam wypowiem.



P.S. Adam, współczucie za prowadzenie najbardziej niewdzięcznego działu.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
stary ale ciągle dochodza nowi użytkownicy i jak ktoś ma ochote przedyskutować temat na czasie to mysle że jest ok, zwlaszcza jesli ma coś wspulnego z samo obroną.

pozdro
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
Andy_kk:

Bo nie lubię piłki nożnej 8) :lol:

A tak poważniej, to rozwiązanie problemów bezpieczeństwa na stadionach ma się NIJAK do tematyki tego forum.

A jak ktoś uważa że ma - bo można tam dostać łomot - to ja mam radę która rozwiąże wszystkie problemy. Oglądać mecze w telewizji, nie pchać się w obszar wysokiego zagrożenia wpierdolem, i będzie cacy. Koniec tematu.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło
A tutaj ciąg dalszy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jebane bydło

Wczoraj w Stalowej Woli odbył się mecz Stali St Wola ze Stalą Rzeszów. Ponieważ kibice obu drużyn od dawna nie daża sie sympatią spodziewaliśmy się że może być gorąco. I faktycznie po zakończeniu meczu jebane bydło (bo inaczej nazwać ich nie mogę) zaatakowało sędziego.


Człowieku, ciesz się że to kibice. Tydzień czy dwa tygodnie temu sponsor drużyny z mojego miasta wybiegł na boisko po nie uznaniu gola przez sędziego i pięści poszły w ruch. Większy wstyd, niż cokolwiek. Z decyzjami siędziego się nie dyskutuje, ale widocznie ludzie o tym nie wiedzą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024