Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresiarstwo :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Śledzik jak masz palnac cos glupiego to wogule nie pisz. :) Facetka od Polskiego powiedziala mi taki cytat"Mowa jest srebrem a milczenie złotem" to dotyczy sie ciebie.
I powracajac do tematu zgodze sie z Krzykiem ze nie kazdy "gosc w dresie to dres" :!:
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Dzięki, aptekarz. Witaj w gronie ulubionych przeze mnie użytkowników internetu :) .
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Regent to co piszesz przestało być śmieszne,a zaczęło być żałosne.Bez obrazy
Pozdrawiam
OSS
  • 0

budo_prajat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śrem

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Mam propozycję- może zgłośmy forum jako kandydata do jakiejś nagrody, przyznawanej za dzialalność dla dobra społeczeństwa( w tym przypadku poziomu intelektualnego Śledzika:))Czytam sobie ten temat i aż mi się buzia otwarła z podziwu, jaki postęp poczynił:D Zwłaszcza to o tym rozporku:P

Co do sytuacji w tym temacie- moim zdaniem utarło się wśród ludzi, że dres to znaczy niebezpieczeństwo, bandzior, zlodziej. Kolejny głupi stereotyp krzywdzący wiele osób, którzy tacy nie są, jednak nosząc dres wydają na siebie wyrok w postaci takiej opinii. Uważam że każdy incydent i każdą osobę w takich sytuacjach należałoby rozpatrywac indywidualnie czy to 'dres', czy też dres:)W skrócie: wstrzymajmy się z generalizacją...
  • 0

budo_krzyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Dziekuje Prajat, wreszcie ktos jasno wyrazil to co probowalem przez pare postow uswiadomic sledzikowi :) a juz nie mialem nadzieji... :P
  • 0

budo_prajat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śrem

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Nie ma sprawy Krzyk służę pomocą;D A co do Śledzika to i tak nie można być pewnym czy przyjmie takie wytlumaczenie do wiadomości :twisted: Śledzik....co Ty na to??
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Zasadniczo "dresy"(czyt. cwaniaki) biją innych bo to leszcze i chcą udowadnić że są mocni, ale jak sie chłopaki orientują że "nas" nie jest jeden tylko kilku to od razu gadka "...kurwa sorry pomyliłem cie z kimś..." albo "eee sztama, najebani troche jesteśmy..." No co innego jak jest sie w pojedynke, to zajebać coś na szybko najbliższemu i spierdalać jak już bardzo na bujkę nalegają... Innej rady chyba nie widze. :) Są rzeczy których tak poprostu nie da się zmienić.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
ale kumacie dres to dres i bandzior moze być jednym i drugim ale nie musi być oboma jednoczesnie. jak ktos mowi dres to mysli o bandziorze bo akurat w ogole nie chodzi w dresach wiec dres kojarzy mu sie tylko z chuliganem. jak ktos pracuje na ulicy to mu sie plyta bedzie kojarzyla z chodnikiem a piratowi komputerowemu z nagrywarkoł cd kumacie?
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Yyy... nie :roll:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

ale kumacie dres to dres i bandzior moze być jednym i drugim ale nie musi być oboma jednoczesnie...


5 lat spędziłem studiując filozofię - i po co, skoro nic z tego nie rozumiem :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Czepiasz się Waść, na siłę się czepiasz.
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Regent nie wiem o co ci do konca chodzilo :? Moze mi wytlumaczysz :evil: :!:
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Wiem :) . Nie mogę, poproś może śledzika :) .
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
No to pięknie, a ja po domu w dresie się poruszam. :roll:

Qrcze jestem dresiarzem :!: :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

ale kumacie dres to dres i bandzior moze być jednym i drugim ale nie musi być oboma jednoczesnie. jak ktos mowi dres to mysli o bandziorze bo akurat w ogole nie chodzi w dresach wiec dres kojarzy mu sie tylko z chuliganem. jak ktos pracuje na ulicy to mu sie plyta bedzie kojarzyla z chodnikiem a piratowi komputerowemu z nagrywarkoł cd kumacie?


A człowiek w dżinsach(nie wiem jak sie pisze) i swetrze lub skórze nie może być bandziorem, to tak samo jakby ludzi chorych którzy muszą brać sterydy by żyć porównać do koksików i zielarzy do palaczy zielska, ten drugi przykład mi sie nie udał.
takie uogólnianie jest bardzo krzywdzące i wg. mnie stosują je ludzie którzy mają jakieś kompleksy(problemy) lub ludzie którzy sie nie interesują niczym oprócz odpękania swojego i oglądania godzinami piorącej mózg telewizji.
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

ale kumacie dres to dres i bandzior moze być jednym i drugim ale nie musi być oboma jednoczesnie...


5 lat spędziłem studiując filozofię - i po co, skoro nic z tego nie rozumiem :oops: :oops: :oops:


Teraz pewno zalujesz,ze nie poszedles na kierunek:
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
SLEDZIK :wink:
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Ogólnie nie podoba mi sie dresiarstwo jako subkultura. Bo jako ubiór ujdzie(sam mam jakies dresy szersze:P) Ale prawda jest taka że człowieka luźno ubranoego postrzega sie jako bandziora i tyle. Myślenie stereotypami rulez.
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Ja stane w obronie dresow!!!!!!!!!!!Sam chodze w bresach mozna pwiedziec ze jestem ''dresem''Ale czy to znaczy ze chodze i szukam pretekstu do napierdalania innych ludzi ... bo chodze w dresach.Cos wam sie pomylilo.Nie kazdy ''dres'' to jakis popierdolony koles ktory chodzi i zaczepia ludzi.(za szalik czy cos innego ) Ofszem sa i tacy tez kilku takich znam.

DRESY GORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

DRESY GORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


O kurwa...

... jak myślicie, czy ja się mogę już domagać renty? Przepracowałem w ekstremalnie szkodliwych dla zdrowia warunkach :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024